Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Peťka..ja nemóóžem...šak keby teraz príde zákazník tak ma rovno na psychiatriu odvezie jak sa tu rehocem :-D :-D :-D Ružička..ja 9 mesiacov bez ťuťu-muťu?? by somm bola zrelá do blázninca :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
bybi to fakt? :-D :-D :-D
Odpovedať
lulu no ja som vydrzala...dlho :-)
Odpovedať
Bybi....no a neprékažalo bruško? :-D :-D :-D :-D :-D Ale zase lepšie ako byť bez sexu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby teraz trocha k svadbe skocim:)) budete mat 1 svadobne auticko - ze spolu so zenichom, alebo kazdy svoje??? naco su vlastne 2?? ja by som len jedno chcela,ved aj tak po mna pride domov, ideme sa spolu fotit a potom spolu na obrad, nie???? inak viem si aj nasho fordika predstavit ako svadobne:D
Odpovedať
Profilova fotka
fakt :-N
Odpovedať
Ružička..ja s Radkom neee :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
bybi budem sa tebou inspirovat :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lulu neprekazalo, aj ked postupom casu sa to obmezi len na par poloh, ktore sa daju :-D Ale ja som celkovo mala super tehotenstvo, ja som aj v pohode spavala az do konca :-) ani pri spani mi brusko nezavadzalo :-) Boze, len dufam ze to tu nikto znamy necita :-N
Odpovedať
Profilova fotka
wera.g a vies ze to iste vravi moj drahy o tom tukani do hlavy ?? chichi my sme "to nerobili" prvy trimester vzhladom k tomu ze som pred tym dva roky zial potratila nemohli sme riskovat a potom cely krasny druhy trimester na boku uz s bruskom a potom zase 8. a 9. mesiac nic uz to bolo nepohodlne v akejkolvek polohe velikeee brusisko som mala :-D ak najdem fot :-D :-D dam do albumu ale nie nadlho preboha ;-) bol najhorsi lebo ma to vsetko strasne bolelo,vstup,prve pohyby vo mne koli porodu a tomu ze som sa velmi roztrhala to palilo doslova som horela strasna bolest to bola ale aj chcel prestat ale povedala som mu ze chvilku nech vydrzi aj ja vydrzim a potom siel von chvilku pauza,zdola som sa isla umyt a opat sme skusili a bolo to uz lepsie a tak postupne kym sme sa nedostali "do normalu ako tak" pomohli by mi geliky ale hned by som dostala infekciu ja som na to velmi hakliva takze smola,takze vzdy to spravim tak ze sa najskor zdola vyumyvam a potom mozme ist "na vec" inak by ma to bolelo rovnako stale ... nastastie moj drahy to vydrzal bezo mna skoro 6 mesiacov ...
Odpovedať
Ja váááás nestíham čítať :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bybi tak to moj by sa tesiiil:)) so mnou robia anti tabletky dost blbe veci...tak ako som ja vzdy mavala chut, tak teraz takmer vooobec...uz sa tesim ked ich vysadim..a citala som, ze po vysadeni, ta chut narasta, tak snad je to pravda :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
petka po vysadeni veruze je :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
petka, skus vitamin B6, ja som mala ten isty problem a naozaj mi to pomohlo...
Odpovedať
Bybi...no tak hlavná vec že sex bol :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Trdielko... :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi a z toho vitaminu B6 si aj pribrala trosku?viem ze sa z vitaminu B pribera a ja potrebujem pribrat som ako kostlivec lebo na zaciatku leta co ma operovali som 5 kil dala dolu za 7 dni ! vsetko mi je velke rifle,bluzky este aj nohavicky mi odstavaju ...ja si zbytocne budem pchat do seba slaninu s klobasou ani gram sa na mna nenalepi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyy ja z vás umrem :-D :-D ja som minule šla busom, na lúke boli kravy a taký malý chlapec na celý bus, že mamíííííí ahááááá konííííky :-D strašne bol zlatý ako sa začal tešíť :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko nepribrala som... Ale z toho sa ja zase tesim :-)
Odpovedať
ci vydrzi nevydrzi...zalezi od cloveka, aku hodnotu v zivote tomu prikladas..alebo ci vtedy nie je nieco ine dolezitejsie a tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi - :-D :-D tak som zvedavá že čo budú hormóny robiť so mnou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mne 2 mesiace po porode vyberali zlcnik, mavala som strasne zachvaty a posledne tie dni aj niekolko krat za den. vtedy som schudla nadhernych 25 kil (to ratam od porodu) ale postupne sa mi to vratilo spat (teda nie vsetko) a odvtedy sa trapim s vahou, doktori vravia, ze moje telo zazilo sok, najprv tehu, narast hmotnosti, porod, kojenie, operacia, ubytok hmotnosti, dokonca ma minuly rok v auguste seklo, telo zacinalo vypovedat. my sme sexovali ako sa dalo, nemala som zakaz, az posledny mesiac pred porodom a vtedy som mala najvacsie chutky. a prvy sex po porode :-D :-D asi po 2 mesiacoh a to som sa citila ako panna, az po case sa to davalo do normalu a tiez len s pomocou lubriku.
Odpovedať
Vierka...neumierajjjj bude ťa luuuuuuuuuto :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
weri, so mnou lomcovali poriadne :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D baby toto sa nerobí ja musím pracovať a vy ma tu takto zabávate :-D :-D :-D zuzik - dúfam že sa ti telo dá čoskoro doporiadku a bude už len dobre :-) baby a teraz iná otázka - aký ste mali pôrod? - aj vám pichali tú epidurálku? - ja sa toho dosť bojím, predsa miecha je dosť citlivá záležitosť a počula som o prípadoch ako ju zle pichli a mamička zostala na vozíku :-(
Odpovedať
Vierka dobrá otázka :-) Šup maminky nevestičky úííííšte o 106 :-D :-N ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
konečne aj niečo normálne ma napadá Lulu čooo? :-D :-D inak aj niečo o svadbe napíšte, nech nás nebloknú :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik aj ja dufam, ze uz bude len dobre :-) Weri, ja som mala super porod, bolelo, jasne, ale celkom rychly a krasny x-) Ja na porod len dobre spominam :-) Ja som epiduralku nechcela, ale v porodnom plane som mala, ze ked uz moc kricim a ziadam o nu, nech mi ju daju, ale nebolo treba... Ja som mala len rajsky plyn. A kedze som chcela rodit do vody, tam ani epiduralku nemozem. My sme chodili na pripravu a tam nam vysvetlili plusy a minusy epiduralky a potom este toho rajskeho plynu a este jedna moznost bola, uz si nepamatam ako sa to volalo. Ale hovorili nam, ze to aj babetko afektuje a je prvych par hodin take omamene z toho (ospale), tak to som hned zavrhla...
Odpovedať
Profilova fotka
buduce maminky, ja som epidural odmietala, som si povedala, prezili ine, prezijem aj ja, a ak by sa na nepostastilo druhe babo, tak aspon viem, ake to je po tolkej bolesti uvidiet ten zazrak zivota. ale zalezi aj aky mate prah bolesti, ako to vnimate, ja som sa na porod velmi tesila, tak som to aj tak nejak prezivala (samozrejme ze som si aj zanadavala pri kontrakciach, aj som sa dogrcala :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj tak to ja mám veľmi nízky prah bolesti, ale rajský plyn to môže byť celkom prča nie? :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?