Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som skutocna, vsetko je pravda co som popisala. Fotky tu aj na fb su skutocne a uz sa neviem dockat svadbyy :-D A podla mna nas lulu, mata ci lucia cita.. A neverim ze radim existuje.
Odpovedať
Ale konecne je to vonku. Az mi kamen spadol zo srdca....az sa lepsie dycha. ;-) A ona to tu este urcite cita....ved nech len.
Odpovedať
Profilova fotka
baby lulu si ma vymazala z FB, nechááápem :-D
Odpovedať
Aj nas Weri, aj nas :-D Ale mna si nedavajte prec, ja mam aj fotky, vsetko tam je....som skutocna. Slubujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sľubujem že som skutočná, mňa sa dá aj vygoogliť - a keď o mne vie ujo google, tak potom som real :-D
Odpovedať
Inak ste jej skoro naleteli na to stretko. Ja som nereagovala na pozvanku. Som aj Simi pisala, ze nechcem tam ist....len toho som sa bala, ze by nas riadne "odzubala"
Odpovedať
Sice....stretli by sme sa ostatne bez nej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pasy a auta su na jednej chodbe, tak sa kludne stav.. ta cervena v kancli budem ja :-D..idem spinkat, vstavam o 5,00..
Odpovedať
Livus....cervena??? :-D TAk bruuuu nocku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
isto cita, to mate jasne.. beroo nebud smutna, a ziadna nebudte smutna, v zivote stretnete este X ludi a X povah..a nikdy sa klamat nenechate, ci? myslim, ze kazda z nas bude premyslat pred spanim, ale klamstvo ma kratke nohy a toto uz vyselo na vlasku.. ja som za cistu mysel a pravdu..preto mam dobry pocit, aj teraz.. aj ked...nemuselo to byt..ze lulu?
Odpovedať
Livia pridávam sa k tebe. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, idem ja do hajan, dobru nocku vsetkym.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ale SIMI - KLOBUK DOLE! Si to na nu vypalila jedna radost.... :-D To bolo presvedcenie.
Odpovedať
Profilova fotka
o bambulke potrdzujem, ze je ta prava :D .. a je zlata.. ehm teeeda mila ;-) na to stretko som ani ja neverila..
Odpovedať
Simi - tebe sa to uz aj rimuje :-D :-D :-D Aj Simika je skutocna a je super. A s manzelikom boli 4.9. krasni ;-)
Odpovedať
xi xi uz som naspat, vraj je drahy prilis unaveny, tak si film pozrieme zajtra.. :-D :-D inak suhlasim s bambi - dobre si to urobila simi!!! klobuk dole.. Ale ved na stretko by prisli viacere, tak by sa konalo, no nie?
Odpovedať
No ja by som xcela počuť pravdu, že čo bola pravda a prečo to robila. Lebo proste chcem... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka ;-) zuzik krasne snicky, aj tebe livi a ostatne ktore uz idete pocitat ovecky ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez nereagovala na pozvanku. A simik palcek hore. A uprimne baby - simik a bambu ste sa nasli, spriaznene duse. Aj chcem taku spriaznenu dusu ;-)
Odpovedať
kweeti podla mna nic nebola pravda... a mozno len chcela byt stredobodom pozornosti a tej sa jej tu dostavalo dost ..... bloody attention seeker...
Odpovedať
Kwetinka - podla mna to nema zmysel. Ved ani nevies kto ona vlastne je. A nikdy by ti pravdu nenapisala. Tak ako nas klamata v kazdej sekunde aj dnes...najskor je tehotna, cakaju dievcatko, o 5 minut cakaju chlapceka, potom Radim deti nechce a o dalsich 5 minut tehotna nie je. Chces to riesit??? Ona je cela nezmyselna podla mna. Netrap sa...
Odpovedať
Bero - co to znamena??? Nerozumiem po anglicky :-D :-D :-D Beruska - no aj ja mam taky pocit, ze si velmi dobre rozumieme :-D a snad aj ty si najdes taku, mozno si aj nasla....ci?? ;-) Mozno som ta ja :-D alebo simi :-D zuzik, bero, kwetinka, livus, Vierka.....a ostatne...Len si tu trosilinku kratsie ale zistis s kym si dobre rozumies. Ja tu medzi vas velmi rada chodim, aj ked v poslednej dobe som reagovala malo a prave kvoli Lulu....
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche mas uplnu pravdu..ona je psychicky labilna a vyzadovala pozornost tak klamala, klamala, kym sme jej to zrali a zrali...to je cele..neviem ake pocity pri tom prezivala..asi take, ktore sa jej nikdy nedostavali, alebo neviem.. aaaa dakujem kocky, ste super.. a bambi mam velmi rada.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak kocky Lady zajtra odpadne ked tu nabehne :-D :-D chuudatko.. inak, dakujem vsetkym za podporu..Klamat sa nedame!
Odpovedať
Profilova fotka
som rada ze som vas tu nasla a mozem aspon takto cez net s vami ;-)
Odpovedať
Ale u niektorých mám chaos. Tuším ste všetky na FB a aj tak tam nemám všetky. Nevaaa :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja mam dost... este som to nedocitala cele... Mna zarazilo uz vtedy, ked "bola v nemocnici" a ruza jej pisala, ze je blizko, tak ze by ju skocila pozret...a ona hned na to odpisala, ze prve bola na chodbe a za dakou babou prisla kamaratka a nepustili ju, ze len rodinu... potom ked sa s nou chcela simca stretnut tak tiez cuvala, vtedy som aj ja vedela, ze asi to nebude vsetko v poriadku vzdy ked sa nejaka baba tesila zo svojho uspechu tak ona naklusala so svojimi problemami a vsetky sme skakali okolo nej a ostatne sme zanedbavali... a na facebooku ma fotky z oslavy...to je vobec tvoja rodina?
Odpovedať
bambi, prepac, ale ked anglani maju niektore vyrazi vystiznejsie ako my.. :-D moj volny preklad by bol - niekto kto musi byt silou mocou v strede pozornosti, za kazdu cenu mne isli na nervy tie linky na detske veci - nepoznam nikoho, kto by to tak prehanal s nakupovanim pre dieta tak skoro...
Odpovedať
A ja vas mam vsetky rada ;-) a Simi je moja prava ruka ci ako by som to .... ;-) dolezity cloviecik. A to patri medzi 2010 nevesty :-) Manzelka! :-) Och a veru....lady dostane infarkt, musim skoro vstat, aby som ju "zachranila" :-D :-D :-D
Odpovedať
Kacennka - nema uz ziadne fotky. Nema nic. Neexistuje :-p Bero - suhlasim s tebou. S tymi vecickami to uz prehanala...a to nekupovala, prosim ta, ved nekupujem nic, ked necakam mimi....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?