Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Nie ale chystám sa ho založiť a poslaťť Vám hesielko, vy určite niečo zmajstrujete keď budem preč 😉

• No zaloz novy nick, nieco nove tam pridaj a my uz budeme pokracovat. 😉

• Tak nick je na svete 🙂

• Sponzor fóra
  • bambula prosim rozposli to dalej babam idem to skusit pridat 😉

• Tak idem na to 😉

• Okik moja 🙂

• Ahojte to som ja (lula756) tak album je na svete prosím vložte fotky hesielko Vám prepošle naša bambula ale mám ju chuť nazvať bambulkaa 🙂

• Tak už som tu ja so svojím nickom 😉
    Takže pri foto zadajte nick a dátum svadby 🙂 😉

• Tak ja už idem 🙂 Uvidíme sa asi až 2-4 augusta, tak veľa nenapíšťe a nech je albmík plnýý našich fotiek 🙂 😃
    Majte sa budete mi chýbať 😞 😵 🙂 😉 cmuuuuuk :-* Lubkam Vás

• No Lucinka....tak dovtedy sa tu toho popise 😉 ale urcite aj ty nam tu budes chybat...si ako take "zive striebro" 😉 krasnu dovolenku ti prajeme 🙂 papa

• ahojte ahojte 🙂
    teeda, albumík už vytvorený a ja neviem aké foto tam mám dať 😃
    Prosím Vás neviete, kde šijú šaty podľa predlohy a nie veľmi draho? 🙂 síce už popolnočné mám, ale našla som tak krásne šaty, že neviem odolať 😃

• Ahojte 🙂
    Nakoľko je takéto počasie ideme poobede 😛 😉 Na čo sa hnať, času dosť 😉 😬

wera.g kuk albumík nášho nicku nevesticky a tam už ja som dala foto 🙂 😉
    bambulkaaaa 😉 😃

• Čaute kočky, bola by som zvedavá, že tí, ktorí budete mať svadbu v roku 2011 tak okolo v septembri, máte už niečo vybavené, zarezervované?? ja ešte nič, dúfam že ešte nemeškám 😐 , 🙂

náš dátum asi bude : 10. 09. 2011 🙂

• deman dostala si IP 🙂 ?

• Baby skúšobný albumík na svete 😉 zatial v mojom fotoblogu ja to dokončím 😉

• Sponzor fóra
  • Tak potom mi pošlite IP čo máte aj ja to spravím 😉 A ja už teraz idem papa budete mi chýbať 😉 😞 :-***

• caute baby tak my uz mame zaplatenu zalohu za salu, tak sa teskam a konecne uz aj rodina berie vazne nasu svadbu a nehovoria ze je to daleko a neviem co este. Hudbe sa nejako nemozeme dovolat tak hadam v priebehu tyzdna aj toto vybavime a mame vsetko co tento rok trebalo urobit.
    aj album od nasho fotografa mi prisiel s jeho fotkami, aby moj mily si vedel predstavit styl jeho fotenia, a ja aby som vedela aby asi album budeme mat, aj som si ho odfotila, ale do albumu ho dam neskor ked si dokoncim sperk na sesterkinu svadbu tak aj s tym ho dam do albumu 😉

• barborka - A akeho fotografa budete mat? 🤔 No tak teda vy mate uz naozaj to potrebne co by ste mali mat, aby ste boli spokojni, ze vam neostane uz len ten zvysok 😉

• bambula tak fotografa mame mojho kamosa z vysky je z oravy, taky super chalan, ktoreho bavi fotografovanie aj sa tym zivi a robi uzasne fotky 😉

• Hmm...tak to mate potom super. Zavidim tym, ktori maju fotografa niekoho znameho 🙂 Zislo by sa. A inak, pekne saticky (tie, ktore u teba zatial vyhravaju) 😬 To si bola skusat v Poprade?

• ahojte baby necitala som vsetko ale to s tym albumom akosi nechapem poprosim vysvetlit 😬 dakujeeem 🙂
    my mame salu,dj+starejsieho a fotografa ... kameraman mi povedal ze staci ku koncu roka ked sa mu ozveme a to pre tento rok staci az buduci rok ostatne vybavime ako saty,oblek,matrika a podobne ... 😉

• bambula ano tie satky mam z pp skusane pri kostole v takej zelenej budove, ale urcite som sa rozhodla ze tam si nepojdem poziciat ale naisto idem do spisskej belej vyjdu ma tam lacnejsie satky, ktore su k tomu znackove nez v tamtom salone, co viem ze tamtie saty niesu znackove, vraj su z polska co mi jedna znama povedala a su hlavne drahe 😞

• trdielko: to s tym albumom ti vysvetli lulu756 ked sa vrati z dovolenky zaciatkom augusta, ona je hlavna akterka toho a ona to bude vediet najlepsie vysvetlit 😉 hovorila som, ze z toho budeme mat trosku väcsi chaos, ale mozno....ktovie.... 🙂 A to vam naozaj staci ozvat sa kameramanovi az koncom roka? Ja co som sa pytala vsetkych dookola, tak kazdy postupne plni terminy na druhy rok... len aby na vas aspon myslel. 😉

barborka: A o Spisskej Belej som pocula, vela zien si ten salon chvali, urcite tam zajdem aj ja, len zatial som nebola v salone ani u nas 😉 Nie zeby som nechcela, ale asi si pockam na nove kolekcie, ktore pridu koncom roka. 😉

• baby bola som tyzden mimo, takze som sa dlhsie neozvala...a trvalo kym som vsetko precitala 😛

lulu vitam ta srdecne...vidim ze sme krajanky 😉

• bambula ty mas krasny album..vidim ze vsetko mas nejak riadene do ruzovych farieb, i saticky, torticky a kvety...juuj najviac sa mi zapacila ta torta s ruzickami..skvele 😛

wera mas nadherne popolnicky...a aj torticku mas s kvietkom, co je velmi vkusne...a lubi sa mi hrozne ta kyticka cela ruzova...no ta ruzova asi vedie vsade,ja to asi stocim na nejaku cerveno-bielu 😛

• Baby cauteee 🙂 ako? Dlho sme sa nepoculi 🙂

• barbora ahooj, ujde to, uz a tesim domov zajtra konecne 😛 inak pocasie sa zhorsilo co ma nastvalo,inak fajn

• biela.ruza dakujem 🙂 No chcela by som nas den v cyklamenovej farbe, povodne som bola za zlatu, ale drahy ma presvedcil, tu zlatu mi vobec neodsuhlasil 😃 A co tvoj albumik? Zatial ziadny?

barborav vitaj 😉 kde si sa flakala? 😃

• baby, máte niektorá skúsenosť s mimibazar.sk? pozerala som tam šaty spoločenské, ale nejako tomu nedôverujem 😬

• Biela Ruza - a kde si?
    Maruska 24 - mimibazar je ok, ja som si uz tiez tam volaco volakedy 😉 objednavala..
    Bola som v piatok v jednom salone v centre Ba. Mila pani, poradila... povedala ze mam cas skusat az v oktobri novembri... 😬 šak ja som ani skusat nechcela, iba som šmejdila co kde maju 😃
    V piatok odchadzame na dovolenku - necakane, ideme do Chorvatska - také menšie odškodné od frajera za to, že som mala zlé výsledky u lekára.
    a by ste neverili - svokra hned zahlasila ze idu s nami 😐 mám ich rada, ozaj, ale som chcela ist na prvu a mozno aj poslednu dovolenku sama s frajerom.. prvu myslim osamote, my totiž vzdy ideme s niekym (kamarati a tak).
    Nevadi, aj tak sa tesim 🙂 este aj moje dni dosli o tyzden skorej ako sme s gynekologom pocitali (už som bola zmierena s tym, že dovolenka bude poškvrnena červenou) 😠 a ona bude uplne super 😵 planujem trenovat na svadobnu cestu xi xi 😬 (ak nejaka bude teda, co asi nebude, ale nevadi)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov