Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca, no jasne, tak hadam nie cez internet:D
Odpovedať
ale mňa najskôr napadlo, že budete 13km od dt.. až potom mi trklo, že budete tu.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja cem kocikovat s vami :-N
Odpovedať
ale iba cez internet, jani! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
simca, no najskor budeme u svokrovcov a potom budeme stavat domcek... na Kostolnej asi:D To ja ked som bola mala, tak som chcela byvat vo velkom meste, a nakoniec asi skoncime na lazoch:D lebo tam mame pozemok od starych rodicov, je tam klud, pekne priroda a tak...
Odpovedať
ale kati, však na kostolnej je toľko nových domov a mladých rodín, že to ti ani nepríde, že si na lazoch.. len ten vzduch bude akýsi čerstvejší.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak, je tam kopa novych domov a rodin. Drahy si zo mna robil srandu, ze mi kupi kravciku a mala Kacenka bude dojit:D Je tam cerstvz vzduch a pokoj. Len sa trosku bojim, ze ak budu deticky tak ako budu dochadzat do skoly ak budeme musiet byt obidvaja v robote.
Odpovedať
kati, presne kvôli tomuto ja nechcem ísť ani za nič do piešťa.. 8-( ja nemám problém ísť aj busom, ale neviem si predstaviť, že bus pôjde len na sídlisko, a odtiaľ pešo do piešťa.. no ani za nič! ale čo sa detí týka, tak ja si myslím, že to by nemal byť nejaký extra problém.. buď pôjdu busom so všetkými alebo ich niekto trhne zo susedov.. :-)
Odpovedať
Baby my sme sa chceli zacat snazit o mimi uz 2 mesiace pred svadbou ale teraz sa bojim toho ze keby sa nam to nahodou podarilo tak na svadbe by som bola akurat v 10 tt podla mojich vypoctov a ze by to nebolo asi najlepsie z toho dovodu ze mi moze prist hocikedy zle, nielen rano ale aj pocas obradu alebo ked budeme jest polievocku ma moze natiahnut :-D a co potom? Chapete ... Budu nas kamerovat ako si davame po lyzickach s drahym polievocku a naraz ja do toho ako mi je zle :-D si to viete predstavit? Alebo zacitim nejaku vonu tak ma moze tak isto z nej natiahnut. No neviem neviem teraz ci mame ist do toho ... Alebo sa tiez bojim tanca ci nejako neublizi babatku. Co myslite?
Odpovedať
hainy, ja by som do toho určite išla.. však ak sa to podarí, tak to prežiješ, neboj.. no na druhej strane sa to nemusí podariť hneď.. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, urcite by som do toho isla aj ja :)) tak ako hovori simcab.. Ked chcete mat babatko, tak raz to prezit musis :) Kvoli krpcovi vsetko :-p
Odpovedať
ako hovoria baby.... ;-) ....ale ked sa toho moc bojis tak pockaj po svadbe...vsak uz tie dalsie 2 mesiace vydrzite...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hainy, ja uprimne by som do toho nesla. Okrem toho co si napisala, tak svadba je mimozabavy aj dost velky stres a to dietatku moze ublizit. Ako kamaratka potratila po skuskach na VS, tiez pravdepodobne ten stres dopomohol. V svadobny den pojdes spat ktovie kedy, budes unavena a dietatko to tiez moze pocitit. Ja by som si to uzila vo svadobnu noc alebo na svadobnej ceste. Tie dva mesiace sa daju vydrzat, tak preco riskovat. To je moj nazor
Odpovedať
tak..kacenska ma pravdu ja by som tiez nechcela byt tehotna pred svadbou,,,, aj z tychto dovodov ale aj inych..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, na kratko sa pripojim :-) hainy ak po babatku tak tuzis, tak chod do toho. s drahym tiez planujemezacat dake 3 mesiace pred svadbou :-D kacenna: ja mam zas kamaratku, ktora bola minuly rok na svadbe v 7tt, aj pregrckala cele tehotenstvo chudatko, ale dnes ma krasnu 6-mesacnu dcerku. myslim, ze to nezavisi len od toho, ze ma niekto velky stres. skor tam musi byt aj daky iny problem.
