Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
takze mozem mat len 2....no ae to zalezi aj na kilach...nie?
Odpovedať
Profilova fotka
draci ano presne, my sme ju mali dost siroku..teda naozaj tak akurat, a to som krajali trojuholniky a dost velkee, ze mi aj nevosli na maly tanierik :-) najprv som nakrajala vrchne poschodie a potom spodne.. a to boli riadne velke trojuholniky ;-) bez obav cca 5,5kg az 6kg je naozaj na 40 ludi dostatok ;-) a to asi len dvaja nechceli..
Odpovedať
Profilova fotka
juj simi krasne si to napisala. som rada, ze bolo vsetko perfektne. tie momentky s manzelikom su krasne spomienky, ktore mate len vy dvaja ;-) tie su najcennejsie. :-) Mata, raz zazit tie anglicke vianoce ozaj staci! Tu maju vianoce 25teho, ale moj je velmi zlaty a da mi darcek aj na 24ho- na 'moje' slovenske vianoce. Tu nedavaju ziadne zvyky, vinse pred vecerou, ktozik na celo - ziadne take symbolicke veci tu nerobia..... Daju morku do truby, idu na 2 hodinu do pubu, pridu a zjedia veceru. a hotovo. sice je to tiez o rodine, ale nic v porovnani s vianocami na SK. A mozno to tak rpezivam, lebo som prec od rodiny, neviem........ uz aby som si konecne aj zvykla, ked planujem vlastnu rodinu, ze? Mata, na kolko idete? Ked by ste isli na vikend, asi by ste mali byt ubytovani v centre, aby ste dlho nestravili cestovanim. Ak ste tu na dlhsie, mozte si dovolit sa prevazat. Cim dalej ste od centra, tym je ubytko lacnejsie. Pozriem nejake stranky a dam vediet. my zvycajne rezervujeme cez www.laterooms.com.
Odpovedať
wera Super video!!! Kto to vymyslal? A zlati ste obidvaja! :-)
Odpovedať
no ja aj pocitam ze tam vsetci asi nezostanu do polnoci...a vy ste kedy davali tortu..lebo to sa robi rozne niektori to davaju az po polnosi..alebo pred...
Odpovedať
Profilova fotka
draci preco ze by ludia odisli pred polnocou? mate aj hudbu?
Odpovedať
no lebo ja mam aj takych ako je moja babka ona bude unavena a bude chiet odist cim skor pozno po jedle ako ju poznam... starsi ludia uz tolko nezvladnu a maju radi aj klud... ano hudbu budemem mat uz mame rezervovaneho DJ
Odpovedať
Profilova fotka
draci no ano je mozne, ze niektory odidu skor, napr. s detmi alebo starsi.. my sme tortu nekrajali podla zvykov, krajali sme ju o jednej rano, ked sme sa vratili z necakaneho unosu po redovom ;-))
Odpovedať
Jani....skúsim pozrieť :-) Oazj no gyndoš povedal o tom Poľsku že problém by nemal byť ale mám prísť ešte pár dní pred cestou tam a že vtedy rozhodne...a sme presne v 10+2tt :-)
Odpovedať
aha...no tak ale ako pocitam teda zo vsetkymi aj keby odisli...to uz niekto dopapa tortu moj brat sam zje polocicu torty strasne...ked doma pecieme tak kazdy ma kusok a on polovicu torty :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lady ano presne, mas uplne pravdu, su veci o ktorych ostatni ani netusia.. ;-) fotenie bolo super, velmi sme si to uzivali a takisto na obrade sme sa drzali za ruky a tak sme ich stiskali..takym pulzovanim, neviem, ci rozumies..asi nam to pomahalo, aby sme sa nerozplakali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne simi, viem si predstavit. ja sa uz vidim, ako drahy bude mat modriny na rukach, co ho tak budem stiskat ;-) draci, neboj neodidu vsetci. urcite preto nestresuj. pozyvas aj hostov na vecernu zabavu? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie vsetkych co pozvem tak ti budu na celej svadbe..uz potom neplanujem pozyvat dalsich to uz by bolo moc ludi a tolko penazi zase nemame...
Odpovedať
Profilova fotka
draci, ved to mozes tak urobit, ze namiesto tych dennych, co odidu, pridu vecerni. Aj tak ked budu svedske stoly, z toho sa vzdy vela vyyhadzuje......... ja asi pozvem par susedov na vecer, a nepocitam ze ma to bude nejako extremne naviac stat. 10 ludi sa uplne schova v sale a aj zo zakuskami a jedlom......... alebo sa mylim>?
Odpovedať
Profilova fotka
draci aj nam prisli absolutne necakane ludia nepozvany, ale az o nejakej 22hej vecer.. ti si dali uz len nieco na pitie a asi dvaja jedli zo svedakov.. ale ak niesu pozvani niesi povinna im nieco davat.. alebo navyse objednavat.. nam prisli zablahozelat a tak sme im naliali.. jednoducho tym, ktorym das oznamka bez pozvanok je mozne, ze sa ukazu bud po obrade pri gratulaciach alebo na hostine neskor vecer..
Odpovedať
Profilova fotka
lady hovoris absolutne presne.. nam prislo nepozvanych hosti cca 10 a vobec som nepocitila, ze by nam nieco ubudlo..prave naopak, bola som rada, ak si niekto zo svedakov nieco dal ;-)
Odpovedať
Jani.....asi nakoniec Paríž :-) Kamoška sa teraz z neho vrátila :-) Už som tam par krát bola a páčilo sa :-) A ozaj čo sa týka večerných hostí....okolo tej 22 sme pozvali Radkovho šéfa a pár jeho kolegov :-)
Odpovedať
hm no ja neviem,toto sme moc nepreberali..a nechcem poyvat niekoho ja a on nikoho..elbo kamosov moc nema nema na nich cas ...mal tych co s nimi studoval ale nie su v kontakte tak nechcem ani ja pozyvat..aj tak ja tam budem mat 30 ludi z rodiny a on iba 10 lebo maju malu rodinku...tak aj to uz je dost taky rozdiel ale tak co uz... preco si mysli ze sa svedske stoly vyhadzuju?
Odpovedať
Profilova fotka
a prisli nam gratulovat taki, co by som ich naozaj vobec necakala :-)
Odpovedať
a ani presne neviem kolko ludi odide tak to nemozem pocita...aj si myslim ze aj z pozvanych asi vsetci nepridu ako tetta co teraz sa jej narodi babetko a to potom bude mat rok ze s nim pojde na svadbu no neviem....
Odpovedať
Profilova fotka
draci nam sa strasne vela jedla pozvysalo zo svedskych stolov.. este vcera som z nasej chladnicky vyhadzovala salaty a sunky :-D a to som mala pocit, ze bude toho malo.. ale to si da kazdy trosku na maly tanierik. a u nas ani nejedli vsetci...vecera bola taka syta, ze netrebalo.. popritom sa pilo..zakusky.. to sa nezda, ale ten vecer strasne rychlo leti..
Odpovedať
drači.....no nám asi odíde teta..býva v PB potom aj jej synovia takže nevieme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali na svadbe aj polrocne dievcatko ;-)
Odpovedať
simi ja som rozmyslala ze dame hlavne jedlo a potom vecer svetske stoly ale ked teraz neviem..to nie je dobry napad ...to vela zostane? ale tak to sa da jest aj na druhy den nie? teda.........ako mam vediet kolko toho treba ? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
simi ja tiez rozmyslam ze preto poslem oznamka, keby sa ludia citili ukrivdeni, ze nie su pozvani - stale mozu prist vecer a zabavit sa aj tak s nami........ tym padom ich akoze pozyvam vecer...... Mata ;-) , my sme boli v Parizi ako nasa prva dovolenka, bola krasna romantika...... baby, za 2 tyzdne mame s mojim 6 vyrocie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dali oznamka bez pozvanok kopec ludom.. prislo nam vela svadobnych gratulacii do schranky a niektory prisli neskor.. bez toho aby boli pozvani alebo ze by sme im povedali, aby dosli.. dokonca prisla moja byvala spoluziacka, ktorej som len spomenula, ze sa vydavam a ani som jej oznamko nedala..
Odpovedať
Profilova fotka
simi, kolko si mala jedal? :-)
Odpovedať
mi budeme mat polovicu teda dospelych a polovicu pubertakov a najmladsi by teda bolo to babetko co este saa vlastne nenarodilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci my sme nechceli druhe jedlo, pretoze pri pocte 40 ludi sa moze stat, ze ked vsetci na povel posadaju, tak zmrzne nalada..my sme vsak mali super starejsieho, ktory volal ludi do tanca a robil zabavu..ale aj tak, druha vecera sa nepoje a vela sa vyhodi..kdezto pri svedakoch sa sice pozvysa, ale je sa to este dva dni po svadbe ;-))
Odpovedať
Simi...dúfam že si vzorná manželka :-D :-D :-D :-N Jani...uvidím čo povie Radim :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?