Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady u nás takisto žiadne lampióniky nebudú, nejako ma to nenadchlo, bojím sa popálenín :-D a napr vankúšik na prstene som najprv úplne zavrhla, ale teraz rozmýšľam že nejaký vytvorím :-) baby čo chcete ísť do egypta, už ste boli? - nemáte nejakú dobrú destináciu? :-) dá sa zmestiť do 1000 eur/osoba na 2 týždne? :-) ak tam nie sú hurikány a žraloky tak by som nad egyptom rozmýšľala :-D
Odpovedať
Deniska krásny je večer pridám na fb :-) A čo hovoríš na kočík ten druhý? :-N
Odpovedať
Vierka môj spolužiak z gymnázia boli v Mexicu a zastihlo ich tornádo :-( |-| Našťastie slabé a žijú :-D ;-) Ale aj Egypt je krásna krajina a veľa ľudí tam chodí ;-) :-)
Odpovedať
No u nás tiež nebudú lampiony a ani vankúšik, chcem len takú misočku s ružovým pieskom a nejaký kvet do toho a tam budu obrucky. ;-) Vierka - veď práve, že sme ešte v Egypte neboli. Ale s hurikánmi by tam problém byť nemal :-D a verím, že ani so žralokmi. A či sa da vojst do 1000, tak možno na nejakých 11 dni, ale 2 tyzdne som ani nezistovala.
Odpovedať
Lulu - aj tento kocik sa mi paci, oba ktore sa ti pacia su moderne a ked si odskusala, vies, ze aj prakticke, tak super. Ale tento by som povedala, ze je este krajsi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
z.junasova - u nás to je s platením tak, že svokrovci chcú zaplatiť polovicu hostiny a ostatok platíme my, pretože moja mama nemôže a nechce finančne prispieť.. a vy ako to máte? lulu - lucinkááááá juj už máte foto drobčeka? moc sa s tebou teším, prajem vám obom hlavne veľa zdravíčka :-) a už ti povedali aj termín predbežný? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu a máte aj stanovený nejaký predbežný rozpočet, celkovo koľko zaplatíte za svadbu ?
Odpovedať
Vierka - tak u nas s platenim to je tak, ze jedlo, kolace a alkohol budu platit rodicia a zvysok si platime sami. Podla mna to je akurat. ;-)
Odpovedať
Vierkaa moja hej termín je taký predbežný 13.4.2011 :-) To by bola sranda že keby si necháme ten aprílový termín na svadbu po obrade šup do pôrodky aj zo svadobnými šatami :-D Takú svadbu nikto nemal :-D :-D Deniska no teraz sa rozhodujeme :-p Ale tento casuaplay sa mi tuším lepšie ovláda ale je aj drahší |-| :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bambula - my sme silno uvažovali o dovolenke tu - http://www.hydrotour.sk/katalog-leto-... ale čítala som že sú tam žraloky a koncom mája začiatkom júna tam je chladno :-( tak rozmýšľame aj nad egyptom, hoci sme chceli niečo ďalej, niečo viac exotické :-)
Odpovedať
A Lucka moja, este ste to vasim stale nepovedali? Ani o januarovej svadbe? :-)
Odpovedať
Zuzi no ani nie :-D :-p To sa ešte uvidí ;-) :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
weri tam musi byt kraaasne :-p
Odpovedať
Och Vierka, tak Kapverdy som obdivovala v katalogu, tiez som povedala drahemu, ze presne TAM chcem ist :-D ale o tych zralokoch som nepocula :-. Tak to radsej nie. A mojim velkym snom su Mladivy, ale to asi tak skoro nebude a uz vobec nie po svadbe, ked bude tolko vydavkov.
Odpovedať
ahojte budúce nevesty, pridávam sa do Vášho klubu svadba v roku 2011. My sme si dali termín na 1.10.2011, takže ešte máme dosť času ..... teda si myslím. Zásnuby už prebehli, aj oficiálne s rodičmi, bolo to super. Tak už len spísať zoznam, kde začať ... uff :) ak sú tu nejaké z TN, budem rada, keď mi poradia ohľadom nejakých organizačných vecí v TN, čo sa týka miesta hostiny, prípadne firmy na výzdobu, a vecí podobné, aké máte skúsenosti . ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj lulu. :-D Baby ved ani my na tie lampiony nebudeme minat vela penazi, to sme chceli ale 10 - 15 ich pustit. S mojim sme to skusali, a bolo to super. Teraz budeme pustat lampion ked budeme mat 300 dne pred svadbou, potom 200 a potom ked bude 100 dni pred svadbou :-N Tak sa vytesujeme ako male deti :-D Baby, ked budete mat to prve jedlo okolo 7 vecer, to kolko jedal sa potom bude jest na hostine? Ja som myslela ze o 5 prve jedlo, o 8 druhe jedlo a o pol noci prasiatko a studeny bufet...... Vierka, hej fotit po obrade. Mne je to take blbe pred obradom, co ked na ceste do kostola do nas vbehne auto a my sa na obrad nedostaneme? Dracica, ja budem pekne s nasimi rano, a hostia pridu az na pytacky. Ja byvam v zahranici, tak budem chciet byt s nasimi v to rany svadby sama. Vacsinou hosti bude ubytovanych v PN tak objedname autobus a pridu nim k nam na pytacky.......
Odpovedať
My sme tento rok chceli ísť sem ale peniažky nám psík nevykaká :-D http://www.hydrotour.sk/katalog-leto-... http://www.hydrotour.sk/katalog-leto-... Mňa Egypt láka moc aj som si poplakala že nejdeme na dovolenku :-( :-N A ani ja som ešte v Egypte nebola
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, tak to možno stihneš do svadby aj porodiť a vydávať sa budeš aj s maličným drobčekom :-) :-D a teraz ktorý termín to máte? vieš, toľko sa tu toho popísalo že nestíham :-) tak sa ospravedlnujem ak sa to tu už spomínalo :-) taký kočík mala aj moja exšéfka a bola veeeeľmi spokojná ;-)
Odpovedať
Vierka no termín 13.4.2011 a ešte musíme uvažovať aj ako nám to víde finančne. ;-) Jani mna vítaš? :-N Deniska nie chystáme sa im to povedať v nedelu :-D =-) Gabinkas vitaj s radosťou vítame nové členky x-) ;-) Ale len zo srandy veľa sa tu píše takže dočítavania býva dosť :-D :-N
Odpovedať
vitame novu clenku GABI ;-) Krasny datum :-) lady - to nemozes tak rozmyslat, ze co ak sa vam nieco stane :-D Pane Boze, len to nie :-x A my by sme chceli mat predjedlo, hlavne jedlo - polievka a druhe, no a potom neskor svédske stoly. Teda svokrovci boli na svadbe a vraveli, ze to staci az-az. Ja som stale bola za 3 jedla, predsa len do rana je daleko a ludia ked sa blaznia, tak aj vyhladnu. No ale uvidime. ;-)
Odpovedať
Och Lulu, krasne miesta a Hurghada je fajn, tam zopar znamych bolo, oni sice boli s detmi, tak museli si davat velky pozor, pretoze Egypt je predsa znamy vysokymi teplotami....ale to y zvladneme :-D snad. A ved pojdete na svadobnu cestu uz aj s drobcekom, niekedy v r.2012.
Odpovedať
pridavam sa..Hurgada je supis 8-)
Odpovedať
vitaj gabi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi vitaj tu u nás, gratuujem k zásnubám s teším sa s tebou :-)
Odpovedať
bambu v egypte tie horucavy tak necitis..je tam vlhko a voda :-)
Odpovedať
ruzicka - ty si uz bola v Egypte?
Odpovedať
ďakujem baby za privítanie, ani neviete ako rada sa zaraďujem do skupiny "svadba v roku 2011", i keď by som ju brala hneď :-) tak sa teším na spoločné stretnutia , tu :)
Odpovedať
ee, ale rodicia boli a ti hovorili :-N tak snad im mozem verit :-D :-D :-D ale tak celkovo, ja to teplo nepocitovala ani v talianku ani chorvatsku..sice tam neni take velke horko ako v egypte ale pri vode je vsade lepsie :-)
Odpovedať
gabi vitam ta dvojnasobne rada, lebo v TN mam velmi dobru kamaratku ;-)
Odpovedať
Deniska možno ešte v septembri stihneme nejaké Taliansko ale pochybujem :-( ;-) No prvá rodinnaá dovolenka bude žeby v Egypte :-D Baby práve so dočítala jeden krásny článok v mama a ja ;-) Som pri ňop plakala ;-( ;-) Potom ho sem napíšem :-) ;-) A ozaj dnes nám Radko varí :-D Robí ryžu a pečienku :-D :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?