Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@katkita hej to je pravda, ja tie co mam nemeliem, davam take ake su, ale asi su uz mlete, nedocitala som sa ze je az taky rozdiel ich rozlisovat.niektore recepty su prave z nemletymi, tak ja neviem...
Odpovedať
baby poctivo dodržiavam jem len čo môžem a mne to dako vybehlo hore :-( ale je pravda že mam problem zo stolicou akosi mi nič nehovori pravidelne ... mate niektora tento problem tiež? ako to vyriešiť??? :-S
Odpovedať
@jenn skus kazde rano pohar teplej/vlaznej vody, alebo psylium (vlaknina)
Odpovedať
@katkita presne, ja si dávam oboje :) a ešte chlorelu :D
Odpovedať
skusali ste niektora robit domacu zmrzlinu? popripade napiste prosim recept. Ja som rozmyslala ze vymiesam jogurt tvaroh jahody trosku mlieka sladidlo a dam stuhnut. Co myslite nebude to riedke? Stuhne to?
Odpovedať
http://www.topky.sk/cl/11/1312033/Dal... Zase to vychytali :D
Odpovedať
ja som dala dnes po mesiaci dolu 1kg taka som rada ,ze sa to pohlo dufam ze to uz pojde len a len dolu ....tiez by som chcela vediet recept na zmrzlinu....diky
Odpovedať
@myskkaa tak mam upecen chlebik, rano budu hrianky. obed som mala dnes studeny-nesihacky-ovci syr, sunka, zemlicka olovrant pribinak kakaovy vecera - dusene hovadzie,jogurt.dip zemlicka a napiekla som si susienky, objednala som si sladidlo, gumove medvediky a balicek mandlovych susienok-to do auta na cestu,lebo ja na dlhej ceste musim daco chrumat :-D dnes - 0,6kg som velmi zvedava ci po zeleninovom dni pojde vaha dolu.
Odpovedať
@natalka13 tak si sikulka :-) ja dnes rano chlebik sunka a syr obed kuracie horne vo vlastmej stave na troske cibulky + cottage olovrant - syr+ sunka vecera- ostalo mi z kuriatka tak si asi dam, plus si dam aj colu light ked sa uz moze :-D pocuj naty ako sa robi ten pribinak? das mi info ja by som si nieco take spravilaaa. dam vediet kolko zisla vaha vecer. a btw ako dlho uz drzis dietku ?
Odpovedať
ja mam treti den I.fazy estelen. pribinak tvaroh jogurt kakao sladidlo
Odpovedať
@jenn no ovela lepšie jak keby som mala žváchať celý jogurt s ttým 8-)
Odpovedať
@ika_nika No dneska sa mi to už tak pekne nepohlo :D ani viac ani menej stále - 1,3 :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@natalka13 ja mam druhy ;-) musim si kupit to sladidlo a spravit probinak, uz mam chut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@natalka13 Ovci syr sa moze? =-) Zaujimalo by ma to naozaj vazne.Neviete o tom niektora nieco :-|
Odpovedať
podla mna nezjes toho ovcieho syra kilo,,,kusok by som si dala...
Odpovedať
Profilova fotka
@domid14 no nemozeme predsa kazdy den zhodit kilo a viac, nie? :-D i ked by to bola parada :-D ja som sa dnes nevazila rano, mala som naponahlo, odchadzala som o pol stvrtej na bus do skoly na skusky...takze odvazim sa az zajtra rano v obvyklu hodinu...uvidime :-) zatial sa ale citim dobre
Odpovedať
@bambi2424 nemoze, ale ja ho pouzivam od zaciatku diety do salatov 250g a nema to vplyv na vahu :D kupujem francuzsky 8% tuku, je fakt skvely
Odpovedať
@bambi2424 Ovci syr urcite nie:)
Odpovedať
ovci syr ma kopu vody, nie ako tvde syry, Je to nieco ako mozarela. a zjem ho tak 5dkg. No nevyhodim ho ked uz bol kupeny.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dukanky, myslite, ze bezlepkove cestoviny sa mozu?
Odpovedať
@natalka13 Len tak pre info: ;-) Ovčí syr KJ1 495 kcal365 tuky 29,5 bielkoviny 23,1
Odpovedať
@lucky3 Ziadne cestoviny sa nemozu...kedze ziadna muka tak ani cestoviny bohuzial:):)
Odpovedať
@dafe ahojky ja som ten koláč piekla včera a dala som tam 145g nízkotučný rajo jogurt jeden celý a koláč bol uplne super :) vela šťastia pri pečení
Odpovedať
@lajba ahojky kde kupuješ syr pierko v ktorom obchode,??ja ho neviem nikde zohnať... :-|
Odpovedať
@ika_nika ahojky mne tiež nechutili najprv tie otruby ale teraz už som si uplne na ne zvykla asi po 2 týždnoch intenzívneho konzumovania pečiva z nich a koláčikov atd a kaša mi chutí najviac :-D viac ako krupicová normálne si nato zvykneš :-)
Odpovedať
@ncora ja som nasla 15% tuku , ma malo bielkovin,lebo vcsina odide tou srtvatkou prec, aj tak ma najviac vody v sebe zo vsetkych syrov. je uplne bez soli takze nezadrzuje vodu v tele a fakt ho mam kusok k oobedu. zajtra sa nadlabem uhorkami a paradajkami :-D
Odpovedať
@niki1979 kupujem ho v carrefoure alebo ho údajne majú v terne. Mne ten syr chutí :) lepšie ako nič :D
Odpovedať
niektotu písal o tom , že ked neklesá váha treba si dať tiramisu neviem kde je ten príspevok na ktorej strane z príspevkov neviete niekto ???
Odpovedať
@niki1979 Ano to jsem psala já,, chodím ještě na jedno slovenské fórum a tam to doporučují, prý je to odzkoušené, a čím víc se ho jí tak tím lépe se i prý hubne.... ;-) Já ho mám skoro každý týden a teda na mě to asi působí protože i když jednou týdně mám den kdy nejsem schopná odolat ničemu ]-( tak mi de váha pořád krásně dolu :-)
Odpovedať
zajtra BZ den: zapekana brokolica :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?