Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
wera 19 stupnov je takych prijatelnych. To by som brala. Aj fotenie by bolo pohodlne.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja by som sa rada fotila pri zapade slnka, az po veceri. to by mi aj usetrilo nahanacky pred sobasom...... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - peknéé :-) ja asi pustím na papier svoje básnické črevo, a na koniec dám - a nemeškaj ! :-D lebo on nikdy nikam ešte neprišiel na čas :-D :-D :-D
Odpovedať
dracica - mas pravdu. Moje vysnivane satky mi v salone nukali, ze mi ich objednaju, ale zaplatim za nich od 1000 - 2000 eur. A co potom s nimi? Tak ako pises, asi tazko by som ich predala aj za polovicu. Neoplati sa. malaberuska - dakujem ;-) Ja som praveze lava do takychto veci, no aj napriek tomu som sa odhodlala do toho pustit a poviem ti, vobec to nie je tazke na vyrobu. Slo to lahko a velmi rychlo. ;-) A baby - povedzte mi este raz, pierka davate vsetkym hostom, alebo len mladym?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy - hej a keď neprší a nefúka moc vietor, tak to je super :-) ale keď si tak spomínam na moje šaty, v ktorých je veeeeľmi teplo, tak myslím prežijem aj stupňov 18 :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj veri super napad,. ze nemeskaj. mozem obkukat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka - ja dávam pierka všetkým, chcela som len chlapom, ale čo keď potom ženy budú závidieť :-D :-D :-D tak sme sa rozhodli, že dáme všetkým, veď to je to najmenej :-) malaberuska - výroba pierok je naozaj veľmi jednoduchá, nič zložité to nie je - tiež som si robila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som si tiez chcella vyrobit sama ale vobec neviem ako na to ]-( oznamka zvladam to je v pohode, ale ostatneho sa nejako bojim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - ty môžeš čokoľvek :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
malaberuska - fakt sa nie je čoho báť, nakúp si stužky, potrebuješ ihlu niť a špendlík ešte a keď sa do toho pustíš, tak uvidíš, že to nič nie je ;-) ladyjh - a čo tvoj drahý tiež nechodí na čas? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambi, my davama vsetkym, aj chlapom aj zenam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chodi ako sa mu chce. ked som s nim, tak ho aspon ma niekto pohanat ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ladyjh - presne tak aj môj, keď ide sám, je schopný prísť aj o hodinu neskôr, lebo si zmyslí, že treba ešte auto umyť, lebo sa mu zdá špinavé :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moj je taky fafos, stale len fafuje dokola - zatiahol som tocky? vypal so svetla? dvere su ircite zxamknute? Raz tak pokazil klucku na vchodnych dverach...... ale tusim su davam moc informacii ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe to môj drahý keď parkuje, tak je najhoršie, keď má viac miest na výber - je schopný aj 3x preparkovať, lebo to iné miesto sa mu zdá lepšie, hoci je to úúúplne jedno :-D :-D
Odpovedať
budúce nevestičky, ktoré ste si vyrábali pierka, kde môžem nájsť na nete dobrý fotopostup?fakt to nie je ťažké? @ bambula - tvoje pierka sú fakt nádherné, ja tiež uvažujem nad cyklamenovou výzdobou - zatiaľ u mňa vyhráva 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby mam otazku. Poradte mi. Pred rokom a pol tesne po strednej sa vydavala moja kamoska, myslela som ze velmi dobra ale nepozvala ma na svadbu, ine kamaratky ale ano. Ja s jednou babou, tiez spoluziackou sme to trosku nechapali a povedali sme si, ze ked sa my dve budeme vydavat tak jedna druhu pozveme. Vtedy sme mali velmi dobry vztah aj ked sme neboli uplne naj kamosky. Od vtedy sme sa ale stretli asi raz, pisali sme si na chate tiez len par razi, kazda ma svoj zivot... mam ju pozvat ked som jej to vtedy slubila? Alebo to mam nechat tak kedze uz niesme moc v kontakte?
Odpovedať
kacennnka podla mna by si teda ak chces jej mala ozvat ze ci nepojdete niekam von alebo potom ak sa neda ze byvate moc daleko tak aby si jej napisala ako sa ma co ma nove a uvidis ako bude s tebou komunikovat....ak uz vycitis ze uz to nieje ono..tak asi by som ju nepozyvala, alebo jej potom oznamis ze sa vydavas a uvidis ako bude reagovat...ale lepsie by bolo pri stretnuti to lepsie vycitis aky vztah ma k tebe ako si len pisat....
Odpovedať
Profilova fotka
lenuluk, pozri moj album, dala som ti tam navod na pierka. Kacenka, ako hovori dracica. ale urcite by som jej poslala aspon oznamko, mozno sama od seba pride zablahozelat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera a lady...ten moj je podobny, tiez vsade meska:) aj ked v poslednej dobe sa zlepsil
Odpovedať
Profilova fotka
diky za radu... no uvidim ako to s nou vyriesim. Ja travim vacsinu casu v Brne, teda cca 350 km od domova, tazke to nieje moc realne sa stretavat. Ale urcite jej aspon napisem. Oznamko jej chcem poslat na 100 % uvidim ci aj pozvanku.
Odpovedať
no vsak ako chces aj pozvanku mozes poslat vsak kto vie ked nebude chciet nepride...
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka - keď už sa moc nestretáte a už moc nekomunikujete, tak myslím, že oznámenie stačí - teda ty to asi sama najlepšie vieš, či ste také kamarátky, či by ti na svadbe chýbala :-) držím palce pri rozhodovaní, ale ja byť tebou, pokiaľ si pravidelne nevoláme a nepíšeme aspoň, tak by som jej poslala oznamko, poprípade ju pozvala na večernú zábavu.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby už keď sa tu rozoberá táto téma tak ja mám podobný problém :( mne zas pri každej príležitosti kamoška ak ju teda tak môžem nazvať hovorí ako si bude šaty zháňať na moju svadbu atď a to som jej vôbec nepovedala, že bude pozvaná. Skoro vôbec sa nestretávame, len občas si napíšeme. Vidíme sa možno tak dvakrát do roka. A svadbu s drahým plánujeme malú, do 20 ľudí a fakt len najbližšia rodina a okrem svedkov kamarátov aj pár úplne blízkych čo sme s nimi stále. Poradte čo mám urobiť :(
Odpovedať
malaberuska : no podla mna jej to vysvetli ze pozyvas len rocinu ue budete mat malicku svadbu a ze ti je to luto ale ze na hostinu ju nepozves...ako na obrad ze moze prist ale to je cele.. ja napr. tiez mam naj kamosku ale nepozvem ju na hostinu oznamko jej pravdaze dam a poviem ze nech pride ak bude moct na obrad ale ze budem poyvat len rodinu a ziadnych kamosov bohuzial ale na to penaize nemam... no tak take nieco jej povedz
Odpovedať
Profilova fotka
Teda, ale ste toho popisali :-) Vitam nove kocky :-) Draci ja tiez pochybujem, ze budem spat :-N Ale nechcem mat stres, teda co najmensi aby som na vsetko mala cas. U vas co sa beriete v kostole je to ine, lebo len kostol vam zoberie hodinu. Ale ja ked budem mat o 5-tej vecer sobas, o pol uz "mam aj po gratulaciach", kedze na urade to ide rychlo :-) Takze ja radsej obrad trosku neskor, nech sa stihneme nachystat aj pofotit pred obradom. Ruzicka, mohol by zostat v hoteli, ale on chce ist z domu. Ved este je to daleko, uvidime potom, ako mu to bude lepsie vyhovovat... Mozno nakoniec bude aj v TT.
Odpovedať
Profilova fotka
povedz jej pravdu, presne to co si napisala pred chvilkou sem... " A svadbu s drahým plánujeme malú, do 20 ľudí a fakt len najbližšia rodina a okrem svedkov kamarátov aj pár úplne blízkych čo sme s nimi stále."
Odpovedať
Profilova fotka
malaberuska - jednoducho jej to takto vysvetli ako si to pekne napisala - ze mate malu svadbu, len s tymi najblizsimi :-) si s nou mozes niekam vyjst po svadbe oslavit to, zapit svadbu ;-) ja týchto samopozvancov nechápem, aj my máme jedného takého,čo už vraví že si vezme v pondelok po svadbe dovolenku, pritom sme ho nepozvali, max ho pozveme na večernú zábavu..tiež mu budeme musieť vysvetliť, že bohužiaľ nie je pozvaný.. a nás tlačí aj kapacita reštaurácie - ak chceme mať guľaté stoly (čo chceme), tak sa nám tam zmestí max 48 ľudí, ani o jedného viac :-/
Odpovedať
Ahojte!!! Dala som si zavazok, ze ziadna svadba v pracovnej dobe, ale mi to nedaaaaaa... :-D :-D Baby ja som ako tie vase polovicky - stale na poslednu chvilu, alebo neskoro... to je diagnoza.... :-D :-D :-D ja budem aj na vlastnu svadbu meskat... kacennka ja by som ju nepozyvala, len oznamko by som poslala.... Ja som v trochu inej situacii - bola som na svadbe mojej byvalej najkamoske zo strednej pred 10 rokmi, ale teraz si uz nemame co povedat.. ona mi tak 2x za rok zavola, vulgarne ponadava na muza, rodicov, spyta sa kolko mam usetrene (!) a ci este furt vela pijem (nikdy som nepila, tak fakt neviem, preco sa to pyta, zacala ked som bola na vyske =-) ) a ja sa zakazdym velmi prevelmi cudujem, ako sme my dve mohli byt kamosky... tak ona veru nedostane ani oznamko, lebo by sa isto aj na svadbu pozvala...... :-p Ozaj a vitam nove nevesticky!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky ktore ste zo Zvolena a okolia, mozno vas to zaujme: http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?