Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @h.a.i.n.y  Moja, nadherne saticky...prekrasneee 😵 A veru, tak ako pises, aj ked je cena trosku vyssia, podla mna stoji za to, dat za ne viec, ked sa do nich zamilujes a citis sa v nich uuuzasne. 🙂 Ja nelutujem.

• @h.a.i.n.y   Mas krasne saticky!!!

• ved toto som si aj myslela,aj mamina si mysli,ze je to skoro..asi to poriesim po novom roku,teraz aj tak idu vianoce,silvester..dakujem za odpovede..ak ma niektora z vas este nejaku skusenost a rada by sa podelila,budem rada.. 😉

• Sponzor fóra
  • ahojte babule.. tak som tu konečne aj ja 😵 fakt som mala už absťáky 😃 v práci ma skoro vystrelo, pretože sa mi nedala stránka otvoriť.. tak som len cez mobil kukla, čo ste popísali, ale tam sa mi zas nedalo prihlásiť 😬

• @bambula27  ahooj 🙂 vy máte s hainy rovnaké šatičky? 🙂

@sandra25555  - vitaj medzi nami 🙂

• @wera.g  dakujem 🙂

• ucim sa do skoly a furt tu kukam..ach jaj 😬

• @sandra25555  ozaj a k tomu p. farárovi, podľa mňa začiatkom roka keď pôjdete, tak bude fajn - my sme zajednávali cca 7 mesiacov pred svadbou, a aspoň sme si mohli vybrať čas aký sme chceli my 🙂

• Ahojte baby tak sa vam musim pochvalit tento tyzden som zohnala krasna svadobne saty, v salone som dostala k satam zadarmo aj tieto topanocky http://www.elegantsteps.co.uk/products/Else-Perry-Wedding-Shoes.html
    Saty ma vysli na 150 eur a su krasne len mi ich musia trocha rozsirit, lebo som sa nejako moc rozkysla. 🙂

• @wera.g  to bude 8-9 mesiacov,tak to sa da..mas pravdu..

• @michala.s  150 eur svadobne? u nas pozicanie od 400

• @wera.g  Weri nie, nieee... 😉 Ja mam od MS - Ambrosia

• @bambula27  joooooj motúz som, som tak pochopila z tvojho príspevku hainy, trúúúba som 😃

• @wera.g  nie si motúz 😃 podarena 😃 No vyhliadla som si tie saticky este skor, su naozaj krasne, ale kedze som zasla do MS v KE, tak take som ani odskusat nestihla 😉

• hej vo white atelieri mali tento tyzden 70 percentne zlavy, pozicovne takych siat sa tu v ba pohybuje niekde okolo 600eur

• Sponzor fóra
  • @bambula27  už si spomínam, ktoré šatky máš, s tým úžasným vrškom, ja si to musím asi o vás niekam popísať, lebo sa mi tie šatky pletú potom 😃

• @wera.g  Noo, to nie si sama. Ja to mam tiez obcas pekne popletene 😃 Tak ak sa niekoho pytam na saticky po sty krat, necudujte sa mi...

• ja mám popísané len nicky a mená na fb 😃 jáj, a ešte aj dátumy svadieb.. hádam tam aj šaty popíšem.. 😬 weri, zas som zabudla presne ktoré máš ty 😬

• aj som bola dnes vo White atelieri, tiez som kupila saty Justin Alexander sice za 490 eur, ale uplne nove, tak tesim jak blazon 🙂 a topanky zdarma mam tieto http://www.rainbowclub.co.uk/collection.htm?brand=Else&productID=176&Accessories=

• prepááááč, že si nepamätám 😬

• @simcab  mojaaaa, veď to je normálne ja zabúdam stále 😃 ešte že moje si pamätám 😃

• 😃 😃 😃 však to by už fakt bolo na hanbu, keby si aj svoje zabudla.. 😃

• 😃 😃 kurnik ale asi budem musieť kamošku prepadnúť, aby mi ich ukázala 😃 😃

• vieri, ja som práve drahému vravela, že nech sa pripraví na to, že to bude so mnou sodoma-gomora, kým šaty nebudú doma.. a že to bude tým horšie, čím bližšie bude termín ich dokončenia.. 😬 no ale ani potom to nebude ktoviečo keĎ budú prenádhernééé.. že nebudem nič robiť, len s nimi sa tešiť.. 😃

• @lavanda  ktore saty si si vybrala?

• Baby som rada ze sa vam pacia saticky. Tak ako moje tak aj vase 😃 😵

@bambula27  Ty si chcela skusat take satky ako mam ja? Ak som dobre pochopila z tvojho prispevku? 🙂

• jeeej, ake novucke 🙂)
    aj ja chcem ist na konika 😃

cuculiatko, ja davam 240 € za DJ

• trosku mimo, ale posielam dve foto 🙂
    aj moji trhaci cakaju na Vianoce 🙂)

• dievcence, poradte, kde by som si mohla dat usit taketo "bolerko"? http://www.salondiamond.sk/allison-marie-products-111-7.aspx 🙂 To by som chcela...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov