Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 ďakujem, ty si poriadne uži dovolenku a slniečko a teplo, tu to vyzerá zle :-| už si dúfam pobalená ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche jaaaaj, môj odchod bol dlhá historka, ale v krátkosti hej, preto, že som chcela odísť a hne´d si našla robotu, zatiaľ čo oni za mňa náhradu stále nemajú....takže som odchádzala s úsmevom, nie so smútkom, že idem preč z miesta, kde som strávila 10 rokov a urobila som pre nich veľa
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova @bybi @dracica6663 @nikol18 no my nerátame akosi počet zákuskov na osobu, ale počet prepraviek, do ktorých sa tie koláče naukladajú :-) bratranec mal teraz svadbu, mal objednaných 12 prepraviek pre cca 30-35 ľudí, v jednej prepravke asi 100 zákuskov a nejako toho bolo tak akurát... ale je pravda, že len jeho mama brala do práce asi 70 kusov, najbližšej rodine išli výslužky veľké, možno aj 40 kúskov...takže to je dosť individuálne a torty...my budeme mať asi len jednu svadobnú poschodovú, nepredpokladám, že budú aj iné, predsa len z Bratislavy na východ to asi nebudú prevláčať a u nás nikto iný sa nenájde, čo by doniesol :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no este nie som, sak casu dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche U nás je to tak, že aj niektorí hostia dajú na svadbu spravit tortu. Na sesternicinej svadbe to bolo tak, že torty si hostia doniesli v sobotu doobeda do sály, do kuchyne, asi ich tam dali do chladničky, to neviem. Ale to boli domáci, cezpolní netuším či nejaké torty doniesli. Ale videla som aj ako jedni príbuzní viezli penovú tortu zo zlatých moraviec až do brezna čo je asi viac ako 100km a prežila to, podotýkam že to bolo obdobie 35 stupnových horúčav. Ale aj tak dúfam že u mna nebude vela tort, čo s tým budem robit....
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no tak dúfam že dobre moja :) a neboj, aj keby dačo, koláče sa dajú doobjednať aj týžden pred :) ale ty to zvládneš :) si šikuľka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska dúfam, že v novej robotke budeš už iba spokojná :)
Odpovedať
Profilova fotka
@slawenka Ďakujeeeem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 dúfajme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 @simcab @z.junasova @beronsche Ďakujeeeem kočky, no zajtra idem do roboty, tak oslavovať sa bude až budúci týžden :) aj s narodeninami dokopy :) @nikol18 no až som bola prekvapená, aká supeeer komisia bola... mala skvelú náladu, boli sme tam dokopy štyria, všetci sme urobili... povedala som im pár slov o mojej práci, potom mi dali asi tri alebo štyri otázky a bolo :) o nejakej pol 9ej sme začali a už o 10ej sme mali výsledky :) takže šikovno... konečne je potom, taký kameň mi padol zo srdca... potom prišiel po mňa manžel, šli sme sa napapať, vybrať darček k narodeninám ... a teraz oddychujeme doma, aj tak vonku prší...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 tak super. Vidis,som ti hovorila,ze to bude v pohode :-) tak vitaj medzi nami doktorkami :-D mne to pride niekedy az take smiesne,ked mi v praci niekto vola ze dobry den pani doktorka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak kocky,ja uz cakam na letisku,odlet nam posunuli o 2 hodiny,ale preddovolenkovu naladu to nepokazi :-D tak sa mi tu majte pekne,vela nepiste,ved to potom nestihnem precitat :-D o 12 dni som spat :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nikol18 ďakujeeeem, no aj mne to bude divné :) že pani doktorka :) tak prajem krásnu dovolenkuuuu, užite si to :)
Odpovedať
@nikol18 zelam prijemnu dovolenku plnu krasnych zazitkov :-) ahojte kocky, neviete mi poradit, ci je nejake "pravidlo", ktore by hovorilo k comu ladit popolnocne saty, alebo na tom nezalezi a podstatne je len, aby sme s drahym k sebe ladili?
Odpovedať
@slawenka ahoj :-) niekto si popolnočky ladí k farbe svadby.. ale podľa to tak nemusí byť..
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 Nikol uzite si krasnu dovolenku a poriadne si oddychnite :) @slawenka neni ziadne pravidlo... nemusite ladit, nemusia byt saty vo farbe svadby. Ja mam aj popolnocky biele, teda take skor smotanove, hoci vyzdova bude zelena a ani neviem este ci budeme s drahym ladit, pre mna su toto totalne detaily na ktorych mi vobec nezalezi, viac ma trapi aby sa ludia zabavali a my tiez :)
Odpovedať
ach, baby, včera sme sa snažili so svokrou zrátať koláče, no nedospeli sme k žiadnemu číslu :-D a to ich chcem ísť v pondelok konečne objednať.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab A čo sa stalo, že ste ich nezrátali :-D Ja som vyššie písala presné počty na osobu ako ich objednávame my, ak ide o to. :-)
Odpovedať
@z.junasova ale prosím ťa.. my s dodkom sme chceli, že všetky koláče objednáme spolu, z nich sa vezme na oslavu a porozdeľuje do výslužiek pre obidve rodiny.. a teraz svokra chce ešte nejaké piecť, a neviem či aj pre nás alebo len pre nich alebo čo.. :-S tak absolútne neviem čo a ako..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab A je to tu, svokra či mama, vždy sa budú do niečoho pliesť. Vitaj v klube :-D
Odpovedať
@z.junasova vitám :-D a to som sa tešila, že tu obidve nebudú a urobíme podľa seba :-D ale nakážem drahému, nech to dohodne :-D lebo neviem koľko čoho chce piecť, a koľko mám objednať a tak..
Odpovedať
@simcab @bybi jeej vdaka, potesili ste ma 8-) ... uz som sa zlakla, lebo sa mi darilo vacsinou pozerat albumy kde mali kocky saticky vo farbe vyzdoby ... no a my chceme mat vyzdobu marhulkovu, lenze taka farba mne velmi nesedi, vyzerala by som ako smrtak :-D dneska ideme na dalsi lov saticiek, dufam, ze uz posledny x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Inak sú už nejaké prognózy počasia na júl? Ja keď som včera pozerala počasie na dnes, že 18stupňov, tak som si myslela že zle vidím alebo že je to teplota v noci, ale žiaľ bol to deň. :-(
Odpovedať
@z.junasova no ja som nedávno videla nejaký graf, a tam boli teploty okolo 30.. len som nevidela zrážky.. ale to je aj tak nepodstatné, keďže mesiac dopredu je to čistý odhad, a nie predpoveď.. čiže ešte si musíme počkať..
Odpovedať
@ladyjh janka, zajtra je váš veľký deň.. budem na vás silno myslieť, užite si ho naplno, nerobte si hlavu z počasia, a vychutnávajte si každý okamih x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh Jani dnesny dnik si krasne uzite a nech vam vsetko vyjde podla predstav :) Tesim sa uz na tvoj koment po :)
Odpovedať
prosim Vas co vsetko treba prejednat s majiteolm saly?? ja mam len termin zajednany a to je vsetko...( vyzdobou, jedlo, ci maju chladnicky na zakusky,nealko,alko) a este co???nechcem nic zabudnut a tak som si to napisala ale uz ma viacej nenapada
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 okrem jedla, výzdoby, alka a nealka by sa sa mala spýtať, či majú zabezpečenú obsluhu, pokiaľ to nie je reštaurácia tak aj to, či majú komplet inventár (ako poháre,taniere, obrusy, stoličky), ďalej či majú miesto na zákusky, nejaké chladiace boxy, či vám budú zabezpečovať aj ovocie oni, alebo vy sami, kto vám bude robiť výzdobu a hlavne kedy si to tam všetko môžete priniesť (myslím zákusky prípadne niečo iné)... nezabudni sa spýtať či je v cene aj obsluha a prenájom sály, výzdoba...
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko nevestičky a mladé pani :) hlásim sa tu po pracovnom víkende, aký ste mali víkend? počasie je otras, ale vraj majú prísť 38 stupňové horúčavy o dva až tri dni... čo máte nového? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko babule :) @dracica6663 draci tak ako ti Lucka napisala, ale aj majitel/ka by mali vediet zhruba co ti maju povedat.... Ja som si tiez spravila nejake poznamky ked sme sa boli dohadovat, ale ta pani majitelka to krasne viedla a pokryla viac menej vsetko :) My sme vcera uz dokupili posledne veci co nam chybali, drahy uz ma kosele, aj popolnocnu koselu, topanky, opasok, Zarke sme topanocky kupili a uz tym padom mame vsetko :) Len si neviem predstavit ako to vsetko pobalime, dufam ze nic nezabudneme... Tolko malych drobnosti :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?