Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
tanicka, ano byt sa kupuje na podiel, ked ho kupujes pred manzelstvom (mozes si ho kupit aj s kamaratkou :-) ), ak ho kupujes pocas manzelstva, vsetko je fifty/fifty, bez ohladu, kto do toho kolko vrazil. V manzelstve vseobecne plati bezpodielove spoluvlastnictvo. My tiez riesime kupu vacsieho bytu, ale do svadby to uz nestihneme...cakali sme, ze ceny este trochu klesnu... :-S
Odpovedať
kacennnka hej tak kazdy sa nejako citi ohladne seba...kazdy nejako vyzera ale bud ma roznu tu svoju uroven kriticizmu...a ja zrejme ma oboje veci troska radikalnejsie :-D a myslim ze ja sa nestazujem...za to ze poviem ze neni som tip top a este aj mienene so vtipom simce, tak neznamena ze som nejaka stazovatelka =-) lucillu sak ceny za posledne 2 mesiace este aj klesli,nie? som zvedava ake to bude o rok, dufam ze nebudu radikalne vyssie :-S ...a berete uver ci mate prasule?
Odpovedať
lucilu ja vsetky tieto informacie viem.. :-) :-) :-) len som sa pytala kto tu je taky.. ze ceny trochu klesnu??? =-) sak oni su dole :-D a koncom leta maju ist hore znova :-) ale nemozes brat vysku ceny, ktoru urci predavajuci.. tato neklesne, pretoze oni sa chcu nabalit stale.. klesli vsak ceny tie, ktore ti urobi znalec.. ak by ste si byt nechali ohodnotit znalcom, minuly rok by mal vyssiu hodnotu ako teraz.. teraz su ceny dole ale ako hovorim, od konca leta maju ist hore, preto aj teraz kupujeme byt.. tu v PO cena 2-3 izboveho bytu o vymere 58m2 je podla znalca 34 000€.. a vies za kolko sa skutocne predavaju?? za cca 58 000 :-) niektore este vyssie.. takze toto je ten rozdiel ;-)
Odpovedať
juj koceny, idem varit kralovsku cesnacku http://lesk.cas.sk/clanok/80014/kralo... :-D len piste, piste ja ked dovarim, pridem :-D
Odpovedať
biela.ruza, oboje - vacsiu cast na uver hej, klesli, ale hladame novsi byt, tak do 10r., tak este vyckavame na zazrak :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
lucillu tak podla tvojho datumu pozeram ze svadba bude coskoro :-D ;-)
Odpovedať
hej, hej...blizi sa to :-) ...ten cas straasne rychlo leti
Odpovedať
no ja este si pockam lebo dokoncujem skolu a este nemame vyriesene vsetky penazne veci,vies...takze mam zatim jul, to mam hned po skonceni skolskeho roka, mam malu svadbu cize nepotrebujem velke pripravy a i ked je najvacsie horko vtedy nevedela by som co robit cely jul, august, september..na co to natahovat :-D
Odpovedať
..ale juuuj ja by som sa vydavala i ted :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kati, potom budeme sedieť na modrom koníkovi predsaaaaa x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D ja som zacala okolo svadby stresovat zaciatkom roka, potom ma priatel schladil, ze vseeetko bude, nech trochu uberem 8-) A teraz som na tom tak, ze tie najdolezitejsie veci mame a ostatne nejako doriesime :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
dovtedy na streche :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
my tombolu chceme. strasne sme sa nasmiali, ked sme citali tie ceny. tiez nebudeme listky predavat. chceme urobit daky program a listky budeme davat ako odmenu za ucast v nom.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
u nas to je podobne. preto sme sa rozhodli pre tuto variantu. a okrem toho sa pritom hostia aj zabavia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
kacennka uc sa uc sa zvladnes to a mas to za sebou tak ako ja toho tyzdna som mala poslednu skusku a presne robila som vsetko mozne len ne to co som mala a akurat ked som volala s priatelom tak som mu povedala ze co ja budem robit na rok ked budem mat statnice hroooooooooooooooza :-)tiez sa pri nom nedokazem ucit
Odpovedať
Profilova fotka
u nas zatial ani ziadna svadba nebola, tak budeme mat prvenstvo. ja som este trosku mala obavy, lebo moja rodina su strasne tichi a plachi ludia, ale som to prebrala s mamou a ked som jej precitala par tych cien, tak sa smiala az jej slzy tiekli. :-D
Odpovedať
tu polievku odporucaaam.. je vyborna 8-) mnamky :-D
Odpovedať
ach, ja budem mať asi topánky krásne prekrásne!!! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tento vikend sme u svokrusky (sme za dobre vytesujeme sa obe,smejeme sa normalne spolu,moc som z toho happy,fakt naozaj sa z toho moc tesim) x-) cize net tu vypadava t x-) ak neviem ci tu budem .. dnes sme boli navstivit a zjednat dj(aj starejsieho robi zaroven) uzasny clovek,vymysleli sme program dohodli sa do 7 dni mu posleme zalohu teskame sa ze ho mame,lebo v tomto NZ okoli je to najlepsi profik a ma aj gud cenu :-) juuuujjjj x-) vcera mali v kauflande akciu na take ozdobne kamienky na stol co sa davaju zlate hned som 7 balickov zobrala chichi a takto pomaalicky postupne si budeme kupovat taketo "hovadinky" Emmka uz nema horuucku parada usmieva sa jedna radost s tymi zubami aach jaj,zlato moje krasne,lubezne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
trdielko tak to ti zelam aby ste sa vy dve mali co najlepsie,vazne zo srdca :-) bodaj by som aj ja stretla taku spriaznenu dusu...drzte sa vy dvaja krokodiliky 8-)
Odpovedať
ach, práve sme sa vrátili z "nákupov" v bb europa sc, ale to vám vravím: ani tam nechoďte.. nemajú tam ani prd.. videla som asi pätoro bielych topánok, ale slabota.. a celkovo v obchodoch nie ktoviečo.. sklamaná som.. no kúpila som si jedny flip flopy a môžem ísť spoko spať |-|
Odpovedať
Profilova fotka
co sa tyka financovania svadby, nam prispeju rodicia na hostinu, ostatne bude na nas... co sa ostatneho tyka, mame dj a foto a kameramana :-) este sa dohodneme na mieste a mame pokoj nateraz :-D ale zistila som, ze zohnat si biele topanky bude asik problem... sa mi nic nepaci... a len tak z internetusi objednat.. no neviem.. nasla som celkom dobru stranku, ale akosi neviem... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?