Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
bambi za prispevok o 22:53 ti davam dobry bodik.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mám teraz takú myšlienku v hlave - ktorákoľvek baba sa k nám bude chcieť pridať, tak budem mať podozrenie či to nie je lulu a či si z nás zase nevystrelí. Ja som ju mala rada, trpela som s ňou keď bola v nemocnici, ešte sme s drahým o nej rozprávali ako jej držíme palce a ona takto.. Ono internet je sviňa, nikdy nevieš, kto sa skrýva pod daným nickom, a teraz už budem veriť ešte menej :-/ ale vám verím baby :-) prajem vám krásne sny, idem aj ja chrňať už :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska taak aj tebe dobru noc... ;-)
Odpovedať
Peti - no uz je to vonku. To co si kazda z nas myslela, teda kazda mala aspon malicku pochybnost...a je z toho velka pravda. Bero - tak to dufam :-D :-D :-D Niekde si to pis a za 10 bodov zmrzlina v SNV :-D Vierka - aj ja to tak vidim, tiez nebudem uz vrit tu hocikomu....tak super sme tu vychadzali a aj budeme. Ale kazda nova sa bude musiet nejak preukazat. JA inak NEVERIM :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera ale tak.. ked niekto trpi a je smutny tak sa nevyzaluje jednou vetou a nezacne hned na to hadzat vyrehotane smajle, ci?
Odpovedať
Profilova fotka
petkaa kujeeem, no aspon nejaku ,,dobrotu" mozem ja, manzelka v tejto teme urobit :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka - vymyslíme prijímací rituál? :-D simika - to hej, to je pravda... ale mne sa napr zdalo divné, keď sem písal jej priateľ, prešlo mi hlavou či si to nevymýšľa, ale hneď som to zavrhla, tak som to neriešila :-/ no čo, dosť už o tom, nekazme si témičku takýmito stresmi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak co ma napadlo - co mala lulu v albume foto etiketa na vino - som jej chcela pisat,ze jej to vela bab kopiruje,lebo som to videla asi v 5 albumoch.. Nech nas klamala,to mi je jedno,ja len nepochopim ako sa moze niekto takto "zahravat" s babatkom...my budeme najstastnejsi ked budeme babo cakat a nie dopredu klamat s testami..toto je podla mna chore..
Odpovedať
bambi to si teda pisem, bude zmrzka :-D :-D :-D Som si spomenula, ako lulu zotrela tu holku so snubnym prstenom, ze si vymysla a tak, viete vtedy ked nam zamkli temu.... a pozrite ako to dopadlo...
Odpovedať
Profilova fotka
wera ze prijmaci ritual, kde je smajlik do praskol od smiechu? :-D taaak a uz vieme preco na modromkonikovy musi nova clenka ked ide do temy najprv zaklopat, predstavit sa a po porade ju prijmu alebo neprijmu :-D :-D
Odpovedať
Wierus - ta isto by trebalo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bero - presne to ma napadlo, že ako sa to otočilo... a preto som písala aby sme zmenili tému rozhovoru, aby nám to tu znovu nezamkli kvôli jednému jedincovi :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
petkaa noo mas pravdu, este aj tri testy nam ukazala :-D :-D aj fotku z ultrazvuku a neviem co este vsetko.. sila..
Odpovedať
Profilova fotka
Simi ty si original z pp? Kolko mas tokov prosim-nechce sa mi to hladat:D len ci sme spolu do skoly nechodili:)
Odpovedať
Simi - to vazne? :-D A ako to akoze tam funguje?
Odpovedať
Profilova fotka
bambi myslim obrazne, uz to tu par bab pisalo, ze tam su tiez rozne temy napr.snazilky, tehulky atd a ked tam nejaka vosla musela sa opytat ci smie, bo ju vyhodili.. a tak som sla mrknut a naozaj som nasla v teme snazilky ako tam jedna babula napisala nieco a zacali ju bombardovat, ze co to ma znamenat, ze sa ani nepredstavi a neopyta ,,smiem sa pridat" ? akoze uvaz... dost trapne
Odpovedať
Profilova fotka
petka ano som original z PP :-D :-D mam 26, uff to uz tolko? :-D a tyy?
Odpovedať
Hmm....tak maju tam asi svoje sukromie. Tu proste niekto vojde, napise "pridavam sa" :-D alebo rovno vyhukne s otazkou :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simikaaaaa :-D jééžišino, žiadne prijímacie rituály teda u nás :-D síce jeden máme - keď sem príde nová členka, tak ju srdečne vítame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambi no sak jasne, to je hadam normalne.. preboha, ved to je des ist na net a pytat sa niekde ci smiem..hahaa ;-) wera presne, my sme take zlateee ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Som zvedava na temu januar2011..ci tam nieco pribudne.. Baby ja som poslednu dobu nejak precitlivela na deticky a uplne mi je luto ked si spomeniem na tie foto jej brucha:(
Odpovedať
Profilova fotka
Simi tak to si o rok a nieco starsia odo mna:) ja som byvala na starom juhu a chodila som na zs mladeze
Odpovedať
no veru....tema 2011, tam sa mozno postazuje, ako sme ju osocovali. A to brucho...heh :-D take moze mat hocikto a nie je tehotny... :-D Ale ved je to jasne, ona stahovala obrazky z netu.
Odpovedať
Profilova fotka
petka no ja som byvala tiez na starom juhu, teraz vo velkej, na juhu byva este moja mamka konkretne v Krivani, tak som tam casto a chodila som na tajovskeho.. ty v ktorej bytovke si byvala? :-)
Odpovedať
Baby, ktovie ake neuveritelne pribehy mala este pre nas lulu pripravene... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D inak uz zmazala albumy aj odtialto..
Odpovedať
Profilova fotka
bero predpokladam, ze mala pripraveny strasidelny potrat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja v amure,ale uz tam 8 rokov nebyvame,tak uz neviem presne,ktory je krivan:) uz len ulice si pamatam :)
Odpovedať
Profilova fotka
a vie niekto preco zmenila nick z lulu na mata?
Odpovedať
a po strasidelnom potrate aj strasidelny rozchod z imaginarnym radimom...
Odpovedať
Profilova fotka
petka ja ani neviem kde je amur ;-) ale mozno nejakych spolocnych znamych budeme mat.. a kde byvas teraz?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?