Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ahoooj :-) nooo dlho som tu nebola :-( Hej hej, na Nivách som bola, tam ako si spomínala, mali tam viac peknučkých, a hlavne pohodlné sú veľmi :-) moc ďakujem za tip ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi držím palčeky aby ti sadli ako uliate :-) joooj blbá som, takto ťa stresujem, dám si facku =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g nemáš zač :) som rada, že si si vybrala, mali tam krásne, ja keby som nemala už kúpené, tiež by som si tam asi kúpila :) ako sa inak máš? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g v pohode weri, mam aj ja obavy trosku, ale aj tych inych 37ckach som mala tu nalepku za patu co sa dava do topanky, lebo sa mi min vyzuvali a 36 boli male :-) Tak ratam aj s tou moznostou, ak by bolo treba :-) Vies co myslim??? Toto na fotke :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ja som si tiež kupovala topánky cez net, naštastie sadli ako uliate :) neboj, určite budú dobré :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 dakujem Lucka, no dufam, lebo su ozaj krasne :-) Som sa do nich zalubila na prvy pohlad :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tak to má byť :) tak dúfam, že Ti padnú ako uliate :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 nooo ja som si vybrala také saténové s kvetinkou na boku maličkou, váhala som ešte aj nad takými s mašličkou, ale drahému sa viac kvetinka páčila :-)) A ako sa inak mám, nooo dooobre, veľmi dobre, vlastne skvelo :-D A čo ty, ty sa pochváľ, necelé 2 týždne do svadbičky :-) Čo máš nového? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ja sa mám tiež dobre, teraz síce trošku viacej pracovne, ale ešte dneska a v nedeľu mám poslednú službu... potom si budem užívať predsvadobnú horúčku :) nového ani nič, jaaaj akurát že som už teta druhý týžden... :) a s drahým sme sa rozhodli, že tiež nechceme už dlho čakať, tak v lete vysadím tabletky a uvidíme, kedy sa podarí ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi heeej to je super taká nálepka, tú som ešte nevidela tu u nás :-) daj potom vedieť keď prídu, daj foto, som veeľmi zvedavá na tvoje črievičky :-) a verím, že ti budú úplne super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 jooooj tak posledná služba ako slobodná deva :-) Gratulujeeeeeeeem moc k prírastku do rodiny, a čože to je, chlapček, či dievčatko? :-) Jeeeeej tešííííííím, super super, držím moc palčeky aby sa hneď zadarilo :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ďakujeeeeeeeeeem moja, dievčatko - Laura :) krásna je, boli sme ju pozrieť, nespustila som ju z očí... no dúfam, že sa podarí, ešte sa pôjdem po svadbe poradiť so svojim lekárom a uvidím čo povie... teraz mám štyri kamošky tehotné, ďalšia tiež plánuje :) tak sa nám to rozrastá trošku :) no veru, posledný krát budem vypisovať všetko vo svojom rodnom priezvisku :) o dva týždne príde do práce nová osoba chichi ... :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@wera.g weri mam ich v albume: http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/byb... A ano, je to super. A asi to doma ozaj nie je, ono sa to nalepi do topanky, taka ako gelova vlozka, ale ked som o tom kamoske hovorila, tiez o tom este nepocula. Ale je pravda, ze ja som to prvy krat videla tiez az ked som si tie topanky skusala, takze asi september minuleho roku :-D @lucia3006 jej Luci fakt, to uz potom vsetko bude v novom mene x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 jeeeeeej Lauru chceme aj my ak by sme mali dievčatko :-)) nooo tak to hej, ale celkovo sa mi zdá že tento rok je akýsi plodný :-D no super moc sa teším, že ste sa aj vy tak rozhodli :-)) A po svadbe budeš mať tiež dovču? Chystáte sa niekam? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jooooooj tie sú kráásne :-) veľmi veľmi moc! :-) hmmm kurnik to k nám to potom príde až keď budem už na podpätkové topánky moc stará kurnik šopa :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no len tie vybavovačky po svadbe, na to sa vôbec neteším... nahlásiť zmeny úplne všade... ale najskôr si musím počkať na nový občiansky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g Dakujem weri, ja som ani neplanovala uz kupovat. Kamoska mi ich poslala len tak, ze keby sa znova vydavala, by ich chcela. Ze ich mala jej kamoska na svadbe a velmi si chvalila, ake su pohodlne :-) A ja som sa hned do nich zalubila a hladala som, ci ich najdem niekde lacnejsie :-) 75 libier by som za ne nedala :-) A nasla som x-) Hod aj ty fotecku tvojich ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g mám pár dní voľno aj s drahým, ale nejdeme nikam lebo on má školu jeden celý deň, ja si chcem ísť vybaviť nový občiansky, postretávať sa s kamoškami... potom späť do práce... tak na svadobnú cestu pôjdeme asi buď až v máji (ale tam má drahý záverečné skúšky na zdravotníckeho záchranára) tak možno až septembri :( nejako nám to nevychádza ... jedine ak by dostal v lete nejakú dovolenku...
Odpovedať
@bybi jej pekne topanocky!! :-) @wera.g baby myslim, ze aj u nas sa daju tie vlozky do topanok kupit... Ja som si ich zvykla kupovat. Mali ich nornalne v obuvi. Vyzerali ako na tej fotke - take z brusenej koze a jedna strana lepila. Aj ked je sice pravda, ze naposledy som ich kupovala asi tak pred 6 rokmi .. :-N Len som u nas nevidela take cisto gelove (ale ani som nehladala), bez kozeneho povrchu a tie su podla mna lepsie - cele su priehladne a tensie.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no jasné a to bol osud, že ich mali ešte aj za takú super cenu :-) noooo hodím sem foto, len ich musím najprv odfotiť, neviem ich nájsť na nete :-( Ja mám dvoje botičky, prvé mám aj v albume, len tie sú dosť vysoké na to, aby som v nich od rána do noci bola, tak som hľadala aj také nádhradné, len na tancovanie, presúvanie sa pri fotení... A našla som :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 nooo tak to máte potom dosť nabité po svadbe.. Ale tak hlavne, že budete spolu, viac netreba, no nie? :-) @beronsche ahojky :-) fíííha no dobre vedieť, pôjdem vyskúšať pozháňať, možno budú predsa len mať a ja som im krivdila :-D Ja si také čisto gélové kupujem akurát tie vankúšiky pod chodidlo, happy feetky, neviem ako sa to odborne volá, ale parádne to tlmí a nebolia potom tak nôžky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g presne tak :) užijeme si medové dni doma, máme krásny bytík tak tie dni po svadbe, si pekne domka užijeme, možno vybehneme iba na nejaký jednodenný výlet niekam do okolia ... :)
Odpovedať
@beronsche @wera.g ja som si kupovala takéto vložky celé gélové prednedávnom v tescu.. ale aj v dm-ke ich mali veľa.. aj tú ich značku a ešte aj inú, na ktorú si neviem spomenúť ako sa volá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 nooo tak to áno, komu by bolo lepšie :-)) a čo, už máte všetko povybavované? Nič nechýba? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g už iba nejaké drobnosti, ale to musíme riešiť tak deň, dva pred svadbou :) inak myslím, že je už skoro všetko pripravené ... :) ale tie dva dni pred bude toho dosť ešte - ale aspoň to rýchlo zbehne... inak dúfam, že potom to stretko platí aj s Peťkou... dohodneme ešte presný termín... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g zavisi to od toho, co babatko ukaze pri ultrazvuku. daktore sa hanbia :-) niekedy sa to da zistit uz v 16. tyzdni. ale v 20. tyzdni by to uz malo urcite vidiet. no mne sa uplne najviac paci to srdce na dvere :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 aj ja si prosim tip na obchod s topanockami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov hehe, noooo tak som zvedavá či sa to vaše bude alebo nebude hanbiť :-D A vy to chcete vedieť? :-) Nooo do toho srdiečka som sa ja úplne zamilovala, je úžasné aj naživo, úúúplne krásne :-) Ale po svadbe s ním nebudem mať čo robiť, tak ti ho kľudne môžem predať :-) a topánočky tie čo mi Lucka poradila som kúpila na Nivách v BA, hore na poschodí ako sú tie obchodíky, tak tam je taká mini obuv a majú tam jeden stojan len so svadobnými topánočkami :-) Krásne, pohodlné a za 40€ - no nekúp to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 jooooj no super, teším sa s tebou, že už máte všetko pripravené :-) My začíname akurát tento víkend oznámenia rozdávať, teeeda sa moooc teším, zase sa tá svadba zdá o niečo reálnejšia :-) No jasné, že stretko platí, ako inak, už sa veľmi teším na vás! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g uvidime. zatial sa ani trochu nehanbi a ukazuje vsetko mozne. tak snad mu to vydrzi. :-) my to chceme vediet. ked budem nakupovat oblecenie, tak aby som nekupila napr. fialove nohavice pre chlapca :-D super. tak so mnou pocitaj. ja ho od teba kupim. fiiiha tak to je fakt super cena. pojdem kuknut. snad budu mat aj dake na nizsom opatku, aby som sa neroztiahla na zemi, ked ma brucho prevazi ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?