Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
jaaaaaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ty kde budes mat?
Odpovedať
ale dneska jake horko :-D clovek sa tam upachti :-D
Odpovedať
inak ty mas hentu dilemu s parnymi cislami..mne sa zas datumovo pacia datumy jednocislicove...preto nexcem mat svadbu od 10teho iba do 9teho v mesiaci..krajsie to znie :-D
Odpovedať
no a uplne brutal su datumy od 20teho bleeeee :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis, kazdy ma nieco svoje, preco a aky datum chce/ nechce :-)
Odpovedať
ale akoze des..kym vyslom taky datrum ze dvadsiateho piateho maja/napr...tak ma aj porazi...rozhodne hento by som opakovat cely zivot nexcela :-D
Odpovedať
A kto Vás má dočítať? :-D :-p AKurát volala sesternica že prídu až okolo tej 17-18 ;-) :-N Ja som septembrová ale BYBI ty máš 23.6 narodky? aj moja segra :-N ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby bude to blbe ked budem mat cely cas obute balerinky? Meriam 184 cm,polovicka sice 194,ale nechcem byt zirafa popri hostoch
Odpovedať
aaale peti ja sa chystam na balerinky...sice neni som moc vysoka a je to slavnostne, ale kaslem na to...nexcem si znicit nohy, neznasam podpatky..len musim najst nejake pekne biele..hmmm..sak ak mas dlhe saty, to nebude ani vidiet :-) baby inak tak som si zvykla ze ma niekto oslovuje ruza, ruzicka ze sa mi to moc zapacilo, asi to budem pouzivat i v profiloch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka ;-) Peta, coby bolo blbe, ved kto ich bude vidied pod satami? ;-)
Odpovedať
no minimalne zenich...on urcite tu suknu skor ci neskor vyhrnie :-D :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, tak pridavam sa aj ja ku vam...mala som mat svadbu teraz v septembri, ale museli sme ju odlozit :-( nevadi, hlavna vec ze bude, len este neviem kedy... :-S
Odpovedať
martinuska - vitame ta krasne u nas "doma" ;-) A preco ste odkladali svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
no pre umrtie v rodine, v blizkej z priatelovej strany
Odpovedať
martinuska vitaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu hej, 23.6. Aj ja mam balerinky na prezutie, v sobotu som kupila uplne fajne, obycajne biele co sa budu dat nosit aj potom za 7 libier :) no nekup to :)
Odpovedať
jasne ze kup :-D
Odpovedať
dobre ranko :-p
Odpovedať
bre rano :-) martinuska, pekne šatičky v albume, tie posledné sa ako volajú, nevieš?
Odpovedať
mne sa lubia s tou stuhou...cervenou...take by som xcela 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko krásavice :-) ako sa dnes máme? martinuška vitaj medzi nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky co ste nove vytajte. Baby ako zvladate ked dojdete domov okolo jedenastej v noci a rano vas o 7:00 zobudia susedia vrtanim? Ja mam chut vrazdit a toboz ked si predstavim ze o druhej idem zase do roboty do pol jedenastej ]-(
Odpovedať
weri dobre, diik a ty? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
miška, tiež by som vraždila :-) teda myšlienkami a ešte by som chodila po byte a nadávala ako chorá vrana, poprípade by som im začala trošku búchať na radiátor, nech sa uvedomia :-) dianka dobre dobre, konečne som sa sem dostala, dočítať nestíham, mám toho v práci veeeľa :-( ladyjh - máš krásne šatičky, teším sa s tebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera ach keby to boli nejaky blizky susedia, lenze v panelaku pocujes vsetkych susedov naokolo. Inak dnes som videla jednu krasnu nevestu a take saty ako mala ona by som strasne chcela
Odpovedať
Profilova fotka
nooo my bývame v mini paneláku, tzv bytovke a tiež sa to tak ozýva, že ani steny nemusia byť niekedy :-D našťastie pod nami je pivnica, tak my môžeme dole búchať koľko len chceme, nad nami sú len jedny susedia, vedľa nás vchod :-) hoci ani skoré ranné otváranie poštových schránok nie je nič moc, keďže práve pri tej stene máme posteľ :-D miška, to si videla naživo? - alebo ak máš foto, ukáž aké šatičky by si chcela :-) mne včera prišli expresne rýchlo pančušky svadobné, objednala som si dvoje, obidvoje sú nááádherné, tak sa im moc moc moc teším :-) aj sme boli včera v tom novom baumaxe v Lamači a kúpila som krásnu bledulilinko ružovú organzu a pištol taviacu, juuj a chystanie sa môže začať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera poslem link do ip
Odpovedať
u nas sa to tiez ozyva, pretoze sme v okoli jedina vyssia budova 8-( najma ked uz od 7 rano tu kecaju robotnici a robia bordel s tazkymi kovmi, to ta vedia potesit 8-(
Odpovedať
tak to so rada ze nezijem v panelaku ale v rodinnom dome :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?