Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
livika dakujeme, vsetky ste ma strasne milo prekvapili a potesili :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simonka čo si :-) bola si naozaj prekrásna x-) x-) inak tvoj manžel sa podobná na môjho priateľa ;-) alebo to možno robia len tie okuliare :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy dakujem, naozaj som rada ;-) on nosi okuliare ako kedy, netreba mu ich nejak velmi, ma slabunke, ale paci sa mi v nich tak ich nosieva :-D :-D posli foto tvojho?
Odpovedať
Profilova fotka
baby a saticky uz su v cistiarni, obrucky sa graviruju a zajtra idem vybavovalt doklady.. konecne som sa rozhybala :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi sme v albume ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy tak sa ti to len zdalo, podla mna sa nepodobaju :-) ;-) ale tvoj je asi tiez vysoky nie? aj tvoj nosi okuliarky? aj ja nosim niekedy..hlavne na soferovanie, na PC a tv :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som hodila do seba veceru, ale asi tu s vami dlho nevydrzim. dako sa mi krizia oci...
Odpovedať
Profilova fotka
sinov to asi kvoli nie priliz priaznivemu dnu ;-) len si pekne lazkaj a oddychni, zajtra bude lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja len potichucky citam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
*prilis :-D kua ci ako to ma byt? nepasuje mi ani jedno pismeno na konci :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
beruuuska toto mi nerob, napis aj ty nieco nove, ako si sa dnes mala?
Odpovedať
Profilova fotka
simi aj ja nosím, asi ako ty, ale zasa ja som bez nich slepá :-D m a to nemám silné dioptrie :-| myslím, že tam má byť S :-D beruska to nie je fér :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a sak ja aj pisem obcas :-) len nestiham citat a pisat, som len cez mobil. Simi vy ste si az teraz davali gravirova obrucky?
Odpovedať
Profilova fotka
beruska si bez netu, keď si cez mobil?
Odpovedať
Profilova fotka
sinov po náročnom dni sa nie je čo čudovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska ano, tak sme sa dohodli v zlatnictve, ze az po svadbe..niekedy sa stalo, ze snubenci zmenili na poslednu chvilu datum a tak sme to radsej takto urobili.. nevadi.. ale velmi nam chybaju :-( 29teho budu hotove, uz sa neviem dockat :-) aaaa zacni pouzivat T9 :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie meddy nie som doma, som u draheho v praci tak preto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky ja sa vzdavam. rano kuknem co ste popisali. pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
simi to ja neviem pouzivat :-D ste si davali len datum? Sinov pekny aj tebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sinov dobrú noc a krásne sny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska v práci? tvojej ti nestačí? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby caute:)) ja mam po tyzdni konecne pc :D doteraz som sem cez mobil chodila :D baby ja neviem koho mam a nemam na fb - v albume mam na oznamku meno, ktora chcete, poslite mi ziadost :)) kym by som vam vsetkym ip poslala :)))).....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babušky :-) veeeeľmi ste mi chýbali, už som späť zo služobky, hneď som sem musela zájsť :-D Simiii aj ja si prosím vidieť fotočky :-N Ako sa inak mávate, čo máte nového? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy musela som prenho prist nech sa nemusi trepat busom :-) Ahoj Peti, este som to nepozerala az zajtra ale pekne dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
petka ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera ahooooj :-) myslíš na mňa? :-x :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej vitaj werus :-) ty sa pochval ako bolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy, myslím, už sú odfotené, zajtra ti pošlem foto :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
wera závisláčka :-D :-D a aká bola služobka?
Odpovedať
Profilova fotka
Wera ďakujem!!! :-) Nemusíš sa naháňať, najskôr sa v kľude vybaľ :-D aj ja som našla jedny, čo sa mi páčili ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?