Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • dakujem🙂
    ani ja som k nej nesla...moja teta sa u nej na mna pytala...tak tetula, co ma nikdy nevidela povedala, ze svadba az o 4 roky a nie s mojim snubencom...tak som jej odkazala, ze buduci maj ju srdecne pozyvam🙂

• Oznamka si robite samy, ci to nechavate na nejaku agenturu? Ja som robila bratovi minuly rok, len sme to dali vytlacit a stalo nas to cca 20 €, tak to tak asi aj ja poriesim...

• Petkaa28 - saaom trosku neznala, 20 euro za tlac? to je dost málo 😎 kolko ste tych oznámiek tlacili?
    A ešte jedna otázočka: ked si niekto dáva tlačiť sám oznamko, obálka je aka? obycajna?
    Som trosku v týchto veciach ozaj truhlík.

• Sponzor fóra
  • petkaa28 - tak to je dobré že ti veští ani ťa nevidela😃 My sme si chceli robiť oznamko sami, veľmi sme chceli oznamko s fotkou, ale našli sme nakoniec jedno, ktoré nám tak učarovalo, že si ho dáme spraviť 🙂

Tie, ktoré si dávate robiť oznámenia, aká je normálna cena za 1ks? A koľko pred svadbou si ich dávate vyrábať? 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• kacennnka - uff, no naše vychádzajú na 2 eurá, a to som si myslela, že je ešte super cena : 😬 totiž moja švagrina mali oznamko len to klasické perleťový papier, na tom pauzák a napísané a stál ich 3eurá kus, tak som sa tešila ako som ušetrila, no tak nič 😃 😃

• ahojte kočky 😉
    a ako riešite hudbu? budete mať kapelu či DJ-a ?

• ahojte, pridám sa aj k vám, máte peknú tému 😉 Oznamká mám aj ja vybraté ako by mali vyzerať, nájsť sa nedajú nikde, lebo som si ich navrhla sama 😉 . Dúfam len, že sa nájde niekto kto mi ich bude vedieť aj zrealizovať. Bude tam totiž aj naša foto. Keby som vedela ako s fotkou tak si ich urobím aj sama, ale nato treba asi nejaký pc program alebo neviem. Síce aj svadobné noviny mám už v poslednej fáze dokončovania a tiež tam mám veľa našich fotiek. Uvidíme skúsim sa s tým pohrať. 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• slintacik - my jedine kapelu, podľa nás spravia väčšiu zábavu než DJ, ale zase komu sa ako páči 🙂 A vy čo ste vybrali? 🙂

• my sme práveže ešte v štádiu rozhodovania, pretože tam budeme mať väčšinou mladých ľudí, tak neviiem či by nebol lepší ten DJ, ale neviem...

• U nas to bude cca v rovnakom pomere, ale co sme boli na svadbach, tak kde bol dj nebola az taka zabava ako kde bola kapela, nechceme z toho robit najvacsiu zurku, ale chceme sa vyblaznit, vytancovat 😃

• barborav - tlacit sme dali cca 60 oznameni + 20 pozvani k stolu..Menovky, menu a tak sme si tlacili sami..Inak ak by ste niekto chceli, tak Vam mozem pomoct s vyrobou - nie som expert, ale bavi ma to a par som ich uz spravila. V albume mam bratove - svagrina chcela mackov Me to you 🙂

• ahoj kacennnka, no svadobné noviny máme pre hostí. Je to dobré z toho hľadiska, že si hostia môžu prečítať niečo o vás dvoch, alebo o rodinke. My budeme mať ten prípad kedy sa väčšina našej rodiny uvidí prvý krát až na svadbe a niektorí z priateľovej strany ma až tak dobre nepoznajú a opačne. Alebo v prípade keď sa náhodou pôjdeme večer niekam fotiť s kamarátmi, alebo sa spraví únos nevesty, aby sa hostia nenudili bez nás. 😉 Dala som tam pár pikošiek o nás, o rodičoch, ako sme sa zoznámili, zopár hier pre deti, aj krížovku pre moju babku 😃 tá ich vypĺňa hádam všade a vždy. Aj pár fotiek z detstva až po naše spoločné s drahým. Spravila som tie noviny na odporúčanie, vraj mávajú úspech 🙂 tak uvidíme.
    My sme sa rozhodli tiež pre DJ a jeho kolegu, dúfam, že sme spravili dobre. No je to drahého dobrý kamarát a na svadby je zajednaný už rok dopredu. Tento víkend sme ho boli pozrieť, hrá fakt dobre, ale je už unavený z toľkých svadieb 😃 , ale na našu sa teší...

• Ahojte 🙂 Môžem sa k Vám pridať ak dovolíte? 😬
    My svadbu plánujeme 9.4.2011 😉

• Sponzor fóra
  • Tak ako začať 😃 😬
    Chceme kapelu aj keď ešte nevieme akú 😃 Oznámenia sme už vybrali len ich zrealizovať 😉 😃
    Menovky si budeme tlačiť my 😉 o tých novinách som ešte nepočula 😛 😬 ale je to super nápad takže musím tie "pikošky" zozbierať a zosumarizovať 😵 fotiť sa budeme u známeho a taktiež nás bude fotiť aj počas celého svad. dňa 😎 😃 Máme pozvaných cca 80 hostí, ale to sa bude ešte upravovať,rátať a tak 😃 😛 😉
    Ja mám 20 rokov,volám sa Lucia a nastávajúci manžel má 21 rokov a volá sa Radim 😉 🙂

• ahojte baby tak ja si robim oznamko sama vo photoshope no neviem v tom az tak dobre robit a spravit si take s nasou fotkou 😐
    dnes som sa bola pytat vo firme a 0,83 centov/1kus + karticka ku stolu 0,28 centov/1kus
    je im jedno ci si prinesiem vlastne alebo take co oni urobia cena je jednotna ..takto je to v LV
    ale v Zlatych Moravciach je to tak ze ci vlastne ci ich navrh 0,40 centov/1kus co je riadny rozdiel a ked sa objednava nad 120 kusov tak karticky mam zadarmo a kedze ZM je moje mesto kde som vyrastala a kde som chodila do skoly pojdem tam od Levic to az tak daleko nie je 🙂 🙂 🙂

• Ahoj Lucka, vitaj.
    Aka si ty mladucka.... dufam, ze sa neurazis, ze to ti pisem, ale to je prva vec co ma napadla, ked som uvidela tvoj prispevok... 😉
    Inak aj my chceme kapelu a este nemame ani sajnu aku.... 😛
    A oznamka urobi moj drahy vo photoshope, mozno nebudu dokonale, ale aspon budu originalne.. 😃

• beronsche - nie neurazim sa 😉 Dakujem za privitanie 🙂
    To sme na tom rovnako 😃 neviem asi od známych sa opýtam že akú oni mali a tak 😛 😬 😃
    Jedna svadba a koooľko starostí 😛 😦 😃
    A s tými oznamkami super nápad máš 😃
    My sme taký že všetko na poslednú chvílu-taký flákači 😃
    Takže mi tak zbežne ešte len začíname robiť zoznam hostí 😮 😬
    A od soboty sa tu asi neohlásim ideme na dovolenku 😵 😎

• Chcem sa opýtať aké "suveníri" si odložíte zo svadby 😬 🤔
    My si necháme kúsok svadobnej torty zmraziť,kyticu vysušiť či čo to je 😬 , šaty budú šité na mieru nie požičané 😉 ,a ešte čo sa necháva ? 😛 😬
    Chcem mať krásne spomienky,tak preto sa pýtam 😉

• lulu, myslim, ze nam budu stacit fotky a este nam zostanu svadobne pohare... A este si necham zavoj na pamiatku.. hmm inak ma uz nic nenapada.... 😃
    A spomienky ti predsa zostanu tak, ci tak.. 😉
    A miestnost uz mate vybratu? S tym je asi najvacsi problem. Ja som povodne chcela mat svadbu 30/4 a ked som im zaciatkom juna telefonovala, uz bolo na ten datum obsadene... 😛

• No našťastie miesnosť máme zajednanú,svadbu nebudeme mať v kostole ale v kaštieli v Jaslovských Bohuniciach a tam aj hostinu 😉 😵 Moja teta tam mala oslavu 50. narodením a je to tam krásne, ja som taký starodávny štýl 😉 🙂
    Hej spomienky,video,fotky 😎 To stačí,lebo mám "skvelú" susedu ktorá si dala odložiť aj kúsok (pramienok) vlasov zo svadby 😃 🤔 😮
    A oni tam zaobstarajú aj jedlo 😉 🙂 Povedali sme si menu a spravia nám ho 😉 Ale zákusky,torty si musíme my zaobstarať 😉

• Lucka vitaj 🙂 no my zo svadby budeme mať hlavne seba, ja nové priezvisko ako pamiatku, obrúčky, fotky, video a koooooopu krásnych spomienok 🙂 A aký máte termín?

• wera.g - dakujem za privitanie 😉 🙂 😵
    No termín máme 9.4.2011 a ty? 😉

• ja o niečo neskôr - 7.5.2011 🙂 Jeej a svadba v kaštieli, to bude romantika 🙂

• wera.g hej tak to bude 😃 😵 mas IP 😉

• skoro mesiac 😉 a ty budes mat kde?

• jedna reštaurácia v Lozorne pri Malackách 🙂 A kde chcete fotiť? 🙂

• no asi v prírode alebo zámok 😉

• wea.g ahojky už idem 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov