Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
lady, sikulka, 30 pierok bude raz dva.. ;-) Draci predsvadobne jedlo sa dava, ak sa robi odobierka. Lebo hostia sa zhromazdia doma u zenicha a nevesty a cela to odobierka, presuvanie zenicha a jeho hosti k neveste, to dost dlho trva, potom obrad, niekedy sa chodili fotit po obrade, pred hostinou - takze keby hosti nenakrmia pred obradom, tak im odpadnu od hladu... :-D :-D :-D :-D :-D alebo sa spiju na mraky, kedze sa ulieva.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka - fotky predsvadobné e-e, to si vychutnáme až na svadbe :-) aaale vlastne fotili sme na oznamko, len tak, ale máme zatiaľ len jednu foto :-) ak ju tu nájdem, pridám si ju nachvíľku do albumu :-) ladyjh - tiež chceme prasiatko, bude najprv normal večera, potom prasiatko a potom asik kapustnica pre tých čo by mali ešte chuť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ze gulas atd........Na brachpvej svadbe sa vsetci (okrem nevesty) stretli v sale a dali si gulas, potom sa autobusom islo do kostola. asi aj ja urobim jednohubku. dobry napad. Inak baby dnes je to 99 dni do Vianoc :-D Uz ste niektora zacali kupovat darceky? Bero, v robote nuda ako obycajne..........uz nech zacnes skolu! |-|
Odpovedať
Wera - Teeda ja by som si dala tú kapustnicu. :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - jeeeeejda prečo strašíš vianocami? :-D :-D ja ešte nemám ani predstavu že komu čo kúpiť :-D kweetinka - odložím ti porciu? :-D
Odpovedať
bero no mi to mame tak ze ....kazdy doma sa naobeduje....a poobede pridu to sa im nieco ponukne ...ale ked budu najedeny neviem ci nieco zjedia ale nevadi to sa patri...no a potom asi odobierka...este neviem ci ju budeme mat....
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme asi pred obradom podávať nejaké jednohubky tiež, alebo nejaké tie suché koláčiky na pochutenie, niečo malé na zobnutie.. tak počítam, že keďže bude svadba o 16tej , tak sa ľudia doma naobedujú, nebudú predsa celý deň hladovať, no nie? :-)
Odpovedať
Vianocne darceky?? co uz je 20. decembra?? :-D :-D :-D :-D :-D Uz nech su vianoce, ze idem domoooovvvv.... ;-) A po Vianociach uz len 5 mesiacov a vydavam saaaa... lady, odbocujem od temy, akou spolocnostou lietas domov? A odkial?
Odpovedať
Wera - Ano poprosím. :-D Lady - Našla si novú vec, na ktorú sa ideš tešiť? Lebo je bližšie než svadba? Tak pekne poporade, však? :-D x-)
Odpovedať
Wera - To chápem. Ja budem mať skorej poobede a keďže mám z hostí i z iného mesta, tak ktovie kedy sem prídu, možno ešte doobedu. Preto sa tie jednohudby hodia keď tam budú pre hocikoho, čiže napríklad pre moje pomocníčky pri obliekaní do šiat na minútovú pauzičku. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
je ked sa chystam na svadbu tak mi to vzdy zoberie cele doobedie a na obed nie je cas........ :-| ze vlasy, mejkap, ....... mmmmmm, kapustnicu som nemala ani nepamatam. asi sa opytam miminy, aby mi urobila, ked pojdem.
Odpovedať
Profilova fotka
Moja skorosvokra trva na obede pre hosti pred svdbou, my s drahym to vsak nechceme, takze este bude boj :-D - neznasam argument: ,,ved co povedia ludia ..." mna vobec nezaujima co povedia ludia, kazdy nech si robi ako sam chce, nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jasne kvetinka ;-) tesim. no ja budem mat pre pomocnicky nachystane bublinkove, aj pre mna, naco jedlo? ;-) nech sa aspon usmievam......aj ked som hladna bero, ja vzdy lietavam s ryanair. posledna letenka ma vysla £50 aj s rezervacnymi poplatkami. Mam len rucnu batozinu, to mi na 5 dni staci - 10kg. Lietam Liverpool - BTS. Ked sme boli doma na krste minuly oktober, mali sme letenky za £30.
Odpovedať
no ako je toto mozne???? tak lacno???? ja mam asi smolu ako svet. Asi preto, ze stale lietam cez dovolenkovu sezonu - but je to august alebo vianoce, vtedy ceny vyletia hore.. :-( livi ten argument mam aj ja najradsej, co povedia ludia... ved nech hovoria, co chcu.. :-D Ja som o obede pred svadbou ani nepocula, u nas je to skor taky bufet.. :-D :-D Hostia postavaju, posedavaju kade-tade a napchavaju sa a popijaju a zabavaju... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravdu livi. urob si tak, ako vy dvaja chcete. My sme mali tiez jeden taky podobny ardument so skorovsokrou a povedala, ze bude a hotovo. a ona si to zaplati, lebo to chce. Takze ja som ani nemala sancu na boj - ten sa skpncil pred tym, ako sa zacal :-N
Odpovedať
Lady - No zase u mňa - hehe je to ťažšie s pitím, ja nemôžem ho ani cítiť, preto neviem, čím budem si pripíjať. Lebo inak aj z jedného pohárika / ochutnania / je mi hneď nevoľno, čiže nechcem, aby ma bolela hlava a točila sa mi, keĎ sa môžem tomu vyhnúť. Livia - Máš pravdu. Buď sama sebou na svadbe - t.j. si povedať svoj názor. ;-) Lady - Tie prípravy. No to verím, akože účesy i make-up sú rôzne, takže niektoré zaberú kopec času než sa spravia. Všetko mať nemôžeme, ide o to, aký kompromis urobíme. Čiže niekto si chce v ten deň viac pospať,ja zas pôjdem skôr ku kaderníčke. Niekto si dá spraviť jednoduchý účes a potom má viac času na jedenie. Atď... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my to budeme me mat podobne bero, hostia budu ubytovani v PN tak sa im zanesie karton zakuskov a nejake pitie...... bero, ja som uz 9 rokov nebola doma na vianoce, skrz tie letenky...... a mojmu tiez chcem ukazat slovensku sibacku, ale zase letenky......... aj preto my mame svadbu zaciatkom jula, nie neskor, lebo tu skoly koncia v polke jula, takze to potom ide vsetko hore............ inak baby aj ja som si vsimla, ze ked sa povie dvadba, tak cena sa aj strojnasobni. topanky a svadobne topanky - aj ked su tie iste, ale ta cena je rozdielna 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka, akurat mas cas na praktizovanie s tym pitim ;-) Pripi si len tak symbolicky, s non-alko sampanskym. A ja si myslim, ze keby se dala detske sampanske ako pripitok, lebo nevesta nepije, tak by si to ani nevsimli.......
Odpovedať
Baby a moja svokra sa nic nepyta, nic nevravi, nic neplanuje... tak ja neviem, mam stresovat?? U nas je to tak, ze kazdy riesi svojich hosti... Oni este nemaju ani zoznam pozvanych... Drahy sa spolieha na nu, ze to vsetko naplanuje a aj zaplati (viem, ze to znie hlupo, ale tak sa dohodli ...) A moji rodicia uz maju vsetko premyslene... A ako budete platit veci ako alko/ nealko? Co ak ich strana bude chciet pit nieco ine? Ako to bude vyzerat? och asi ma caka rozhovor so svokrusou... ked ja sa jej bojim povedat rovno co od nej chcem, lebo ma este takmer nepozna a chcem, aby sme mali dobry vztah... Zalezi, mi na tom, aby ma mala rada... =-) Sibe mi?
Odpovedať
Beronsche - Jasné, že nešibe. Ja som tiež chcela, aby ma mala rada. Zas konkrétne u nás - priateľ jej spomínal, že budúci rok sa sťahuje a žení, ale ona to zrejme nejako neberie na vedomie. Tipujem, že keď povieme dátum, tak v ten deň tam dôjde, naje sa a odíde. To bude celá jej úloha na ženení jej syna...Ale ako ty vravíš, keď jej priateľ dôveruje a hovoril s ňou, tak by nemal byť problém.
Odpovedať
Profilova fotka
coby ti sibalo bero. my to davame vsetko do jedneho vreca. My s mojim budeme posielat pozvanky a oznamka, tak preto potrebujeme zoznam vsetkych hosti. Svokra mi svoj dala a ja s maminou sme napisali zoznam z nasej rodiny. A odpovede na pozvanky ano/nie tiez pojdu ku mne, tak ja mam zoznam kompletny. Svokra plati hostinu a ja s mojim vsetko ostatne. Moja maina asi zaplati zakusky. Tak to bude najlepsie, potom nebudu ziadne dohadovacky - ked nieco nahodou zostane, ako si to rozdelite? Ked nahodou zostanu tvoje zakusky a svokrine sa zjedia, budes jej mussiet dat polku z tvojich? Podobne s tortami....... Alebo alko........ Ako sa povedala, bude potrebny rozhovor so svokrou, aby ste obidve vedeli, ako si to predstavujete, aby potom ani jedna nebola prekvapena Tolko iba moj nazor :-N
Odpovedať
AAAAAAAAAAA nanuk mi vytiekol po stole. :-. :-. :-. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja cem nanuk :-N
Odpovedať
fuuuj ja som si do sendvica zabalila aj vlas a prave ho nasla..... bleee
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam dnes polievku na obed ;-) a pijem citronoy caj. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ja vyprazam pangasia.
Odpovedať
Profilova fotka
baby? planujete dat usit druzickam rovnake saty? alebo to nechate na nich, nech si kazdy oblecie co chce?
Odpovedať
Ahojte Od 13:00 som domka ;-) Horúčku mám 37,5 takže už je to lepšie...gyndoš podľa utz povedal že malinká ratie ukážkovo-podľa tabuliek,srdiečko bije sa teším ;-) Ale totálne som na*ratá ]-( :-( PC je totálne v*jebaný....skapal nejde zapnúť ]-( ]-( ]-( Už aj Radim skúšal nejde...takže budúci týždeň ideme kupovať neetbook ;-) Lebo notebok(cez ten teraz píšem) potrebujem ja...mám tu dokumenty do roboty a tak ;-) A keby Radimovi trebalo na stavbu nemá s čo zobrať ;-) :-p Takže ďalší škrt cez rozpočet :-| BABY DNES PRIŠLI PRE MALINKÚ NEXT VECIČKY :-) odfotené sú pridám na FB ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacenka, ja budem mojim kupovat take iste - cisto biele, a princeznovske. take, ake som snivala, ze je budem mat raz...... moje druzicky maju od 5 do 12 rokov (4 dokopy)/ A moja najstarsia druzica to vyriesila za mna, kupisa si saty na rodinnu oslavu a su velmi krasne, tak som sa jej spytala, ci ich bude mat oblecene na mojej svadbe. Ona ze OK, nech jej iba kuppim topanky, co ladia. vyriesene :-) Inak mala som dilemu, lebo moja svadba je cisto biela, ziadna ina druha farba, tak som nevedela, ake saty jej kupit....... Ty to ako riesis? Kolko mas druziciek?
Odpovedať
kaci co je pangasia?? Ja neplanujem, starosti navyse sa mi nechce pridavat.... :-D Nech maju co chcu, len nie biele, kremove, sampanske, bledo zlte a podobne svetle... :-D :-D :-D :-D :-D O svadobnom obleceni som sa vypisala v teme nevhodne obleceni svad. hostia... :-D :-D :-D Normalne ma vytaca, ak niekto povie, ze si hostia mozu obliect cokolvek, v com sa citia pohodlne.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?