Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Deniska to nechci vediet aké mám ja na vodičáku a občianskom a na pase ani nehovorím 😃

• musím doma pokukať, len nejakú aktuálnu fakt momentálne nemám. inak ja som ivana, len nic kmám maruska, lebo s mojim menom tu už sú snaď všetky nicky aké existujú. ale birmovné budem mať maria, takže je to v poho 🙂

aj ja som maniak na tričká, lebo vždy ak idem do obchodu tak si kúpim tričko, a nie nohavice, alebo sukňu a potom aj tak plačem že si nemám čo obliecť 😃

• baby ja sa moc teším, že budúci rok budem mať novú občianku, tá moja je strašná - 15 ročné vyorané kura 😃 hoci vodičák je tiež nič moc 🙂
    baby baby a potom to toho nášho albumíku dáme také foto ako sme ako nevesty boli, to bude super 🙂 že pred a po 😃
    ale sa nám albumík plní, všetky sme tam krásavice a to sme v civile - v náš svadobný deň to na nás budú všetci pozerať aké sme fešandy 🙂

• Sponzor fóra
  • Ano, biela.ruza, vsimla som si a teba poznam uz z FB 😉 herecky sme vsetky 😃
    lulu - no viem si predstavit, najhorsie fotky na prvych obciankach, ale ja uz som v januari menila za novy, fotili ma priamo na policii, hruza des....prestrasne 😃

• Ja som zase maniak na rifle....na tie mi treba samostatnu skrinu 😃 Kde sa ocitnem, zo vsadial si jedne musim doniest 😃 A veru, ako Vierka pise, to bude super, ked tam popridavame fotecky ako nevesty....ani sa mozno nespozname 😃

• ja sa navlečiem v salone do šiat a pridám tiež 😃 😃

ježiiiš, ja furt na tú bambulku kukám v tom albume 😃 😃

• ja som maniak na topánky.. keď sme sa sťahovali mala som plnú tú veľkú modrú ikea tašku len lodičiek a sandáliek a to nehovorím o ostatných topánkach... 🙂 veľa som ich ešte ani nepresťahovala 😃 ja keď vidím topánky tak koniec, platobná karta plače 😃

• Tak to ti zavidim bambula lebo ja na seba nemozem zohnat ziadne nohavice 😞 vsetky su mi kratke! Ja mam strasne dlhe nohy a mam s tymto velky problem. Ja nosim dlzku 36 co je problem zohnat v nasich obchodoch! Dufam ze svadobne saty sa mi podari na seba zohnat.

• maruška aby si nezrušila svadbu kvôli bambulke 😃 😃 😃

• Baby takže zmazala som môj album čo sme mali tie ,,tabulky" a pridala som ich na náš nick nevesticky 🙂 Aby sme to mali pohromade 😉

• lucka ty si hovový poklad 🙂

• maruska, maruska 😃 😃 😃
    h.a.i.n.y - tak ja mam opacny problem, na mna su zas vsetky rifle, nohavice dlhe, som taky maly drobec 😃 ale mam sikovnu maminu, ta mi ich vsetky skracuje. A co sa tyka rifli, tak tie sa daju kupit aj na velkosti, cize mne staci na dlzku akurat 32 😃 😃 😃 A myslim, ze so satickami by si nemala mat taky problem. Si este nebola skusat?

• No teda my sme ale maniačky 😃
    A ozaj mňa keď pošleťe do obchodu tak potom moja peňaženka zíva prázdnotou 😃

• wery, snáď nie 😃 😃 čestne prehlasujem, že sme svadbu presunuli kvôli bývaniu 🙂 🙂 ( ak sme ju teda presunuli)

• A ozaj zabudla som Deniska(bambulka) dobre napísala pridáme ako nevesty budeme hrať lotériun ktorá je ktorá 😬

Vierka žeby ja som živé striebro 😃 😬

• Sponzor fóra
  • Lucka - ty si sikulka 😉 co by sme bez teba robili 😃

• ja sa radšej obchodom vyhýbam, posledne som nechala v obchode cez 600 eur a povedala som si že na chvíľku stačí 😃 ale zase jednalo sa o svadobné šaty... 😃 😃

• Deniska aj moja mamina je krajčírka 😉

• Deniska díki 😃 🙂
    Vierka tak to chápeme tak to ti odpúšťame tých 600€ 😃

• no Lucy - tak moja mamina je fotografka (ale viete, ako dakedy sa fotky fotili v atelieri, takze na moju svadbu ju nezamestnam 😃 ), ale ona je zrucna vo vsetkom 🙂

• babyyyy aj moja mamina je krajčííííírka 🙂 🙂 nooo to som rada lulu že sa mi to odpúšťa 😃

• aj moja sesterka mala fotky z atelieru, si pamätám ako nás volali na fotenie a my celá rodina okolo nich pekne dokolečka 😃 mi to teraz príde také smiešne.

• Denis no teeda 😉 aspoň by ste ušetrili 😃 Moja zase teraz sa ,,učí" narábať na digitálnom foťáku baby ale ja už idem už tam plače to oblečenie 😢 😃 😛

• juuuuj ale sa rozprsalo a ja prave mam ist ted vonku...pomooooooc 😃 😃 😃

• no ved prave - take smiesne, sice mamina fotila bratranca vonku, ale azda nezamestnam ju na svadbe vlastnej dcery 😃

• Vierka vitaj v klube! 🙂

• biela.ruza si mi to ukradla z klavesnice prave som to sla napisat a mne sa na balkone susi bradlo pomooooooc no nič operie sa znovu 😠 😃

• Aj ja baby na cas utekam odtial, segra ma zajtra meniny, tak treba pohladat nejaku Hannuh Montanu 😃 😃

• bambula No ale dlhe nohavice sa skratit daju ale kratke sa prdlzit nedaju. Takze radsej by som mala tvoj problem!

maruska Si sa zamilovala? 🙂 Tak to budes mat co vysvetlovat drahemu 😃

A kto to pisal ze odkedy je s priatelom tak priblam 15 kil? Ja som naopak schudla 12 kil a priatel pribral 22 kil 😬

• pre mňa príde frajer, vraj keď je takéto počasie, aby som nezmokla. no zlatý je, to preto lebo mi chce vziať PC 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.
    WAUFOTO
    Bratislava
    Prirodzené, akčné, krásne fotky ako život sám.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.