Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My pojdeme na svadbu urcite autom, ja si neviem predstavit vsetky veci niest v lietadle, a hlavne saty :-) A ked uz o tych autach, ja mam malinku Toyotu Aygo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez odkedy soferujem snivala o toyote (Yaris), lebo neviem parkovat cuvat medzi dve auta. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bero, kuk sem - takto by si si mohla aj sama urobit - http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som chcela nieco malicke, lebo cesta do skolky je strasne uzka a vela krat treba pustat, lebo sa 2 auta nezmestia... Uz tade sice nechodim, ale zase moje auto je lacne na prevadzku a mame aj velke auto... Zbytocne by nam boli 2 velke... A do roboty a do mesta mi staci... :-) Lebo tu by som sa bez auta nepohla, my byvame na dedinke, ale ja to tam zboznujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
celkom mas pravdu. palec hore. :-) ktovie ako sa ma lulu.
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu je uz asi doma a odpociva dufam :-p Inak ten link s tymi svieckami co si sem hodila je super... Musim zistit, ze kolko nas bude stat vyzdoba, my sme to chceli dat robit aranzerom... A podla toho sa rozhodnem, lebo ja si to neviem predstavit robit vsetko sama :-N
Odpovedať
Profilova fotka
este pre upresnenie, nepalime, davame si palit, len zbierame cele leto. Dakujem dobremu srdiecku za info. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sviecky naaranzujem do zrnkovej kavy zmiesanej asi s cukrom.
Odpovedať
zuzik a baby vy sa taaaaak pripravujete na tu svadbu ze az..sa citim blbo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ruzi, zbierame inspiraciu, ta je zadarmo.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby takze na trhu maju popolnocky od vymyslu sveta - par ich bolo vazne nadhernych:) a ceny 30-40 eur. Obleky od (ymyslu sveta od 50 do 60 eur. Svadobna viazanka a to do vrecka 10 eur ak aj s vestou tak 35 - vazne nadherne. Bolerka hocijake za 10. Topanok som vela nevidela,len panske.. svadobne saty mali len 1 a tie neviem cenu a salon bol zzavrety.. A malemu som kupila krasnu hojdaciu stolicku za 56 ( u nas 80).. Takze som spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
petka a to si kde presne bola?
Odpovedať
Článok sa načítava...
DIEVČATÁ podľa mňa tá deezdemona si z nás robí prču tak ako to aj Janka napísala ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-( Aby sa človek bál prispieť na verejné fórum :-( :-| ]-( :-S 8-( :-. Milá deezdemona Snubný prstienok nie je o tom ako vyzerá ale či ho tvoj priateľ (ak nejaký je..lebo moc tomu neverím!!!) kupoval z láskou!!!! Pre mňa za mňa by ten môj mohol byť aj z čínskeho obchodu.....ale viem čo pre nás dvoch znamená,že je kupovaný z láskou!!!!!! To je podľa mňa účel snubného prstienku!!! A taktiež mne je jedno kde boli naše zásnuby ale hlavné je to že som stretla muža svojich snov a sme o krôčik bližšie k tomu aktu kde budeme svoji - SVADBA!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ešte bližšie ku krôčiku mať uzlíček šťaatia!!! A ako môžeš stratiť obrúčku???? ]-( Absolútna nezodpovednosť a je vidieť ako svojho milého ľúbiš Absolútne si ma vytočila a nechápem ako si z toho môžeš robiť srandu ]-(
Odpovedať
Takže už sme domka..do dalšieho príspevkum dopíšem viacej ;-) A tú deezdemonu neriešim...nechcem zase skončiť v nemocke
Odpovedať
No takže...ešte narýchlo sme boli v Avione a v jenom zlatníctve som si kúpila náušice ktoré si dám na svadbu x-) Sú jednoduché ale krásne :-) A ešte pár bavlneních plienočiek pre Sofinku Zarku( na mene sme sa dúfam už dohodli ebo tuším každý týždeň meníme bude to Sofia Zara) A ešte v Tescu lebo nič doma nemáme Radko chodil sa k mame najesť a čo on tak večer akurát pizzu si objedal ;-) Takže zásoby jedenia nič :-D Dojdem domov a tam poriadok :-o :-) A v kuchyni upečené croasantti :-o :-) Radko kúpil síce mrazené(polotovar) alee spravil...a to je hlavné zlatko jaký zlatý bol :-D :-) Síce trošku pripečené ale nevadí ;-) :-D
Odpovedať
A kde ste sa stratili???? =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, vitaj! vidis, sa stara o vas, tak treba. dobre si si hi vytrenovala ;-) nebehaj po obchodoch, lez. posli jeho. hlavne teraz, ked je vsetko cerstve. ;-) Bero, prave som bole v hobbycrafte, a kupila som stuzky na perka a malicke ruzicky - s diamantikom v strede. dokonca maju al malicke kaly, aj tie mam tak uvidim ;-)
Odpovedať
Jani...hej už ležím v obyvke pri telke s notebookom na nohách :-D :-D Hej je zlatý..potom všetko pofotím :-)
Odpovedať
A díki za privítanie :-) :-D Ale ako absolútne ma na*rala tá deezdemona ]-( ]-( ]-( ako si môže robiť takúto prču nechápem :-( Treba ju nahlásiť adminkám ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
nahlasime? ;-) Prave som si bola kupit cez 'obednu prestavku' stuzky na pierka a prkotinky, potom tiez odfotim. Uz sa aj ja vytesujem! :-D :-D :-D Bybi, super ze je linka uzitocna, na to som ju sem dala ;-) sa tesim. ;-) A zuzik, teda to ma nenapadlo - ale ake super napad kava a cukor! Ja ten cukor asi pouzijem namiesto piesku do gulatych vaz ako mam v albume. DAKUJEM! :-)
Odpovedať
Ktovie kolko ludi si tu takto robi prcu ... No ale otazka je koho to bavi? Mna by to rozhodne nebavilo vymyslat si nieco a otravovat tym ostatnych :-D
Odpovedať
http://www.modrykonik.sk/fotoblogy/ Baby aj tu že máme doma prváka :-) Juj už sa teším ako ja budem takto písať naša Sofinka je už prváčka x-) Jani...do IP :-)
Odpovedať
A teraz si zmazávam aj foto aj niektoré foto z albumov..nepotrebujem aby ich niekto zneužil ]-(
Odpovedať
Ale kde ste sa stratili??? :-N
Odpovedať
lulu Ty uz myslis na to co bude o 6 rokov? :-) Moja uzivaj si radsej chvilky co su teraz a aj potom ked sa malinka narodi. To su najkrajsie chvilky. Aspon pre mna by boli .. lebo do tych 3 rokov je dietatko este take zlate malinke ale potom uz zacne vystrkovat rozky ked bude chodit do skolky a do skoly :-)
Odpovedať
Hainy...hej myslím toje také zlaté napísať Naša Sofinka je oddnes prváčkou x-) Jasné užívam si aj tieto chvílky :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu daj naspet fotku ;-) aj ked to bude nejaky mysiak, nieco daj :-)
Odpovedať
No niečo z diaaaaľky :-D :-) ;-)
Odpovedať
Spokojnááá?? :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jasnacka. ja si odem dat mysiaka ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?