Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • simka ty uz ani nerozmyslaj 🙂

• dievčence aj ja sa rozlúčim, som sa tu dlho zdržala a mala by som ísť aj niečo robiť 🙂 paaa

• malaberuska.. ako pisem, v decembri ideme na to 😃 😃 bez ochrany.. zatial ťuťu muťu s ochranou 😬 🤔

• Sponzor fóra
  • simi to bol iny svet a teraz je vsetko drahe ...vsak este mam 2 roky a budem BC dufam tak potom sa asi uvidi ako budeme na tom aj financne aj uz budeme mat byvanie a tak..
    simi vsak ja viem aj mama to hovorila mi ze moc neskoro nemozem mat...ze potom to bude horsie...

• meddy paaa aj ja uz idem.. ahojte zatial

• mi nic ani nepouzivame lebo si dava pozor...sikovny nie ? 😉

• pa kocky

• draci ty musis vediet co a ako bude pre vas najlepsie, ja len dodam, ze drzim palce 🙂 tak paa

• dimi dakujem papap 😵

• baby, ak chceme sukromnu temu, tak sa da na Modrom konikovi, plati tam rovnake meno a heslo co mate tu, co vy na to?

• Kocky ja vobec nestiham ani docitat, nieto este pisat a to uz mam koniec prestavky 😞 SOm na strane 472 a dobieham..

Bambulka dakujem, som rada ze sa pacia 🙂

Ja som na FB, niektore kocky aj mam, tak ak budem mat trosku cas poobede, tak popridavam aj ostatne..

Nejako v poslednej dobe nic nestiham 😞

• zuzik: dobry napad. akurat neviem ci budem stihat vsetko citat a pisat. 🙂

• sak to, sak to 😵
    sinov, ty si pisala, ze pecies torty?

• no pokusam sa. som len zaciatocnicka. mam to skor ako hobby 😉

• a objednavala si si uz odniekial pomocky? ci mas nejaky dobry tip na predajcu

• Sponzor fóra
  • zatial som bola len v kamennom obchode. ale chcem skusit spolocnost "koruna plus". odoberaju veci od fialu z prahy. ten bohuzial na slovensko nedodava 😞

• u nas ziadny obchod nie je,len vo ZV kde chodim kupovat hmotu a tam pomocky nemaju, pozriem aj tu korunu plus

• ten kamenny v BA maj internetovu stranku. pozri cukrarskepomocky.sk

• Juuj baby mna aj ukecate na to bejbo🙂 ale my chceme vysadit anti na valentina🙂 to budeme spolu 2a pol roka a otehotniet by sme chceli tak,aby sme mali marcove baby🙂

• Aa dracica, ja idem teraz na mgr,takze ak sa nam podari mat marcove babo,tak statnicovat budem s e3 mesacnym miminkom🙂

• peti chcem sa spytat, to co mas v albume tych havkacov v tom oblecku to si kupila? 🙂 a vidim ze tam mas aj oznamka to si robila sama? 🙂 aj pre spolunevesticku 😃

• Beruska - hafkaci su moji🙂 a oblecko - s priatelom mame chovatelske potreby a mame to v sortimente,ale jedname so skladom,ci by sme to svadobne mohli poziciavat a nie predavat,lebo je to nehorazne drahe..kupa stoji 140 eur jedno oblecenie, za pozicanie navrhujem tak cca 30 eur za par..uvidime ci to schvalia..
    A oznamenia som robila sama,ak by si mala zaujem,tak kludne spravim aj tebe 🙂

• myslela som to oblecko nie havkacov 😃 fuuu tak to je dost, sak to je drahsie ako moje saty 😃 jeeeej naozaj skusila by si? ja som skusila, dokonca pozeram ze mas ten isty obrazok v albume - ten parik s tou obruckou okolo 😃 a v com to robis? si sikula 🙂

• peti a mate aj nejaku internetovu stranku? 🙂

• Ahojte!!
    Nestiham vas citat, len tak som to prebehla kazdy 3 prispevok.....
    wera - krasny uces a aj vlasky!! Fakt waw

draci - tazko je radit, ale ja by som necakala s babom, hlavne ak viez uz teraz, ze budes mat problem... skola sa da vzdy urobit a mozes skusit oboje naraz, mala som spoluziacku s babetkom a ona aj bez chlapa bola dokonca

sinov - ako v praci, uz je to ok? Drzim ti palce...

• V photoshope, samozrejme,mna to bavi 🙂 hod mi len do ip mena,adresy, datum a cas svadby a ked chces nejake specialne motto 🙂
    Stranka je lima.eu.sk
    Alebo na fb LIMA Kralovstvo psov a maciek
    Teba mam na fb medzi priatelmi?

• teraz som si ta pridala 🙂 staci potvrdit 🙂

• a ozaj meddy - vitaj!!!!
    Mozem sa ta opytat, preco svadba v januari? Predsa len to nie je az taky oblubeny mesiac pre svadby, aj ked to ma nieco do seba - vsetko krasne biele zasnezene.... Raz som videla nadherne fotky nevesty v krasnom bielom kuzusteku, so zenichom na zasnezenej luke - rozpravka... 🙂

• *kozusteku nie kuzusteku... teda bez diakritiky to vyzera fakt divne...

• peti ti tvoji psi su bohovi 🙂 ja som vzdy chcela lily ale madarsku vyzlu 🙂 snad si raz splnim sen. idem kuk stranku 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN