Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@kacennnka hej vsak kazdy to ma inak zauzivane....u nas to je tak ze po svadbe sa vsetci stretnut a este sa dojeda, na obed sa ide a este sa rozprava (najblizsia rodina) pravdaze susedom sa kolacky davaju hudobnikom a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka jeeej ahooj :-) jáj huuups, tak to ma nenapadlo, idem teda googliť :-D :-N a ako sa máš? dlho som ťa tu nevidela, ani na fb :-( @petkaa28 - kráááásne sú tie šatičky, fakt nádhera ! kuurňa ale budú asi aj drahé a dať zase za šatky 500 eur a len za požičovné, to nechcem, stačí že už jedny také mám doma :-( Moja to videjko je úplne úžasné, si pokladík - skvelé je ! Až ma mrazilo pri tom :-) A ďakujem moc že si mi to nedala na plochu, lebo ešte skoro nikto nevie :-N @lucia3006 noo možno už neporastie dovtedy :-) aaale mne sa strašne páči, keď rastie, aj drahému, každý deň ho skúmame :-D ďakujeme moc, tak tak, hlavne aby bolo zdravučké, či už dievčatko alebo chlapček :-) Hoci tiež máme tušáka že to bude babizňa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g no dlhsie som tu nebola, mala som toho moc v skole a tak, navyse rodinne problemy, zvazovali sme, ci nepresunieme svadbu ale nakoniec sme to nechali tak. Inak to celkom ujde len keby toho casu bolo viac.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka no to hej, to je jasné, že si sem nechodila :-( a teda svadbička zostáva tak ako mala byť? veď to všetko stíhate, do septembra času dosť ešte, neboj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ach baby, čo sa to deje, najprv kacennka a teraz aj ja. :-( Dnes sme sa dozvedeli, že dedko môjho drahého dnes zomrel. V piatok išiel do nemocnice so zápalom plúc a nakoniec mu zistili rakovinu. Už mu bolo dobre a potom toto. Vraj už mal vela metastáz na tele. Ja tomu nerozumiem, vôbec na nom nebolo vidno že mu niečo je. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova to ma mrzi :-( @lucia3006 - orave som pozerala fotky, bola si krasna nevesta! a aj popolnocky boli supis! Baby, ja mam 18/7 promocie, tak to bude tesne, dufam, ze vsetko postihame. Ale bude to aj pekny koniec svadby a dobry zaciatok manzelskeho zivota s titulom :-N
Odpovedať
@z.junasova úprimnú sústrasť, zuzi.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby co poviete?? http://www.milujemtopanky.sk/predaj/5...
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova Zuzka prajem úprimnú sústrasť :-(
Odpovedať
@petkaa28 tie sú úplne úžasné, aj ja som si ich chcela objednať!!! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 petka náádherné sú ! :-) slintám :-) to k popolnočkám? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj babulky, mám takú otázočku :-) nemá niektorá z vás prsia 70C, alebo D? :-) kúpila som si nááááádhernúúúú svadobnú podprsenku Leilive, teda kúpila som celú sadu, ale podprda mi bude na svadbe maličká a ja nemám čo s ňou už :-( Nie je nosená ani nič, len som si ju 1x skúšala, má ešte visačky aj všetko, len mne je total už nanič, tak že či by sa vám nehodila :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@petkaa28 krasne topanky! Ja by som si asi netrufla na taky vysoky podpatok po polnoci :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova prajem uprimnu sustrast. Ono je to uz s tymito starsimi ludmi tazsie. Starka isla do nemocnice s tym, ze mala problemy s klbami a nemohla sa hybat. Potom mala zapapl plus a problemy s oblickami a nakoniec jej zistili aj rakovinu ( ked prisla do nemocnice krv mala dobru a po odberoch po mesiaci jej zistili ze sa strasne rychlo siri rakovina). Zial aj take veci sa stavaju:((
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova zuzka, uprimnu sustrast
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh iba na obrad, fotenie a chvilku na svadbe, potom balerinky...
