Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@angieska veľmi veľmi sa teším aj s tebou.. tak silno som na vás dve s maťkou myslela.. a o to ma to teší viac, že ste mali krásny deň a máte krásne spomienky naň x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jeeej, no ste si to krasne uzili, velmi blahozelam a zela krasny a stastny manzelsky zivot :-)
Odpovedať
@nikol18 ahoj nikol.. ako ti je mojka??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahoj simi, no nic moc :-( dnes mi mali robit punkciu cysty, ale presunuli to az na stredu, takze lezim v nemocnici uz tyzden, stale len bolesti a cakam, kedy sa toho ciastocne zbavim...dnes som tu este zazila krusne chvile aj s jednym lekarom, vystrasil ma strasne, ale nastastie ma potom moja lekarka neskor upokojila, no dovtedy som si tu poplakala statocne. Este ze mam po svojom boku skveleho muza, co ma podporuje a snazi sa ma podrzat aj v tych najtazsich chvilach, ako aj rodicov :-) (moja mamina po dnesnom uplakanom telefonate bola ochotna sadnut do auta a okamzite prist z PB do BA, nastastie som povedala, ze nemusi, ze to zvladnem, ale uz len ten pocit, ze stoji pri mne mi pomaha)
Odpovedať
@nikol18 moja zlatá, to ma mrzí, že sa to nikam neposunulo.. a tiež sa s tebou teším, že máš silnú podporu rodinky.. nezabudni, že myslíme na teba aj my!!! x-)
Odpovedať
@angieska @bybi super, ze sa vsetko podarilo k spokojnosti, gratulujem a zelam vela stastia a lasky v spolocnom zivote :-) ;-)
Odpovedať
mna dnes podrazdila svokruska s babkou =-) ... niekolkokrat v priebehu poslednych mesiacov sme sa s drahym pytali, ci nepotrebuju riesit dopravu na svadbu ... odpoved bola, ze si sami zariadia ... tak sme sa nestarali ... a dnes zrazu, ze kto ich tam odvezie? a ze sme sa nepytali? 8-( ... samozrejme ocakavali, ze si ich na krk vezme zenich ... ha ... nastastie ma drahy rozum a zrusil ich ... juj ... esteze som pri tom nebola, inak by nastala kuca-paca, lebo ked som nervozna, tak som trosku viac popudliva ]-( este treba posledne veci doladovat a vybavovat a to posledne co nas zaujima je starat sa este o dopravu osob, ktore o to povodne nemali zaujem ... hm ... asi im vytlacim cestovny poriadok autobusu a nejake cisla na taxik ... co ine zostava, ked niet auta? :-|
Odpovedať
@angieska @bybi gratulujem baby ze Vam vysiel krasny den s vasimi chlapmi x-) :-D budte stastni a nech sa vydaria coskoro deticky ;-)
Odpovedať
Ako mam riesit zakuzky do mojej prace, som chcela odniest po svadbe ale su tam sviatky tak kolegyne si beru dovolenku a pred mojou svadbou je zase veduca ( kolegyna) doma, ma dovolenku to my vychadza ze vobec nebudu vsetci v praci a ja som uz nanervy...tak netusim ako to mam doniest...
Odpovedať
@dracica6663 tak prines pred svadbou, keď tam bude väčšina kolegýň.. aj ja som to tak spravila, lebo inak sa nedalo, rsp. nechcelo sa mi behať na 2-krát s koláčmi.. príp. daj vedúcej kúsok torty do mrazničky, a zanesieš jej ho potom..
Odpovedať
Profilova fotka
musím sa vám pochváliť, že sme od manželových kolegov dostali poukaz na trojdňový pobyt v Budapešti :-) takže na konci októbra ideme na mini druhú svadobnú cestu :-) @dracica6663 ja by som tiež riešila pred svadbou, vedúcej do mrazáka uložiť.... ja tento problém neriešim, mám príliš veľa kolegov teraz (nezamestnaných), toľko koláčov nemáme :-) a Lukáš vzal do práce až po svadbe, pretože sme piekli na východe, takže pred nemal ani možnosť odniesť
Odpovedať
Profilova fotka
ako zvláštne to znie...manžel.... :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
@angieska juuuj, to je super taký darček!!! x-) tam sa to bábo isto podarí ;-) veľmi vám to prajem!
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeej, ďakujem Simi, dúfam, že sa onedlho obe stretneme s peknými bruškami ;-)
Odpovedať
@angieska @simcab dakujem za radu....dnes mi sef spravil sok sa ma pytal kedy planujem ist na matersku :-D skoro som odpadla.....
Odpovedať
@angieska juuuj, dúfam, že to tak bude.. x-) @dracica6663 to aj mne povedala vedúca, že aby som jej hneď povedala keď o tom budem vedieť.. vieš ako, s tým sa ráta, že väčšina mladomanželov chce mimi hneď po svadbe..
Odpovedať
@simcab vsak jasne len ma to zaskocilo vsak este som neni ani vydata...on mi to vysvetlil aby si mohli najst nahradu za mna preto sa ma to pytal
Odpovedať
@dracica6663 áno áno, aj mne to preto hovorili.. lebo vieš ako, môže sa stať, že budú nejaké komplikácie, a ty zostaneš doma už v 3, - 4, mesiaci zo dňa na deň..
Odpovedať
@simcab hm no vsak ano...vcera som bola u doktora mi hovoril ze cez vikned mam predpoklady a mame sa snazit :-D ja som mu len hovorila ze v buducnosti a on to zobral tak ze teraz...no ale urcite si este budeme davat pozor...
Odpovedať
@dracica6663 a kedy plánujete??
Odpovedať
@simcab no v buducnosti neviem...mozno na jar....nechcela by som aby sa mi stalo ze ked teraz otehotniem na statnice sa nedostanem lebo budem v porodnici :-)
Odpovedať
@dracica6663 tak to chápem, keďže máš ešte školu..
Odpovedať
@simcab no a zase je pravda ze sa nam to nemusi hned podarit....tak ja netusim....casto sa o detoch rozpravame ale...ako.....nikdy sme neskusali...vzdy si davame pozor
Odpovedať
@dracica6663 ach, keby to bolo také jednoduché.. dnes si povieme, že ho už chceme, a ide sa na to, a podarí sa.. |-|
Odpovedať
@simcab no presne tak...a zase ti co to dlho odkladaju tak pottom uz je castokrat neskoro :-S Ja zase by som si neodpustila keby sa nieco babetku stalo (potrat) kvoli skole, ked budem stresovat pri statniciach...toho sa velmi bojim. Mojim snom je mat rodinku vzdy som po tom tuzila x-)
Odpovedať
@dracica6663 ale vieš čo, najlepšie je, ak človek nič neplánuje a nechá to všetko na osud/náhodu..
Odpovedať
@simcab presne tak co sa má stat stane sa, hovori sa to a je to pravda
Odpovedať
ach, dievčatá, podarilo sa mi v priebehu asi 2 hodín predať moje svadobné topánky.. do plaču mi je ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 @simcab baby, proste budeme veriť, že o chvíľku už nebudeme len dvojčlenné rodinky :-) ja som napríklad už vzdala pred dvoma rokmi, že sa niekedy vydám, začala som uvažovať, ako si upravím doma bývanie, podkrovný byt atď...nechcela som byť sama, ale proste ten pravý nechodil.... a zrazu bum, ani neviem ako, už som aj vydatá :-N teda viem ako, bola som pri tom, ale proste prišlo to nečakane úplne a teraz som šťastná, že som tak dlho čakala, lebo sa oplatilo.... môj najväčší sen bol vždy rodinka... a verím, že keď tam hore mi splnili prvú časť, tak aj tá druhá sa podarí, proste si nepripúšťam inú možnosť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi, ja som predala tiež tie moje prvé, čo som mala, lebo akosi ma tlačili :-( ale svadobné si nechám, tie sú nositeľné aj obyčajne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?