Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ahojte dievčatá.. ja som taká v šoku.. včera som sa dozvedela, že moji skorosvokrovci sa vrátia domov natrvalo už koncom júna.. neviem si to predstaviť ako budeme spolu žiť.. nevravím, že sa bojím, že to bude zlé, však oni sú v pohode, len si to neviem predstaviť, keďže sme cca 4 roky bývali s drahým u nich samí.. fuuu normálne ma žalúdok bolí, čo toľko nad tým rozmýšľam.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche jeej,tak gratulujem novomanzelom,hlavne vela lasky zelam :-) vidiet,ze si si to uzila a to je super :-) tesim sa na fotky
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab neboj simi,urcite to zvladnete :-) my sme tiez s drahym uz byvali sami v prenajme,no po tom mojom zdravotnom kolotoci a castych pn sme od buducich svokrovcov dostali ponuku ist k nim byvat,tak sme to prijali. Nie je to sice take ako ked sme boli sami,ale da sa to zvladnut,aj ked niekedy si musim kusnut do jazyka :-D ma to vsak aj svoje vyhody-mozme si nasetrit viac koruniek na svadbu :-) takze neboj,urcite to aj vy zvladnete ;-)
Odpovedať
@nikol18 no dúfam, že to bude ok.. chceme si u nich začať prerábať poschodie, ale ktovie kedy to bude.. :-( dnes som počula, že majú od septembra zdražieť hypotéky, čiže by bolo najlepšie vziať ju ešte v lete, a hneď začať pre pokoj oboch strán..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no my tiez potrebujeme riesit hypoteku na byt,len stale cakame,aby som mala aspon 3 mesiace dozadu normalny prijem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi neboj, zvládneš... ty si budeš zvykať, oni si budú zvykať, vytvoríte si hranice a bude to fajn :-) ja tiež budem mesiac pred svadbou bývať ešte so svokrou, ale do svadby by sa mala odsťahovať, tak som zvedavá, ako to bude...síce som s ňou už viackrát bola, ale to boli len víkendy, teraz to bude na dlhší čas...
Odpovedať
@nikol18 u nás to tiež nebude ružové, ale budeme musieť tento rok urobiť minimálne kuchyňu, lebo ja ju jednoducho potrebujem mať podľa svojich predstáv upratanú a rozloženú, inak ma to vytáča :-D
Odpovedať
@angieska u nás to bolo tiež len tak nejak.. 2-krát do roka prišli domov "na návštevu" maximálne na týždeň.. fuuu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab zvládneme, budeme sa tu navzájom sťažovať :-D oni budú s vami bývať celý čas? ja som mala podmienku, že chcem bývať sama, nerobí to dobre, pokiaľ je jedna alebo druhá svokra v domácnosti spoločnej...oni to síce myslia dobre, ale....
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Bero aj ja to rada citram, takze si ma potesila. A naozaj sa to super cita, krasne ste si to uzili :) A teraz som aj rada, ze nic podrobne neplanujem, aspon nebudem sklamana :) @simcab Simi, uvidite ako si zvyknete :) Ale urcite to bude zmena :-N A dufam ze dobra :) Idem makat, pridem cez prestavku :)
Odpovedať
@angieska áno, mali by sme byť u nich stále.. hypotéku na byt alebo dom by sme v našej situácii pravdepodobne nedostali, čiže jediným možným riešením je prerábka poschodia.. tam som si dala podmienku, že čo najskôr spraviť vlastnú kuchyňu a samostatný vchod.. nech má každý svoj pokoj.. lebo proste ja som taká, že chcem mať všetko podľa seba, a je mi jasné, že je to dom drahého rodičov, čiže oni majú "hlavné slovo".. čiže ja sa radšej zavriem hore a budem si robiť svoje..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab A nevyjde Vam hypoteka zo statneho fondu? Oni maju dost vyhodne tie podmienky, len je s tym kopa papierovaciek a podmienok. Ale zase sa to tusim nevztahuje na prerabku, len na stavbu a tusim pristavbu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@simcab no, takže v podstate budete sami, to je dobre :-) neboj, zvykneš si, a s tou kuchyňou súhlaím, ja tiež chcem podľa seba a už sa neviem dočkať, kedy budem už sama si rozhodovať, pretože hoci tam už budem bývať, "doma" budem stále ešte v Levoči :-N
Odpovedať
@kacennnka pôžiška zo ŠFRB sa vzťahuje len na kúpu pozemku, stavbu domu a kúpu bytu.. čiže nič.. :-p ale myslím, že nejaká hypo alebo pôžička nám na prerábku vyjde niekde..
Odpovedať
@angieska vieš čo, mne doteraz nie je jasné kde som ja doma.. :-N :-(
Odpovedať
@trdielko149 ahojte, joj dlho som tu nebola. dakujem pekne za zoznamik. teraz to je vsetko take hekticke, ale sustredujem sa momentalne hlavne na saty :). budem Vas informovat, ze ako to dopadlo :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab k tomu, že majú od septembra zdražieť hypotéky.... Nič nie je väčšia namotávka pre ľudí, ako povedať im, že niečo zdražie..Všetci sa vrhnú si to kupovať / brať. To je na 90% aj s tými hypotékami - klesol zájuem, tak vypustili takýto blábol. Neverím tomu, ani oni tomu neveria, nie je dôvod racionálny, prečo by hypo mali zdražieť. To je to isté, ako keď realitky začnú vypúšťať "azručené" info o tom, že byty pôjdu hore. To vypúšťajú už vyše roka a nič, takže neboj, ani s tými hypo to nebude také horúce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche x-) x-) uz teraz sa tesiiiim na tu nasu presne bero ako si napisala kaslat na drobnosti len si to dokonale uziiivat :-) zo srdiecka prajem naadherny spolocny zivot :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no, takže my sme vlastne šťastné, máme viac domovov :-D
Odpovedať
@angieska alebo sme nešťastné lebo nemáme ani jeden poriadny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab budeme optimistky, všade sme doma, všade nás chcú a majú radi :-D
Odpovedať
@angieska jasné, že majú.. však kto by nás nemal ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak my sme uz doma aj z mini svadobnej cesty :)))))) opat sa nam potvrdilo, ze tatry su naaaadherne :)) dokonca sme pobyt dostali od majitelky penzionu zadarmo, ako svadobny dar :D tak sme si to tam naplno uzili :)) vo stvrtok mi prepadli maminu na hlavnej stavici v ba a mne sa opat potvrdilo, ze mam najlepsieho muza na svete...kvoli svokre by sa nechal aj zavriet :)) len aby zlodeji dostali co im patri...
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 blahozelam k svadbicke, bola si krasna nevesticka a mate pekne fotocky. No super, ze ste si uzili aj svadobnu cestu, aspon taku kratucku. Majitelka je vasa znama? Pekny svadobny dar. Mamky mi je luto ale snad sa nic vazne nestalo. Tvoj manzelik bol vtedy s nou?
Odpovedať
Ahojte vsetky buduce a nove manzelky ktorym srdecne gratulujem x-) Chcem sa Vas opytat ci cepcenie moze byt aj bez zavoja. Teda problem je v tom ze ja sa chcem fotit aj bez zavoja. Nechcem mat vsetky fotky iba so zavojom :-| Tak hladam teraz nejake riesenie ale nic ma nenapada. Viete mi nieco prosim poradit?Budem vdacna za kazdu radu!
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 no vystihli ste celkom dobrý víkend, Tatry boli aj viditeľné :-D som rada, že ste si to užili a že máš takého super manžela, ktorý ochráni svokru :-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y vsak ked budes mat zavoj tak si ho mozes dat na cepcenie a oni ti ho potom daju dolu....Niektore nevesty nameju zavoj a nieco ine sa im dava dolu nap. korunka...ale videla som aj ze sa im nic z hlavy nedalo prec len im dali ,,rucnik,, na hlavu. Ja nebudem mat vobec zavoj a mam celenku tak mne to budu davat dolu....
Odpovedať
@dracica6663 A nebude to take cudne ze len pred tym si dam zavoj na hlavu? A ako ho tam vobec upevnim? Take cudne by to bolo asi ... A keby som nemala nic na hlave tak o com by bolo potom to cepenie?
Odpovedať
@h.a.i.n.y no tak ako to potom mas? ked sa budes fotit aj zo zavojom tak vtedy ho ako budes mat upevneny? tak isto si ho mozes dat aj potom nie?
Odpovedať
@dracica6663 No zavoj dava kadernicka uz ked robi uces pokial viem. A ako si ho ja budem davat na hlavu hore dole?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?