Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • bybi a ako ze pochvalovala?? to ako boli lenivi a malo pili ci.....??

• hej, ze sa tak nespili, lebo boli lenivi si tam prejst, tak pili co bolo na stoloch, teda vino 😃

• hihi toto je vyborne dobry napad

• Sponzor fóra
  • bybi 😉 tak túto výhodu som v tom nevidela 🙂) ale je to perfiš 🙂

• barbor súúúúhlasím úplne ! 🙂

bybi - my budeme mať biele a červené víno, čapované pivo, vodku, hrušku, a asi fernet a ešte som prehovorila prevádzkara aby nám dovolil 2-3 fľaše domáceho páleného, tzv jankovice so sebou vziať 🙂
    inak s tým stolom ako hovoríš, to je super nápad 🙂 ja som zase počula, že je super aj keď časník nalieva - dlhšie to trvá, teda menej objednávajú, než keď to majú po ruke a môžu si naliať koľko len chcú 😃 lebo ako poznám niektorých ľudí, keď raz nájdu ten stolík, tak sa od neho nepohnú kým nezmizne posledná fľaša 😦

• weri to dufam e nie...to by sa dobre spili a ked je clovek napity nie je to dobre 😠

• este treba ten stolik dat aj trosku od tanecneho parketu potom asi, aby to nemali blizsie k tomu stoliku ako ku hlavnym stolom 😃 Ja sa na to este spytam sestry, mna to ani nenapadlo, ale celkom sa mi to pozdava... Takto sa ludia dostanu k tvdemu najskor az po prvom jedle 😃
    inak ten casnik tiez nie je zly napad, ale my taku moznost asi mat nebudeme...

• no ten casnik..to by asi ludom vadilo...a stale on by musel obsluhovat by sa nabehal..to radcej nech si kazdy naleje ako chce

• co sa tyka alkoholu, tak my uz mame nakupene. budeme mat vinko cervene a biele, fernet citrus, vodka, konak a este kupime nejaku hrusku a dake amaretto alebo co. proste nejaky liker pre zeny.

• katka to uz tak skoro mate kupene??

• draci ano, hovorilo sa, ze alko ma po novom roku zdrazet, tak sme nakupili... sak sa to neskazi...aj ked na druhej strane... kupili sme 48 flias vina a uz je len 40😃 postupne sa z neho popija 😃

• ahojte babule.. tak sa hlásim aj ja.. z domu z postele.. som chorá 😞

• simonka, moja a co ti je?

• mám zápal močových ciest.. 😴

• simi fuhhha to mi je luto 😢
    katka hej?? no to sa hovori o vsetkom ze bude drahe...strasne 😠

• Sponzor fóra
  • baby supis tipy, aj ja to tak spravim zo stolom. Este by ma zaujimalo, ako budete odrziavat biele vinko studene celu noc..........

Simi, skore uzdravenie 😬

• ďakujem, babule.. idem si ľahnúť, lebo mi je na figu.. 😞

• ladyjh..zase nie je moc dobre ladove pit ked clovek bude tancovat a bude spoteny...tak..vsak az take teple to vino nemoze byt ak pred tym bude v chladnicke

• simcab skoré uzdravenie prajem, hlavne veľa čajíku pi a odpočívaj, nech si čoskoro zdravá 🙂

lady no myslím, že bude v chlade a budú ho čašníci dopĺňať na stoly ako sa bude míňať 🙂

• si viem tych nasich anglickych hosti predstavit, ako budu pit teple biele vino........... ved bude chutit ako cik cik 😉
    Aj ked bude v chladnicke sa chladit mesiac dopredu, za 2-3 hodiny bude znova teple. Mas pravdu vierka, musis si to este upresnit v restike. 🙂

• 😃 povieš že slovenská špecialita 😃 😃

• myslis ze by mi to preslo? 😉

Ma budu otravovat, nech zozeniem lad........... a to budem jedina, ktora vie aj po slovensky aj po anglicky! tak sa snazim, aby nikto nemal nijaku pripomienku a aby ma neotravovali........... 🙂

• uz aj teraz ma svokra otravuje vieri, any by si neuverila. nic nieje schopna sama spravit - hotel rezervovat, letenku ani nehovorim.......... este aj pre rodinu organizuje. strach.

• ked si jedina co vie dva jazyky tak ako sa budu medzi sebou rozpravat? to bude ale sranda 😃

• bude tam anglicky hovoriaci starejsi. a nas bude okolo 10, anglicanov okolo 50. takze budu 2 tabory, a ked bude trocha popite, tak moj snubenec a tatino sa budu vediet dohovorit - to su taki majstri 😃

• 😃 no to bude paradaaa

• juj no to hej Jani, keď tam budeš jediná viacjazyčná, tak radšej dotazom predchádzať 🙂 Aaaaalebo spraviť vtipný slovník pre nich, také vety aké by mohli potrebovať v angličtine do slovenčiny - prosím si ľad, kde sú toalety,.... a taaak - aspoň bude sranda keď sa budú snažiť dohovoriť po slovensky 😃
    to so svokrou ma mrzí, potom máš toho ešte viac než keby si si to sama spravila :-/ inak hlúpa otázka, viem, ale keď slovákov bude 10 a angličanov 50 - nebolo jednoduchšie organizovať svadbičku tam? 😬

• 🙂 jej vieri, super napad! Dam im tam karticky na stol s tymi frazami 😃 to sa mi velmi paci! 😉

Bolo, jasnacka. len to vysvetli mojmu! On bol na svadbe mojho bracha a neda na slovenske svadby odvtedy. Tu v UK su take suche svadby, bez tradicii, len do polnoci, lebo nikde nemaju licencie na dlhsie...........
    A ked to mame na SK tak to bude a polku lacnejsie ako v UK.

Keby to bolo na mne, ja idem na matriku alebo do kostola s najblizsou rodinou a potom urobim party....... ale ked to nieje len na mne..............
    A svokra si vydobila tolko ludi tym, ze ona ich tam bude mat a hotovo, a za nich aj zaplati. na jednej strane je aj rozumiem, ved zeni najstarsieho syna..........

Ale bude to stat za to! Dufam............ 🙂

• noooo som rada že som pomohla 🙂 niekedy sa zadarí 😃

Hehe, no ja sa mu ani nedivím, čo poznám ľudí, čo mali možnosť byť na zahraničnej a na slovenskej svadbe tvrdia že slovenská je omnoho lepšia 😃
    Inak presne ako ty, mne by stačilo ísť do kostola, vziať a odletieť niekam ďalekooo.. Alebo ísť niekam ďalekooo a tam sa vziať 🙂 Ale aj môj drahý veľmi chce svadbu takú typickú slovenskú, zabaviť sa a vyblázniť sa s kamarátmi a rodinou... Hehe, kto by to bol povedal, nie? - väčšinou všetci hovoria, že to tak chcú baby, nie chlapi 😃

• to bol moj originalny plan - mat exoticku svadbu hned so svadobnou cestou 😬 😎
    Ale co by sme neurobili pre tie nase polovicky?

Co mas na plane tento vikend? Ja idem kupit nejake vinko......... aby mi esej rychlejsie utekala 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov