Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Nie ale chystám sa ho založiť a poslaťť Vám hesielko, vy určite niečo zmajstrujete keď budem preč ;-)
Odpovedať
No zaloz novy nick, nieco nove tam pridaj a my uz budeme pokracovat. ;-)
Odpovedať
Tak nick je na svete :-)
Odpovedať
bambula prosim rozposli to dalej babam idem to skusit pridat ;-)
Odpovedať
Tak idem na to ;-)
Odpovedať
Okik moja :-)
Odpovedať
Ahojte to som ja (lula756) tak album je na svete prosím vložte fotky hesielko Vám prepošle naša bambula ale mám ju chuť nazvať bambulkaa :-)
Odpovedať
Tak už som tu ja so svojím nickom ;-) Takže pri foto zadajte nick a dátum svadby :-) ;-)
Odpovedať
Tak ja už idem :-) Uvidíme sa asi až 2-4 augusta, tak veľa nenapíšťe a nech je albmík plnýý našich fotiek :-) :-D Majte sa budete mi chýbať :-( x-) :-) ;-) cmuuuuuk :-* Lubkam Vás
Odpovedať
No Lucinka....tak dovtedy sa tu toho popise ;-) ale urcite aj ty nam tu budes chybat...si ako take "zive striebro" ;-) krasnu dovolenku ti prajeme :-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ahojte :-) teeda, albumík už vytvorený a ja neviem aké foto tam mám dať :-D Prosím Vás neviete, kde šijú šaty podľa predlohy a nie veľmi draho? :-) síce už popolnočné mám, ale našla som tak krásne šaty, že neviem odolať :-D
Odpovedať
Ahojte :-) Nakoľko je takéto počasie ideme poobede :-p ;-) Na čo sa hnať, času dosť ;-) :-N wera.g kuk albumík nášho nicku nevesticky a tam už ja som dala foto :-) ;-) bambulkaaaa ;-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Čaute kočky, bola by som zvedavá, že tí, ktorí budete mať svadbu v roku 2011 tak okolo v septembri, máte už niečo vybavené, zarezervované?? ja ešte nič, dúfam že ešte nemeškám :-| , :-) náš dátum asi bude : 10. 09. 2011 :-)
Odpovedať
deman dostala si IP :-) ?
Odpovedať
Baby skúšobný albumík na svete ;-) zatial v mojom fotoblogu ja to dokončím ;-)
Odpovedať
Tak potom mi pošlite IP čo máte aj ja to spravím ;-) A ja už teraz idem papa budete mi chýbať ;-) :-( :-***
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby tak my uz mame zaplatenu zalohu za salu, tak sa teskam a konecne uz aj rodina berie vazne nasu svadbu a nehovoria ze je to daleko a neviem co este. Hudbe sa nejako nemozeme dovolat tak hadam v priebehu tyzdna aj toto vybavime a mame vsetko co tento rok trebalo urobit. aj album od nasho fotografa mi prisiel s jeho fotkami, aby moj mily si vedel predstavit styl jeho fotenia, a ja aby som vedela aby asi album budeme mat, aj som si ho odfotila, ale do albumu ho dam neskor ked si dokoncim sperk na sesterkinu svadbu tak aj s tym ho dam do albumu ;-)
Odpovedať
barborka - A akeho fotografa budete mat? =-) No tak teda vy mate uz naozaj to potrebne co by ste mali mat, aby ste boli spokojni, ze vam neostane uz len ten zvysok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambula tak fotografa mame mojho kamosa z vysky je z oravy, taky super chalan, ktoreho bavi fotografovanie aj sa tym zivi a robi uzasne fotky ;-)
Odpovedať
Hmm...tak to mate potom super. Zavidim tym, ktori maju fotografa niekoho znameho :-) Zislo by sa. A inak, pekne saticky (tie, ktore u teba zatial vyhravaju) :-N To si bola skusat v Poprade?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby necitala som vsetko ale to s tym albumom akosi nechapem poprosim vysvetlit :-N dakujeeem :-) my mame salu,dj+starejsieho a fotografa ... kameraman mi povedal ze staci ku koncu roka ked sa mu ozveme a to pre tento rok staci az buduci rok ostatne vybavime ako saty,oblek,matrika a podobne ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambula ano tie satky mam z pp skusane pri kostole v takej zelenej budove, ale urcite som sa rozhodla ze tam si nepojdem poziciat ale naisto idem do spisskej belej vyjdu ma tam lacnejsie satky, ktore su k tomu znackove nez v tamtom salone, co viem ze tamtie saty niesu znackove, vraj su z polska co mi jedna znama povedala a su hlavne drahe :-(
Odpovedať
trdielko: to s tym albumom ti vysvetli lulu756 ked sa vrati z dovolenky zaciatkom augusta, ona je hlavna akterka toho a ona to bude vediet najlepsie vysvetlit ;-) hovorila som, ze z toho budeme mat trosku väcsi chaos, ale mozno....ktovie.... :-) A to vam naozaj staci ozvat sa kameramanovi az koncom roka? Ja co som sa pytala vsetkych dookola, tak kazdy postupne plni terminy na druhy rok... len aby na vas aspon myslel. ;-) barborka: A o Spisskej Belej som pocula, vela zien si ten salon chvali, urcite tam zajdem aj ja, len zatial som nebola v salone ani u nas ;-) Nie zeby som nechcela, ale asi si pockam na nove kolekcie, ktore pridu koncom roka. ;-)
Odpovedať
baby bola som tyzden mimo, takze som sa dlhsie neozvala...a trvalo kym som vsetko precitala :-p lulu vitam ta srdecne...vidim ze sme krajanky ;-)
Odpovedať
bambula ty mas krasny album..vidim ze vsetko mas nejak riadene do ruzovych farieb, i saticky, torticky a kvety...juuj najviac sa mi zapacila ta torta s ruzickami..skvele :-p wera mas nadherne popolnicky...a aj torticku mas s kvietkom, co je velmi vkusne...a lubi sa mi hrozne ta kyticka cela ruzova...no ta ruzova asi vedie vsade,ja to asi stocim na nejaku cerveno-bielu :-p
Odpovedať
Baby cauteee :-) ako? Dlho sme sa nepoculi :-)
Odpovedať
barbora ahooj, ujde to, uz a tesim domov zajtra konecne :-p inak pocasie sa zhorsilo co ma nastvalo,inak fajn
Odpovedať
biela.ruza dakujem :-) No chcela by som nas den v cyklamenovej farbe, povodne som bola za zlatu, ale drahy ma presvedcil, tu zlatu mi vobec neodsuhlasil :-D A co tvoj albumik? Zatial ziadny? barborav vitaj ;-) kde si sa flakala? :-D
Odpovedať
baby, máte niektorá skúsenosť s mimibazar.sk? pozerala som tam šaty spoločenské, ale nejako tomu nedôverujem :-N
Odpovedať
Biela Ruza - a kde si? Maruska 24 - mimibazar je ok, ja som si uz tiez tam volaco volakedy ;-) objednavala.. Bola som v piatok v jednom salone v centre Ba. Mila pani, poradila... povedala ze mam cas skusat az v oktobri novembri... :-N šak ja som ani skusat nechcela, iba som šmejdila co kde maju :-D V piatok odchadzame na dovolenku - necakane, ideme do Chorvatska - také menšie odškodné od frajera za to, že som mala zlé výsledky u lekára. a by ste neverili - svokra hned zahlasila ze idu s nami :-| mám ich rada, ozaj, ale som chcela ist na prvu a mozno aj poslednu dovolenku sama s frajerom.. prvu myslim osamote, my totiž vzdy ideme s niekym (kamarati a tak). Nevadi, aj tak sa tesim :-) este aj moje dni dosli o tyzden skorej ako sme s gynekologom pocitali (už som bola zmierena s tym, že dovolenka bude poškvrnena červenou) ]-( a ona bude uplne super x-) planujem trenovat na svadobnu cestu xi xi :-N (ak nejaka bude teda, co asi nebude, ale nevadi)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?