Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
:-D a ty si povedala, že áno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rora to je mi luto,zalezi na tovjom stasti a nenechaj si ho nikym pokazit,ked ty budes stastna to je hlavneee :-) baby sikovnoce ste skusky zvladate lavou zadnou,fuj filozofia to by so nemohla studovat stacilo mi toho na strednej :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tak to je super , kati!!! mňa sa včera ten môj spýtal, že či to myslíme vážne! ]-( a mamina naňho, že pravdaže! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no tak na to si už asi zvykol, problém je niekde inde, ale to tu nebudem rozoberať.. to by som musela založiť tému "môj otec" 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
áno, v práci som a voľáka pliaga na mňa lezie 8-( hlava ma bolí, v hrdle škriabe.. ráno bolo celkom ok, potom riadna búrka, silný dážď a teraz zase slniečko vykúka.. ja by som povedala, že je to dosť posunuté.. však toto je presne aprílové počasie..
Odpovedať
trdielko, filozofia, ktoru preberame na VŠ sa zdaleka nechyta tej, ktora sa prebera na strednej skole.. :-D je to ovela, ovela horsieee :-D ale clovek do toho vojde, ze ani nevie ako.. a nakoniec sa stane dobry priatel s platonom, aristotelom, sokratom, kantom.... :-D :-D :-D uz aj do snov mi chodia ti chlapi :-D simcaaa, napinas nas :-D juj a dnes som objavila velmi sikovnu cukrarku.. je to jedna kocka mladucka, ktora to robi len tak doma.. ani som s nou nedebatovala, ci by nam nieco urobila na svadbu, ale idem jej aj jej buducemu manzelovi robit jednu sluzbu, tak dufam, ze aj ona pre mna jednu sluzbicku urobi :-D jej torty su fakt krasne =-)
Odpovedať
tak to si vieš teda predstaviť, táni, aká som ja napätá :-D ale tak v podstate ma to už trochu prechádza.. no včera keď sme išli domov s drahým, že to teda ideme oznámiť, mi nebolo všetko jedno :-D a také nervy som chytila, že už spia :-D
Odpovedať
ja som tiez chytala nervy, ked sme svokrovcom chceli oznamit, ze je nacase zacat vybavovat salu, atd.. lebo nikdy nebola vhodna prilezitost im to povedat 8-( a vies ako priatel.. je teraz doma len kazdy druhy tyzden, takze cas plynul rychlo 8-( trocha som ho zdrbala, ze ked je doma, tak nikdy na to nepride rec.. a tak prisiel v piatok domov a v sobotu rano ked sme vsetci sedeli pri ranajkach, tak len tak vytiahol "no, rieste konecne tu salu, lebo tana bude znova nasrata, ze sa nic nedeje" :-D :-D mne v tej chvili skoro tie ranajky zabehli :-D som len tak nesmelo pozrela na svokrovcov s takym uskrnom :-D no a zacalo sa to riesit.. :-D a odvtedy riesime hocico, co sa svadby tyka :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D myslím, že u nás to bude vyzerať podobne :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D :-D tak to sa tesim, ze nie som sama :-D
Odpovedať
my sme už jedno také zažili.. som chcela, aby sa rodičov spýtal či tam môžem bývať (aj keď som tam už bývala, ale oni o tom nevedeli.. bolo mi to také blbé, že sme im to nepovedali).. tak som teda myslela, že sa ich to spýta len medzi nimi a jedno poobedie keď boli doma, on začal.. "no.. chcem sa vás spýtať, či tu simča môže bývať" :-D a oco vraj a čo by nemohla :-D
Odpovedať
:-D si to viem predstavit.. nam zase svokrovci navrhuju, aby sme byvali u nich :-D ale naco, ked mame byt, no nevidim v tom zmysel.. byt je od nich vzdialeny dve zastavky a svokra stale hovori o tom, ze k nim budeme na prazdniny chodit :-D :-D
Odpovedať
no táni, ja by som určite ostala v byte! pokiaľ vám to situácia dovolí, nechoďte bývať spolu.. aj keď ste blízko seba, ale nie ste spolu.. my síce budeme u svokrovcov, ale nemáme veľmi inú možnosť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
však zatiaľ je to jedno, ale oni tam nebudú naveky.. potom to bude horšie :-S
Odpovedať
ja napriklad nemam rada, ked varim a niekto mi stoji doslova za chrbtom a hovori, ze toto tak a tamto ma byt tak.. to neznasam.. 8-( takze kuchyna musi patrit iba mne.. :-D ale zase ked varim so svokrou, tak ona sa ma este pyta, ze co poviem, keby to urobila takto a takto.. a ze ako by som to urobila ja.. :-D toto mi vyhovuje..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no tak kuchyňu budeme musieť mať bezpodmienečne vlasntú, lebo by ma vystrelo.. ja mám svoj systém, svoj bordel/poriadok a neviem si predstaviť, že by mi to niekto narušil.. vlastne aj teraz ma driape keď dá niečo niekde inde ako to mávam ja, ale je to predsa ich dom.. :-S a ja budem musieť dať všetko na moje miesto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tani som rada ze so svokrou vychadzas dobre ... len si daj pozor aby to nebolo tak ako vascinou sa stava ze pred svadbou super ale po nej sa zo svokry vykluje harpia ... u mna to bolo tak ze pocas tehotenstva bola velmi zlata na mna a ohladuplna ale po narodeni dcerky sa kolotoc rozbehol .... dokonca raz povedala svagrinej (potom ako sa dozvedela ze mi dal zasnubny prstienok a ze bude svadba) ze by sa mohol somnou rozist a aby bola Emmka v jej opatere !!! ze ja som obycajna chudera a mne nedaju malu urcite a on zarabajuci,dobre vyzerajuci a sikovny muz jemu daju malu a on ju da do vychovy jej ! chapete to?asi zabudla ze nie sme vo filme ale na Slovensku a ja o svoju dceru budem bojovat ... a tak prekonali sme tuto svokrokrizu,ospravedlnila sa mi skoro na kolenach bola,revala jak male decko,zasluzila si moju nenavist za toto ... ale aj napriek tomu tam chodievame lebo je mi luto svokra,chudacisko lezi na posteli,aj by chodil ale svokra len vecne opakuje nevladzem,to ma boli,to ma boli,hento ... nekomentujem dalej ach a zase som sa rozpisala ..ja som strasnaaa :-) takze ja som urcite za vlastne byvanie
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
katka, ja tiež vravím, že nedá sa s každým vo všetkom súhlasiť, ale sú to preboha rodičia môjho skoromažela!!! musím s nimi predsa vychádzať normálne, to si neviem predstaviť, žeby sme sa žrali.. ale zase je pravda, že oni sú normálni inteligentní ľudia a neriešia také k*******, o akých sa píše v témach o svokrách. joj, či som sa len nasrala ]-(
Odpovedať
preco si myslite ze oznamiot to na vianoce bude neskoro? ja to doma poviem asi mesiac pred svadbou :-D
Odpovedať
hej,to je hned vsetko lahsie ked clovek ma svoj byt... :-|
Odpovedať
no tak asi preto, aby si vedeli rozdeliť dovolenku.. a v podstate z princípu.. naši to už vedia, niektorí kamaráti tiež, musia sa to aj skorosvokrovci dozvedieť od nás.. lebo do vianoc sa to asi rozkríkne, tak aby im to nepovedal niekto iný a oni nezostali prekvapení.
Odpovedať
jasne chapem...zalezi od cloveka a ako to ma v rodine :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simcab aj si pisem v jednej teme o svokrach ale ja som si presla peklom vies Emmka je moja dcera,moja,moja,moja a este milionkrat moja do konca zivota bude moja dcera a preco ma ona tak neznasa ze som jej "ukradla synacika milovaneho?" ale ved kazde dieta raz vyleti z hniezda a usadi sa s niekym,Tomas tiez,usadil sa so mnou a mame spolu Emmušku,my ju mame,nie ona ... ako by si sa citila keby ti svokra do tvare vynadala ? a povedala ti ze bude bojovat a jeho prehovarat aby si ma nevzal a aby sa ona starala o malu lebo ja som neschopna a to len preto ze ju nekojim,chcela som ale tak problemy s bradavkami som mala,mala sa neprisala nie som ani prva ani posledna mamicka co nekoji ... a potom sa ti ospravedlni,da ti dezert a akoze je vsetko v poriadku,ako sa ja mam teraz po tomto vsetkom ku nej spravat?! snazim sa ale nikdy na toto nezabudnem ...
Odpovedať
kacennnka Kedy sa chystate stavat domcek? A ty uz pracujes? A kedy chcete babo? Lebo my to nevieme spojit .. domcek vieme kedy ale nevieme kedy babo. Ale hovorime si ze raz budem na materskej tak ci tak takze to je jedno ci skor alebo neskor.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?