Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • petka to poznam..mne jedna znama povedala ze co sa tak tesim, ked za rok sa moze cokolvek stat 😒 😒 ..nevsimat si zavist a neprajnost

• takych ludi by som najradsej zaskrtila 😠

• jasne nevsimat si je to najlepsie, co mozeme urobit... ale obcas to zaboli...ved sa maju tesit s nami...

• Sponzor fóra
  • tak som tu na skok, idem docitat 😉

• no máš čo robiť bybi 🙂

• uz som docitala 😵

ja som tak trosku citala popri praci ked som mala chvilku 🙂

Za chvilku mam uz aj po prestavke, som bola na nakupe, nech nemusim ist vecer. Mam toho dnes viac nez dost 😐

• Jej, ja som tu peticiu prae elektronicky podporila 😵

• Ahojte. Neporadi mi niekto nejaky recept na zajtra na obed? Nieco rychle a chutne 😃 Akosi dnes vobec nemam fantaziu.

• jej bambi, to sa aj mne hodi 🙂 ja tiez neviem co varit 😬

• bybi - tak len aby nam niekto poradil 😉

• polievka z oranžovej tekvice so šlahačkou a škoricou... (ale to asi nieje rychle), pripadne palacinky 🙂

• kamilka - dakujeme 😉 Na palacinky mam chut uz 2 dni 😃

• ja robím najradšej tak narýchlo jedlá z kuracieho mäska..

• aj my mame dnes rychle jedlo: makove rezance 😃

• tak s tými by ma drahý poslal kade ľahšie 😃 rsp. by ich aj zjedol, ale do hodiny by mrnčal, že je hladný.. 😦

• Sponzor fóra
  • tak v tomto mam stastie. ten moj zje cokolvek (zeleninove, sladke, maso), len nech je toho vela 😃

• môj taktiež zje všetko.. ale veľa a každú chvíľu.. 😃

• ahojte tak my sme mali dnes len zeleninovu polievocku a leco narychlo 🙂 kedze ideme prec tak len taketo narychlo papanicko a drahy zje vsetko 🙂 ked bol na misii v Syrii jedol aj klokanie maso vraj je to hnusne,slachove-ako vyskakany,stary zajac 😃

• jaaaaaj simcab, tak to poznam 😃

• trdielko, však to aj je taký väčší zajac 😃

• Ahojte kocky 🙂 Niektore z vas maju tusim svadbu presne o rok. Nie Draci? 😉
    bambulka Aj ja by som si dala palacinky ... a mozno aj ja zajtra spravim lebo nasi idu na oslavu takze obed ostane na mne. Takze super napad 🙂

• ahojte dievčatká.
    Hainy ja mám tiež svadbu presne o rok, mám z toho husaciu kožu 🙂

• hainy - nakoniec tie palacinky budu dnes na veceru 😃 Nemozem sa ich dockat. Na IP odpisem neskor, idem popratat.
    gabinkas - a preco husaciu kozu? 😬 Ja sa na to tak strasne tesim. 😉

• barborav, ja som hovorila o tom predsvadobnom foteni, ze budem mat zajtra a tiez sa bojim, ze sa nebudem vediet tvarit a budem sa skerit. A tiez v poslednej dobe prepadam svadobnym nakupom,kazdu chvilku nejaku drobnost😃 ale treba sa potesit

• bambula som sa zle vyjadrila, myslela som tým, že sa tak strašne teším. Neviem ako ten rok ešte vydržím 😞

• Deniska neprehanaj to zasa s tou zienkou domacou 😃 Ja akurat robim osie hniezda. Dostala som na ne chut 😃 Mnaaam ... akurat mi kysne cesto. A palacinky zajtra nebudu lebo bude vyprazany syr takze namiesto toho si dnes doprajem sladke.

• a ja idem vyprazat opat pangasia-rybu a k tomu zemiaciky a zajtra neviem, daco vymyslim este...

• a ja som si dneska kúpila Pravdu, sú tam recepty od čitateľov a nejaký časopis ešte o varení a idem .... sa učiť variť 😬

• hainy mňaaaam.. ja ich veľmi ľúbim.. máš nejaký dobrý recept??? pošleš mi ho, prosím ťa?? mne vždy boli tvrdé 😞

• hainy aj ja si prosiiiim na osie hniezda receptiiik ja som to este nerobila a recept ktory mam je taky cely divny 😬 mame oznamko jupíííí kto ma ma na fb uvidi 😵 dakujem petka si uzasne zlatáááá

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov