Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Nie ale chystám sa ho založiť a poslaťť Vám hesielko, vy určite niečo zmajstrujete keď budem preč 😉

• No zaloz novy nick, nieco nove tam pridaj a my uz budeme pokracovat. 😉

• Tak nick je na svete 🙂

• Sponzor fóra
  • bambula prosim rozposli to dalej babam idem to skusit pridat 😉

• Tak idem na to 😉

• Okik moja 🙂

• Ahojte to som ja (lula756) tak album je na svete prosím vložte fotky hesielko Vám prepošle naša bambula ale mám ju chuť nazvať bambulkaa 🙂

• Tak už som tu ja so svojím nickom 😉
    Takže pri foto zadajte nick a dátum svadby 🙂 😉

• Tak ja už idem 🙂 Uvidíme sa asi až 2-4 augusta, tak veľa nenapíšťe a nech je albmík plnýý našich fotiek 🙂 😃
    Majte sa budete mi chýbať 😞 😵 🙂 😉 cmuuuuuk :-* Lubkam Vás

• No Lucinka....tak dovtedy sa tu toho popise 😉 ale urcite aj ty nam tu budes chybat...si ako take "zive striebro" 😉 krasnu dovolenku ti prajeme 🙂 papa

• ahojte ahojte 🙂
    teeda, albumík už vytvorený a ja neviem aké foto tam mám dať 😃
    Prosím Vás neviete, kde šijú šaty podľa predlohy a nie veľmi draho? 🙂 síce už popolnočné mám, ale našla som tak krásne šaty, že neviem odolať 😃

• Ahojte 🙂
    Nakoľko je takéto počasie ideme poobede 😛 😉 Na čo sa hnať, času dosť 😉 😬

wera.g kuk albumík nášho nicku nevesticky a tam už ja som dala foto 🙂 😉
    bambulkaaaa 😉 😃

• Čaute kočky, bola by som zvedavá, že tí, ktorí budete mať svadbu v roku 2011 tak okolo v septembri, máte už niečo vybavené, zarezervované?? ja ešte nič, dúfam že ešte nemeškám 😐 , 🙂

náš dátum asi bude : 10. 09. 2011 🙂

• deman dostala si IP 🙂 ?

• Baby skúšobný albumík na svete 😉 zatial v mojom fotoblogu ja to dokončím 😉

• Sponzor fóra
  • Tak potom mi pošlite IP čo máte aj ja to spravím 😉 A ja už teraz idem papa budete mi chýbať 😉 😞 :-***

• caute baby tak my uz mame zaplatenu zalohu za salu, tak sa teskam a konecne uz aj rodina berie vazne nasu svadbu a nehovoria ze je to daleko a neviem co este. Hudbe sa nejako nemozeme dovolat tak hadam v priebehu tyzdna aj toto vybavime a mame vsetko co tento rok trebalo urobit.
    aj album od nasho fotografa mi prisiel s jeho fotkami, aby moj mily si vedel predstavit styl jeho fotenia, a ja aby som vedela aby asi album budeme mat, aj som si ho odfotila, ale do albumu ho dam neskor ked si dokoncim sperk na sesterkinu svadbu tak aj s tym ho dam do albumu 😉

• barborka - A akeho fotografa budete mat? 🤔 No tak teda vy mate uz naozaj to potrebne co by ste mali mat, aby ste boli spokojni, ze vam neostane uz len ten zvysok 😉

• bambula tak fotografa mame mojho kamosa z vysky je z oravy, taky super chalan, ktoreho bavi fotografovanie aj sa tym zivi a robi uzasne fotky 😉

• Hmm...tak to mate potom super. Zavidim tym, ktori maju fotografa niekoho znameho 🙂 Zislo by sa. A inak, pekne saticky (tie, ktore u teba zatial vyhravaju) 😬 To si bola skusat v Poprade?

• ahojte baby necitala som vsetko ale to s tym albumom akosi nechapem poprosim vysvetlit 😬 dakujeeem 🙂
    my mame salu,dj+starejsieho a fotografa ... kameraman mi povedal ze staci ku koncu roka ked sa mu ozveme a to pre tento rok staci az buduci rok ostatne vybavime ako saty,oblek,matrika a podobne ... 😉

• bambula ano tie satky mam z pp skusane pri kostole v takej zelenej budove, ale urcite som sa rozhodla ze tam si nepojdem poziciat ale naisto idem do spisskej belej vyjdu ma tam lacnejsie satky, ktore su k tomu znackove nez v tamtom salone, co viem ze tamtie saty niesu znackove, vraj su z polska co mi jedna znama povedala a su hlavne drahe 😞

• trdielko: to s tym albumom ti vysvetli lulu756 ked sa vrati z dovolenky zaciatkom augusta, ona je hlavna akterka toho a ona to bude vediet najlepsie vysvetlit 😉 hovorila som, ze z toho budeme mat trosku väcsi chaos, ale mozno....ktovie.... 🙂 A to vam naozaj staci ozvat sa kameramanovi az koncom roka? Ja co som sa pytala vsetkych dookola, tak kazdy postupne plni terminy na druhy rok... len aby na vas aspon myslel. 😉

barborka: A o Spisskej Belej som pocula, vela zien si ten salon chvali, urcite tam zajdem aj ja, len zatial som nebola v salone ani u nas 😉 Nie zeby som nechcela, ale asi si pockam na nove kolekcie, ktore pridu koncom roka. 😉

• baby bola som tyzden mimo, takze som sa dlhsie neozvala...a trvalo kym som vsetko precitala 😛

lulu vitam ta srdecne...vidim ze sme krajanky 😉

• bambula ty mas krasny album..vidim ze vsetko mas nejak riadene do ruzovych farieb, i saticky, torticky a kvety...juuj najviac sa mi zapacila ta torta s ruzickami..skvele 😛

wera mas nadherne popolnicky...a aj torticku mas s kvietkom, co je velmi vkusne...a lubi sa mi hrozne ta kyticka cela ruzova...no ta ruzova asi vedie vsade,ja to asi stocim na nejaku cerveno-bielu 😛

• Baby cauteee 🙂 ako? Dlho sme sa nepoculi 🙂

• barbora ahooj, ujde to, uz a tesim domov zajtra konecne 😛 inak pocasie sa zhorsilo co ma nastvalo,inak fajn

• biela.ruza dakujem 🙂 No chcela by som nas den v cyklamenovej farbe, povodne som bola za zlatu, ale drahy ma presvedcil, tu zlatu mi vobec neodsuhlasil 😃 A co tvoj albumik? Zatial ziadny?

barborav vitaj 😉 kde si sa flakala? 😃

• baby, máte niektorá skúsenosť s mimibazar.sk? pozerala som tam šaty spoločenské, ale nejako tomu nedôverujem 😬

• Biela Ruza - a kde si?
    Maruska 24 - mimibazar je ok, ja som si uz tiez tam volaco volakedy 😉 objednavala..
    Bola som v piatok v jednom salone v centre Ba. Mila pani, poradila... povedala ze mam cas skusat az v oktobri novembri... 😬 šak ja som ani skusat nechcela, iba som šmejdila co kde maju 😃
    V piatok odchadzame na dovolenku - necakane, ideme do Chorvatska - také menšie odškodné od frajera za to, že som mala zlé výsledky u lekára.
    a by ste neverili - svokra hned zahlasila ze idu s nami 😐 mám ich rada, ozaj, ale som chcela ist na prvu a mozno aj poslednu dovolenku sama s frajerom.. prvu myslim osamote, my totiž vzdy ideme s niekym (kamarati a tak).
    Nevadi, aj tak sa tesim 🙂 este aj moje dni dosli o tyzden skorej ako sme s gynekologom pocitali (už som bola zmierena s tym, že dovolenka bude poškvrnena červenou) 😠 a ona bude uplne super 😵 planujem trenovat na svadobnu cestu xi xi 😬 (ak nejaka bude teda, co asi nebude, ale nevadi)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov