Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme len teraz po roku kupili lustre a v Polsku garnize+zaclony a na chodbe stale nemame nabytok len taky totalne stary a peniazky teraz setrime na svadbu a nam vobec nie je hlupe ani blbe dat basnicku my mame spalnu,mame obyvacku,mame kuchynu mame spotrebice plechy hrnce pohare...mame vsetko povedz dracica na ktoreho oneho by nam boli dalsie 4 hrncove supravy a mixery a neviem co este ?? !!! vypytam si peniaze a basta ..z toho si kupime nabytok na chodnu a to co nam bude treba a aspon polovica sa nam vrati z toho co investujeme do svadby ... na dovolenke bolo úúúúuzasne krasne nadherne ...len 1 hacik priserne dlha cesta fuj 5 hodin sme isli z Levic do Sabinova a mne bolo zleee bleee aj testik som si robila ale nagativny nastastie ..druhe babo neeee
Odpovedať
dievčatá, mne sa tak nepáčia torty a výzdoba auta s bábikami, príde mi to také zastaralé :-S
Odpovedať
maruska - to fakt, tie babiky na autach to bolo kedysi a veru som to uz dlho na svadbe nevidela. Ty ano? :-D A co sa ti nepaci na tortach? Myslis s postavickami?
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som este dodala, ze niekdy ludia fakt prekvapia. napr. nas velmi dobry kamarat vie, ze setrime na svadbu, tak nam chcel dat svadobny dar uz teraz, aby sme to mali lahsie
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, dalsi testik? Si myslela, ze dalsie? =-) Mas pravdu s tymi darmi - palec hore! :-) Maruska, my torty budeme mat, ale to preto, lebo ja ich milujem x-) Ja si davam par upiect u mojej kamosky, dam fortky do albumu - tie som si rozkazala (teda zajednala takto dopredu, lebo ich je az 5, nech si neberie dalzie objednavky). A na aute budu kvety ako byzdoba :-D
Odpovedať
hm no dufam ze nic na to rodicia nepovedia ze to sa nepise a pod... hm... no alebo ci bude priatel s tym suhlasit..tak potom sa o tom s nim porozpravam dakujem. Ja si tiez myslim ze je to hlupost kupovat a nedohodnut sa ...ako kedy si ludia kupovali novomanzelom to iste a mali napriklad vela riadov, hrncov ap odobne...to by sa mali aspon rodiina dohodnut co kto da...aby sa neopakovali dary.moj nazor
Odpovedať
Profilova fotka
dracica, dacam do albumu tie basnicky na darceky, ak chces, skopiruj a zajtra to mazem :-)
Odpovedať
mammm uz ....dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
veru som si myslela ze dalsie bude lebo mi to nejako zblblo ...vyse mesiaca nic..len spinenie ... :-| a toto iste som uz zazila pri malej ale davame si pozor lebo teraz fakt nechceme druhe babo najma koli financiam ...uz teraz nam ostane par sup a keby bolo druhe neviem neviem ... aj ja sa priznam ze dve male deti by som nezvladla ....chceme rozdiel aspon 5-6 rokov medzi detmi ... a inak ladyjh dakujem za tip na basnicku ;-) my budeme mat na auticku jednuduchu nejaku ozdobku vid album :-) a aj my budeme mat torty urcite aj znami nasi sa nas uz pytali ze oni nam nebudu piect kolace,zakusky ale daju nam urobit torty (u nas je zvyk ze svadobne kolace pecu niektori z rodiny-hostia,nekupuju sa zakusky) takze my len 1 dame spravit a zakusky aj tak objedname u cukrarky ktoru este len vyberame ... konecne sme chceli ist oficialne za fararom a on ma dovolenku aaach ...pojdeme niekedy v septembri teda :-)
Odpovedať
no vy aspon mate nejake byty, ja este ani to =-) dnes je zas horuuuuci den :-D
Odpovedať
myslela som torty s bábikami :-D nie torty samotné :-D trdielko, ale rozdiel až 6 rokov, to dosť urobí. mala som tak kolegynku a veru mala to potom doma perné.
Odpovedať
drači, ja som si aj za štátnice vypýtala peniaze namiesto zlatých čačiek čo nikdy nenosím a mama mi povedala že sa to nepatrí a že som pozvaných urazila a kuázala aká som chamtivá :-D :-D tak ukážem aj na svadbe, bohužial, z kávových súprav nebudem mať ani potechu, ani úžitok :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
maruska ja som tusim za statnice nic nedostala :-D
Odpovedať
veru, veru, ten čo má bývanie, alebo aspoň pozemok, tak si môže gratulovať. svadba je len drahá žúrka, ale bývanie to je už dlhodobé. a keď ho niet :-S
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, mas tie verse? mam ich este raz dat? ja sa neviem rozhodnut - tak ako hovoris 4-5 rokov rozdiekl alebo jeden po druhom. Asi vsetko bude zalezat od financii - ci budem musiet do roboty hned po prvom, alebo na povocny uvazok..... Inak tu v UK je materska dovolenka len rok - nie ako doma 3 roky ]-(
Odpovedať
maruska : no vsak hej...ja to chapeem len neviem ako to vezmu ti druhi :-( Suhlasim s tebou, peniaze pouzijes na hocico ale uz vecny dar nie ...to je uz urceny na co sa bude pouzivat...a toho sa tiez bojim ze dostanem niecoho viac krat a co potom s tym budem robit...
Odpovedať
lady ale sak i tu je materksa pol roka, potom mas len prispevky a zamestnavatelia na teba tlacia aby si uz sla do roboty, inak ta vyrazia |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky :-) Ja tiez planujem tu basnicku ku pozvankam. Kedze my s mojim mame spolocnu domacnost uz 8 rokov, tak myslim ze mame uz vsetko :-)
Odpovedať
:-) ahoj bybi
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ruzicka :-) Ako sa mas? Uz mas lepsiu svadobnu naladu, ci zatial stale nie?
Odpovedať
no ja ju asi chytim az mesiac pred datumom :-D neviem sa tak tesit na nieco co je este tak daleko :-D ...len stale neviem miesto obradu...stale rozmyslam kde,mam v uvahe par miest,obci a neviem sa rozhodnut =-)
Odpovedať
Profilova fotka
A nechces v TT, ci nechce sa ti cakat kym zverejnia datumy?
Odpovedať
no mam viacero dovodov |-|
Odpovedať
Profilova fotka
aha... :-) tak nejdem vyzvedat :-) ;-)
Odpovedať
ako je možné, že na toho koňa chodia také kačeny namyslené? K peniazom prišli ani nevedia a večne sú nespokojné. A to som vravela že tam už nikdy nepôjdem :-| znova som to porušila. Jedna sa tam bude hádať, že za peniaze čo dala za hotel v Turecku má ona Maledivy.
Odpovedať
Profilova fotka
maruska, ty mas tiez mimi? alebo len 'pozorujes'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh versiky maam :-) no inak taky rozdiel 5-6 rokov viem ze nie je idealny to len pre priklad ...takto po sebe uricte niee a ja osobne ani druhe dieta nechcem staci mi uuplne 1 ... mozno som teraz sebecka ale kedze viem co vsetko take dietatko obnasa dakujem druhe byt nemusi ... jedine ak pojde tatinko na matersku s druhym :-D o par rokov to bduem vidiet inak ... ja ani matersku nedostavam len prispevok rodicovsky a ruzicka na moju susedku tak sef tlacil jej dcerka mala 1,5 roka,isla do prace teda,platila si opatrovatelku,dnes ma krpata 4 roky a sef ju vyrazil preto lebo dcer ka bola chora .... ja chcem ist do prace ked bude mat Emmka 2-2,5 roka do 3 rokov urcite nie ... to je uz naozaj luxus ...
Odpovedať
bybi aaale coby.to neni tajne, len sa mi to hned nexcelo vypisovat vsetko :-D ked je toho viac maruska az tak ta vytacaju? :-D
Odpovedať
lady, nemám mimi :-D len tam občas zbehnem na recepty a pritom zablúdim :-D aj do inej témy
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som niekedy casto chodila na kona, ale teraz som tam uz dlho nebola :-) Ale my sme tam mali super particku, doteraz sa stretavame, ale uz nie na koni :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?