Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nemam este balerinky,najskor saty musim mat,lebo nechcem klasicke biele ..inak baby dnes sme s drahym kupili male srdiecka z polystyrenu - 10 ks za 59 centov:) sa tesim
Odpovedať
Dobre ranko ;-) A dnes tu zase nikto nie je.... =-)
Odpovedať
Dobre ranko ale je ....
Odpovedať
ale je :-)
Odpovedať
No som sa zlakla :-D Lebo vcera vecer tu nebolo s kym kecat :-|
Odpovedať
no nie vsetky sme tu az do vecera... ja napriklad iba ked som v praci
Odpovedať
A ja zase som nebola cez den, ale az vecer ;-) A ako v praci? :-)
Odpovedať
jeej nuda ...uz aby som isla domov..a ty?
Odpovedať
Tak ja nepracujem. Nechala som robotku pred 2 mesiacmi a vybavujem nieco pre nas oboch do zahranicia. Aspon do svadby....alebo dovtedy, kym nepride mimi ;-)
Odpovedať
som sa včera baby naplašila, mali sme kamarata doma, kolaudoval nám altánok :-) a pozeral na náš dom kde chceme nadstavovať a povedal že nevie či mi to statik odobrý, lebo bývame na frekventovanej ceste a to narúša statiku a že či nám dom udrží vlastne 20 tonovú stavbu na sebe. Tak som si poplakala, že nič mi v živote nevychádza, aká je to nespravodlivosť. :-S a to sme kvôli tomu aj svadbu presunuli o pol rok.
Odpovedať
Och maruska, ale neboj, vsetko sa vyriesi. A ten kamarat sa do toho tak vyzna? Mozno vam to statik predsa len odobri ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
keďže mne včera skončila zmluva internetová a čakám teraz na zmluvu na nový net, teda tu môžem byť len počas práce sem tam :-( ako sa inak mávate? čo nového? bambulka si šikulka, krásne pierka si porobila, ja sa chcem do toho pustiť dnesˇ, teda keď zoženiem čokoládovo hnedú a bledoružovú stužku a špendlíky s perličkou :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a spendliky na pierka sa kupuju v galanterie alebo kde? este som to nebola pozerat
Odpovedať
Vierka dakujem ;-) Tesim sa hlavne preto, ze nie som velmi sikovna do takychto veci :-D A nejak sa podarilo. A ked maju vselijake stuzky u nas (v malom mestecku), ty tie svoje najdes urcite :-D
Odpovedať
dracica - ano, v galanterke. :-) A este som sa chcela opytat, tie velke pierka sa davaju len "starostom" alebo aj rodicom?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, dnes posledny den v praci a hura na dovolenku :-)
Odpovedať
sinov - och ako ti zavidim :-) v dobrom. A kam to idete?
Odpovedať
ja si myslim ze to byva tak ze hostia dostanu robnake vsetci a rodicia vedcie a ine...a ine aj svedkovia ! tak by mali byt 3 druhy.
Odpovedať
Profilova fotka
bambula do bulharska. dnes ideme do prahy, prespime u kamosa a rano letime. :-)
Odpovedať
dracica - no vedela som, ze svedkovia, len som nevedela ake pre rodicov. To aby som vedela ako dalej pokracovat :-D sinov - waw :-) MY sme v Bulharsku boli pred 2 rokmi, a na to, ze mna Bulharsko ani nahodou nelakalo, sme boli nadmieru spokojni,. ;-)
Odpovedať
vsak to podobne sprav nieco pomenis alebo pridas inu ozdobu a mas hotove :-) sinov - zavidim ti ja som bola minuly rok... a isla by som zase ale nemam za co :-( ked setrim na svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
ja tam idem uz 3x :-)
Odpovedať
No ja tak podobne, setrime na svadbu a preto sme si dovolenku nechali az na svadobnu cestu :-D A sinov - kde presne idete?
Odpovedať
Profilova fotka
no my prave preto setrenie ideme zas do bulharska. mame znameho, ktory nam vzdy vybavi ubytovanie v bungalovoch v kempe, kde to vyjde cca 5,24€/osoba/noc. letenky sme kupili uz marci (200€ spiatocna za osobu). je to blizko sozopolu, neviem ako sa to pise ale vola sa to kavatzi
Odpovedať
Jaaj, takze znamosti ;-) No a to uz ano, dobra cena. A co svadobna cesta? TA uz asi nebude v Bulharsku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ee. na svadobnu cestu by sme si chceli dopriat daco trosku luxusnejsie ako kemp (narp. grecko alebo egypt). :-) uvidime ako budeme s peniazkami po svadbe, lebo setrime aj na babo. to vies v nasom veku ... ;-)
Odpovedať
No zase aky vek?!! :-N Ved najlepsi ;-) ale chapem, ja by som do 30 tiez chcela babo. Ale verim, ze to bude skor. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to uz my nestihame. ja uz 30 mam a priatel 31 :-N
Odpovedať
To je najlepsi vek ;-) Aspon vies, ze ste na babo pripraveni. ;-) Sice .... väcsina zien, v akomkolvek veku, si mysli, ze su pripravene :-D
Odpovedať
ja mám 28 čoskoro a na dieťa sa pripravená necítim. mnohé kamošky a bývalé spolužiačky už majú, ale mňa to ešte nechytá. Zato gyndoška mi už prízvukuje, že už je čas ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?