Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • simka ty uz ani nerozmyslaj 🙂

• dievčence aj ja sa rozlúčim, som sa tu dlho zdržala a mala by som ísť aj niečo robiť 🙂 paaa

• malaberuska.. ako pisem, v decembri ideme na to 😃 😃 bez ochrany.. zatial ťuťu muťu s ochranou 😬 🤔

• Sponzor fóra
  • simi to bol iny svet a teraz je vsetko drahe ...vsak este mam 2 roky a budem BC dufam tak potom sa asi uvidi ako budeme na tom aj financne aj uz budeme mat byvanie a tak..
    simi vsak ja viem aj mama to hovorila mi ze moc neskoro nemozem mat...ze potom to bude horsie...

• meddy paaa aj ja uz idem.. ahojte zatial

• mi nic ani nepouzivame lebo si dava pozor...sikovny nie ? 😉

• pa kocky

• draci ty musis vediet co a ako bude pre vas najlepsie, ja len dodam, ze drzim palce 🙂 tak paa

• dimi dakujem papap 😵

• baby, ak chceme sukromnu temu, tak sa da na Modrom konikovi, plati tam rovnake meno a heslo co mate tu, co vy na to?

• Kocky ja vobec nestiham ani docitat, nieto este pisat a to uz mam koniec prestavky 😞 SOm na strane 472 a dobieham..

Bambulka dakujem, som rada ze sa pacia 🙂

Ja som na FB, niektore kocky aj mam, tak ak budem mat trosku cas poobede, tak popridavam aj ostatne..

Nejako v poslednej dobe nic nestiham 😞

• zuzik: dobry napad. akurat neviem ci budem stihat vsetko citat a pisat. 🙂

• sak to, sak to 😵
    sinov, ty si pisala, ze pecies torty?

• no pokusam sa. som len zaciatocnicka. mam to skor ako hobby 😉

• a objednavala si si uz odniekial pomocky? ci mas nejaky dobry tip na predajcu

• Sponzor fóra
  • zatial som bola len v kamennom obchode. ale chcem skusit spolocnost "koruna plus". odoberaju veci od fialu z prahy. ten bohuzial na slovensko nedodava 😞

• u nas ziadny obchod nie je,len vo ZV kde chodim kupovat hmotu a tam pomocky nemaju, pozriem aj tu korunu plus

• ten kamenny v BA maj internetovu stranku. pozri cukrarskepomocky.sk

• Juuj baby mna aj ukecate na to bejbo🙂 ale my chceme vysadit anti na valentina🙂 to budeme spolu 2a pol roka a otehotniet by sme chceli tak,aby sme mali marcove baby🙂

• Aa dracica, ja idem teraz na mgr,takze ak sa nam podari mat marcove babo,tak statnicovat budem s e3 mesacnym miminkom🙂

• peti chcem sa spytat, to co mas v albume tych havkacov v tom oblecku to si kupila? 🙂 a vidim ze tam mas aj oznamka to si robila sama? 🙂 aj pre spolunevesticku 😃

• Beruska - hafkaci su moji🙂 a oblecko - s priatelom mame chovatelske potreby a mame to v sortimente,ale jedname so skladom,ci by sme to svadobne mohli poziciavat a nie predavat,lebo je to nehorazne drahe..kupa stoji 140 eur jedno oblecenie, za pozicanie navrhujem tak cca 30 eur za par..uvidime ci to schvalia..
    A oznamenia som robila sama,ak by si mala zaujem,tak kludne spravim aj tebe 🙂

• myslela som to oblecko nie havkacov 😃 fuuu tak to je dost, sak to je drahsie ako moje saty 😃 jeeeej naozaj skusila by si? ja som skusila, dokonca pozeram ze mas ten isty obrazok v albume - ten parik s tou obruckou okolo 😃 a v com to robis? si sikula 🙂

• peti a mate aj nejaku internetovu stranku? 🙂

• Ahojte!!
    Nestiham vas citat, len tak som to prebehla kazdy 3 prispevok.....
    wera - krasny uces a aj vlasky!! Fakt waw

draci - tazko je radit, ale ja by som necakala s babom, hlavne ak viez uz teraz, ze budes mat problem... skola sa da vzdy urobit a mozes skusit oboje naraz, mala som spoluziacku s babetkom a ona aj bez chlapa bola dokonca

sinov - ako v praci, uz je to ok? Drzim ti palce...

• V photoshope, samozrejme,mna to bavi 🙂 hod mi len do ip mena,adresy, datum a cas svadby a ked chces nejake specialne motto 🙂
    Stranka je lima.eu.sk
    Alebo na fb LIMA Kralovstvo psov a maciek
    Teba mam na fb medzi priatelmi?

• teraz som si ta pridala 🙂 staci potvrdit 🙂

• a ozaj meddy - vitaj!!!!
    Mozem sa ta opytat, preco svadba v januari? Predsa len to nie je az taky oblubeny mesiac pre svadby, aj ked to ma nieco do seba - vsetko krasne biele zasnezene.... Raz som videla nadherne fotky nevesty v krasnom bielom kuzusteku, so zenichom na zasnezenej luke - rozpravka... 🙂

• *kozusteku nie kuzusteku... teda bez diakritiky to vyzera fakt divne...

• peti ti tvoji psi su bohovi 🙂 ja som vzdy chcela lily ale madarsku vyzlu 🙂 snad si raz splnim sen. idem kuk stranku 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov