Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko nevesticky :o) Deniska toto - ze pierka, idem kuk albumik. Aj ja chcem uz robit, len treba kupit stuzky a ide sa do toho. Ja budem robit pierka pre svetkych hosti, lebo viem, ze aj zeny budu chceit - ako minuly rok na bratovej svadbe. Hostom budem robit take notmalne, a rodicom a svedkom trocha vacsie. Dam do albumu foto ze ake budem robit - trocha netradicne ale nakolko vacsina mojich hosti budu Anglicania, nebude na tom az tak zalezat :-) maruska, my sme s mojim rozpravali o detoch od vtedy, ako sme sa stretli - ja som bola aupair tak on vie ze deti milujem. A v poslednej dobe moj sam od seba hovori o detoch ....... ;-)
Odpovedať
marus - tak asi som sa mylila :-D Nie kazda zena sa citi. Ja zase ano ;-) Jani - ja tiez robim pre vsetkych, kedysi sa davali tusim len chlapom a niekto to tak stale preferuje, ale ja chcem pre vsetkych.
Odpovedať
mi sme sa zase rozpravali o babetku a teraz nemozme aj keby sme chceli sme sa dohodli ze az po skole ked ja budem mat bude to najlepsie pre vsetkych....aby som sa mu mohla venovat ;-)
Odpovedať
Jani - naozaj nezvycajne pierka, ale peknucke ;-) To ich uz aj zoper mas, alebo? :-)
Odpovedať
dracica - a kolko mas do skoncenia?
Odpovedať
Profilova fotka
dracica, mas pravdu. ja som tiez tak rozmyslala - ja by som radsej urobila veci, ktore robit chcem teraz, aby som sa potom mohla naplno venovat detom a nikdy im nevycitat, ze som toto menohla, alebo tamto nemohla... Ak vsetko vyde podla planov, tak na buduci rok v juni dokoncim vysku, v juli sa vydam a potom hned zacneme skusat....... Deniska, nezvycajne hej - to je pre mna asi typicke :o) Ja si myslim, ze to bude pekne spolu ladit - vsetko bude biele (ziadna ina farba na vyzdobe nebude), a ja milujem koralky a krystaliky - budu aj na satach aj na mojej kytici, tak dufam, ze sa to bude niest takym jednym nadychom (biela, trblietajuca svadba :-D )
Odpovedať
petka to je nehorazne ako sa k tebe v tom obchode spravali...ja by som im riadne vynadala i ked samozrejme ja ako vzdy slusny clovek..lebo vynadat sa da i inteligentne :-D bambula pridavam sa k tebe, tiez sa uz citim na babatko :-p bambula aj moja sesternicka sla do UK ako au pair a ted je tam uz vydata :-D
Odpovedať
dracica lady tiez tak mam plan ze pekne poporiadku aby bola idealnejsia svadba a podmienky i ked veci si nevyberas a hocico sa zvrtne mimo planov, tak sa snazim chovat zodpovedne a som si povedala, ze dokoncenie skoly, zbavenie sa tych otrasnych splatok a peniazkov, byt a svadba a babo :-) lady tiez mam v juni skolu a jul svadbu, hehe kolko mame spolocneho :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ruza ;-) :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mimochodom vcera sme uroboli 10 poharikov ceresnoveho dzemu, knes som ho mala na hrianke rano a mnam :-N
Odpovedať
inak este stale rozmyslam nad tym 1.7, to by bolo perfektne to mat v rovnaky den,nie? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
super by to bolo, mohla by si prist sa do PN fotit (so mnou) :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
bambulka :) no len som zacala skoncila som 1 rok... tak este asi 4 :) ja som sa nechcela vydavat v 3 rocniku lebo bude toho na mna vela...tak dufam ze nasetrim tolko penazi lebo ak nie tak svadba nebude....alebo bude ale uplne inak a v mensom...
Odpovedať
Profilova fotka
dracica, neboj! Hlavne aby to bolo tak, ako to chet ty sama - ci uz velka alebo mala. ved ide o to, ze sa vy dvaja beriete......ci uz pred 20 ludmi alebo pred 70timi ludmi :-N
Odpovedať
lady neni zly napad ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
no hej len som vcera tak rozmyslala ze nemusime mat vsetkych 40 ludi - DJ a pod. a pytala som sa priatela ci by sme nemohli mat u nas doma nejakych 20 ludi ze by som ujov,tety a bratrancov nepozyvala..... ze len napapame sa a pojdu domov povedal ze nechce svadbu ze to je o com...ze to nikto nemava a on to nechcel ani len pocut o tom... aj mne sa to moc nepaci ale tak ked som chcela usetrit lebo to byvanie je drahe ked si prerabame... ani na obyvacku nebudeme mat, mozno ani na spotrebice este neviem nemame to dokoncene tak neviem presnu sumu kolko nam zostane na nabytok :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dracica, dajte si sobas troch neskor okolo 4, potom dajte veceru a mozno bufetik (oblozene misy) a tiez tak usetris. V kulturaku tot o vyde okolo 5E na hlavu - niekto to tu uz pisal. A ako svadobne dary - vypitaj si peniaze a budete mat na obyvacku :o)
Odpovedať
Profilova fotka
dracica vobec sa tym netrap, ze nemate obyvacku. my sme byt kupovali pred dvoma rokmi a zariadenie mame len to, ktore nam niekto daroval: konkretne par skriniek v obyvacke, 1 skrinka v spalni, 2 postele a kuchynsky stol so 4 stolickami. jedine naco sa nam podarilo nasetrit okrem hrncov a kuchynskeho nacinia je sedacka. ale uz som usetrila na lampu v obyvacke, tak po dovolenke kupime. prvy rok sme dokonca spavali v obyvacke :-)
Odpovedať
:) no mas dobry napad ale... ja neviem to sa nepatri pytat penaize ...je to take neslusne ...hm no mozno mas pravdu... urcite ja nebudem mat 2 hlavne jedla.... staci jedno a potom nejake misy alebo prasiatko neviem...vsak mozno vsetci ani nepridu..to sa este uvidi
Odpovedať
ruzicka - no chceme ist s drahym do svadby vonku a ked tak aj po svadbe, ale len dovtedy, kym nepride mimi ;-) Potom by sme chceli ostat tu na SK. Ale....este taku Vieden by som brala aj ako trvale bydlisko ;-) dracica - no 4 roky je este dost, ale ako vravis ten 3.je najtazsi. No a Janka ma pravdu, dat veceru a nejaky bufetik. MY asi tiez dame hlavnu veceru a potom budu uz len svedske stoly. ;-) Do rana hadam bude dost.
Odpovedať
bambulka : ja si tiez myslim ze to nemozu byt ludia tolko hladny vsak kto tolko zje za culu noc ked este kolaciky budu a tak... to uz by musel jest nasilu alebo ako sa hovori od sprostosti :-)
Odpovedať
presne tak :-D :-D :-D A vies, co sa tyka svedskych stolov, bude tam aj studene aj teple jedlo, do rana budu mat dost. A v inom pripade, aj nejaky ten kolacik zazenie hlad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dracica - tak ako pise sinov - aj my sme spavali nejaku dobu v obyvacke :o) Aspon vam to bude vzacnejsie ked to bude hotove :-D A radsej si nasetrit na veci, ktore ozaj chceta ako kupovat take, co sa vam nehodia alebo su lacne a dlho vevydrzia. Tu je vers - ako dat hostom tip, ze dary netreba...... http://www.alinka.sk/c/basnicka-na-sv...
Odpovedať
Ahojte, prosim Vas viete mi poradit ako ste hladali salu? my chceme mat svadbu v bratislave, cez internet sa daju najst len komercnejcie saly - teda velmi drahe...viete mi poradit ako na to?:-)alebo mate nejake tipy pre mna? vdaka
Odpovedať
Este aby som nezabudla ma byt pre 100 ludi
Odpovedať
lady - no mi mame na spalnu a kupelnu .... na obyvacku nie a asi ani na kuchynu, dufam ze aspon kuch.linka nam vyde z penazi :-( ja viem ze vsetko nemozem mat hned lebo nie je na to penazi ale...vsak nejako vydrzime par mesiacov aj tak...hlavne ze budeme spolu... ja poznam tie verse ale nie je to take divne take....... ,,vynucovanie si daru -penazneho daru,, ??? hm? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dracica mozno budes prekvapena, ked zacnes pozyvat, ze sa ludia sami opytaju ci chcete radsej peniazky ako vecny dar. aspon ja sa tak zvyknem vopred nevesty/zenicha opytat. ziadna hanba to nie je. ved co by clovek robil so styrmi rychlovarnymi kanvicami, ze? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim, ze ani nie, mozno to ludia aj privitaju, a nemusia si hlavu lamat s darom. A pozri - ti, ktoru nebudu chciet dat peniaze, tak ci tak kupia dar :-) My sme boli par tyzdnov bez kuchyne, ale mali na stolicke (od predchadzajuceho majitela domu) mikrovlnku, varnu kanvicu a dalo sa. A teraz nam stale mikrovlnka sluzi ako chlebnik ;-) Ja som aj rozmyslala (kedysi davnejsie), ze by sme mali len obrad v kostole s najblizsou rodinou a svadbu za par rokov, poriadnu velku party, s nasimi detmi tiez pritomnymi........aj tak by sa svadba dala. Mali by ste malu ceremoniu v kostole - pozehnanie, alrbo obnovenie svadobneho slubu........mojmu sa to nepozdavalo =-)
Odpovedať
kate_krl - rada by som poradila, ale ja osobne som z opacneho konca Slovenska :-| dracica - presne ako tvrdi sinov. Ja osobne sa tiez radsej opytam ci je nieco co by chceli a podobne. A ked mi povedia, ze nemaju este hotove byvanie a chcu si sam dopasovat, je mi to jasne. A je to uplne normalne dnes.
Odpovedať
kate a má to byť priamo v BA? v Ba nič lacné nenájdeš. Odporúčam si popozerať nejaké kultúrne domy, alebo Technopol robí svadby aj pre 100 ľudí.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?