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova uprimnu sustrast :-( no mojmu snubencovi zomrel koncom januara otec... proste ho len nasli mrtveho... takze pozeram, ze to viacere nas postihlo, ze popri teseni sa na taku radostnu udalost pride nieco, co nas schladi trochu, ze zivot nie je len o radostiach
Odpovedať
@kacennnka @z.junasova to je tak s tym zdravotnictvom na starich ludi kaslu...moj dedko mal rakovinu mal aj oziarovanie a po 5 rokoch rakovine podlahol, vsetko bolo v poradku kazdy mesiac chodil na kontroly a doktory povedali ze je to zastavene....vsetko bolo v poriadku az ho zacala bolet hlava ,mal rakovinu tak aj schudol a babka chcela aby isiel do nemocnice na preliecenie nech mu daju infuzie....ked malo jedol...a za tyzden v nemocnici zomrel...viete co povedali?????? ze uz mal vsade metastazi aj v kostiach na hlave vsade.....plnoooo....a pri kontrolach to nevedeli dokotri povedat ze sa to zhorsuje??? nieee oni povedia len ze to je zastavene a je vsetko v poradku...vsetci sme boli v soku....lebo isiel len na infuzie... ]-( fnuk...ten rok 2009 bol tazky...babka to nezvladla ze odisiel a tak dostala infarkt a tiez isla prec do nebicka :-( :- :-( (
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem baby, bol to síce už starší človek, ale aj tak to bolo dosť nečakané.
Odpovedať
@z.junasova zuzi, aj nám starký odišiel tak nečakane.. mal nejaké problémy s dýchaním, tak ho vzali na preliečenie do nemocnice a tam z ničoho nič zomrel :-( smrť sa proste neohlasuje a je to o to ťažšie, ak je ten ktorý človek tak relatívne v poriadku.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 to je strašné, ja mám inak podobný pocit zo zdravotníctva. Ja mám už len jedinú babku 86ročnú, tiež je na tom zdravotne tak všelijako, tak dúfam že aspon ona ešte vydrží.
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g werus k svadobnym @simcab dakujem :)
Odpovedať
@z.junasova ja verim ze ano neboj....ja mam cca 73 r babku lebo v ten rok mi zomreli vdaka doktorom ochotnym babka a dvaja dedkovia...
Odpovedať
uz nam prisli pohare, zajtra pojdeme pre ne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g videla som, ze tam nemas o tom ani zmienku, tak radsej som to k sebe supla:) babu myslite?? a tato by co chcel?? moj tomi chce babu prvu :)))
Odpovedať
Profilova fotka
baby mrzí ma, že prežívate takéto trápenia :-( ale všetci naši blízki, ktorí bohužiaľ už nie sú medzi nami s nami sú a budú s nami aj na našich svadbách, dozerať na nás, zdieľať naše šťastie s nami...
Odpovedať
@z.junasova Aj moja babka ma tolko rokov. Baby sa bojim toho ze niekto zomrie z nasej rodiny (nechcem hovorit konkretne) a sa bojim aby sme museli zrusit svadbu. Mozno blba otazka, ale keby vam zomrela babka tak by ste zrusili svadbu?
Odpovedať
@wera.g Ako sa mas? Ako ti je? Uz mate vybrate meno pre babo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ty si zlatíčko x-) u nás je to naozaj úúúplne jedno, že čo to bude, či baba alebo chalan :-) nejako to nerozdeľujeme, že čo by sme viac chceli, želáme si aby bolo mimi zdravé a ostatné ako sa vyvinie :-) ale aj tak to asi bude baba :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y ahojky :-) nooo mám sa super, už mi je aj lepšie celkovo, tak parádička :-) Mená už cca máme - chlapček Tobias, dievčatko Laura :-) alebo to možno bude nakoniec úúúúúplne inak :-D dievčenské sa nám veľmi aj Sofia páči, ale meniny oslavuje na Žofiu, čo sa nám už nepáči až tak, teeeda Sofia padla :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?