Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche pozri tu: http://www.acaiberryreviewed.co.uk/ Tam su aj reviews, niekomu to fungovalo, niekomu nie, aspon podla reviews. Ja si myslim ze mono to funguje ked treba schudnut 50kg, ze to ide rychlejsie, ale ja v zasade ani nepotrebujem, len chcem este trosku :) A ten kamarat vam ide na svadbu?
Odpovedať
@dracica6663 pravdupovediac ja by som neverila... :-N Tiez by som chcela do tych 5kg shodit a hlavne by som chcela, aby mi to hlupe brucho splaslo :-D :-D a neviem sa prinutit nic robit... Chcelo by to cvicit.. :-| A mne tiez pomaha vylucit chlieb a pecivo, na ranajky jest len ovocie a porcie jest z malych tanierov ... No pomaha, raz to u mna zabralo, vtedy som sa inspirovala pravidlami 90 dnovej diety a schudla som okolo 5-6 kg.... :-D A uz vecnost sa odhodlavam, ze to skusim znova, svadba sa blizi a ja nic... 8-( @bybi ano ide... A dokonca so mnou riesi cez chat vyzdobu a podobne prkotiny... :-D Zaujima ho to podstatne viac, ako toho mojho.. :-D
Odpovedať
@beronsche :-D to poznam...mne sa tiez nechce...napr.na 30 minut denne by som si aj cs nasla ale nechce sa mi cvicit,keby to brucho zmizlo same z nicoho nic :-D :-p to ale asi by som chcela velaaa. :-D Aj sa ani do zrkadla nepozeram lebo ma ide porazit...a to budem vyzerat ako tehodna v tych satoch ked su na snurovacku a sa zatiahnu...prec s brcuhom :-S :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche jej to je dobre :) No potom by ste asi aj vy mali ist na jeho svadbu... On je na SK ci tu?
Odpovedať
Profilova fotka
Svokra sa povie po anglicky mother in law. A keď poprehadzujete písmenká, tak vyjde hitler woman. :))) To som teraz objavila u niekoho na FB, aspon troska mi to zdvihlo naladu, mozno sa aj vy zasmejete
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) nám v robote prerábajú internet, už dnes mal fungovať, ale vôbec ani nedošli...ale včera ho vypli bleskovo ]-( takže sa doobedu neozývam vôbec :-( my máme len jednu rodinu zahraničnú-drahého sestru s rodinou a tá nám poslala mail, kde sa dalo pochopiť, že príde od 1 do 6 osôb - bude nás informovať :-) takže stále netuším, koľko miest treba na ubytovanie rezervovať :-| s tým chudnutím....ja som sa aj odhodlala, každý deň rotoped aj takú lavičku naposilovanie brucha mám, tak to využívam...či budú výsledky, to sa ešte uvidí :-D
Odpovedať
dobre ranko, neviete kde najdem fotky svadb.menu niektore nevesty to mali ale zabudla som si to skopirovat....a teraz nemam predstavu ako to vyzera :-( dik
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko prajem včera sa idem zapojiť do debaty a všetky ma ignorujú ]-( dnes som bola už na krv, teraz doma raňajkujem a o chvíľu zas do práce, internet nebude, takže zase až večer... poobede sa chystám pozrieť s mamkou nejaký kostým jej na svadbu, prípadne mne popolnočné, som zvedavá, či dačo nájdem :-) tak pekne píšte, nech mám zase poobede čo čítať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 oj, videla som to už viackrát, ale kedže ja nerobím menu, tak som to nekopírovala :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 neviem, u nás to nie je zaužívané, až na tejto stránke som sa dozvedela, že sa také niečo robí :-) proste budú mať prekvapko, keď taniere donesú :-D skús preklikať kolekcie, tam možno natrafíš, keby som mala viac času, pozriem ti, ale musím utekať do práce :-(
Odpovedať
@angieska nie?? a preco? ja som si kupila viacej papierov tak co uz nevyhodim ich tak ich aspon vyuzijem na to ze hostom napisem co budu papat :-)
Odpovedať
@angieska dobre ok, dik....ani u nas to nie je ale...aspon to budu mat tak,,na urovni,, kedze rodina nie je zvyknuta kedysi taketo veci neboli a nezdobili sa tak stoly ako teraz...tak som zvedava ako sa budu cudovat :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobre ranko :) @dracica6663 Ja ti tiez nepomozem, tiez nerobime svadobne menu :-) Inak zaciname s drahym rozmyslat, ze tu dovolenku v Spanielsku co mame ist v septembri zrusime a pojdeme buduci rok do Egypta, nasli sme super hotel, je to hotel ktory je rovno aj vodny park, je tam 32 smykaciek a toboganov a inych veci a vsetko je to uz v cene... Tak rozmyslame ze by sme radsej na 10-14 dni isli niekedy v juni tam... Ten hotel vyzera uzastne, ako zamok zvonku. Moja sefka tam bola a idu zase v septembri a mi vcera poslala link a tak som sa namotala, ze uz do Spanielska ani nechcem ist :-D
Odpovedať
@bybi ok to nevadi.... ;-) mne vsera povedal drahy ze by isiel tento rok k moru ale ja som myslela ze na sv.cestu pojdeme o rok...hm..tak teraz neviem...Uvidime ako budu financie a ako budem mat prednasky v skole teoreticky by som tam nemusela byt na zaciatku skol.roka. ;-) A bolo by fajn ist k moru cez jesen :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jaj,taak to by som tiez brala:-)uz ide len o to,ci si ochotna cakat:-) btw net nam ide,fungujem na mobile:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska cakat do juna??? No momentalne som a ked pojdeme v Septembri do Spanielska, tak do Egyptu hned v juni potom urcite nepojdeme, tiez nekradneme :-D Ale pozrite si fotky, uzasne to tam vyzera x-) x-) x-) Ale este nikde nemaju ceny na buduci rok :-| http://www.hotels4u.com/hotels/aqua-b...
