Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby uzivajte si planovanie a nech vam to vsetko dobre dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci, no v tescu asi nie, skor kde latky predavaju, pripadne by to mohli aj v krajcirstvach mat. este som to takto v kamennom obchode nehladala. ale myslim, ze tie ceny sa vyrovnaju, lebo si este prirataj postovne. ale najlacnejsie kupis v polsku.
Odpovedať
Profilova fotka
petka, potrebuje byt zapisany v pase rodica alebo vlastny pas musi mat.
Odpovedať
Inak baby, pocitam hlasy za jednu aj druhu miestnost a je to tak napolovicu..... A ja furt neviem... najradsej by som to mala uplne inde... A mam este jednu halusku - pozvanych hosti bude okolo 90, pocitam s tym, ze par ich nepride, ale co ak nam nepride taka polovica?? Potom sa stratime v sale.... A ked vezmeme tu povodnu mensiu a pridu vsetci, potom si budeme stupat po hlavach.... Tak ja neviem... Drahy tvrdi, ze mi sibe... asi ma pravdu.. :-D :-D A nemate nejaky napad, ako by sa dalo zamaskovat to podium v c.2? Opona tam nie je a nedovolia na plafon nic pripevnit, lebo je zo sadrokartonu...
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche a co ti tak vadi na tom podiu? ten otvoreny priestor? este ma napadlo, tam dat sviecky, normalne klasicke, vysoke nizke, na stojanoch, juuj to by taku romanticku atmosferu urobilo plus kvety, si to viem zivo predstavit. a k hostom, bolo by slusne od hosti, ktori nechcu prist, dat vediet skor. my budeme taky tyzden pred kontaktovat a uistovat ucast, ale nas nebude vela, takze tak.
Odpovedať
ja by som brala miestnost c. 1 - je pekna a priestrana a este si v kontakte s hostami, v miestnosti c.2 hlavny stol je dost vzadu a je to ako by sa odclenili od hosti nie je to blizky kontakt...moj nazor
Odpovedať
Profilova fotka
bero, mne sa ta 2 paci viac - ta 1 je taka klinicka........ Na to podium mozes dat milion halogenovych balonov - na rozdielnu dlzku spagatiku tak dopostupna a rpzne farby.......vies ako myslim - predstav si orchester ako stoja od najvacsich na zadu po najmensich vpredu - tak som to myslela s balonmi. A na niektore myzes napisal pismenka vasich mien.......
Odpovedať
presne tak ako pisala zuzka, to sa aspon mesiac pred svadbu spytajte kazdeho z pozvanych ci pridu nech vam daju vedeit ...potom je aj lahsie povedat kucharovi kolko jedla pripravit a podobne...budes vediet aky pocet jedla,pitia,stoliciek a pod..... to by mali dat vediet
Odpovedať
Profilova fotka
bero kuk sem http://www.google.com/images?um=1&hl=... to je jedna linka, skopiruj.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik - juj sviecky by boli tiez krasne --palec hore.
Odpovedať
zuzik, dracica vdaka za nazor ;-) zuzik, zda sa mi, ze to podium este opticky zvacsuje priestor, preto ho chcem zakryt. Miestnost je dost velka aj bez toho. A co sa hosti tyka, no na vianoce budem chciet vyjadrenia, ci pridu, ci nie. Teraz je este skoro, ale zalohu za miestnost je potrebne zaplatit. Preto stresujem. A tiez nechcem drzat 2 saly, co ak niekto bude mat zaujem? dracica, v oboch by som chcela ulozit stoly do"U" a tanecny parket by bol v strede. V tej prvej mi trochu zavadzaju stlpy... Asi sa uz na to vykaslem a necham zenicha vybrat. Ved ked tak budem stresovat, do maja mi preskoci... :-N A ako hovori moja mamusa, nie je dolezite kde si, ale s kym si.. a ako poznam moju rodinu, ti sa zabavia vsade, tak dufam, ze ma nesklamu... 8-) :-D petkaa, suhlasim zo zuzik, pre krsniatko potrebujes pas.
Odpovedať
Profilova fotka
Uz som tu ako na koni :-) Idem docitat :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No nic, idem makat, prajem pekny den vsetkym!!!!!!
Odpovedať
beronsche : aj ja si myslim ze az tak,, velmi nezalezi,, na miestnosti....ide o to aby tam bol priestor na tancovanie, aby to nebolo tesne ....a vyzdoba spravi svoje aj keby nebola ta miestnost velmi pekna.... ide o to aby zabava bola skvela aby hostia neutiekli hned po jedle :-D takze radcej nestresuj....je jedno ktoru vyberes obe su pekne...obaja si vyberte ktora sa vam najviac pozdavaa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik, pas potrebujes, ale ked ides len do Rakuska, uz niesu hranice, ved sme v Shengene (neviem ako sa to pise), takze podla mna by to nemal byt uz problem... My ked chodime domov autom, tak od Francuzska az domov nas uz nikde nezastavia, kedze su uz hranice otvorene... Do UK stale treba mat pas, lebo Anglicko v Shengene nie je...
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, dospely clovek ma obciansky, tak pas nepotrebuje, ale dieta do 5 rokov, musi byt bud zapisane v pase rodica alebo mat vlastny pas. karticka poistenca ani rodny list nie su pre nich dokladom, bohuzial je to tak.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja viem, ale ty by si do Rakuska uz nemala potrebovat ani pas ani nic, kedze hranice sa Sengenom zrusili...
Odpovedať
Profilova fotka
Uz by ta nemal nikto nikde zastavit...
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, tot je to napisane: http://www.minv.sk/?deti-od-5-rokov-m... bohuzial pri detoch je to tak, vysvetlovala nam to teta na policii, ked sme davali zapisovat malu do pasu, to by potom mohol hocikto previest hocijake dieta a ani by to nemuselo byt ono. jasne ze ta nikto na hraniciach nezastavi, ale kontroly na cestach su bezne.
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, tak skoda potom :-( Ja neviem, lebo my potrebujeme stale ukazovat pasy ked ideme z UK :-) Takze neviem ako to je inde. Ale ano, maju pravdu, to by potom mohol ozaj hocikto previest hocikoho :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, no tak to si asi nepostrehla, ked mate pas pre malu. ;-) my sme sa tiez tak minuly rok chystali, ze ideme do Viedne na trhy a nakoniec sme nesli nikde, lebo mala nebola zapisana. tak sme sli az v january na vypredaje. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zarka nema svoj pas, ale mame ju obaja v nasich pasoch :-)
Odpovedať
Jani...to je supeeer tá stránka ;-) :-) Baby super husársky kúsok sa mi podaril :-| ]-( PC je absolútne v ri*i takže išla som nahrať z foťáku foto ale nejde sa mi zobraziť napíše mi že (náhled není k dizpozici) super takže na notebook sa mi to dá len cez USB ale keďže tu sa mit o nedá zobraziť fajn :-( |-| A ja som sa tak tešila že aj vecičky pre mimino vám ukážem :-( Takže som zvedavá koľko ešte vydrží tento PC ale najbižšie možno až na vianoce si môžeme dovoliť kúpiť nový PC :-( :-| :-S Baby na porazenie |-| :-p 8-(
Odpovedať
Tak konečne sa mi to podarilo cez notebook ;-) :-)
Odpovedať
Och lulu - co to ty tam majstrujes? :-D :-D :-D Inak babky moje, neviete mi poradit, kde by som nasla na nete výkresy cyklamenovej farby??? :-( Som z toho zufala, presla som u nas vsetky papiernictva a nikde nemaju a ani nebudu, pretoze od dodavatelov, od ktorych to objednavaju taku farbu ani nemaju :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani stranka je velmi pekna teda ale zial v sekcii our photo gallery mas chybicku krasy ..pise sa svadba nie svatba(s "T" je to po cesky,my mame s "D") ... keby to mas len tam tak ok ale vsimla som si to tam velakrat ale mne to nevadi stranka je velmi pekna a to sa mi paci ze kedze budete mat hosti zo zahranicia tak fotky co oni nafotia takto sa k nim lahsie dostanes :-) lulu pesnicka je krasna ...my sme dnes boli v meste kamaratke kupit vybavicku,na januar ma termin porodu a zial uz musi lezkat v nemocke teraz lebo je po 2 velmi tazkych potratoch a ma vysoko rizikove tehu...tak kupu vybavicky mam na starosti ja x-) juj tie malinke vecicky nasa Emmka je uz taka velkááá pred chvilkou sa aj ona do toho zmestila chichi sme dokonca nasli kosielky vo velkostiach 38,42-ako na babiku no skoro som odpadla ja som nasej malej kupovala 50 ale len malo asi len 1 dupacky,bodycka a kosielku ved sa narodila mala 49 cm a potom uz len 56,62 ale zase ked som tie malilinke vecicky videla aj luto mi prislo lebo taku malinku velkost maju predcasne narodene deticky ... teraz obe moje lasky spinkaju :-)
Odpovedať
Deniska to nie ja to drobec :-D :-D :-D :-D :-D Alebo ja a moj drobec názorná ukážka Pat&mat vydela si to niekedyy že :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ja kupujem veci od čísla 56 ;-) :-)
Odpovedať
Deniska tak to neviem skús dať do googlu ;-) :-N
Odpovedať
Tu je niečo podbné Deniska :-D Myslím ja a moj drobec :-D http://www.youtube.com/watch?v=DqL1QF...
Odpovedať
No Pat a MAt to poznam :-D takze dvojita "sikovnost" hej? :-D No skusila som uz aj google, ale prechadzam a zatial nic :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?