Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Deniska to si neviem predstaviť nám dvoch 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Deniska len aby to pochopila 😉 😞

• No to ani nas dvoch si neviem predstavit, bo ja som taka, ze by som sa na to dala, ale drahy ani za pana 😃 A mamka to raz pochopi, ked pride mimi a budes si ho vychovavat po svojom. Ty budes jeho mamka, tak len ty mas na to pravo ... spolu s ockom 😉

• Sponzor fóra
  • 😉 😉 😉 😉 Díki za povzbudenie mojko Ty si taká zlatučká 😵 😉 😬

• 😵 moja zlata, nemas za co. Ked si mi tak prirastla k srdcu, tak co uz 😉 😉 😉

• Ďakujem za privítanie, čítala som si pár strán, čo ste si tu písali a tak sa pochválim aj ja trošku 🙂.
    S priateľom sme už piaty rok spolu a keďže dva roky spolu bývame, rozhodli sme sa konečne našu lásku spečatiť aj manželstvom (nehovoriac o tom, že už túžime po dieťatku). Tak, svadba bude 14. mája 2011 vybavenú máme sálu, dodávateľa vína a momentálne sa rieši hudba a fotograf (sú s tým menšie problémy😞).
    ...hmm niekedy sa mi to zdá málo a niekedy si vravím, že času dosť, teraz keď som to napísala sa mi to opäť zdá málo 😃 😃 😃

• maryenn - no to ti verim, ze su s tym mensie problemy, ja som nedavno zhanala fotografa a pomaly kazdy bol na nas termin obsadeny. Ale nastastie sa podarilo. A naozaj je to tak, na jednej strane je to este daleko, ale...ked si spocitas, mas do svadby 9 mesiacov, to je uz za dverami 😉

• maryenn neni zač- sme radi že sme za rozrástli 😉 🙂
    Deniska cmuk 🙂 😉

• Zachvílku príde moja ségra 😛 😃 😉

• Lulu - cmuk 😉 Ta mala segra pride? Je u vas doma, nie? 🙂

• Deniska...hej príde k nám..ocino ju privezie 😉 nie tam má iba "izbu" u nás v byte 😉 🙂

• No to viem, o tej "jej izbicke" 😉 Ale aspon vam to tam ozivi, nie? 🙂

• Hej hej sa teším ale viem že bude chieť tento seriál 😃

• 😃 😃 😃 nooo.....to pozerame vsetci aj u nas doma cele dni 😃 😃 Ach tie nase pubertacky. 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 Už vidím ako povie Radko stiahneš mi to? 😃 😃 😃 Juj ale lúbkam ju aj tak 😵 😉
    Ja už viem niektoré časti aj naspamäať 😃

• Sponzor fóra
  • bambulik, ze 9 mesiacov to uz je za dverami 😃 a ja mam co povedat 20 DNII 😞 😃 😃

• Simik teeda 😃 😵 😵 😵

• simika rastie stres ci ani nie? 😬

• lulu, ruza no co ja viem, zatial som v poho 😉 ako stane sa mi, ze trosku znervozniem, ked zacnem premyslat co vsetko mame, ci nam nieco nechyba a tak.. keby ste videli moj kalendar, total popisany a tyzden pred svadbou mame kazdy den nieco co treba vybavit 😃 ale uz sa tesim.. su to take zvlastne pocity, zmiesane 😒

• juu ja sa tesim na tvoju svadobnu fotku, snad nejaku uvidim 😬 😬 😬

• ruza to vies, ze ano 😉 😉

• Simi a rozhodne daj fotečky alebo si ma môžeš pridať na fb...keby si sem nedala fotečky 😉 🙂

• ked ja sa musim priznat, ze niesom na fb 😛 😃 😃 😃 ale sem ich pridam isto.. ked budu pekneee 😃

• Simi...neboj určite budú nádherné 😵 😵 😵

• lulu teeeeda tolko optimizmu, budem ti verit 😉 😉 aaaa dakujem 😵

• tak ja mozem zhodnotit, ze podla fotky si velka fesanda a fotograf ti krasu len doladi a zvyrazni 😛 to skor ja budem mat problem... podla mna vyzeram normalne len z niektorych uhlov a dialky 😃 😬

• ruza jeeej dakujem, no fotak ma nema velmi rad 😬 😬 dufam, ze ma vizazistka, kadernicka a napokon aj fotograf doladia 😃 😃 aa rada by som vidiet tvoju foto, haaa? 😉

• svadobnu?

• ruza aj predsvadobnu aj svadobnu 😉

• MNa zas furt fotili s Maximom ked tu bola sesternica 😃 😛 Mi to išlo vyše hlavi 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a rodinný fotograf
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk