Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ahojte kocky ... 3 dni som lezala s teplotami a dnes mi je uz lepsie ale poviem vam pravdu ze ked som si precitala celu tuto ,,pravdu" o lulu tak som dostala horucku znova a idem naspat do postele :-( :-( :-( Uz ani neviem co je pravda a co nie ... Ale musim si priznat ze som velmi naivna lebo ja som lulu uverila. Tak ako pisala wera ja som tak isto s nou prezivala tie potraty a navstevy v nemocnici aj ked mi bolo tiez divne ze 3 potraty a mesiac na to sluzobna cesta v Polsku alebo oslavy atd. Tak to mi uz neslo dokopy .. ale verila som. Ja som nevidela dovod preco by mala klamat. A este aj tu na fore .. ved tu nikoho nepozna tak sa tu nemusi na nic hrat a aj napriek tomu nas dokazala vsetky oklamat .. samozrejme okrem Simonky. Ja som jej verila asi preto lebo ja zijem v takom svete ze sa nestretavam s klamstvom a ani sama ho nepraktizujem. Ja som za pravdu a ja aj stale pravdu poviem. Naco mam klamat? Bud sa na to pride alebo nie ale v kazdom pripade mi to nepomoze k lepsiemu. lulu Ak to citas tak mi ta je uprimne luto prepac. Ja som ti osobne verila a bola som rada ze malinka prezila tie potraty. Aj ked mi to bolo divne ze 3 potraty ale dnes je vsetko mozne. A teraz citam ze to bol nakoniec chlapec .. a potom citam ze si nebola ani tehu. Takze tie tehotenske testy a fotky tvojho brucha co si mi posielala tak to bol vsetko vymysel a tie fotky patrili niekomu inemu. Dakujem .... ze sa nehanbis .......... Neviem co si zac. Neviem ci si muz alebo zena, nechcem ta urazit ale podla mna s tebou nie je nieco v poriadku. Lebo vymyslat si taketo veci to nedokaze hocikto .. a este aj o sebe a o svojom (ne)tehotenstve tak to nedokaze zdrava zena. Dufam ze nam adminky nestopnu kvoli tomu temu a chcem to obhajit tym ze mame sa pravo vyjadrit k tejto osobe lebo bola tu s nami a pisala si s nami dost dlhu dobu a po celu tuto dobu nas klamala takze podla mna by sme sa mali k nej aspon takto vyjadrit. Dakujem. A co sa tyka tohto fora tak staci jedna osoba ktora klame a hned to dokaze nieco s nami ostatnymi nieco spravit .. vsak baby? Lebo sme jej verili .. prezivali sme to s nou .. a ona nas takto klamala .. no ja som z toho velmi sklamana a mna osobne sa to dotklo aj ked som ju (ho) nepoznala. Ja toto forum vyuzivam na rady a tipy na svadbu pripadne na konikovi sa budem zaujimat o rady v tehotenstve ale urcite tu nebudem pisat o svojich osobnych a intimnych veciach ako napriklad pisal(a) lulu ze si konecne kupil(a) novy USB kluc alebo ze je zarastena(y) ako gorila. No koho toto tu vo svadobnej teme zaujima. Ako sorry ale co je vele to je moc. A co sa tyka fotiek tak clovek uz naozaj nikdy nevie ci ich niekto nezneuzije .. neviem co si budete o tom mysliet ale ja svoje svadobne fotky sem asi nedam lebo po prve nie som za taketo verejne ukazovanie a po druhe co sa tu stalo tak uz sa bojim toho zneuzitia. Este sa bude niekto za mna vydavat a skryvat sa za mojimi forkami tak to nie! Vas baby co poznam tak vam kludne poslem foto ale tak verejne do albumu ich asi nedam. A nech si o tom mysli kazdy co chce ... ja som tu uz dost dlho na fore, zalozila som tuto temu tak hadam kazdy vie ze ja tiez patrim do tej skupiny bab ktore si chcu normalne pokecat a nechcu sa tu na niekoho hrat a skryvat sa alebo si vymyslat. A ked sa vydam tak to napisem verejne, ked budem tehotna tak to tiez napisem a budem najstastnejsi clovek na svete a nebudem mat s tym problem ci to je chlapec alebo dievca. A aj ked sa mi nebude darit otehotniet tak to tiez napisem a nebudem klamat ze som tehotna alebo ked ma bude nieco ine trapit tak budem hladat rady ako to napravit. Takze tolko moj nazor na toto vsetko .... Tak ako idu pripravy? :-N |-|
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y plne suhlasim, vitaj spat :-)
Odpovedať
h.a.i.n.y - si to napisala super. Od slova do slova s tebou suhlasim ;-) Petkaaa - to vase oznamko je kraaasne. Wau. ;-) Nieco take by som chcela aj ja, ale s nasimi fotkami. Je to super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hainy tak tak..suhlas.. Inak ked sme pri zneuzivani foto - este davno ked som na pokec chodila,tak som tam mala fotku a asi.3 baby si ju stiahli a vydavali ju za svoju..Ale 4 baba bola najlepsia - dala si moju fotku a este mi aj napisala,ze kde beriem tu drzost mat jej fotku v mojom profile :D
Odpovedať
Profilova fotka
to nemyslis vazne? :-D tak to uz je jaka drzost ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky idem asi domov,nejak na mna nieco lezie..a cez vikend ma caka dlhaa sichta na vinobrani,tak musim byt fit :)
Odpovedať
baby, nedávno tu bola jedna baba, ktorá dokonca vytvorila svadboný album, že sa vydávala a dala tam fotky inej nevesty asi spred 4 rokov.. to je tiež riadna drzosť.. keby boli takto zneužité moje fotky, asi by som odpadla.. aj kvôli tomuto sme riešili tu vo fóre, či vôbec dať svoje svadobné fotky sem na stránku.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
nebola to lulu? ]-( :-x
Odpovedať
no to neviem.. pre boha, ale tá osoba použila takmer celý album!!! :-) a kto prišiel na to, že lulu/maťa je podvod???
Odpovedať
Profilova fotka
simonka :-) nas detektiv :-)
Odpovedať
teraz som sa zarazila, lebo aj ja som simonka :-D ale ja som skôr tajný agent :-D len čítam a čítam, no neprispievam :-( ešte k tej lulu.. aj s ňou niekto písal, že ste ju prekukli.. rsp. je tu vo fóre nejaká výmena názorov?? sorry, že sa vypytujem, ale som strašne zvedavá..
Odpovedať
Profilova fotka
pisala,ze bude mat narodininovu oslavu na zamku, simika tam bola na veceri a o nicom tam personal nevedel...........tak to zacalo z toho. potom sa vsetkemu musela priznat. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a kde to nájdem, na ktorej strane??
Odpovedať
Profilova fotka
myslím že to začína na strane 455 ...
Odpovedať
simcab - zacni od str. 455 ....a citaj, citaj, citaj
Odpovedať
ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, hlasi sa detektiv :-D :-D :-D
Odpovedať
halo, detektiv ;-) takze si spät?
Odpovedať
Baby mne ta lulu stale vrta v hlave... Ked ju simi usvecila z klamstva, tak jej reakcie boli take popletene, pismenka si mylila, taka nejaka rozrusena vyzerala byt.... z toho usudzujem, ze to nerobila, aby si z nas vystrelila... Asi je to velmi nestastna a osamela osoba a mi sme jej tu dali taky pocit dolezitosti tym, ze sme ju povzbudzovali a radili jej. Mozno tu "zila" zivot, po akom tuzila v skutocnosti, preto ta oslava, preto tie komentare co vsetko kupi a ako sa maju s priatelom dobre aj po materialnej stranke.... a tie potraty pouzila len na udrzanie pozornosti... niektora baba tu uz pisala, ze ked debata "prekvitala", alebo sme sa bavili o probleme niektorej z nas, tak prisla ona a strhla pozornost na seba... Ja neviem, mne je jej luto....
Odpovedať
Profilova fotka
na chvilu, este mam nejaku robotu ;-) co novee?
Odpovedať
simi, nechcem sa uz v tom vrtat, ale ja som taka zvedava...... Kedy si prvy krat zacala lulu podozrievat, ze klame?
Odpovedať
bero - neviem. Keby to tak bolo, tak by niektorej mozno napisala nejaku spravu, ze je z toho nestastna, alebo ja neviem....nevymazala by vsetko na FB, aj tu, vsetky fotky, vsetko....ja ju nelutujem. A bolo to presne tak. Ktorakolvek nieco napisala a zacala nova tema, strhla to vsetko spät na svoju stranu..... bolo to aj sebecke.
Odpovedať
No mozno je to tak, ze teraz ked jej bublina splasla, tak uz nema dovod byt s nami "kamoska", lebo by sme ju tak neobskakovali... Mozno si uz vytvorila svoju virtualnu realitu na inom fore.... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
bero vies co, asi ked pisala o prvom potrate.. ale aj skor som o nej pochybovala..zdala sa mi sebecka, prehanala s nakupovanim a tak.. neviem nieco sa mi nepozdavalo.. ale po potrate som uz mala velke pochybnosti, ktore mi postupne potvrdzovala..
Odpovedať
Profilova fotka
bero preco ti je jej luto.. poviem priklad.. napisala som nieco co som v ten den prezila..nieco pekne, napriklad s manzelom, alebo co sa mi snivalo.. a vsetky somnou pekne, milo, chapajuc pisali..az som mala pocit, ze ,,jeeej ake su zlate, nepoznaju ma, ale napriek tomu to akoby prezivaju somnou" a nepisali somnou jeden prispevok, ale viacero.. chapes? jedina lulu ma vzdy odbila, ze ,,jej Simi, krasne :-D " a tot vsio, rychlo menila temu.. a mne sa to jej vyjadrenie nezdalo tak ako to mysli a videla som, ze ju nezaujima co piseme my..skratka som jej neverila..
Odpovedať
presne taketo reakcie by pisala moja 12 rocna sestra, (ked tak sledujem co pise na pokeci a pod.)...ale nie zena, ktora ide budovat rodinu a caka mimi. Ona neprezivala nic s nikym. Zeby len nevedela ako prejavit empatiu, ako to citi s niekym? Nie....ona to neprezivala. Tak ako pise simi, presne tak.
Odpovedať
Profilova fotka
ale to neznamena, ze cokolvek napisem ma to kazdu zaujimat a tak podobne.. ale robila to kazdemu.. keby ktorakolvek z nas napisala, ze ,,dnes som si zlomila nohu" tak ona odpise ,,to mi je luto :-( " a ,,pozrite co som malej objednala z nextiku :-D ".. takze asi tak.. a uz sa mi nieco nezdalo, ked vobec ohlasila, ze je tehotna.. ziadne emocie, nic som z nej necitila, aj ked oznamila Radimovi, ze je tehotna..bolo to take divne, chladne, alebo neviem to opisat.. ved clovek dokaze aj cez pismenka preniest kus pocitu alebo kus seba..
Odpovedať
A v prvom rade, ak by som bola tehotna.....prvy kto o tom vie, je ocinko ;-) a nie vy... :-D prepacte, ale viem, ze ma chapete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambula bingo, palec hore.. a uz aj keby ocinko nebol doma a ze ho chcem prekvapit tak z toho zistenia nehnevajte sa, ale asi by som vam tu celu stranu a aj dve zapisala o tom ako nechapem, ako som rozcarovana, aka som stastna, ako sa neviem dockat, ze to poviem ocinkovi a pod..
Odpovedať
presne taaak :-N :-N :-N a co by som kupila, by bolo maximalne male papucky a prave tymi by som to ocinkovi oznamila. Vybavicka by pockala na neskor. A urcite nie v takom mnozstve.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?