Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero, kde je ta fotka? Takze nie si spokojna so salou? Neda sa tam nejaky iny layout? To si stihla ist domov a aj prist? sikula.
Odpovedať
ja som cez net kupila raz satky a nikdy viac. :-| Je to tazko, akakolvek velkost zavisi aj od strihu a tvoja velkost ti nemusi sediet...
Odpovedať
Profilova fotka
lady no rozhodli sme sa v maji, ze sa berieme v septembri, vsetko tohto roku, takze tri mesiace na pripravu.. DJ-a, salu, obrucky, fotografa sme zriesili na jeden tyzden.. :-D je mesiac do svadby a nudim sa.. saty, popolnocky, topanky, oblek, vyzdoba, kytica, zakusky, torta a neviem co vsetko este mali za mesiac zmaknute :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambula aj ja som so prve satky objednala cez net, sili mi ich mesiac na moje miery a prisli mi bola som sklamana, boli mi velmi velke.. hned som vratila, vratili mi korunky a tri dni na to som kupila od Popradcanky ine, ktore som si poctivo vyskusala atd.. spokojnost :-)
Odpovedať
simi - presne tak :-) Ja by som uz cez net saticky nikdy nekupovala. A ked mi ich ma niekto sit, tak urcite po poctivej skuske... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambula presne.. ja som sa splasila, ked som sa sem registrovala tak s mojim datumom mali uz secky baby saty zabezpecene a ja som len zacala hladat :-) objednala som si po troch dnoch hladania po nete, nasla strih, ktory sa mi javil ako ten, ktory pristane kazdemu typu postavy.. boli strihane pod prsiami.. zial urobili mi ich fakt velke, a cele boli neforemne.. nikdy viac
Odpovedať
Profilova fotka
simi, sikula! Takze uz sa ti to blizi. Tesis sa? Aj ja by som sa uz vydavala....... :-N Kolko mate hosti?
Odpovedať
simi - ale aj tak, si sikovna, stihnut vsetko za 3 mesiace :-) To u nas by som asi salu nezohnala volnu. A ja som mala teraz, co mam do svadby 10 mesiacov, problem s fotografom. Uz som bola zufala, ale nakoniec som nasla, od vas z PP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady 31 dni :-N tesim sa velmi, najprv som sa vsetkym zatazovala, lamala si hlavu nad blbostami co do vlasov, aky uces a pod. ale neriesim viac, ten den zbehne rychlo, beriem to tak, ze idem na party :-D budu tam ludia nasi najblizsi, kamarati a tak, takze vsetko ludia, ktorych mame radi a s ktorymi sa citime dobre a to je podstatne :-) ked sa mi rozpadne uces tak zhodim topanky z noh a budem tancovat a bavit sa do rana.. uz si nelamem hlavu a zacinam sa naozaj tesit.. a najme, ze si vezmem toho najuzastnejsieho muza pod slnkom.. :-) mame 40 ludi.. nieje to vela, ale tych, ktorych tam nechceme sme vyradili aj napriek tvrdeniu ,,lebo sa patri" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambula dakujem ;-) a koho budete mat?
Odpovedať
simi - ze ako na party :-N super, to je dobry napad. Ale my zeny sa s tym skor stotoznime, ako muzi. Teda aspon ten moj ma z toho velke stresy uz teraz, nerad sa foti, nema rad kamery...a podobne :-D A fotografa, Peter Kristl - teda jeho priatelka foti, on to spracovava. Poznas?
Odpovedať
Profilova fotka
bambula aj my ju maaaame, Luciu Pytelovu :-) robia krasne fotky
Odpovedať
Článok sa načítava...
simi - naozaj???? :-N :-N :-N Tak ja som videla zatial len tych 20 fotiek co maju na nete, ale su super. Videla si viac ich fotiek??
Odpovedať
Profilova fotka
bambula moj je taky, ze chcel najprv ,,netradicny prvy tanec" az ja som sa poserkala a bojim sa, ze by to nedopadlo dobre.. Inak oslovila nas markiza, ci nemame zaujem ist do ich projektu najlepsia svadba.. o chvilu bude bezat reklama na webe, maju nase cislo a maju zavolat, povedat blizsie info, zatial vieme, ze by nam prisli nakrucat svadbu.. cenou su medove tyzdne v zahranici, par tisic eur na zaciatok spolocneho zivota a este nejake ceny :-) tak uvidime ako to vypali.. a moj drahy je kludne za.. on je taky do koca ja do voza :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambula ani videla pretoze sme sa s nim nedavno stretli osobne, zaplatili zalohu, ukazal nam fotoknihu aku dostaneme, dalej portretne foto atd.. aj cena je dobra, my chceme aby nas fotili od obradu do prveho tanca, kedze sme odmietli fotenie od rana pripravy, tak, ze zostane aj po prvom tanci a mozme sa ist este vsetci pofotit vonku s rodinami.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Musim teraz utekat do mesta, neskor tu budem, precitam Vas a pokecame.. dufam, ze aj neskor nas tu bude viac :-)) papa zatial, prajem vsetkym krasny dnik
Odpovedať
simi - tak vy a my, to sme uplny opak :-D Za taky netradicny tanec by som bola u nas ja, ale na take nieco draheho nenahovorim. Uz s fotografom som s nim musela "rokovat" velmi dlho :-D A s tou markizou - WAW :-o :-N Tak bodaj by ste to vyhrali. A kolko ste davali fotografovi zalohu? Vidim, ze sa s nimi da dohodnut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambula my este nevieme ci do toho ideme :-) prehodili sme par mailou, maju sa nam ozvat o blizsie info, potom sa rozhodneme, ak by z nas chceli robit opice tak isto by sme odmietli :-) pisu, ze sa nam to bude pacit a v najblizsich dnoch sa maju ozvat, tak uvidime :-) nasa svadba si vsak myslim, ze nebude ,,najkrajsia".. samoska pre nas ano, ale my nemame ani odcepcenie, ani unos nevesty, ani nic take tradicne okrem snimania podvazku, mame malu svadbu atd.. verim, ze ine pary ju budu mat vymakanu zo 100 ludmi atd.. vies ako to myslim :-) ale my budeme dobra partia, secko vysmiaty, pozitivny ludia... fotografovi sme dali 50 eur zalohu, poslali sme to na ucet..
Odpovedať
simi nezalezi kolko ludi, ale ako pises, aka partia tak taka aj zabav bude. My sice budeme mat velku svadbu, ale napriklad snimanie podväzku asi nebude, ani unos (to moj drahy s tym nesuhlasi), ale odcepcenie urcite ano....drahy je z rusnackej rodiny, to si neodpustia :-D Ale urcite vasa svadba bude pre vas ta najkrajsia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simika ma uuuplnu pravdu nezalezi kolko mas ludi na svadbe akurat mi kamaratka pisala ze jej sef mal svadbu 80 ludi a ze nikto sa nezabaval lebo nemali program ziadny len hudba hrala a nikto netancoval ...tak naco tolko ludi,hlavne ze tam boli taky vyssi ludia,este toho jej sefa nadriadeni aby sa blisol u nich ... my mame zatial 60 ludi,ale je to vsetko rodina,nasi priatelia bez ktorych si to nevieme predstavit ... a sice mame tam aj moju sesternicu ktoru fakt nemusim ale jej brat-moj bratranec nas sobasi tak ju pretrpim nejako ... a jednu rodinu sme vyskrtli,je to sice snubencov kamarat ale jeho sprosta zena ma tak nasrala a este si aj mysli aka je dolezita no prd makovy krava je to tak som ich vyskrtla a navyse jeho kolegovia-kedze su vojaci maju zvyk vo vejnskom o polnoci prist takze on pride aj tak ...
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko 149 aha aká náhoda, aj môj snúbenec je vojak, nie je ešte náhodou na úrvare v seredi? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
z.junasova v Leviciach sme my :-) ja sa inak tesim na to ze pridu jeho kolegovci v tom zelenom navleceni vojenskom bude sranda lebo oni maju zvyk pochodovat sa usulam od smiechu :-D :-D :-D jááj videli ste to je tu tema ze svadba v roku 2012 skoro som odpadla ked som to uvidela,mne sa kazdy posmieva ze ako dopredu sa plasim so svadbou a ze mam na vsetko cas a tuto taketo zbadam ale ved kazda z nas sa tesi na svoj "D" tak aj celkom chapem ... ozáááj kedy mame ist na matriku a ten papier zaniest fararovi aby sme mali poucenia pred svadbou??lebo zatial som citala ze papire by nemali byt starsie ako 6 mesiacov ale to sa tyka cudzincov ...
Odpovedať
simika som rovnaka ako ty, hlavne aby som nestresovala..sak nejd o zivot ci bude vsetko dokonale :-N :-D
Odpovedať
babyyyy vidim ze tema svadba 2012 zacina byt konkurenciou..neni to nejako skoro planovat az 2 roky dopredu? :-D
Odpovedať
trdielko - no to by zaujimalo aj mna. U nas v kostole pise oznam, ze staci 3 mesiace pred svadbou. Ale niektori ma upozornovali, ze uz by nam trebalo ist. Lebo mame 2 kostoliky a v jednom z nich by som chcela a co ak bude v ten den vela svadieb? :-D A necudujem sa tej teme 2012, babky sa urcite tesia tak ako aj my...sice 2 roky je este dost.
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko máš pravdu, tiež som uvažovala že by bola sranda keby napochodovali na svadbu v maskáčoch :-D ale ak prídu tak asi skôr v civile
Odpovedať
no co pozeram tak sa tam pustili riadne..tusim aj do nasej lulu :-| ludia su dneska fakt vulgarni a nevedia sa spravat
Odpovedať
ruza - no ved prave citam, ved nasa lulu im tam len pekne napisala, nic v zlom :-| Dievcatka to moc prezivaju a nepripustia si nic...nechajme ich v tom. TAm to nie je take "domacke" ako u nas....
Odpovedať
Uff dočítane tak zbežne :-p inak Ahojte :-) Človek tu neni pár hodín a Vy popíšete 5 strán :-o :-D A k tej svadbe 2012 no coment ]-( tak iba mi to prišlo na prvý pohlad že wau tak som im napísala ešte aj popriala ale ako sa hovorí od dobroty na žobrotu :-D ;-) Baby počas cesty domov som tak v meste pokukovala a kúpila som šaty družičkám x-) Odfotím a pridám ;-) Sú nádherné o veľkosti som bola informovaná :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nedalo mi a prečítala som si aj ja tému svadba 2012. No ja mám obavy teraz vkročiť do nejakého salónu že ma vysmejú, naposledy som pre istotu povedala že svadba bude v máji budúci rok a tá predavačka že to mám čas nech prídem v januári prvý krát. :-o No keby som povedala že v skutočnosti je to až v auguste tak ma asi vyhodia alebo čo :-| No čo už, ja som taký strachoput :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?