Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si vyzdobu robim sama co najviac ako je mozne. Sorry, ale za jednu servitku 35 centov nedam. Pri 100 ludoch, kazdemu dve servitky, tak sa asi nedoplatim len na takej blbosti.
Odpovedať
Profilova fotka
oficialne si sa rozpisala bero ;-) nasi palievaju kazdy rok v palenici tuto u nas. u nich. Aspon nebudem musiet kupovat vsetok alkohol. Perinbaba tuto v bazari prenajima komplet vyzdonu - len si ju mosus vyzdvihnut, oribut sama a vratit. (mozes si ju dat aj poslat ale stoji to viac) Tak robim ja. Komplet vyzdobe pre 80 ludi bude stat 260 eur, v tom su navleky atd. Pozri vyzdoby.sk Pozri sa aj tu, napady: http://www.frugalbride.com/floralcent... http://www.superweddings.com/bridalcr... http://www.do-it-yourself-weddings.co...
Odpovedať
maruska A preco ste sa rozhodli peresunut svadbu? =-)
Odpovedať
lay inak som kukala viacere podniky co poziciavaju komplet vyzdobu na stoly,lenze problem je ze vsade pisu isty pocet hosti..a to je blbe, kedze mam ich menej a nexcem tolko vela vyzdoby
Odpovedať
deezdemona a je naozaj az taky strasny? Co si povedala priatelovi, ked ti ho dal? Ak si vtedy vravela, ze "jej ten je super", tak by si ho radsej nemala predavat... Priatela by sa to mohlo dotknut.. Kedy mate svadbu? Ved po svadbe ho mozes prestat nosit s vyhovorkou - ved mam obrucku ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ruza, ved im napis mail a opytaj sa ci prenajimaju aj v inych mnozstvach a ked tak nech ti daju cifru. za opytanie nic nedas. ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
deezdemona a neprehanas trosicku? lebo kazdy chlap nie je romantik, aby vymyslel nieco super originalne. a okrem toho,ak zasnuby neboli pre teba prijemne prekvapenie, tak preco si ho potom beries? dolezite je predsa, ze sa lubite a chcete byt spolu a nie sposob akym ta poziadal o ruku. moje zasnuby tiez neboli take ake som si predstavovala resp. vysnivala, ale za traumu by som ich fakt neoznacila. proste beriem svojho draheho takeho aky je.
Odpovedať
Profilova fotka
aj my palime, ale hruskovicu a este z jablk. Z vlastnej zahrady. :-) kacenka, aj pre mna je dost dat 30 centi za servitku, ale nas bude cca 25 ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
deezdemona, aj si mu povedala ake mas predstavy o vasich zasnubach alebo si ocakavala, ze ti bude citat myslienky?
Odpovedať
nic pekne pre teba???? A to, ze ta tvoja laska poziadala o ruku? Podla mna je dolezitejsie, co ten prsten predstavuje a nie aky je, ci ako ste sa zasnubili.... Aj keby ma ten moj poziadal o ruku s prstienkom z kolotoca, aj tak by som bola stastna...
Odpovedať
Článok sa načítava...
horsie je ze svadbu sme uz mali a obrucku som stratila 2 dni po svadbe a ostal mi iba ten prsten co tak neznasam :D
Odpovedať
Profilova fotka
toto sa mi nejako nezda - tusim si niekto robi prcu.
Odpovedať
tiez ma napadlo, ze je to divne....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
super si to napisala bero. moj prsten tiez nie je taky, ako by som si ja vybrala, ale podstatne je co pre nas znamena. a nosim ho iba prilezitostne, inak na tom prste nosim inaksi prsten, tak siho setrim lebo mi je taky vzacny. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
deezdemona, zivot nestoji na tom, aky mas prsten a ake boli zasnuby. Dolezity je vas vztah, ale ked takto hovoris, ze nedokaze splnit tvoje predstavy, preco si mu povedala ano?
Odpovedať
Profilova fotka
deezdemona neries, uz to aj tak neodcinis. Musela si si tu pbrucku tiez dobre vazit, ked si ju stratila. Sustred sa pekne na buducnost, nie na mynulost a s muzim komunikuj lepsie, aby mal predstavy a tvojich predstavach.
Odpovedať
juj teraz sa musim pochvalit, ja som dostala nadherny prstienok, presne taky, aky by som si aj sama vybrala - jemny, so zirkonom...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si svoje zasnuby predstavovala tiez nejak inak, nejaka krasna romantika an vynimocnom mieste... ale nakoniec sme to spravili tak, ze sme sa dohodli, ze sa zasnubime a zasnuby boli u rodicov. Sice mal drahy pekny prihovor, bolo to romanticke aj ked nie ako v mojich predstavach. Ale myslim si, ze na tom az tak nezalezi..dolezitejsie je to, ze ta o ruku poziadal a chce si ta zobrat za zenu.... a prepac, ale ked povies, ze zasnuby boli grc, tak na jeho mieste by som si to este dobre rozmyslela...
Odpovedať
Profilova fotka
na minulost a s muzim komunikuj lepsie, aby mal predstavy o tvojich predstavach.
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa to cele nejak nezda...
Odpovedať
Profilova fotka
a ked uz sme pritom, ja som s prstenom spokojna. drahy ho vyberal s mojou mamou a ta pozna moj vkus :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero, ja mam taky mililinkaty diamant v bielom zlate. ale na vsedny den nosim ten prsten, co mi moj dal na 25 narodky - biele zlato so zirkonom :o)
Odpovedať
Profilova fotka
no dotycna s 5 timi prispevkami a rovno v takejto teme, hm, uz nereagujem. Ps: zaloz novu temu, mozno ti poradia.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky :-) Lady, my sme isli na SK autom uz niekolkokrat... Ale my sme ani nie hodinu od Doveru, takze pre nas je to o dost blizsie ako od vas... A ked prejdeme cez kanal, tak do TT je to 12-13 hodin... (ale moj jazdi ako Sumacher kde sa da)... Mne by to trvalo o dost dlhsie :-N Chodime na noc, takze cesty su prazdne a ja si pospim kolko sa da :-)
Odpovedať
ludia sa proste beru, maju sa radi, ziju spolu a chcu spolu byt, ale to neznamena, ze na inom nezalezi. je niekolko milnikov vztahu, ktore su pametne a je podla mna dolezite pripisovat im istu vaznost a dostojnost. hlavne ked si potom clovek na to spomina nech ma na co spominat. moj manzel je uplne v pohode, len je ignorant v tychto veciach, sice mame pekne spolunazivanie no spominat si na ziadne vyrocia ani na nic take nemozem. myslela som si ze ma to nebude mrziet ale mrzi ma to velmi a to sa blizi teras nase prve vyrocie svadby
Odpovedať
Profilova fotka
dik bybi, navrhnem mojmu. mozno v januari ;-) kontroluju na hraniciach alebo otvorene?
Odpovedať
Profilova fotka
V Anglicku ta mozu skontrolovat, ked odchadzas, ale potom uz az na SK nie... Jedine nejaka cestna hliadka, ale colnica nie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?