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som nemala problém otehotnieť aj dnes, ak by sa dalo a ak by som nemala už šaty kúpené :-) keď vidím koľko párov okolo nás sa snažia už aj 2 roky o mimi a stále nič, tak ak by som zostala tehotná aj pred svadbou kľudne, bola by som najšťastnejšia na svete, že sa zadarilo, pretože ako to vnímam, tak je v dnešnej dobe fakt ťažké otehotnieť.. tehotenstvo nie je choroba, že sa žena nemôže zabávať a tancovať, teda pokiaľ tehotenstvo nie je rizikové.. Alkohol nepijem tak či tak, tak o nič by som ani neprišla a nevoľnosti? No ak by som dostala svoje dni v deň svadby, alebo deň pred, tak to bude počítam omnoho horšie, teda myslím že všetko sa dá a pre bábätko duplom :-) Môj názor :-)
Odpovedať
Ahojky hainy, ja som tiez rozmyslala, ze zacneme pracovat na dietatku uz pred svadbou, ale prave tohto sa bojim, ze ako to budem zvladat, ci to nebude narocne a ci mi nebude zle. Kamaratka sa vydavala v 3-4. mesiaci, tak uz mala po tych tazkych dnoch a tancovala az do rana bieleho este nadranom rozvazali ludi domov :-D. Sranda...
Odpovedať
sinov...urcite ano su tam aj ine vplyvy ale jednym z nich je aj stres... ten uz celkovo z telom robi velke divy ak niekto preziva stres... lebo kazdy ho ma na inej ,,urovni,,
Odpovedať
Profilova fotka
sinov ahoooj :-) jáj a ešte - moja bývalá šéfka mala rizikové tehu, ešte aj týždeň pred svadbou nemohla ani vstať z postele aby náhodou nepotratila a svadba bola - aj sa zabávala aj tancovala a teraz má skoro ročnú dcérku, krásnu, zdravú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nehovorim, ze by som babatko nechcela. Ale ze by som sa on zamerne pred svadbou nesnazila. Pretoze ho tym mozem ohrozit. Ak by sa nahodou "podarilo" kludne by som celu svadbu aj presedela a ani sa nepohla ak by bolo treba len aby som mu nejak neublizila.
Odpovedať
Profilova fotka
wera suhlas :-)
Odpovedať
ja taktiež súhlasím s vierkou.. na modrom koníkovi "sledujem" jednu babu, ktorá sa 7 rokov snaží o bábo a nič.. no tak ak by to malo byť tak u mňa, tak pre mňa za mňa nech som tehotná aj teraz.. tomu vrabcovi malému by som všetko prispôsobila..
Odpovedať
Profilova fotka
simca, no tak samozrejme. Radsej by som mala dieta v 15 ako vobec. My tu ale mysim pripustame moznost ze sa podari babatko. Ak je riziko, ze ho nebudes moct mat tak sa na tom vela nezmeni ci zacnes na nom pracovat pred svadbou alebo po. Hovorime o to kedy by sme ho optimalne chceli.
Odpovedať
hej aj ja som to tak myslela o zamernom snazeni sa o babetko...to by som nechcela pred svadbou ....ale ak sa nahodou stane tak nevadi ..
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak. ja napr. aj vzhladom na svoj vek, to necham na pani prirodu a ked to bude tak to bude. radsej budem vo svadobny den grckat, ako skusat tri roky a nic ;-)
Odpovedať
už aj hneď! x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
draci: chapem tvoj postoj. ja vsak uz dlhsie cakat nemienim. uz mam 30tku na krku a ked chcem deticky dve, tak uz to fakt nemozem odkladat. lebo ktovie, ako dlho potrva kym sa nam zadari. priroda je nevyspytatelna.
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka ja ani nehovorím o zámernom snažení - že by sme išli "na to" s tým že chceme bábätko.. len jednoducho si nebudeme dávať pozor a ak sa zadarí, tak sa zadarí a budeme najšťastnejší mladomanželia :-) a to by si sa nehýbala a len sedela celé tehotenstvo? - ak sa má niečo stať, tak sa to stane, či už budeš tancovať, alebo budeš len sedieť - ešte som nepočula, že by tanec a šťastie a radosť vyvolávali potrat ;-) nehovorím v zlom, len konštatujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sinov, jasne to chapem. Je to kazdeho osobna vec. Ja len hovorim, ze ja osobne by som sa zamerne o babatko nepokusala pred svadbou, pretoze by som sa bala, ze ho tym ohrozim. A ak mi je sudene mat dieta tak za tie 2 mesiace neskor sa toho vela asi nezmeni. Ja som ale este trosku v inej situacii, my sa budeme zamerne usilovat o o babatko az o nejake 2 roky po svadbe ked dostudujem. Ale ak sa podari skor, tak sa branit tomu nebudem .
Odpovedať
Profilova fotka
weri: ako vravis. ja som v poslednej dobe pocula o tolkych nestastiach v tehotenstve co sa stali v mojom okoli, ze keby som si to moc pripustala tak od strachu asi neotehotniem nikdy.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?