Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
8-( kriste pane.. ale sak ja som sa pytala ze ci niektora je v takejto situaci.. ja tu nic neriesim.. OK?
Odpovedať
tanicka, ak jeden z partnerov kupil byt pred svadbou (v hotovosti alebo na uver), cize ma list vlastnictva, tento byt sa nedeli medzi oboch v pripade rozvodu. Delia sa veci, ktore sa nadobudli pocas manzelstva (okrem dedicstva, myslim..).
Odpovedať
Profilova fotka
taaaakze dievcata, ukludnili ste ma... satky zacnem zhanat dakedy na jesen :) ale skulit na obrazky a tak, to mozem aj teraz :-D
Odpovedať
asemilka mas pravdu, tiez sa nezeniem, ale da sa s tym urobit radost ;-)
Odpovedať
lucillu, byt sa kupuje na podiely ak do bytu vrazia OBAJA, tym padom tam maju podiel... tak sa ma tu nesnazte presvedcit o opaku 8-( ja sa nepytam KTO MA AKU CIASTKU pretoze ja to VIEM.. ja som chcela vediet kto tu je v takej SITUACII.. tak sa nevyjadrujte k veci, ktoru ste precitali zle 8-( nepotrebujem od vas RADU ohladom veci, ktora mi je JASNA.. 8-( DAKUJEM.. a viac sa nevyjadrujem k veci, ktoru ste nepochopili.. asemillka, jasnee, skul, skul :-D ved na to su obrazky.. aspon budes mat predstavu co by si si chcela skusit.. ;-) ja som nemala ziadnu predstavu o tom, ake saty chcem :-) vsetky sa mi pacili len tak ze "ok, moze byt".. az kym som nenasla bonaire :-D odvtedy po inych nepozeram a ani nechcem.. tie sa mi pacia najviac a pravdepodobne sa budu sit.. aj ked dostavam typy, kde by ich mali mat.. ;-)
Odpovedať
táni, zabudla som ti povedať, že keď som bola v ba v nicole, tak tie bonaire si skúšala baba predomnou :-)
Odpovedať
juuuuj :-D simca to mi ani nehovor.. tak rada by som si ich obliekla cele.. a nie rozkuskovane do dvoch siat :-D hej viem ze maju v salone nicol.. ale minule som dostala typ aj na salon v KE.. ale ked ja nechcem pozicane :-( si ma nakazila :-D musim podebatit so svokrou ci nepozna niekoho kto mi usije.. aj ked si viem predstavit tie otazky, ze naco mi budu svadobne saty, ci sa mienim este parkrat vydat atd :-D
Odpovedať
bože, tak jej vysvetli, že predsa keď si ich máš požičať za dajme tomu 400-500€, tak je lepšie dať ušiť napr. za 300€ a sú tvoje, sú nové, sú presne na teba! určite choď do nicole vyskúšať celé šaty aby si vedela či sú na teba x-)
Odpovedať
tanicka, asi som fakt nepochopila co sa pytas...a hlavne na co sa pytas, ked to vies 8-) No v rozvodovom konani nie som (nastastie), ale tiez ma pred svadbou tieto veci zaujimaju (okrem toho, aky budem mat uces a pod. ;-) ) , tak preto som reagovala...tak sorry
Odpovedať
simca ale my tu salon nicol nemame :-( skusim v KE.. ale to ma cas.. az ked bude priatel doma nastalo.. :-) idem ja ranajkovat lebo som uz hladna ko vlk :-D ale ved ja som sa neurazila.. a este raz opakujem ja som sa NEPYTALA ako sa to vsetko deli.. staci si najst povodnu spravu.. pytala som sa CI JE NIEKTO V TEJTO SITUACII.. to je vsetko.. ak by niekto bol stacilo odpoved ANO, MY SME.. ked nei, tak nie.. nic viac ma tu netrapilo.. som rada ze sa aj ty zaujimas o tieto dolezite veci.. :-)
Odpovedať
tak sa vyberte na výlet ;-)
Odpovedať
lucillu neospravedlnuj sa, ved nic zle si moja nespravila :-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
simca :-D kvoli satam? tak ja na tom nie som az tak posadnuto :-D som uz presvedcena ze ich chcem a teoreticky mi tento styl aj sadne.. no aj prakticky, hoci to bolo rozdvojene :-D dnes je taky krasny deeeen x-) skoda ze to ma pokazit poobede dazd 8-(
Odpovedať
no pravdaže že kvôli šatám sa oplatí ísť na výlet :-D x-) x-) x-) tu u nás je už zatiahnuté, každú chvíľu určite začne pršať :-S
Odpovedať
simca aj tu je zatiahnute...ach jaj a ja som si prave uz zacinala zvykat na zabky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kacennnka nasi maju dost penazi, ale ja si rada veci organizujem sama a za vlastne...takze to pojde z nasho vrecka a asi nieco daju aj rodicia,mozno za tu hostinu.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacennnka sami. nasi na to nemaju. ale mne to tak aj vyhovuje. mozme si to spravit podla seba a nikto nam do toho nemoze kecat.
Odpovedať
kati, u nás to bude kombinácia našich a rodičovských peňazí..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja mám šťastie, lebo moja mamka mi väčšinou vychádza v ústrety.. a keďže je svadba maličká, je mi aj v podstate aj jedno koľko koláčov, aká farba a pod. :-D na takej malinkej sa ani nedá nejako veľa vymýšľať :-D
Odpovedať
simca napodobne :-D mne celkovo na satach,farbach,zakuskoch a podobnych veciach nezalezi.. poklad mam inde :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tani tak ja som v takej situacii ze tam kde ideme byvat vsetgko patri svokre, a nevieme ci ten domcek niekedy bude na nas, alebo lepsie povedane na mileho, a ja ani nechcem aby ten domcek bol na mna, aj ked neviem preco :-D , ale je nam to jedno hlavne ze mame kde byvat a ze nam to dovolila, aj tak v tom dome nikto nebyva ;-) a ked to tak bude ze dom bude na mileho tak on ma dom a ja budem mat byt po mojej mamke, a co sa tyka prerabky a peniazkov to sme sa dohodli s milym ze on dava vsetky svoje peniazky na prerabku a ja co mam peniazky to budu na horsie casy, taka financna rezerva. tak my sa rozpraveme tiez o nieco takom tani, aj ked viem ze to nie je to iste ako ty, ale chcela som sa o tom s vami podelit, a myslim si ze je to normalne ked pred manzelstvom sa riesia taketo veci, my to tiez riesime ;-)
Odpovedať
no tak teda mne na šatách záleží ohromne!!! :-D ale keby som na to nemala peniaze alebo čo, tak sa preto nezbláznim.. a možno aj tie topánky dáko oželiem :-N najhlavnejšie na svadbu mám - moju lásku x-)
Odpovedať
simi tak mas rada tie topanocky? teda vo vseobecnosti? :-N ..teda co sa tyka mody ci oblecenia,ja sa tusim hlavne pozeram na doplnky haha ja som celkom dost na prstienky,naramky :-D :-D :-D
Odpovedať
ale práveže ani nie som.. len v ten deň chcem byť tip top, pretože už asi nikdy nebudem :-o
Odpovedať
barborka, dakujem ti za tvoju zmysluplnu odpoved.. presne na nieco take som sa pytala :-) dakujem ti naozaj x-) holkyyy kvoli satam??? :-D :-D :-D to nieee.. coste.. ja nie som taky typ, aby som kvoli satam utekala na druhy koniec republiky :-D ale ste zlate, to bolo mile od vas :-D co sa tyka svadby, vsetko ide z rodicovskych penazi.. vlastne u nas v rodine sa to takto robi.. stale vsetkych financuju rodicia.. beru to ako svoju povinnost.. my si budeme za vlastne kupovat take malickosti ako je napr kytica, ci prstene, alebo aj ja som si teraz topanky kupila.. takisto pohare si kupime za vlastne.. su to proste malickosti.. ale tie vacsie veci su vsetko rodicovske peniaze.. ak by niekoho napadla otazka, ci nie sme obmedzovani, co sa tyka vyberu svadby atd, kedze su to rodicovske peniaze, tak nie, nie sme.. vsetko je podla nas, tak, ako chceme my.. :-) no a uz aj tu sa zmracilo :-S inak dnes o pol deviatej ideme pozerat trojizbak.. a zajtra stvorizbak :-D sice neviem naco stvor, no ale ideme si ho pozriet.. je velmi lacnyyy =-) ale ktovie ake ohromne bude inkaso :-D drzte palceky ;-)
Odpovedať
simca..ja sa bojim ze nebudem tip top nikdy, preto sa moc do toho nepustam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?