Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Baby hurááá obývačka kompletne uprataná 😛 😵 😃
    Ešte spálňa 😛 Kuchyňa je už uprataná a WC a kúpelka potom 😛 😴

Ružička 😃 😃 😃

• Pracovňu a tú miesnosť pre ségru oni nech si upracú 😉 😠 Ja som neni upratovačka a ani upratovací stroj 😦 😛 😃

• dneska nejak s farbami na oci experimentujem, inspirovala ma simika aby som sa zveladovala 😉 😃 😛

lulu a radko nepomaha? 😠

• Sponzor fóra
  • 😃 🙂

Radko prechvílou prišiel zo stavby 😉

• Idem majte sa 😉

• tak maminka je uz konecne doma🙂) priniesla nam naaaadherne ozdoby na tortu🙂)) foto v albume spolu s fotkami saly zo vcera 🙂

• Peťka..kráásne 😵 😵 😵

Baby...tak Radko to má riadne buchnuté 😞 Tak som mohla zabudnúť niekam ísť..jedine sama a to sa mi nechce 😴 Uvidíme teraz spí..možno do zajra bude lepšie..dúfam 😉 😐
    Tak som bola u rodičov na dvore som sa opalovala 😎 Ale bazén vypustili 😞

• Dúfam že je tu niektorá 😉

• juu bazen by som xcela 🙂

• Ružička majú taký modrý..šak vieš klasika 😃 😉 Ale chcú si dať kopaný do zeme 😵 Júúj už aby to bolo hotové 😃

• BAby hajáte? 😬
    Alebo si užívate pekné počasie???

• lulu aj my chceme bazenik 🙂)

• hehe ja by som rada 🙂

• Peťuš..to naši rodičia majú 😉 Ale už ho asi nenapustia..lebo už iba do stredy má byť pekné počasie a ešte kýn sa zohreje voda no neviem-neviem 😬 😉

Tak sme si aspoň na balkóne spolu užili 😵 😃 Sme si grilovali- mňaaam 😬 😃 😎
    Zajtra to doupratujem..dnes sa mi nechce 😛 😃

• aj ja xcem grilovaaaaaaaat 😎

• Sponzor fóra
  • Ružička...ale som zvedavá koľko priberiem 😃 😃 Teda plus to povinné 😉

• Ahojte dievčence 🙂
    Idem ja už off lebo myslím dnes už som bola až-až na nete 😛 😃
    Ale aako vždy možno sa ešte zastavím 😃 😉
    Keď nie tak Vám prajem dobrú nocku a príjemný zvyšok večera 😵

• Dobré ráno 🙂
    Vidím že mám toho "veeeeeľa" dočítať 😃 😃 😃
    Radko zase šiel na stavbu 😛 😞 Tak som zase sama 😢 😴

• tak dobre ranko dievcence 🙂
    vcera bol moj anjelik v tn na markize jeee 😵 sme boli na rybacom pikniku varili sme vyhrali sme 😉 sice len pol minutky tam bola ale aj to je nieco predsa 😉
    lulu ja som za cele tehu pribrala 8 kileciek 🙂 olejovala som sa pekne po kazdom kupkani a natierala a tak nemam ziadnu striu nikde 😉 kazdy den som chodila na prechadzku s drahym a tak som aj lahky porod mala-lekar mi to poradil ze ked budem kysnut stale na posteli tak budem mat tazky porod ale ked sa budem prechadzat aspon hodinku tak bude lahsi o nieco a veru aj bol 😉 t 😉 😉 len taka mala tehotenska rada na uvod dna 😬

• Aha..myslím že tú hodinku na vzduchu môžem splniť ale lezať v posteli to by sa mi chccelo 😃 😃

• A ma bruško nemám krémik ale mám toto http://www.femibion.sk/index.php?pid=uvodText 400 😉

• Ahojte 😉 Idem kuk čo ide v Tv a lízať nanuk 🙂 😛

• ok super lulu ja som brala maternu vitaminy a magnezium bo mi tvrdlo brusko uz na konci tehu velmi ... ale kup si v DM-ke je taky olej pre tehotne neurobia sa ti strie ..ja som si to davala na brusko,boky,zadok,stehna a prsia 🙂 no samozrejme ze do porodnice som si to nevzala a po porode na druhy den ked som mala boom mliecka aj tak mi popraskala koza a na prsiach mam aj tak strie ale len 3 a uz to mam vyblednute a podprda zakryva,len v plavkach vidno ale nevadi mi to 😉

• trdielko narazam na tie kila...su nejake pravidelne cviky,nie? pocas tehotenstva

• Ahojte 😉 Tak co to, co to? Vcera vas tu nejak vela nebolo 😕 My sme tiez boli grilovat, trosku sa to pretiahlo, uz som sa tu nedostala.

• bambula no zanedbavas nas 😃

• No posnazim sa, aby sa to neopakovalo 😃 😉

• no lebo bude bacííí bacííí 😃 😃 😃

• len to nie 😞 😃 Ruzicka, ako si prezila vikendik?

• haha 😛 ..este ho prezivam...dala som si oddych od pisania prace...tak len brazdim vody internetu...ale akurat pojdem von a ideme na zmrzku mnaaaam 😃 a ty okrem gril-party? ja milujem posedenie pri ohni, opekackas a griloch 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Moderné a kreatívne svadobné klipy, filmy a fotografie.