Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • wera
    Ja ked som rezervovala hudbu tak tiez nic nechceli ani zalohu ani nic. Ze sa mam mesiac pred svadbou ozvat aby sme sa dohodli na podrobnostiach a to bolo vsetko.

dracica
    Ten moj nevenuje velku pozornost svadbe. Len mu niekedy spomeniem kolko dni mame este do svadby a on sa na mna len tak pozrie .. ze ake veci ma to trapia 😃 Ale ked sme boli rezervovat salu tak sme boli spolu. Aj ked nieco ine rezervujem alebo len nad niecim rozmyslam tak mu to stale poviem a on mi povie ze tak ako chcem ja tak tak bude. Alebo napriklad ked mu poviem ze som si nasla saty tak on povie ze povedz kedy a pojdeme ich vyskusat. No nie je zlaty? 🙂

• ahojte baby ledva som vas precitala v nasom byte je asi 300 stupnov som este aj pri sporaku trcala hodinku co som varila 🙂 baby aj my mame svadbu a nasa dcerka bude mat na nej 1 rok aj 8 mesiacov ja som sa nechcela vydavate tehotna lebo to by som nic ine nepocuvala od kazdeho len ze sme sa museli brat a bla bla ..takto s malou ona bude druzicka krasna si kazdy pomysli ze sme sa brali z lasky lebo ved 3 roky spolu,2 roky byvania a potom svadba 🙂
    aj s nami 55 ludi taka normalna svadba ani moc velka ani najmensia ....
    hainy my sme asi vasou kopiou 🙂 pr 🙂 dolezitych veciach spolu vybavujeme ale ked len pozeram tak len ja a tiez mi povedal ze ako ja chcem tak bude ....ale ked na vsetko sa ho pytam,ci suhlasi s bielo-zlatou vyzdobou,ci suhlasi s tym alebp hentym,on si popozera obrazky co som si stiahla povie co ano co nie a to je vsetko ale prekvapil ma minule lebo boli sme na "vylete" len my dvaja v NR v Mlynoch a tam zlatnictva su a navrhol mi aby sme sa isli pozriet na obrucky 😵 pani predavacka nam ukazala podla nej tie najkrajsie-najdrahsie samozrejme a ked sme vysli odtial sme vybuchli do smiechu ani jedny sa nam nepacili nejake s greckym-moderne vzorom ..ach boli strasne 🙂

• hainy - to moj nechce o mojich šatách ani počuť, nechce vedieť nič, ani aké budem mať topánky 😃 ešte aj pri kytici som mu musela vysvetľovať, že tú uvidí aj tak, lebo pre ňu pojde, tak nech mi pomože vybrať 😃

• Sponzor fóra
  • wera a on to vsetko xce vidiet az na svadbe? 😉

• wera Tak ten tvoj bude ale riadne zasadovy ... 🙂

• ani moj nechce nic vidiet a pocut... ale to hlavne preto, lebo sa mu zda, ze o nicom inom ani nerozpravam a uz ho to nebavi ... 😃 😃 😃 Aj tak na vsetko povie: "Ako ty chces..." ..len s obruckami vymysla... 😠

• mojmu je to tiež jedno, nech vyberiem čo chcem, len nech som spokojná 😃 a tiež vymýšla len z obrúčkami, ja žlté zlato nemôžem ani vidieť, a on by chcel do bieleho zakomponovať žlté plus nejaké červené 😃

• a rozmyslali ste ze si spravite samy podväzok ? ja byy som rada ale neviem ako sa to robi to len sa tma nasije gumicka na cipku a modra stuzka ?

• A naco je vlastne ten podvazok s modrou snurkou? 🤔

• Baby nooo moj nie je ze zasadovy, ale on chce take prekvapenie az na svadbe, a ja takisto nechcem, aby vedel ako budem vyzerat 🙂 jednoducho je to pre nas take prirodzene, nechcem aby vedel ako budem vyzerat, a on sa chce nechat prekvapit 🙂 aj do pc som mu zakazala chodit, aby nahodou nieco neobjavil 😃

• Ja nebudem mat ten podvazok.. uz som to niekde pisala, ze to nie je nas zvyk, tak na to kaslem.. 😛 Myslim, ze to robia anglicanky - ony maju mat nieco nove, nieco pozicane a nieco modre... ale tiez by som rada vedela co ten modry podvazok predstavuje... 😉

• modra ma znacit vernost... 🙂

• asemilka - tak to si neviem predstaviť ako môže farba vyjadrovať vernosť 😃 aaale na rozlúčku so slobodou dám môjmu drahému obliecť všetko modré 😃 😃

• ahojte kočky ... mám na vás otázku .. kedy sa chystáte v svadobný deň fotiť? pred obradom alebo az po obrade? a ak po obrade akú zábavu máte vymyslenú pre hostí ? ďakujem 🙂

• slintacik my jednoznacne poobrade az bude paradne vecerne slnko aby sme ulahcili pracu nasmu fotografovi a aby sme docielili fotky zo zapadajucim slnieckom a nemuseli sa ist fotit na dva razy. ja som rozmyslala ze svadobcanom dam prave vtedy tombolu, alebo nieco podobne, predsalen tam na to budem mat animatorku ktora sa mi tam o program postara dokedy my budeme tak na dve hodinky prec

• Sponzor fóra
  • no tá tombola by nemusela byť zlý program 🙂 a o koľkej približne by ste chceli mať obrad ?

• slintacik - my sme rozmýšľali nad tým, že by sme išli fotiť až v pondelok po svadbe, že by sme mali času a času na fotenie a takisto aj viac času vo svadobný deň 🙂 Ale potom sme si to rozmysleli, nakoľko chceme pri fotení aj kameramana, teda fotiť pôjdeme pred svadbou, čas by sme mali mať medzi 12-15hod. Po obrade by som už nešla, bojím sa aby sa nám nerozpŕchli hostia a to už nechceme nikam chodiť, len sa zabávať 🙂 Ale zase fotky so západom slnka, krása, romantika 😉

• prosim Vas kolko stoji prenajom miestnost v meste napriklad v Trnave priblizne ako sa cena pohybuje ?
    dakujem

• dracica ako kde, niekde si prenajom miestnosti nezauctuju vobec, lebo si to nahodia na cenach jedla a niekde si uctuju poplatok vacsinou je to do 100eur
    slintacik obrad chceme o 15tej
    wera tak to sa tes na to najneprijemnejsie najostrejsie slnko a na to ako tvoj fotograf bude saskovat z difuzorom aby docielil na tvojej tvaricke jemne slnko bez ostrych tienov. Presne obedne slnko je pre kazdeho fotografa ten najhorsi cas na fotenie

• no ja neviem..mam rada fotky kde je vecerne slniecko, ale rozmyslala som nad moznostou pred obradom...ale zas vecer neviem - nemam hostinu cize hostia budu uz doma vtedy, ale zas co moje vlas,y make up, kytica? uz nebudeme taki cerstvi 😐

• ja toto necham na mojho fotografa, urcite mi poradi a spolocne vyberieme vhodnu moznost 😉

• veď aj to, že už budeš po gratuláciách celá vybozkávaná, rúž po večeri spapaný 😃

• biela ruza tym sa vobec nestresuj, mekaup si vies opravit aj sama a ak mas kvalitnu kadernicku tka ti uces vydrzi aj do rana nezmeneny.
    Fotograf ti radit nebude, on ti nemoze zasahovat do tvojho casoveho harmonogramu svadby. Mne nejde o krasne slnko ale mne ide hlavne o prakticnost pri foteni

• tak treba sa potom nejako pripravit, proste vlasy i make up spravit taky kvalitnejsi...a potom sa domalovat 😃 ale hej ...vecer je prijemne,to sa budem fotit uz ako pani vydata 😃

• michala.s - s fotením mám skúsenosti viac než dosť, tak viem čo nás čaká 😉

• ruzicka tak my budeme mat dve fotenia, jedno svadobne a druhe este po svadbe, tak na jednych fotkach urcite budem vyzerat dobre. Aole prave aj prakticnost je jeden z dovodov preco nechcem zlozity uces ani zlozity makeup

• aha no dobre... ja sa fotit chcem urcite pred obradom je to lepsie a aspon hostia nebudu cakat na mna po obrade alebo na hostine...

• michala.s - a to druhé budete mať v nedeľu po svadbe, či v iný deň?

• wera teswi ma ja to trpim uz 5 rokov, tak som z toho miestami na nervy, ale dobre je ze sa aspon aj technike rozumiem a nestojim len pred objektivom ako niektore pipenky, ktore potom o sebe vyhlasuju ze su fotografky

• no tak ja budem mat milion fotiek..okrem profiho budem fotit i moj svedok od priprav cely den a samozrejme i ja budem fotit, to si nenecham ujst 😛 no ale ja praveze xcem aby mi zasahoval do svadby,lebo vie najlepsie kedy sa mi vhodne foti 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov