Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Tak ešte sa tam ségra blázni..tak som tu ešte baby kuk túto foto tuším sa tak dostavím na sobáš :-D http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
lulu - no len to nie. Ty si pekne davaj pozor uz vtedy a nie este na lyze :-D :-D :-D
Odpovedať
Dobre moja len sa neutop :-)
Odpovedať
Deniska..len aby bol sneh :-D Lebo to bude vyzerať ako v lete na saniach :-D Aj to som už skúšala keď osm bola menšia :-D Hainy..no dúfam že nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
weri ale zase nie je az taka studena, ze by sa nedalo kupat :-D My sme sa na Kanarskych kupali, ale potom uz len v bazene :-N
Odpovedať
aj ja xcem voduuuuuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bybi - no čítala som že tam je v máji v júni cca 22 stupňová voda, takú sme mali v chorvátsku a každý krát keď sme vošli do vody sme mali mŕtvicu :-D :-D :-D
Odpovedať
Ruži..neboooj choď na plaváreň :-D :-N Baby no kde ste? A ja som si myslela že budem dočítavať 2 strany :-D :-N Sme sa vykúpali,potom ma zmohla únava tak som si chvílku pospala a som v obchodnom dome kúpila také hannah montana samolepky..tak som odlepila plagáty a keď sa mi odlúpilo kúsok omietky nalepila som tam nejakú malú samolepku :-D Tomu sa hovorí vynaliezavosť , čo? :-D :-D :-D 8-) :-D :-D :-D :-N A mali tam krásne Hello Kitty tak som kúpila nad postieľku(keď už budeme mať) ;-) A za 2€ a dobre držia na stene :-) x-) Dúfam že to bude dievčatko...a keď sa narodí chlapček tak odlepíme a dáme nejaké autíčkové ;-) =-) :-)
Odpovedať
Ale no dievčence :-D Asi večeráte čo? :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
skôr chystáme večeru :-D ja som tiež čakala že bude zopár nových strán :-)
Odpovedať
nik tu nebol..snad sa nebudem rozpravat sama so sebou? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luluuuu niečo pre teba - http://lesk.cas.sk/clanok/90627/nomen... :-) ružička - ja som tu :-) ako sa dnes mávaš, ani som nestihla dnes poriadne čítať :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ted si :-D :-D :-D ...no mavam, aj tebe zamavam :-p :-D
Odpovedať
Vierka.. díki za článok..poctivo som prečítala ;-) Ja už som navečeraná :-D ;-) Už aj ja som tu :-) :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti mávam aj ja :-D :-D
Odpovedať
hehe kuk :-p
Odpovedať
A čo s tou stretávkou? :-D :-N
Odpovedať
Baby čo keby to bolo v Žiline v Maxe? Nič by sme si nemuseli "rezervovať a skladať sa" ;-) Každá by si dala to čo chce ;-) :-N
Odpovedať
Baby mánia :-D :-D :-D :-D http://www.markiza.sk/clanok-relacia/... A ozaj došlo k zmene ak to bude chlapček meno je Tobias Filip ;-) :-)
Odpovedať
Lulu - ja si myslim, ze do aprila sa tie mena este zmenia :-D Ja napriklad uz par rokov viem, ze to bude Tobias a Sofia ;-)
Odpovedať
Deniska..hej a ja som si od detstva myslela ze moje dieta sa bude volat Vaneska :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ahojte baby,vidim ze nikomu tu nechybam ani ma tu nikto nepozval na stretko :-( pekne pekne od vas teda ...na fb som vas potvrdila baby ;-) budeme mat obrucky z wolframu asi x-) pekny vecer vam zelam ideme kupat drobceka :-)
Odpovedať
Trdielko jasné že si pozvaná aj ty ;-) :-) Tak okupkaj drobčeka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozvane su vsetky nevesticky z temy, nie? No emmka je vyjasena, vysuchana, okupana, napapana a uz spinka. A mna bolia nohy z pomalej chodze. :-p nasla som v meste jednu zastrcenu galanterku a robia aj vyzdoby, len mali uz zatvorene.
Odpovedať
Zuzi..samozrejme :-)
Odpovedať
Ešte raz aktualizujem otázku ;-) Čo hovoríte na oc MAX v Žiline? :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ZA nepoznam, takze mi je to jedno. Teda suhlas u mna.
Odpovedať
Zuzi..ok ;-)
Odpovedať
Takže už sme dve :-D Ešte koľké uvidíme ;-) :-)
Odpovedať
ja suhlasim LEN so Zilinou ;-) Tiez to mesto nepoznam, ale aj ked je to pre mna dost daleko, je to najblizsie zo vsetkych miest, ktore sa tu spominali.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?