Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ja budem mat fotiek milion, teda okrem profiho, budu u nas fotit viaceri a najma moja naj kamoska, ktora fotak zboznuje...takze fotiek bude az az,len ci vsade bude pekna to neviem zarucit heh :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka ale to vobec nemusi byt kvalitny fotak, tolko stoja fotaky takej strednej triedy
Odpovedať
fakt? no teda,je to draha zalezitost..hmm asi by som na nu nemala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano profesionalne fotaky su velmi drahe.. sak preco tak vela cvakame za fotografa, ked par hodin okolo nas pocupka.. sak mu ho treba zaplatit :-D :-D haha, ale nie zartujem.. nieje to lacny spas
Odpovedať
viem lenze on si kupi jeden a svadieb ma stovky, tak to snad preplatia mu tisickrat no nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ruza no ano, tiez si myslim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi sa stanem fotografkou :-p :-N
Odpovedať
dobre ranko, viete ze 4-5 februara je svadbny veltrh v BA ? chystate sa tam? ja asi pojdem sa tam pozriet a vyskusat si prvykrat svadobne saty :-) Len som rozmyslala ze neviem s kym tam pojdem....drahy chce ist so mnou....ale mne sa to moc nepozdava aby ma videl :-| dovtedy dufam ze niekoho najdem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dracica az vo februari?ja,ze v januari bude..ja pojdem s drahym a s maminkou. S drahym popozerame obrucky a oblek a s maminkou saty - to sa drahy nebude pozerat,uz sme dohodnuti:)
Odpovedať
ja som tam nikdy ani nebola...tam covlastne je? ja som si myslela ze len saty....tam su aj obrucky???? pozri si na nete ale malo by to byt vo februari
Odpovedať
Profilova fotka
Vsetko by tam malo byt..firmy na oznamka,fotografi..aspon kamaratka mi tak minuly rok hovorila.ona tam bola za cestovku a ponukala svadobne cesty.
Odpovedať
aha tak potom to je skvele :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby ste tu niektora alergicka na kovy? Ja som a preto mame stazeny vyber obrucok - jedine co mi neskodi je titan..vsade mi ale nutia chirurgucku ocel,ze v nej nie je nikel,ale ja som alergicka aj na tu nahradu nikla co teraz do vsetkeho davaju..tak som chcela vediet ci aj vy niektora uvazujete o kupe inych ako zlatych alebo striebornych obruciek..inak ten titan vyzera nieco medzi striebrom a bielym zlatom,je to ale podstatne tvrdsie a odolnejnesie a lacnejsie..s oboma obruckami,pre mna aj s briliantmi sa zmestime do 200 eur a aj to som dost nadhodila
Odpovedať
Dobré ránko..idem dočítať :-p ;-)
Odpovedať
No ohľadom foťáku...májú aj vo firme drahšie...ale to je jeho vlastný...robí pekné fotky...tušim nikon je to :-D :-N To nám stačí ;-) Miška...vieš ale my peniažky potrebujeme aj na iné veci...a za tých 800€ máme komplet kočík,športový kočík,autosedačku a potrebné doplnky ;-) A som doma...o 10:00 tam ideme a pôjdem ešte na nákupy :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby z vychodu - nasla som inzerat,ze livia0311 predava svadobne saty vel. 36 - 40 na vysku cca 160 a vyssie za 100 a daju sa u nej vyskusat,je zo snv. Na fotke vyzeraju velmi pekne
Odpovedať
A ozaj...vychod neni zaplavený že? :-N |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Nemal by byt..tentokrat si to odniesol stred.dufam,ze sa to uz umudri,lebo toto je hroza..
Odpovedať
Jaj mi odľahlo ;-) Lebo čo sme tam boli a vydeli sme napr. Smižany fúú hrôza :-(
Odpovedať
dracica ja asi pojdem...ale tiez moc nemam skym, mozno sa pozbierame viacere :-N petka ja nebudem mat zlato...lebo to vyjde cenovo rozumnejsie a mne sa zlato ani nelubi, vydrzi menej...takze xceme ocel :-)
Odpovedať
Ale Vám to tam trvalo dlhšie ... ale tak isto ľutujem aj tých na stredom slovensku baby pozrite :-o http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotog... hrôza :-( |-|
Odpovedať
STe sa vyparili? :-D :-N
Odpovedať
nie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak sa pridavam aj ja. v sobotu som po "milom" rozhovore s rodicmi bola vychystana celu svadbu zrusit, ale vcera ma moj mily presvdcil, ze sa vykasleme na vsetkych a spravime si to po nasom, tak pokracujeme :-) inac, kedy najskor mozem ist skusat saty?
Odpovedať
ahojky liviapeto, vitaj :-) skusat mozes ist hocikedy ak ta tetusky v predajnach ´´nevyhodia´´ :-D v podstate ide o to ci xces mat co najvacsi vyber siat z ktorych si budes vyberat a ci nevydrzis uz z tesenia sa na svadbu, alebo mozes ist aj neskor skusat :-)
Odpovedať
liviapeto VITAJ :-) "u nás" Ja už som si šaty bola skúšať...a myslím aj viaceré z nás ;-) Nebo aj ja to mám pestré s rodičmi :-p |-|
Odpovedať
Ružička...naraz sme ju privítali :-D ;-)
Odpovedať
No zdravim vas krasavice :-) Tak lulu - ja keby som mala taku moznost, ze by mi niekto znamy mohol nafotit svadbu, beriem. A vobec nezalezi aky drahy fotak, ked vies, ze robi krasne fotky. My s drahym sme kupili obycajnu lacnu zrkadlovku Sony za 330 eur a aj ten robi krasne fotky. A hlavne ked potrebujete peniazky na ine veci, predsa len 800eur je trosku privela..... ;-)
Odpovedať
liviapeto - vitaj :-) Si priamo zo SL?
Odpovedať
Deniska..si zlatá cmuk..pošlem Ip :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?