Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • som tu 🙂 ale stratila som sa v texte 😃

• 😃 ná podobne ....

• baby - presne ako kacennka píše - v ČR majú šaty (požičovné i kúpu) za omnoho lepšie ceny - napr Zlín, Brno - krásne, originály a za super ceny a tetušky sú veľmi milé 🙂

• Sponzor fóra
  • skoda ze je CR daleko 😞

• beronsche - to sme potom pravý opak, ja radšej skôr prídem a skôr odídem než aby som tu mala trčať do 7mej večer 😃

• Ja som sa stratila na nextíkových stráánkach a mmb 😃 😃 😃

Tak dakujem 😉

• Mne napr. v salone v PO povedali, ze cena siat, ktore sa mi pacili, je vysoka, pretoze je to kolekcia 2011 a prave ich dostali. A na tie iste saty v bielej farbe este len cakali. No a potom som tie saty nasla na webe a zistila som, ze je to kolekcia 2010... 🤔
    Tak co si mam o tom mysliet???

• wera.q presne aj ja 🙂 až sa môžem zamontovať - ja prídem ráno o 5,00:5,20 a domov idem o 14,00 🙂

• och wera, ja by som rada skor prisla.... ale to by som s postelou musela...... 😃

• teraz je take pocasie na spanie este ze zajtra sa vyspinkame ty co nemusia do prace 🙂
    bero podla mna mozno je to kolekcia 2011 a na nete nie je mozno velky rozdiel medzi tymi satami 2010 a 2011. no kto vie...mozno aj klamu...

• ja chodim do prace na 8(vstavam 6:50) a to som cely den nenormalne unavena... obdivujem ludi, co tam trcia od 5-6, ja by som to asi nedokazala. Ale zase maju super, o 14 koniec pracovnej doby...ja koncim o 17:30

• dracica tie saty na fotky vyzeraju presne ako tie co som skusala.. do bodky.
    Teda, nie ze by na tom zalezalo, z ktoreho roku su, pre mna za mna, nech aj z 1990, ked su pekne.. 😃 len ma napadlo, ci sa salon nesnazi fajne zarobit na predrazenych satach.... skusim ich v inom najst..
    Neviete, ktory salon (okrem Princess) ma saty od Ronalda Joyce?

• este ma napadlo, ze aj meno siat sedi - model Livia....

• a nieje to nahodou tak, ze teraz pride do salonov len kolekcia 2010? Pretoze mne jedna pani v salone hovorila, ze ked objednavaju saticky, tak im pridu az za 6 mesiacov, lebo to objednavaju z USA...

• jeee ja sa volam Lívia 😉 ake su to saticky ?? mne je tiez uplne jedno aka kolekcia to bude len nech mi sadnu a su pekne 🙂

• Sponzor fóra
  • kacennka myslim, ze mas pravdu, ale som si ista, ze mi bolo povedane "2011"
    ...ale je to jedno, uz sa v tom nebudem vrtat...
    😉

• beronsche - fíííha, tak možno im teprv teraz prišla kolekcia 2010 a sú rok pozadu 🤔 nechápem, tak ale keď sú šaty úplne nové nenosené, vždy je cena vyššia než za tie obnosené...
    hehe a ešte aj v pyžame, to by čumeli na teba čo? 😃 😃 😃

havana - a to tak funguješ každý deň? ja tak raz za 2 týždne, inak chodím na 6:45 🙂

• Livia, ved aj ja som si to vravela, ze nechcem znacku ani nic take, hlavne nech sadnu...
    A saty Livia sadli.. 😉
    Tieto:
    http://www.ribbonsandpearls.co.uk/catalogue/wedding_dresses/ronald_joyce/rjc00019.php
    ale bez tych ruzi, tie sa mi nepacia a daju sa zlozit.

Ak by som ich dala sit v Cine, vysli by ma 150 Eur.... ale bojim sa.....

• wera.g no áno 😃 každý deň už vyšše dvoch rokov ... ale tak dá sa zvyknúť si na to...

beronsche .... tie šaty sú prekráááááááásne 😉

• bero, tie satky su krasne, jednu ruzu na sukni by som nechala.
    No mala spi, mam veget. Hladam mamci mycku, konecne sa dala prehovorit.
    Poobede ide emmik k mojej mamus do zajtra, tak neviem co v tomto pocasi podniknut.

• no da sa to...priatel vstava kazdy den o 4 rano, 6 dni do tyzdna a ide mu to nejak..musel

• baby mam pruser!!! Som zapotrosila niekde papiere ohladom projektu, ktory som robila par mesiacov.... Vysledky mam sice spracovane a v podstate ten projekt nie je az taky dolezity a dali mi ho len, aby som bola "busy", ale aj tak to potrebujem... Boze, az mi je fyzicky zle... a do placu.... f*ck kde to len moze byt??? 😞 😞

• bero, ja taketo veci vacsinou najdem v kosi s papierom do zberu. Hladaj.

• Ahojte

Baby keď ma už asi cca 20 minút pichá a silno bolí v podbrušku..niekedy aj kŕče..mám to povedať gynekológovi? Alebo tu je len bolesť z tých včerajších injekcií?

• mi to nemozme vedeit nie sme doktori a ked uz si mala take tazkosti tak vzdy to povedz dokotorvi on ti povie co to je alebo ta vysetri..povedz mu to

• lulu urcite si to nenechavaj pre seba!

• lulu - hneď to povedz lekárovi, aj keby to mali byť len "nevypustené prdy" , lepšie nič neriskovať moja 😉

beronsche - jejda, tak si skús spomenúť, kam si to dala naposledy, resp nemáš to ešte v PC? Držím palce, poznám aké to je, keď niečo nevieš nájsť práve vtedy keď to je treba 😞

• Och no tak asi áno potom sa ozvem

• bero hladaj dalej. ja som tak tiez dnes nieco hladala. a nakoniec som to objavila v uplne inom sanone. 🙂

• lulu, teraz hlavne nesmieš nič zanedbať, aj keby si sa cítila blbo, že to nič nebolo, ale nato sú tam tí lekári, aby na teba dávali pozor nech sa jedná o čokoľvek 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