Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Deniska to nechci vediet aké mám ja na vodičáku a občianskom a na pase ani nehovorím 😃

• musím doma pokukať, len nejakú aktuálnu fakt momentálne nemám. inak ja som ivana, len nic kmám maruska, lebo s mojim menom tu už sú snaď všetky nicky aké existujú. ale birmovné budem mať maria, takže je to v poho 🙂

aj ja som maniak na tričká, lebo vždy ak idem do obchodu tak si kúpim tričko, a nie nohavice, alebo sukňu a potom aj tak plačem že si nemám čo obliecť 😃

• baby ja sa moc teším, že budúci rok budem mať novú občianku, tá moja je strašná - 15 ročné vyorané kura 😃 hoci vodičák je tiež nič moc 🙂
    baby baby a potom to toho nášho albumíku dáme také foto ako sme ako nevesty boli, to bude super 🙂 že pred a po 😃
    ale sa nám albumík plní, všetky sme tam krásavice a to sme v civile - v náš svadobný deň to na nás budú všetci pozerať aké sme fešandy 🙂

• Sponzor fóra
  • Ano, biela.ruza, vsimla som si a teba poznam uz z FB 😉 herecky sme vsetky 😃
    lulu - no viem si predstavit, najhorsie fotky na prvych obciankach, ale ja uz som v januari menila za novy, fotili ma priamo na policii, hruza des....prestrasne 😃

• Ja som zase maniak na rifle....na tie mi treba samostatnu skrinu 😃 Kde sa ocitnem, zo vsadial si jedne musim doniest 😃 A veru, ako Vierka pise, to bude super, ked tam popridavame fotecky ako nevesty....ani sa mozno nespozname 😃

• ja sa navlečiem v salone do šiat a pridám tiež 😃 😃

ježiiiš, ja furt na tú bambulku kukám v tom albume 😃 😃

• ja som maniak na topánky.. keď sme sa sťahovali mala som plnú tú veľkú modrú ikea tašku len lodičiek a sandáliek a to nehovorím o ostatných topánkach... 🙂 veľa som ich ešte ani nepresťahovala 😃 ja keď vidím topánky tak koniec, platobná karta plače 😃

• Tak to ti zavidim bambula lebo ja na seba nemozem zohnat ziadne nohavice 😞 vsetky su mi kratke! Ja mam strasne dlhe nohy a mam s tymto velky problem. Ja nosim dlzku 36 co je problem zohnat v nasich obchodoch! Dufam ze svadobne saty sa mi podari na seba zohnat.

• maruška aby si nezrušila svadbu kvôli bambulke 😃 😃 😃

• Baby takže zmazala som môj album čo sme mali tie ,,tabulky" a pridala som ich na náš nick nevesticky 🙂 Aby sme to mali pohromade 😉

• lucka ty si hovový poklad 🙂

• maruska, maruska 😃 😃 😃
    h.a.i.n.y - tak ja mam opacny problem, na mna su zas vsetky rifle, nohavice dlhe, som taky maly drobec 😃 ale mam sikovnu maminu, ta mi ich vsetky skracuje. A co sa tyka rifli, tak tie sa daju kupit aj na velkosti, cize mne staci na dlzku akurat 32 😃 😃 😃 A myslim, ze so satickami by si nemala mat taky problem. Si este nebola skusat?

• No teda my sme ale maniačky 😃
    A ozaj mňa keď pošleťe do obchodu tak potom moja peňaženka zíva prázdnotou 😃

• wery, snáď nie 😃 😃 čestne prehlasujem, že sme svadbu presunuli kvôli bývaniu 🙂 🙂 ( ak sme ju teda presunuli)

• A ozaj zabudla som Deniska(bambulka) dobre napísala pridáme ako nevesty budeme hrať lotériun ktorá je ktorá 😬

Vierka žeby ja som živé striebro 😃 😬

• Sponzor fóra
  • Lucka - ty si sikulka 😉 co by sme bez teba robili 😃

• ja sa radšej obchodom vyhýbam, posledne som nechala v obchode cez 600 eur a povedala som si že na chvíľku stačí 😃 ale zase jednalo sa o svadobné šaty... 😃 😃

• Deniska aj moja mamina je krajčírka 😉

• Deniska díki 😃 🙂
    Vierka tak to chápeme tak to ti odpúšťame tých 600€ 😃

• no Lucy - tak moja mamina je fotografka (ale viete, ako dakedy sa fotky fotili v atelieri, takze na moju svadbu ju nezamestnam 😃 ), ale ona je zrucna vo vsetkom 🙂

• babyyyy aj moja mamina je krajčííííírka 🙂 🙂 nooo to som rada lulu že sa mi to odpúšťa 😃

• aj moja sesterka mala fotky z atelieru, si pamätám ako nás volali na fotenie a my celá rodina okolo nich pekne dokolečka 😃 mi to teraz príde také smiešne.

• Denis no teeda 😉 aspoň by ste ušetrili 😃 Moja zase teraz sa ,,učí" narábať na digitálnom foťáku baby ale ja už idem už tam plače to oblečenie 😢 😃 😛

• juuuuj ale sa rozprsalo a ja prave mam ist ted vonku...pomooooooc 😃 😃 😃

• no ved prave - take smiesne, sice mamina fotila bratranca vonku, ale azda nezamestnam ju na svadbe vlastnej dcery 😃

• Vierka vitaj v klube! 🙂

• biela.ruza si mi to ukradla z klavesnice prave som to sla napisat a mne sa na balkone susi bradlo pomooooooc no nič operie sa znovu 😠 😃

• Aj ja baby na cas utekam odtial, segra ma zajtra meniny, tak treba pohladat nejaku Hannuh Montanu 😃 😃

• bambula No ale dlhe nohavice sa skratit daju ale kratke sa prdlzit nedaju. Takze radsej by som mala tvoj problem!

maruska Si sa zamilovala? 🙂 Tak to budes mat co vysvetlovat drahemu 😃

A kto to pisal ze odkedy je s priatelom tak priblam 15 kil? Ja som naopak schudla 12 kil a priatel pribral 22 kil 😬

• pre mňa príde frajer, vraj keď je takéto počasie, aby som nezmokla. no zlatý je, to preto lebo mi chce vziať PC 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov