Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • No ved prave, na jednu noc je to strasna cena... A ja ani nie som taky typ, ze by som tie topanky nahodou potom niekde aj vynosila...

• červená je síce pekná, ale k svadobným sa podla mňa nehodí, krémová áno, ale červená nie.

• Sponzor fóra
  • No neviem... nejako mi tie cervene topanky k tomu nejdu 😛 😃 😃 😃

• hm..no ja si kupim take aby som ich aj do prace potom nosila..nejake pohodlne a pred svadbou ich budem noati aby som potom nemala v ten den otlaky

• yb, tu baby bežne kupujú topánky v Dechmane, alebo Humanicu, tak do 20 - 25 eur, a volia štýl že aj potom vynosia. ja som si kupila vo vypredaji, je to síce umelina, ale bola mimoriadne priaznivá cena tak som vzala. a ešte pokukujem po balerinkach a tie tiež potom vynosím.

• maruška - my si robíme výzdobu sami, kvety kvetinárstvo a agentúra to už len vezme z kvetinárstva a poukladá na stôĺ 🙂

bybi - kontakt pošlem 🙂

• hej cervene su strasne ani to neladi a to s ani nehodi...
    tak ja vas opustam papapa uz idem z prace domov

• baby aj ja už končím v práci, juuuuuj ešte 2 minútky a padlaaaa 😃

• ja este 2 a pol hodiny 😞 sme sa bavili teraz s kolegami, ze by sme mali spravit teraz poriadny meeting niekde v krcme, do 4.30 😃 vtedy koncime 😛

• Ahojte 🙂

Ja mám gélové nechty ale je to o zvyku 😉 Ja som si na ne zvykla 😉 A na svadbe tiež rozhodne chcem 😵

Akurát tak pozerám na byt zajra tu bude vojna vojen upratovania 😃 😛

• Poobedná siesta? 😃 😃 😬 🤔

• Ahojte 😉 Ide sa papaaať,drobec je očividne hladný 😃 😛 v bruchu mi hrajú muzikanti 😃 😛

• uf no tych topanok sa bojim aj ja 😞

• Sponzor fóra
  • elegantne mam len cierne...viem ze v salonoch maju take vysoke, ale fakt pozicovne bude az 50 eur???? uf...ale zas ked saty budu po zem, tak mi nik neuvidi blbu obuv ci? 😬

• ruzicka ked kupis, tak je okolo 50 eur, ja neviem ci sa daju topanky pozicat, daju??? 😕

• ružička, topánky sa dajú aj požičať? Ja som dnes objavila v Malackách salón Le fair, veľmi milá baba tam bola, a majú tam katalógy s topánočkami, dajú sa vybrať farby, materiál, výška podpätka, typ topánočky a stoja len 49 eur, čo je super 🙂 tak si tam pôjdem objednať aj také nižšie s 2 cm opätkom a aj bolerko si asi stadiaľ požičiam 🙂

• neviem ja by som xcela biele balerinky...asi kuknem najskor online shop...poradite nejaku stranku na topanocky?? 😬

• ahoojte baby, odporucam ist na topanocky, ci uz balerinky alebo na opatku do polska, noweho targu.. vcera sme tam boli (ja uz mam svadobne kupene) a neskutocny vyber tam maju, prekrasne, rozne.. naozaj velky vyber za super ceny, to iste sa tyka aj popolnocnych siat.. takisto svadobne bolerka, spodne pradlo, podvezok atd...ja uz mam vsetko nakupene, boli sme pre oblek (kupili sme superny, skvela cena) ale lutovala som, ze som sa plasila 😉

• simika ale tam je to daleko 😐

ozaj xes si dat take licenie ako ma Aguilera? 😛 😛 😛

• Ahojte 🙂

O 17:30 prišla maminka som jej volala že nech mi príde umyť okná nechcem riskovať pád zo stoličky a ona je super rýchla v umývaní okien 😃 😉 A priniesla aj uhorky..čo majú na zahrádke...mňaam tak sa tu napchávam 😛 😃

Pozerám že topánočky riešite ja už mám...ale myslím že ich ani pod mojími svadobnými šatami vydieť nebude 😉

• Baby zase mám písať sama zo sebou? 😃 😬

• Ako to kde ste??? 😃 😛 To sem nabehnete až večer a ja budem kukať telku ozaj už musím ísť kukať Tv 🙂

• Baby tak uz mame salu🙂 sme sa na nu boli dnes pozriet,krasa...menu vyjde na max 40 eur na osobu a to by sme museli mat lososa a divinu..a mozme si priniest vino,tvrde a samoska kolace a slane. Zdarma mame mladomanzelsky apartman a coko fontanu 🙂 a na izby pre hosti mame 20% zlavu..tesiiim

• Peťuškaaaaaaaaaaa TESIIIIIIIIIIIM SA S TEBOU!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

• petka perfektne ! wow
    lucka uz som tuuuuu 😃

• Trdielko huráá 🙂 Konečne pokecáme 😃

• Dakujem,ste zlaticka🙂 lulu posli maminu aj k nam🙂 moja sa konecne zajtra vrati z nemecka

• Peťka ty más drobčeka Samka tuším že? 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov