Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Ja mam uz tusim vsetky baby na FB....ale nieee, simcab mi chyba

• bambulka, pred chvíľkou som ti poslala žiadosť 😉

• to bola rychlost toto 😃

• Sponzor fóra
  • ja som ťa požiadala skôr ako si sem napísala 🙂

• no tak uz mam kazdu 😉 tesim sa. Idem, babky, si po draheho na stanicu a trosku von. Tak krasny vecer prajem. 🙂

• dobry vecer babule, je tu niektora z vas? 🙂 🙂 Deniska pekny vecer..

• ja som tu 🙂

• aaa ako sa dnes maas? aky si mala den? 🙂

• ahojte dievčence 🙂

simi si si zmenila foto, no toto 😃 a mne svadobnú nepošleš? 😞

• simi otrasny. ale som rada, ze ma neprepustili. 🙂

• veru, si tu posielate kadetade svadobny fotky a mna ste vynechali 😞

• sinov hrozilo ti prepustenie? 😮

• meddy u nas prepustili 10% ludi.

• aj ja chcem fotky 😛

• sinov fuuu tak som rada, ze ta to obislo.. teraz si kludne vyloz nozky a relaxuj, uz sa tym nezapodievaj.. tie ktore chcete este fotky poslite do IP email 😉

• Sponzor fóra
  • sinov tak to si mala asi nervný deň 😐

• simi poslala a čakám 😃

• simi - sa pokusim. trosku ma este strasi, ze koho nam daju ako noveho sefa, ale to budem riesit az v decembri. inak by som sa zrutila. a na to teraz nemam cas. vsak musim planovat svadbu. 😉

• baby, tak toto sa moze stat iba mne. Chcela som drahemu spravit radost a dala som piect babovku... po dakej tristvrte pecenia som na nu pozrela ale nechala som ju este tak, ze trosku dopiect... a spomenula som si na nu az teraz... po 2,5 hodinach pecenia... trosku je keksikova ale nevadi..nastastie sa piekla len na 150 stupnoch.. som ja hlava derava...

• meddy: ano, ale uz je nastastie za mnou.
    co mate noveho? mne dnes dorazila ta figurka na tortu a bublifuky pre deti. vsetko super. odporucam studio kvetuse. 🙂

• sinov presne, mysli pozitivne a tym aj privolas dobreho sefa, uvidis, nestresuj sa zbytocne 😉

• kacennnka 😃 😃 😃 ja som minule zabudla dať prášok do pečiva 😉

sinov budem držať palce, nech to všetko dobre dopadne 🙂
    sú tu v katalógu firiem?

• oki poslane, dufam, ze uz vas mam vsetky 🙂 🙂 profi pridu neskor, hned ako mi ich odovzdaju 😉

• jeeej simika, ty si bola krasna nevesta. vyzerate byt taky zlaty parik. strasne sa k sebe hodite 🙂

• sinov dakujemee velmi pekne 🙂 😉

• simonka no teda wau, prekrásna nevesta! 😵 Nevesta s veľkým N !!!!

• ahojte babule 😉 kacenka sikovna 😃 ale dala by som si 🙂 zajtra si vas popridavam vsetky na fb 🙂 sinov neboj vsetko dopadne dobre 🙂

• meddy jeeeeeeeej, a ja som myslela, ze tie fotky niesu nic moc.. teda ja na nich 😃 ale som potesena reakciami, dakujeme velmi 🙂 😉

• simi...kraasni ste boli !!§

• beruska ahoj 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém