Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
aj ja ju poznam a je pekna...tiez by som mala dat dokopy nejake pesnicky prijemne do pozadia hostiny..ale ja musim i na obrad nejake zohnat :-p
Odpovedať
ja mám kamošku čo spievala v cirkevnom zbore. bola som raz na ukážke a bola to parada. budem rada ak mi prídu ako zbor zaspievať, len neviem či to farar povoli, lebo u nás jeden zbor je, ale kvôli istej osobe čo mi ubližila ho nechcem za ten svet.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, s tym fotenim - my sa pojdeme po obrade - pred hostinou. Svadobcanou vystrojime z kostola do saly a tam sa budu podavat drinky , a bude hrat huslickova skupina (traja). Tak hostia budu popijat a diskurovat kym sa my budeme fotit. A poci sa mi aj ten napad zo zapadom slnka - ale co ked bude zamracene? :-| Cakat a cakat na tu spravnu chvilu a slnko za mrakmi? My budeme mat anglicky hovoriaceho Starejsieho, ktory bude tiez DJ + mame harmonikara. Takto som spojila mnoho uloh do dvoch osob. Kameraman bude aj fotograf - zase 2 ulohy na jednu osobu. Urobi sa to tak, ze bude kamerovat svadbu, a nafoti nam pozy - oficialne fotky. Ostatne fotky z kostola, priprav a oslavy budu fotit urciti ludia - hostia, ktorych o to poziadam. Na bratovej svadbe som fotila ja a moj smubenec a maju super fotky! A sofera budeme mat objednaneho na 3 hodky, tak veceru s nami nebude mat, dame mu vysluzku. Este budeme pozyvat aj farara - ten bude normalne s hostami :-) Takze ja si takto :-o
Odpovedať
no sme si my dali s tým dátumom.. :-p ak bude takto teplo aj o rok, tak som zvedavá ako to zvládnem v tej mojej róbe.. :-p už ma prepadla myšlienka zmeniť šaty, ale však sa dúfam vydávam len raz, tak by som to mola nejako vydržať :-S najväčšie obavy mám z fotenia, pretože sa fakt extrémne potím na tvári, tak aby zo mňa nezostala po fotení len machuľa :-D áno, poznám, že všetko vodeodolné, ale na mňa je aj to málo.. :-N budeme musieť niečo vymyslieť.. máte nejaké domáce recepty proti poteniu?? čo treba napr. jesť, prípadne nejaké bylinky??
Odpovedať
Profilova fotka
to simcab už si skúšala piť čaj zo šalvie?
Odpovedať
veru nie.. to by malo pomôcť??
Odpovedať
Profilova fotka
no hej ... šalviu kúpiš v lekárni alebo v čajovni normálne sušenú a čajík si robíš tak, že vrchovatú čajovú lyžičku šalvie zaleješ 1,5 dcl vriacej vody, cca 10 min luhuješ zakryté, potom precediť a piť 3 krát denne ... mne to poradila babka a mám v pláne to vyskúšať :-)
Odpovedať
aha, čiže skúsenosti ešte nie sú.. no tak potom informuj!! prípadne už začnem skúšať aj ja :-) a veľkí vďaka za radu! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no osobne skúsenosti nemám, ale babka to skúšala, lebo ona mala zdravotné problémy a jej to pomohlo, ale určite dá vedieť ako to účinkuje :)
Odpovedať
Ahojte dievcata. Co mate nove? Chcem sa opytat ci mate nejaku skusensot so svadobnym salonom Lili? Ked si vyberiem nejake saty tak mi ich usiju presne take iste ako original myslite?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ahoj hainy :-) nové nemáme v celku nič, akurát som zmätená kvôli farbe svadobnej výzdoby :-D a čo máš nového ty?
Odpovedať
ahoj hainy.. ja si dám šiť šaty pravdepodobne v lili.. mám na nich dobré referencie.. šaty mi nacenili na cca 230€, pričom požičovné je v nicole takmer 600€ :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj wera. Kde mas fotku? Preco si ju dala prec? =-) No ja nemam tiez nic moc nove co sa svadby tyka .. len tak rozmyslam nad tymi satkami ze ci zo salonu alebo si ich dat sit. Lebo za chvilu pride zasa skola a nebude na nic cas. A aku by si chcela farbu vyzdoby? Kde je problem?
Odpovedať
aha, ešte som chcela napísať, že presne ako originál kópia nikdy nebude.. s tým treba rátať..
Odpovedať
simcab A ta cena je uz ista? Lebo citala som niekde ze ta cena sa jednej babe zvysila.
Odpovedať
tak to bola predbežná cena.. nerátam s ňou na 100% a naceňovali mi to niekedy vo februári myslím, čiže za rok sa to isto zmení
Odpovedať
Profilova fotka
Hainy - foto som chcela vymenit a akosi mi tam uz nesla dat, ale vecer na tom este popracujem :-D nooo problem az taky nie je, len sme tam boli v sobotu so svokrovcami na veceru a zistila som, ze si tam moc neviem predstavit bielo ruzovu vyzdobu ako som vzdy chcela :-( je to tam tak maslovo hnedo ladene a ja teraz neviem ze co :-D skus si tuto predstavit bielo ruzovu vyzdobu - www.zorno.sk
Odpovedať
wera Ja by som tam dala tu maslovu alebo nejaku svetlu alebo iba cisto bielu vyzdobu. Ale to by som dala ja lebo sa mi taka paci ... no ale ruzova to mas pravdu ta sa tam asi moc nehodi. No ale netreba to az tak velmi precackat lebo ta sala je sama o sebe kraaaasna a uz aj bez nejakej extra vyzdoby vyzera slavnostne. Aj tie stolicky su krasne!
Odpovedať
Profilova fotka
hayny tak ja mam noveho to ze som dnes volala ohladom saly zase ci mozeme v piatok prist zaplatit zalohu za nu a podpisat zmluvu a ta zenska ma tak vytocila s tyms vojim jednanim no hroza, povedala mi ze oni nedavaju podpisovat ziadnu zmluvu, potom zrazu mi este povedala ze namisto 160 eur za vyzdobu je to 200 a ked som jej povedala ze nechceme navleky na stolicky tak to kleslo na 120 ale uz ma normalne stve, len dufam ze to bude vsetko v poriadku ze aspon salu budeme mat konecne z krku a hned potom volame hudbu aby sme s nimi podpisali zmluvu a to je vsetko pre tento rok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera, ja by som tam dala bielu, zlto-bielu alebo zlato-bielu. Mozno aj bledo zalena by tam pristala. :-) Ja budem mat cisto bielu! :-N A baby - ja tiez nemam nove ani nic, okrem takej malickosti - buduca svokra mi dala zoznam ich hostov a ze 60. Z tych som akoro polku videla raz za zivot alebo vobec ]-( Pred dvoma tyzdnami som sa jej opytala na zoznam s adresami, aby sme mohli poslat 'save the date cards', a co mi ona da? Iba mena. Som myslela, ze ma porazi, k comu mi je dobry taky zoznam? 8-( Takze ja tolko ;-)
Odpovedať
ladyjh Co to chcete posielat svojim hostom? :-N Aby si nic neplanovali na vas den D?
Odpovedať
Profilova fotka
baby moooc ďakujem za rady :-) začala som čím ďalej tým viac uvažovať nad hnedo béžovou výzdobou s ružovými kvetmi.. len aj tak stále neviem či to už nie je moc :-D ladyjh - fíííha, to máš šikovnú svokru, koľko ľudí ti spísala :-D niekedy je lepšie radšej sa nepýtať, no nie? :-D
Odpovedať
Hainy, ten hotel cingov je nadherny, skoda ze v ba zatial som nenasla nieco podobne :(
Odpovedať
Profilova fotka
wera nemaj obavy. som tu kdesi videla obrazok kombinacia cokoladovohnedej a sytoruzovej. a vyzeralo to dobre.
Odpovedať
buba23 Dakujem pekne :-) Ano je to tam pekne. A vy mate aku salu?
Odpovedať
Profilova fotka
:-) hainy, ano chcem im poslat 'pripomienku', lebo my byvame v Manchestri a svadba bude v Piestanoch, tak budu musiet trocha planovat - letenky, hotely a tak. Deti este budu v skole, ludia planuju dovolenky...... :-) wera, aj bezovo ruzova by bola pekna, kuk sem - http://www.wedding-planning-101.com/i... http://media.theknot.com/ImageStage/O... http://posiesandpippa.files.wordpress... Budes to ladit s oznamkami a kvetmi a tak? Baby, aj vy budete ladit farby a materialy a tak? Ja som rozmyslala ze moja tema by bola srdce a farba cisto biela. Tak by sme mali biele oznamka so srdcom a mozno krystalikmi, a potom by som mala nejake krystaliky a mozno srdce v kytici, na obednom menu a na 'Dakujeme' kartach. Este by som rada vedela, aky mate nazor na taketo kytice: http://aweddingwish.files.wordpress.c... http://eastyorkshireweb.co.uk/admin/i... http://www.crystalbouquets.com/Joomla... Dajte mi vediet :-)
Odpovedať
to su kytice?? :-) nie je nad zive kvety ;-)
Odpovedať
ladyjh: ako vyzdoba na stoly su nadherne a nezvycajne ako kytica pre nevestu asi len pri velmi extravagantnych satach/doplnkoch, inak budu vyzerat zvlastne a nepochopene
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh: Mne sa velmi páčia ale ja by som si to nedala, ale príde mi to zaujímavé a netradičné, ak budeš mať svadbu na netradičnom mieste, alebo ak budeš mať na svadbe aspoň niečo extravagantné tak by som do toho šla
Odpovedať
ladyjh, mne sa tie kytice nepacia.... Ale dolezite je, aby sa tebe pacili, takze, ak chces mat taku, maj taku... a hotovo ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?