Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Nemam este balerinky,najskor saty musim mat,lebo nechcem klasicke biele ..inak baby dnes sme s drahym kupili male srdiecka z polystyrenu - 10 ks za 59 centov🙂 sa tesim

• Dobre ranko 😉 A dnes tu zase nikto nie je.... 🤔

• Dobre ranko ale je ....

• Sponzor fóra
  • ale je 🙂

• No som sa zlakla 😃 Lebo vcera vecer tu nebolo s kym kecat 😐

• no nie vsetky sme tu az do vecera... ja napriklad iba ked som v praci

• A ja zase som nebola cez den, ale az vecer 😉 A ako v praci? 🙂

• jeej nuda ...uz aby som isla domov..a ty?

• Tak ja nepracujem. Nechala som robotku pred 2 mesiacmi a vybavujem nieco pre nas oboch do zahranicia. Aspon do svadby....alebo dovtedy, kym nepride mimi 😉

• som sa včera baby naplašila, mali sme kamarata doma, kolaudoval nám altánok 🙂 a pozeral na náš dom kde chceme nadstavovať a povedal že nevie či mi to statik odobrý, lebo bývame na frekventovanej ceste a to narúša statiku a že či nám dom udrží vlastne 20 tonovú stavbu na sebe. Tak som si poplakala, že nič mi v živote nevychádza, aká je to nespravodlivosť. 😒 a to sme kvôli tomu aj svadbu presunuli o pol rok.

• Och maruska, ale neboj, vsetko sa vyriesi. A ten kamarat sa do toho tak vyzna? Mozno vam to statik predsa len odobri 😉

• keďže mne včera skončila zmluva internetová a čakám teraz na zmluvu na nový net, teda tu môžem byť len počas práce sem tam 😞 ako sa inak mávate? čo nového?

bambulka si šikulka, krásne pierka si porobila, ja sa chcem do toho pustiť dnesˇ, teda keď zoženiem čokoládovo hnedú a bledoružovú stužku a špendlíky s perličkou 🙂

• a spendliky na pierka sa kupuju v galanterie alebo kde? este som to nebola pozerat

• Vierka dakujem 😉 Tesim sa hlavne preto, ze nie som velmi sikovna do takychto veci 😃 A nejak sa podarilo. A ked maju vselijake stuzky u nas (v malom mestecku), ty tie svoje najdes urcite 😃

• dracica - ano, v galanterke. 🙂 A este som sa chcela opytat, tie velke pierka sa davaju len "starostom" alebo aj rodicom?

• Sponzor fóra
  • cafte, dnes posledny den v praci a hura na dovolenku 🙂

• sinov - och ako ti zavidim 🙂 v dobrom. A kam to idete?

• ja si myslim ze to byva tak ze hostia dostanu robnake vsetci a rodicia vedcie a ine...a ine aj svedkovia ! tak by mali byt 3 druhy.

• bambula do bulharska. dnes ideme do prahy, prespime u kamosa a rano letime. 🙂

• dracica - no vedela som, ze svedkovia, len som nevedela ake pre rodicov. To aby som vedela ako dalej pokracovat 😃
    sinov - waw 🙂 MY sme v Bulharsku boli pred 2 rokmi, a na to, ze mna Bulharsko ani nahodou nelakalo, sme boli nadmieru spokojni,. 😉

• vsak to podobne sprav nieco pomenis alebo pridas inu ozdobu a mas hotove 🙂
    sinov - zavidim ti ja som bola minuly rok... a isla by som zase ale nemam za co 😞 ked setrim na svadbu

• ja tam idem uz 3x 🙂

• No ja tak podobne, setrime na svadbu a preto sme si dovolenku nechali az na svadobnu cestu 😃 A sinov - kde presne idete?

• no my prave preto setrenie ideme zas do bulharska. mame znameho, ktory nam vzdy vybavi ubytovanie v bungalovoch v kempe, kde to vyjde cca 5,24€/osoba/noc. letenky sme kupili uz marci (200€ spiatocna za osobu).
    je to blizko sozopolu, neviem ako sa to pise ale vola sa to kavatzi

• Jaaj, takze znamosti 😉 No a to uz ano, dobra cena. A co svadobna cesta? TA uz asi nebude v Bulharsku 😬

• ee. na svadobnu cestu by sme si chceli dopriat daco trosku luxusnejsie ako kemp (narp. grecko alebo egypt). 🙂 uvidime ako budeme s peniazkami po svadbe, lebo setrime aj na babo. to vies v nasom veku ... 😉

• No zase aky vek?!! 😬 Ved najlepsi 😉 ale chapem, ja by som do 30 tiez chcela babo. Ale verim, ze to bude skor. 😃

• no tak to uz my nestihame. ja uz 30 mam a priatel 31 😬

• To je najlepsi vek 😉 Aspon vies, ze ste na babo pripraveni. 😉 Sice .... väcsina zien, v akomkolvek veku, si mysli, ze su pripravene 😃

• ja mám 28 čoskoro a na dieťa sa pripravená necítim. mnohé kamošky a bývalé spolužiačky už majú, ale mňa to ešte nechytá. Zato gyndoška mi už prízvukuje, že už je čas 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov