Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • jaaaaaj 😉

• a ty kde budes mat?

• ale dneska jake horko 😃 clovek sa tam upachti 😃

• Sponzor fóra
  • inak ty mas hentu dilemu s parnymi cislami..mne sa zas datumovo pacia datumy jednocislicove...preto nexcem mat svadbu od 10teho iba do 9teho v mesiaci..krajsie to znie 😃

• no a uplne brutal su datumy od 20teho bleeeee 😃 😃 😃

• vidis, kazdy ma nieco svoje, preco a aky datum chce/ nechce 🙂

• ale akoze des..kym vyslom taky datrum ze dvadsiateho piateho maja/napr...tak ma aj porazi...rozhodne hento by som opakovat cely zivot nexcela 😃

• A kto Vás má dočítať? 😃 😛 AKurát volala sesternica že prídu až okolo tej 17-18 😉 😬
    Ja som septembrová ale BYBI ty máš 23.6 narodky? aj moja segra 😬 😉 😃

• Baby bude to blbe ked budem mat cely cas obute balerinky? Meriam 184 cm,polovicka sice 194,ale nechcem byt zirafa popri hostoch

• aaale peti ja sa chystam na balerinky...sice neni som moc vysoka a je to slavnostne, ale kaslem na to...nexcem si znicit nohy, neznasam podpatky..len musim najst nejake pekne biele..hmmm..sak ak mas dlhe saty, to nebude ani vidiet 🙂

baby inak tak som si zvykla ze ma niekto oslovuje ruza, ruzicka ze sa mi to moc zapacilo, asi to budem pouzivat i v profiloch 😃

• ruzicka 😉

Peta, coby bolo blbe, ved kto ich bude vidied pod satami? 😉

• no minimalne zenich...on urcite tu suknu skor ci neskor vyhrnie 😃 😛

• ahojte, tak pridavam sa aj ja ku vam...mala som mat svadbu teraz v septembri, ale museli sme ju odlozit 😞
    nevadi, hlavna vec ze bude, len este neviem kedy... 😒

• martinuska - vitame ta krasne u nas "doma" 😉 A preco ste odkladali svadbu?

• no pre umrtie v rodine, v blizkej z priatelovej strany

• Sponzor fóra
  • martinuska vitaj 🙂

• lulu hej, 23.6. Aj ja mam balerinky na prezutie, v sobotu som kupila uplne fajne, obycajne biele co sa budu dat nosit aj potom za 7 libier 🙂 no nekup to 🙂

• jasne ze kup 😃

• dobre ranko 😛

• bre rano 🙂
    martinuska, pekne šatičky v albume, tie posledné sa ako volajú, nevieš?

• mne sa lubia s tou stuhou...cervenou...take by som xcela 😎

• dobré ránko krásavice 🙂 ako sa dnes máme?

martinuška vitaj medzi nami 🙂

• holky co ste nove vytajte. Baby ako zvladate ked dojdete domov okolo jedenastej v noci a rano vas o 7:00 zobudia susedia vrtanim? Ja mam chut vrazdit a toboz ked si predstavim ze o druhej idem zase do roboty do pol jedenastej 😠

• weri dobre, diik a ty? 😬

• miška, tiež by som vraždila 🙂 teda myšlienkami a ešte by som chodila po byte a nadávala ako chorá vrana, poprípade by som im začala trošku búchať na radiátor, nech sa uvedomia 🙂
    dianka dobre dobre, konečne som sa sem dostala, dočítať nestíham, mám toho v práci veeeľa 😞

ladyjh - máš krásne šatičky, teším sa s tebou 🙂

• wera ach keby to boli nejaky blizky susedia, lenze v panelaku pocujes vsetkych susedov naokolo. Inak dnes som videla jednu krasnu nevestu a take saty ako mala ona by som strasne chcela

• nooo my bývame v mini paneláku, tzv bytovke a tiež sa to tak ozýva, že ani steny nemusia byť niekedy 😃 našťastie pod nami je pivnica, tak my môžeme dole búchať koľko len chceme, nad nami sú len jedny susedia, vedľa nás vchod 🙂 hoci ani skoré ranné otváranie poštových schránok nie je nič moc, keďže práve pri tej stene máme posteľ 😃
    miška, to si videla naživo? - alebo ak máš foto, ukáž aké šatičky by si chcela 🙂

mne včera prišli expresne rýchlo pančušky svadobné, objednala som si dvoje, obidvoje sú nááádherné, tak sa im moc moc moc teším 🙂 aj sme boli včera v tom novom baumaxe v Lamači a kúpila som krásnu bledulilinko ružovú organzu a pištol taviacu, juuj a chystanie sa môže začať 😃

• wera poslem link do ip

• u nas sa to tiez ozyva, pretoze sme v okoli jedina vyssia budova 😦 najma ked uz od 7 rano tu kecaju robotnici a robia bordel s tazkymi kovmi, to ta vedia potesit 😦

• tak to so rada ze nezijem v panelaku ale v rodinnom dome 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov