Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
simcab - ano, ano...na facebooku mala obrazok z ultrazvuku plodu. A mne to nesedelo, lebo inak by tam boli nejake suradnice, datum, cas s podobne. A navyse, pridala obrazok ked bola vraj v 10.tyzdni a to miminko na obrazku uz bolo väcsie. Aj s tym sa vcera priznala, ze to skopirovala....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vy ste toho zase popisali. Co sa tyka deticiek, ja by som tiez uz velmi chcela, priatel ma tiez rad deti ale viac rozmysla, takze este budeme cakat. Mna tento rok cakaju Bc. statnice, potom svadba... potom chcem zacat pracovat a dostudovat tie dva roky externe...a ked dostudujem tak by som hned chcela zacat "pracovat" na babatku:)))) takze mna to az tak skoro necaka:(
Odpovedať
Dakujem bambulka, si mila, jasne, ja som registrovana už od augusta, ja mám svedomie čisté, veľmi sa mi páči tato stránka už som si tu našla šaty, topánky, veľmi som rozmýšlala či aj napísať, ale nedalo mi...
Odpovedať
Profilova fotka
simca ahoj:)
Odpovedať
Profilova fotka
beronche ďakujem :-) a prečo v januári? Najskôr sme chceli teraz v septembri, len priateľova sestra prišla s tým, že budú mať v októbri. Tak sme si povedali, že to presunieme a nechceli sme to veľmi odďaľovať hlavne kvôli mimi, tak padlo rozhodnutie na 22.1.2011 ;-) No nie je to krásny dátum? :-D A na kožuštek sa teším, aj keď to sú financie naviac, ale páči sa to aj mne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak teraz ked som aj ja prisla tak tu uz nikto nieje?:((
Odpovedať
Profilova fotka
kacennnka jaaaaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovedať
ahoj kati.. naša téma sa neujala?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak mam konecne upratane a navarene a mozem citat a citat a citat.
Odpovedať
Profilova fotka
kocky uz som si vas pridala na FB :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj meddy:) ako sa dnes mas? som rada,ze si sa pripojila do nasej temicky, vitaj:)
Odpovedať
Profilova fotka
bero: zatial je ticho. nic nam este nepovedali, tak cakame co bude. snad to dobre dopadne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kacennnka ďakujem :-) dnes docela fajn ;-) ty sa pochváľ ako si sa dnes mala, niečo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
baby som dostala daku svadobnu horucku, lebo sa teraz musim krotit, aby som neobjednala kadejaku blbost z netu. hrooooza :-D ale figurka s bublifukmi su uz na ceste. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca... asi nie:) je nas malo takych:D pre vysvetlenie, zalozili sme si temu Detva,Zvolen a okolie 2011 ale akosi asi na fore nikto taky nieje...
Odpovedať
sinov, ja som skoro objednala krížik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ak mozem este napisat svoj nazor k lulu: som z toho straaasne sklamana a obdivujem simi, ze ju odhalila. ja som jej to zozrala aj s navijakom. fakt nechapem ako si niekto moze taketo veci navymyslat. ked chcem, tak sa vam zverim so svojimi radostami ci starostami a ked nechcem tak nie. ale vymyslat si veru nebudem. musi to byt velmi nestastna osoba.
Odpovedať
Profilova fotka
meddy... dnes som sa mala celkom fajn, bola som v skole, potom v meste nieco vybavit a tak... a priatela este stale nemam doma, pretoze ma daku akciu s kolegami... vcera sme tiez spolu skoro neboli, lebo prisiel z prace o 7 a hned siel na futbal... a v nedelu tiez bol hrat... tak je mi smutno:(( sinov a simca... ja taketo nakupovacie zachvaty dostavam celkom casto..a krizik uz mam.. nadherny:)))
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja od vas zas idem, pa
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej to som rada, ze v tom nie som sama. kacennka nebud smutna, ved mas este nas. ja som tiez sama doma. priatel je na treningu a pride az ked uz budem spat. zatial si mozme pisat :-)
Odpovedať
katka, odkiaľ máš krížik??
Odpovedať
Profilova fotka
Bambulka ak by si chcela,mozem sa s tym pohrat:) Ale az buduci tyzden,lebo nemam net:) aj toto som na mobile:)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska - pekny vecer a sladke sny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca... tam pri kostole v kvetinarstve som kupila...v Detve, vies ktore myslim, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
beruska ahoj a dobru noc
Odpovedať
Peti - to faaakt? Mne to sice nesuri, a najskor musime s drahym spravit nejake fotky ;-) Urcite vies ako si to predstavujem, vsak? :-) Take nieco ako vase, len s fotkami.... :-N
Odpovedať
áno, viem, u susedov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kacennnka tak dobehni, dáme vínko :-D za 2 hoďky si tu :-D sinov to sme na tom podobne :-D mňa to chytilo včera :-D , ale my máme zasa svadbu v januári a ešte dokopy nič nemáme ;-) . A dnes som si zajednala kráááásnu bižu, že kacennnka? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sinov a co tvoj priatel sportuje? moj miluje futbal, hraval aj za Detvu ale odkedy sme v Brne tak uz len tak rekreacne. Ale je fakt dobry:)))
Odpovedať
Profilova fotka
meddy presne tak:) aj dracica je dufam spokojna s bizu:) ak by ste niektora chcela, tak napiste:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?