Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
wera Ja ked som rezervovala hudbu tak tiez nic nechceli ani zalohu ani nic. Ze sa mam mesiac pred svadbou ozvat aby sme sa dohodli na podrobnostiach a to bolo vsetko. dracica Ten moj nevenuje velku pozornost svadbe. Len mu niekedy spomeniem kolko dni mame este do svadby a on sa na mna len tak pozrie .. ze ake veci ma to trapia :-D Ale ked sme boli rezervovat salu tak sme boli spolu. Aj ked nieco ine rezervujem alebo len nad niecim rozmyslam tak mu to stale poviem a on mi povie ze tak ako chcem ja tak tak bude. Alebo napriklad ked mu poviem ze som si nasla saty tak on povie ze povedz kedy a pojdeme ich vyskusat. No nie je zlaty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby ledva som vas precitala v nasom byte je asi 300 stupnov som este aj pri sporaku trcala hodinku co som varila :-) baby aj my mame svadbu a nasa dcerka bude mat na nej 1 rok aj 8 mesiacov ja som sa nechcela vydavate tehotna lebo to by som nic ine nepocuvala od kazdeho len ze sme sa museli brat a bla bla ..takto s malou ona bude druzicka krasna si kazdy pomysli ze sme sa brali z lasky lebo ved 3 roky spolu,2 roky byvania a potom svadba :-) aj s nami 55 ludi taka normalna svadba ani moc velka ani najmensia .... hainy my sme asi vasou kopiou :-) pr :-) dolezitych veciach spolu vybavujeme ale ked len pozeram tak len ja a tiez mi povedal ze ako ja chcem tak bude ....ale ked na vsetko sa ho pytam,ci suhlasi s bielo-zlatou vyzdobou,ci suhlasi s tym alebp hentym,on si popozera obrazky co som si stiahla povie co ano co nie a to je vsetko ale prekvapil ma minule lebo boli sme na "vylete" len my dvaja v NR v Mlynoch a tam zlatnictva su a navrhol mi aby sme sa isli pozriet na obrucky x-) pani predavacka nam ukazala podla nej tie najkrajsie-najdrahsie samozrejme a ked sme vysli odtial sme vybuchli do smiechu ani jedny sa nam nepacili nejake s greckym-moderne vzorom ..ach boli strasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hainy - to moj nechce o mojich šatách ani počuť, nechce vedieť nič, ani aké budem mať topánky :-D ešte aj pri kytici som mu musela vysvetľovať, že tú uvidí aj tak, lebo pre ňu pojde, tak nech mi pomože vybrať :-D
Odpovedať
wera a on to vsetko xce vidiet az na svadbe? ;-)
Odpovedať
wera Tak ten tvoj bude ale riadne zasadovy ... :-)
Odpovedať
ani moj nechce nic vidiet a pocut... ale to hlavne preto, lebo sa mu zda, ze o nicom inom ani nerozpravam a uz ho to nebavi ... :-D :-D :-D Aj tak na vsetko povie: "Ako ty chces..." ..len s obruckami vymysla... ]-(
Odpovedať
mojmu je to tiež jedno, nech vyberiem čo chcem, len nech som spokojná :-D a tiež vymýšla len z obrúčkami, ja žlté zlato nemôžem ani vidieť, a on by chcel do bieleho zakomponovať žlté plus nejaké červené :-D
Odpovedať
a rozmyslali ste ze si spravite samy podväzok ? ja byy som rada ale neviem ako sa to robi to len sa tma nasije gumicka na cipku a modra stuzka ?
Odpovedať
A naco je vlastne ten podvazok s modrou snurkou? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby nooo moj nie je ze zasadovy, ale on chce take prekvapenie az na svadbe, a ja takisto nechcem, aby vedel ako budem vyzerat :) jednoducho je to pre nas take prirodzene, nechcem aby vedel ako budem vyzerat, a on sa chce nechat prekvapit :-) aj do pc som mu zakazala chodit, aby nahodou nieco neobjavil :-D
Odpovedať
Ja nebudem mat ten podvazok.. uz som to niekde pisala, ze to nie je nas zvyk, tak na to kaslem.. :-p Myslim, ze to robia anglicanky - ony maju mat nieco nove, nieco pozicane a nieco modre... ale tiez by som rada vedela co ten modry podvazok predstavuje... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
modra ma znacit vernost... :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
asemilka - tak to si neviem predstaviť ako môže farba vyjadrovať vernosť :-D aaale na rozlúčku so slobodou dám môjmu drahému obliecť všetko modré :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky ... mám na vás otázku .. kedy sa chystáte v svadobný deň fotiť? pred obradom alebo az po obrade? a ak po obrade akú zábavu máte vymyslenú pre hostí ? ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slintacik my jednoznacne poobrade az bude paradne vecerne slnko aby sme ulahcili pracu nasmu fotografovi a aby sme docielili fotky zo zapadajucim slnieckom a nemuseli sa ist fotit na dva razy. ja som rozmyslala ze svadobcanom dam prave vtedy tombolu, alebo nieco podobne, predsalen tam na to budem mat animatorku ktora sa mi tam o program postara dokedy my budeme tak na dve hodinky prec
Odpovedať
Profilova fotka
no tá tombola by nemusela byť zlý program :) a o koľkej približne by ste chceli mať obrad ?
Odpovedať
Profilova fotka
slintacik - my sme rozmýšľali nad tým, že by sme išli fotiť až v pondelok po svadbe, že by sme mali času a času na fotenie a takisto aj viac času vo svadobný deň :-) Ale potom sme si to rozmysleli, nakoľko chceme pri fotení aj kameramana, teda fotiť pôjdeme pred svadbou, čas by sme mali mať medzi 12-15hod. Po obrade by som už nešla, bojím sa aby sa nám nerozpŕchli hostia a to už nechceme nikam chodiť, len sa zabávať :-) Ale zase fotky so západom slnka, krása, romantika ;-)
Odpovedať
prosim Vas kolko stoji prenajom miestnost v meste napriklad v Trnave priblizne ako sa cena pohybuje ? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
dracica ako kde, niekde si prenajom miestnosti nezauctuju vobec, lebo si to nahodia na cenach jedla a niekde si uctuju poplatok vacsinou je to do 100eur slintacik obrad chceme o 15tej wera tak to sa tes na to najneprijemnejsie najostrejsie slnko a na to ako tvoj fotograf bude saskovat z difuzorom aby docielil na tvojej tvaricke jemne slnko bez ostrych tienov. Presne obedne slnko je pre kazdeho fotografa ten najhorsi cas na fotenie
Odpovedať
no ja neviem..mam rada fotky kde je vecerne slniecko, ale rozmyslala som nad moznostou pred obradom...ale zas vecer neviem - nemam hostinu cize hostia budu uz doma vtedy, ale zas co moje vlas,y make up, kytica? uz nebudeme taki cerstvi :-|
Odpovedať
ja toto necham na mojho fotografa, urcite mi poradi a spolocne vyberieme vhodnu moznost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veď aj to, že už budeš po gratuláciách celá vybozkávaná, rúž po večeri spapaný :-D
Odpovedať
Profilova fotka
biela ruza tym sa vobec nestresuj, mekaup si vies opravit aj sama a ak mas kvalitnu kadernicku tka ti uces vydrzi aj do rana nezmeneny. Fotograf ti radit nebude, on ti nemoze zasahovat do tvojho casoveho harmonogramu svadby. Mne nejde o krasne slnko ale mne ide hlavne o prakticnost pri foteni
Odpovedať
tak treba sa potom nejako pripravit, proste vlasy i make up spravit taky kvalitnejsi...a potom sa domalovat :-D ale hej ...vecer je prijemne,to sa budem fotit uz ako pani vydata :-D
Odpovedať
Profilova fotka
michala.s - s fotením mám skúsenosti viac než dosť, tak viem čo nás čaká ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka tak my budeme mat dve fotenia, jedno svadobne a druhe este po svadbe, tak na jednych fotkach urcite budem vyzerat dobre. Aole prave aj prakticnost je jeden z dovodov preco nechcem zlozity uces ani zlozity makeup
Odpovedať
aha no dobre... ja sa fotit chcem urcite pred obradom je to lepsie a aspon hostia nebudu cakat na mna po obrade alebo na hostine...
Odpovedať
Profilova fotka
michala.s - a to druhé budete mať v nedeľu po svadbe, či v iný deň?
Odpovedať
Profilova fotka
wera teswi ma ja to trpim uz 5 rokov, tak som z toho miestami na nervy, ale dobre je ze sa aspon aj technike rozumiem a nestojim len pred objektivom ako niektore pipenky, ktore potom o sebe vyhlasuju ze su fotografky
Odpovedať
no tak ja budem mat milion fotiek..okrem profiho budem fotit i moj svedok od priprav cely den a samozrejme i ja budem fotit, to si nenecham ujst :-p no ale ja praveze xcem aby mi zasahoval do svadby,lebo vie najlepsie kedy sa mi vhodne foti ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?