Odpovedať
@bybi nadera pre rodiny ako stvorene ;-)
Odpovedať
@bybi tak to je super ze mate takxhto kamaroatov na dovolenku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 presne, ze tu by sme sa vsetci vyblaznili a Zarka ani nehovorim, ona vodu a smyklavky uplne zboznuje :) Pisala som aj tym nasim cechom, co sme ich stretli na Malorce, sme sa rozpravali ze by sme spolu zase mohli ist buduci rok niekde, tak som im pisala ci by isli :) Tak som zvedava, co napisu, oni maju tiez uz skoro 6-rocnu dcerku a teraz cakaju babatko, sa im ma v okoli nasej svadby narodit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no to sme sa stretli minuly rok na dovolenke a tak sme si super sadli, ze sme stale v kontakte. Ona mi slubila ze mi mihalnice spravi na svadbu, uvidim este, lebo ma akurat tak nejak termin, ci bude mat cas, ale urcite ich pojdeme pozriet a tento rok na dovcu nejdu kedze cakaju babatko, ale hovorili ze buduci rok by chceli ist, tak by bolo super keby sa nam zase podarilo spolu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no presne, oni sa spolu zahraju, my pokecame, hlavne vecer je to super, ked uz je ta zabava, sadli sme ku drinku, baby na detskej disco tancovali, my sme ich stale videli a mali sme zabavu aj my aj ony :) Ved uvidime, ale je to super takto niekoho mat :)
Odpovedať
@bybi ano to by bolo fajn aj dievcata sa zahraju spolu :-)
Odpovedať
¨citala som si zakon § 141 ZP , odsek 2, bod 3 , pismeno e) o platenom volne pocas svadby...a to je o nicom...ze to nie je platene v sobotu...ale ze to je na dobrej voly zamestnanca lebo niektorým nevestam do dovolia aspon to tak tu pisali.....asi by som sa potom mala spytat riaditela ci si mam zobrat piatok dovolneku alebo nie.... :-| a to by som mu musela povedat o svadbe :-|
Odpovedať
dobré ránko kočky :-) @dracica6663 a ty nechceš povedať v práci, že sa vydávaš??
Odpovedať
@simcab dobre ranko, hm co ja viem co sa mam chvalit?...ani neviem ako to povedat a myslim ze este je asi skoro...citala som si kolekt.zmluvu a je to tak dino formulovane ze neviem ci mam narok na volno alebo nie a to sa musim sefa spytat....
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ráno, tak u mňa v práci sa to rozšírilo ako infekčná choroba, niekedy to stačí povedať len jednému človeku. :-D Ale ja s tým nemám problém, je mi to jedno, ja budem určite kolegyniam a kolegom dávať oznámenie. :-)
Odpovedať
@z.junasova no ja nebudem davat oznamenia viem ze by ani len do kostola neprisli a mne ako je to jedno...mame dobre vztahy to ano ale nie sme tu nejaky kammarati....kolegyne mozno ale kedze ja medzi nimi mam 30 rocny rozdiel tak to uz nie...
Odpovedať
@dracica6663 @z.junasova ja som to v práci oznámila hneď po novom roku stým, že si chcem zarezervovať dovolenku na 2 týždne, ak aby ma nik nepredbehol, lebo šéfovci si zvyknú booknuť dovču s predstihom :-p
Odpovedať
@simcab jaaj tak u nas to je jedno kedy si zoberiem dovolnku vtedy mi ju daju to nie je problem...tak preto ja to tak skoro nemusim oznamovat...
Odpovedať
@dracica6663 no tak čo sa bojíš? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?