Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
livia som rada ze to mas...ja mam statnice o trocha neskor nez ty..ozaj pises uz diplomovku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka..no ja presny datum statnic este neviem, len si myslim, ze budu v maji, zatial vzdy boli. ja este len bakalarku....a kazdy den si hovorim, ze zacnem, ale.. :-D 8-)
Odpovedať
ani ja neviem..u nas to su posledne 2 tyzdne v maji po prve 2 tyzdne v juni...tak niekde v tom obdobi...typujem ze na prelome..to povedia tesne predtym :-D aha takze ty bc, ja mgr 8-) ale sme na jednej lodi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz dalej ani nepojdem...studujem na slavnej Trencianskej...len mne este nikto zadarmo skusku nedal 8-), zrusili nam detasovane pracovisko a do TT to mam dooost daleko, no a kdeze po svdbe chceme babo, staci mi aj bc
Odpovedať
aha..takze chystas svadbu pred skuskami? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano..nechcelo sa mi cakat do jesene :-)
Odpovedať
ono ja mam tak mesiac po nich :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, teda ti dava male poriadne zaberat! Ale aspon ze to dobre beres a obcas si so zachodovou misou 'podiskurujes' ;-) Ruzicka, ty si tiez vysadila antikoncepciu? Uz planujete? Baby, ja som tiez pocula, ze po epiduralke tiez zeny si necitia nohy dlhodobo, dost som pocula o migrenach, ktore zeny dostavaju a nikdy pred tym nemali............Ja osobne by som si epiduralku nedavala, lebo je som taky kontrolfreak a rada viem, co sa deje. Keby som sa tam dole necitila, uz asi len z toho by som panikarila...........Ja tiez rozmyslam nad tym 'laughing gas' - smiaci sa plyn. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rozmyslala som aj nad letnymi mesiacmi, ale ja veeeeelmi zle znasam horucavy, takze to neprichadza do uvahy...aj teraz sme boli na svadbe 17.7. a bolo neskutocne horuco, vacsinu casu sme stravili mimo saly lebo sa tam nedalo dychat aj ked tam bola klima.
Odpovedať
lady ja som ju vysadila uz davno..ale nie neplanujeme este, bolo to zo zdrav. dovodov vitam ta, zas si tu dlhsie enbola ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby nasa hviezdicka sa prave pred chvilkou uplne po prvykrat sama postavila v postielke !! x-) x-) juuuj moj drobcek malicky teraz bola v perinke a uz vie stat ach ako to len utieklo rychlo ...lulu tehu si uzivaj a potom babatko malicke ...velmi rychlo sa ti to zbehne cele x-)
Odpovedať
Ja som zase stale chcela svadbu v septembri, no ale ked uz ma teda poziadal o ruku, tak kto bude cakat do septembra? :-D A v lete tiez nechcem mat kvoli horucavam, aj ked v maji to moze byt take iste, horuco ako v pekle....
Odpovedať
Článok sa načítava...
trdielko, to je super!!!!
Odpovedať
je jedno ktory je mesiac...pocasie je kazdu chvilu ine
Odpovedať
Zdravim vas dievcata ;-) liviapeto - tak to sa tesim, ze uz mate to podstatne z hlavy ;-) Inak - krasna tema sa tu rozobera (tehotenstvo), len skoda, ze sa nemozem zapojit, preto len ticho citam. Zacinam si mysliet, ze je tu viac mamiciek (+ buducich), ako nas slobodnych :-D
Odpovedať
Profilova fotka
s tym pocasim je to pravda, ale hadam v aprili nebudem mat 30 stupnov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme najskor chceli svadbu 21. maja 2011 ale kedze tento rok maj bol totalne uprsany a nechutne skaredy sme to presunuli na 11. jun 2011 ;-) navyse drahy ma aj tak vtedy narodeniny aspon si zapamata nase vyrocie sobasa :-D
Odpovedať
Deniska..je na čase že si sa ozvala :-D :-N Už si mi aj drobcovi chýbala cmuuuuk :-* :-********
Odpovedať
Trdielko....tak oslávite naraz aj narodky :-D ;-) Praktické :-D
Odpovedať
Lulu a drobcek - no nevedela som kde mam hlavu :-D Piekla som torticku, ideme na vikend na chatu, kamarat ma narodky, takze prekvapko ;-) Cize o chvilocku sa s vami aj rozlucim...
Odpovedať
Bero...super s tým pôrodom :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Deniska...tak maj sa :-) A uži si a oddýchni x-) Môžeš zobrať aj nás :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko ruza. hej, sefka mi stoji za chrbatom ]-( potvora jedna. Ja osm tiez vysadila minuly rok, ale tiez preto, lebo mi to robilo viac zla ako dobra..... Aky je plan na vikend? Baby, bracho mi dnes pisal, ze moje male krsna zacalo rpave chodit :-D
Odpovedať
Livi..super že už máte sálu :-) ;-)
Odpovedať
Oooo, Lulu, tak ty sa so mnou uz lucis teraz, hej? (aj ked som napisala, ze za chvilocku). Tak ty ma vyhanas :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ale v kazdom pripade pocasie je nevyspytatelne a kludne nam moze prsat pre stastie smaozrejme aj krupy mozu padat 11. juna to nik z nas nevie ale radsej nech mam 35 stupnov ako dazd ci burku ... ;-) ja teplo zboznujem a neprekazaju mi ani tropicke teploty ;-) bambulkaaaa moja neboj aj ty raz budes tehulkovat a budes raz maminkou x-) inak bambulka tato tema sa tu naozaj rozvrhla na maminky a tehulky a slobodnych je tu pomenej sice vlastne vsetky sme este slobodne ale dobre :-D ale ja som tomu rada lebo v jednej teme ma zvrhli pod ciernu zem a skoro mi vynadali ze som slobodna a som uz mamina ...tu ma nik za to neodsudzuje ...
Odpovedať
Profilova fotka
bambi, ty pecies torty?
Odpovedať
Jani..neznášam keď sa na mňa šéf z poza chrbta pozerá :-| Je to nepríjemné a nedokážem sa sústrediť ]-( ]-( :-N Na víkend..upratovanie :-p :-D A oddychovanie :-) Tak super k pokroku chodenia :-D :-N =-)
Odpovedať
Deniska..ja som mojko zabudla..rýchlo fotmulujem a píšem vety...a tak to aj vyzerá píšem ako maďar :-D TEBA v žiadnom prípade ;-) ;-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lili nevsimaj si ich. to ma vzdy tak vie rozculit, ked sa ludia miesaju druhym do biznicu! juj by som vrazdila |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?