Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • baby ja som skutocna, vsetko je pravda co som popisala. Fotky tu aj na fb su skutocne a uz sa neviem dockat svadbyy 😃

A podla mna nas lulu, mata ci lucia cita.. A neverim ze radim existuje.

• Ale konecne je to vonku. Az mi kamen spadol zo srdca....az sa lepsie dycha. 😉 A ona to tu este urcite cita....ved nech len.

• baby lulu si ma vymazala z FB, nechááápem 😃

• Sponzor fóra
  • Aj nas Weri, aj nas 😃 Ale mna si nedavajte prec, ja mam aj fotky, vsetko tam je....som skutocna. Slubujem 😉

• aj ja sľubujem že som skutočná, mňa sa dá aj vygoogliť - a keď o mne vie ujo google, tak potom som real 😃

• Inak ste jej skoro naleteli na to stretko. Ja som nereagovala na pozvanku. Som aj Simi pisala, ze nechcem tam ist....len toho som sa bala, ze by nas riadne "odzubala"

• Sice....stretli by sme sa ostatne bez nej 😃

• pasy a auta su na jednej chodbe, tak sa kludne stav.. ta cervena v kancli budem ja 😃..idem spinkat, vstavam o 5,00..

• Livus....cervena??? 😃 TAk bruuuu nocku 😉

• isto cita, to mate jasne.. beroo nebud smutna, a ziadna nebudte smutna, v zivote stretnete este X ludi a X povah..a nikdy sa klamat nenechate, ci? myslim, ze kazda z nas bude premyslat pred spanim, ale klamstvo ma kratke nohy a toto uz vyselo na vlasku.. ja som za cistu mysel a pravdu..preto mam dobry pocit, aj teraz.. aj ked...nemuselo to byt..ze lulu?

• Livia pridávam sa k tebe. 😎

• no baby, idem ja do hajan, dobru nocku vsetkym.

• Ale SIMI - KLOBUK DOLE! Si to na nu vypalila jedna radost.... 😃 To bolo presvedcenie.

• o bambulke potrdzujem, ze je ta prava 😃 .. a je zlata.. ehm teeeda mila 😉 na to stretko som ani ja neverila..

• Simi - tebe sa to uz aj rimuje 😃 😃 😃 Aj Simika je skutocna a je super. A s manzelikom boli 4.9. krasni 😉

• Sponzor fóra
  • xi xi uz som naspat, vraj je drahy prilis unaveny, tak si film pozrieme zajtra.. 😃 😃

inak suhlasim s bambi - dobre si to urobila simi!!! klobuk dole..

Ale ved na stretko by prisli viacere, tak by sa konalo, no nie?

• No ja by som xcela počuť pravdu, že čo bola pravda a prečo to robila. Lebo proste chcem... 😴

• bambulka 😉 zuzik krasne snicky, aj tebe livi a ostatne ktore uz idete pocitat ovecky 😉 🙂

• ja som tiez nereagovala na pozvanku. A simik palcek hore. A uprimne baby - simik a bambu ste sa nasli, spriaznene duse. Aj chcem taku spriaznenu dusu 😉

• kweeti podla mna nic nebola pravda... a mozno len chcela byt stredobodom pozornosti a tej sa jej tu dostavalo dost ..... bloody attention seeker...

• Kwetinka - podla mna to nema zmysel. Ved ani nevies kto ona vlastne je. A nikdy by ti pravdu nenapisala. Tak ako nas klamata v kazdej sekunde aj dnes...najskor je tehotna, cakaju dievcatko, o 5 minut cakaju chlapceka, potom Radim deti nechce a o dalsich 5 minut tehotna nie je. Chces to riesit??? Ona je cela nezmyselna podla mna. Netrap sa...

• Bero - co to znamena??? Nerozumiem po anglicky 😃 😃 😃
    Beruska - no aj ja mam taky pocit, ze si velmi dobre rozumieme 😃 a snad aj ty si najdes taku, mozno si aj nasla....ci?? 😉 Mozno som ta ja 😃 alebo simi 😃 zuzik, bero, kwetinka, livus, Vierka.....a ostatne...Len si tu trosilinku kratsie ale zistis s kym si dobre rozumies. Ja tu medzi vas velmi rada chodim, aj ked v poslednej dobe som reagovala malo a prave kvoli Lulu....

• beronsche mas uplnu pravdu..ona je psychicky labilna a vyzadovala pozornost tak klamala, klamala, kym sme jej to zrali a zrali...to je cele..neviem ake pocity pri tom prezivala..asi take, ktore sa jej nikdy nedostavali, alebo neviem.. aaaa dakujem kocky, ste super.. a bambi mam velmi rada.. 😉

• inak kocky Lady zajtra odpadne ked tu nabehne 😃 😃 chuudatko..
    inak, dakujem vsetkym za podporu..Klamat sa nedame!

• som rada ze som vas tu nasla a mozem aspon takto cez net s vami 😉

• Ale u niektorých mám chaos. Tuším ste všetky na FB a aj tak tam nemám všetky. Nevaaa 😬 😃

• Ahojte, tak ja mam dost... este som to nedocitala cele...

Mna zarazilo uz vtedy, ked "bola v nemocnici" a ruza jej pisala, ze je blizko, tak ze by ju skocila pozret...a ona hned na to odpisala, ze prve bola na chodbe a za dakou babou prisla kamaratka a nepustili ju, ze len rodinu...

potom ked sa s nou chcela simca stretnut tak tiez cuvala, vtedy som aj ja vedela, ze asi to nebude vsetko v poriadku

vzdy ked sa nejaka baba tesila zo svojho uspechu tak ona naklusala so svojimi problemami a vsetky sme skakali okolo nej a ostatne sme zanedbavali...

a na facebooku ma fotky z oslavy...to je vobec tvoja rodina?

• bambi, prepac, ale ked anglani maju niektore vyrazi vystiznejsie ako my.. 😃 moj volny preklad by bol - niekto kto musi byt silou mocou v strede pozornosti, za kazdu cenu

mne isli na nervy tie linky na detske veci - nepoznam nikoho, kto by to tak prehanal s nakupovanim pre dieta tak skoro...

• A ja vas mam vsetky rada 😉 a Simi je moja prava ruka ci ako by som to .... 😉 dolezity cloviecik. A to patri medzi 2010 nevesty 🙂 Manzelka! 🙂
    Och a veru....lady dostane infarkt, musim skoro vstat, aby som ju "zachranila" 😃 😃 😃

• Kacennka - nema uz ziadne fotky. Nema nic. Neexistuje 😛
    Bero - suhlasim s tebou. S tymi vecickami to uz prehanala...a to nekupovala, prosim ta, ved nekupujem nic, ked necakam mimi....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov