Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka podla teba je bala ze cituje ,,babulky, drzte mi palce, bojim sa o malu" a v zapeti vyrehotane smajle ako posiela linky ake srandy na nete nasla?? ach boze..pripadne ako letela do nemocky a za 15 minut pisala ze uz lezi s notebookom v nemocke a pise nam.. ach rychlejsia jak chuck norris
Odpovedať
Profilova fotka
livi malo..my sme dali za jeden 0,25 eur..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som naletela, nieco som brala s rezervou, na nieco som len gulala ocami. :-| ]-(
Odpovedať
Livi - :-D :-D tvoje fotky vidim na FB, ale poviem ti, asi som ta v zivote nevidela v SL :-D Si to naozaj ty?? :-D :-D :D
Odpovedať
Profilova fotka
simi, to sa nezdalo uz ani mne s tou nemockou, dooost rychle to bolo
Odpovedať
Skoda, ze odisla...chcela by som este vediet, ci RAdim existuje a ci vobec nejaka svadba bude. J by som si totiz chlapa, ktory nechce mat deti nevzala.
Odpovedať
VSetky sme si nieco mysleli a vsetky sme cusali.....az raz ;-) simi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik no sak jasne, a nemozne..
Odpovedať
Profilova fotka
a mozno to bol nejaky pubertiak, ktory si z nas vystrelil a teraz sa z bandou rehocu ako nas dostali
Odpovedať
Profilova fotka
Deni..asi musis prist na policiu :-) na FB mam najma fotky mojich stvornohych lasok, ale na ostatnych fotkach som ja, profilova je fotena rano p kamoskinej svadbe..davala som si dole uces :-P
Odpovedať
juj dievcata, ak budete mat nejake podozrenie o hocikom - sem s nim!!!!! Mne to bolo divne, ale neverila som, ze niekto by si nieco take vymyslal.... no stara koza a naivna az strach.. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
8-) 8-) :-S :-o :-D :-N baby, kaslime na nu..ja ma naozaj svadbu 30.4.2011 a nejak tomu bnemozem uverit, ved je to uz len pol roka ...a kila nejako nejdu dole..blbe..asi budem musiet zacat cvicit
Odpovedať
Profilova fotka
livi, skus mrknu stranku www.chudnutie-ako.sk, sice jes stale, ale chudnes, comu nechapem, ale ide to.
Odpovedať
Profilova fotka
livi ffaaaakt? haha srandujem... noo asi budes musiet zacat chodit do tej posilky :-D
Odpovedať
Zuzik- aj toto moze byt, ze je to nejake dieta a bavi sa....a uz ked sme pri tom, vy co ju mate na FB, ste si vsimli tu jej foto s kociarikom??? Vraj takto vyzerala pred rokom. To bola totalne ina baba nez na ostatnych fotkach. 8-( Livi - no asi budem musiet. Akurat mi skoncila platnost pasu :-D Ale ta foto je inak super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inac baby, ja mam fakt malu Emmku, to nie je vymysel, dnes povedala krasne slovo balon.
Odpovedať
Aj ja chcem, aj jaaaa....jest a chudnut :-D
Odpovedať
No veru a popravde bolo mi divné, že ona stále len o sebe hovorí a na nikoho moc nereaguje, nevšíma si novoty druhých, ale keďže všetky ste s ňou boli priateľské, tak som nechcela byť tá zlá. Moc som na ňu potom ani nereagovala. Prišlo mi všetko také príliš potiahnuté za vlasy... Už si nás všetky zmazala z FB
Odpovedať
Zmazala si nas a aj vsetky fotky.....to bol niekto uplne iny ten clovek.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi haha, sa rehocem, ze ja mam fakt malu emmku.... :-D :-D baby a ja som sa fakt vydala :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik..dakujem ..pozriem Deni.. ja som momentalne na autach, ale kludne sa stav, pokecame..len upozornujem, ze som hanbliva a budem kus odveci, ked sa 1x uvidime :-D simi..aj tebe diky slavnostne slubujem, ze od zajtra cvicim a asi aj menej jem :-D
Odpovedať
Simi - viem, vieeeem.....videla som ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka, ja som si ju vymazala skor ako ona mna. len ak si stiahla moje foto dake a bude ich pouzivat ....
Odpovedať
Ale pockaj, Simi, to ozaj ty si??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bola to zena.. 100 percent.. ale kto neviem.. nejaka slahnuta asi..
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi bingo.. s tym uzivanim foto.. bambu nooo vies ja sa musim priznat, zeee... jasne, ze som to ja :-D
Odpovedať
Baby, mozno to je nejaka osamela chudera, co zije vo svojom svete..... kaslat na to (nu?) Idem za drahym, pozera film a ja som zmeskala zaciatok... :-p jej zuzik, ze balon - krasa.. ;-) ps: aj ja som skutocna. ;-) dobru noc
Odpovedať
Livus - nezdas sa byt hanbliva :-D Viem, je ine si tu pisat a ine osobne. A inak, aj ja som tak trosku hanbliva ;-) A na autach? Tak tam by som nemala co robit, mozno raz :-D Ale ak tam budem mat cestu, budem sa na teba pytat.
Odpovedať
Profilova fotka
ty brdo, uz si len tak niekoho nepridam ... som z toho smutna
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?