Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero, daj nejake tipy ;-) a podme uz domov, ved je piatok! aj ja som este v robote :-S ruza, materske pudy sa uz tusim tiez ozyvaju .... :-)
Odpovedať
na fb :-)
Odpovedať
Janka, ale no... :-D :-D :-D
Odpovedať
no mne sa ozyvaju uz hodne dlho..a potom chudaci skrecky padnu za obet :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeeee koťuhyyyy :-) vy ste ale rýchle, ani nestíham čítať :-D :-D
Odpovedať
Hmm aj tak tu mam FB bloknuty....
Odpovedať
Musis rychlejsie citat Vierka :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nedas? :-| Iba zartujem. Do liverpoolu prides kedy? saty skusat...... tusim som uz citala ze saty uz mas........ :-) Mohli by sme dat stratko aj tu v UK?
Odpovedať
Tak ma napadlo, uz niekto zistil, ze budete mat svadbu tak, ze vas spoznal na mojasvadba.sk?
Odpovedať
a just nedam!! a to nezartujem... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
spoluziacky z vysky mi pisala, ze ma tu nasla a ma sprdla, ze som sa jej so svadbou nepriznala
Odpovedať
Profilova fotka
bero, myslis svadba 2 zeny? ;-) ktore sa spoznali na mojasvadba>? :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jaj, uz som pochopila. som myslela, ze ci uz mal svadbu niekto, co sa tu spoznali ja tava! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme zajtra k babičke, cestou sa zastavíme pre košíky na koláčiky na svadbu od jednej nevestičky tuto z mojasvadba, ešte gratulovať skorošvagrine k meninám a potom ešte gratulovať kamarátke (mojej svedkyni) k narodeninám - len nevieeeeem či to zajtra všetko stihneme :-D
Odpovedať
No mam aj nemam.... bola som saty skusat a jedny sa mi zapacili, ale to by som len poziciavala... Ale teraz neviem, co ked mi ich nestihnu pred svadbou upravit, alebo sa znicia?? A okrem toho aj pozicovne je dost vysoke.... Ja fakt neviem.... A ty by si este isla do Liverpoolu? Ved uz mas saticky...
Odpovedať
Profilova fotka
ale dufam,z e ma tu nikto nespozna ;-)
Odpovedať
Janka si ma rozosmiala teraz.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved s tebou, ako sa kedysi povedala. stale plati.
Odpovedať
Profilova fotka
kolko pytaju za pozicovne? hentam so mozes kupit okolo 300. ja mam sifonove, aby sa nekrcili, ked ich budem prepravovat. :-)
Odpovedať
bero akoze mas bloknuty fb?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som total mimo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak mohla by tu byt funkcia ma hladanie nevesticiek podla miesta bydliska, aby sme mohli najst 'susedy' ;-) navrhneme adminkam? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) v robote jej blokli FB. Vierka, neboj, postihas. ;-) Baby, idem domik. krasny vikend prajem. Mozno sa este vecer stavim. :-D
Odpovedať
ruza v robote je fb bloknuty a ja tu este kvasim...
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche, mne sa to presne stalo... suseda sa pytala mojej maminy, ze kedy bude svadba, mamina jej povedala, ze nevie ( kazala som jej to tajit zatial) a ona nato, ze vsak ma videla na tejto stranke, ze som si uz aj saty skusala (mala som tu fotku v satach asi 1 den) skoro ma porazilo:D Nikdy neviete kto to tu cita a pozera.
Odpovedať
Pozerala som si albumy z priprav a nechapem, preco buduce nevesty, ked idu skusat svadobne saty, tak si nevezmu podprsenku bez ramienok!!! Ved to kazi dojem zo siat, ked tam tie ramienka spatia... a tiez to skresluje.... No neviem, ide ma porazit, ked to vidim... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bero - ja nechápem ako si môžu skúšať aj v čiernej podprde ;-) už som to videla aj naživo, noooo, nechááápem ;-)
Odpovedať
no bero ja napr ziadnu taku bez ramienok nemam...tak jak si mam ist skusat? aj ja ta budem hnevat? :-D
Odpovedať
no wera, prave sa mi zda, ze cierna je najoblubenejsia na skusanie... :-D ruzicka, ved aspon provizorne riesenie: ramienka skryt pod saty a hned to lepsie vyzera.... :-D :-D jujuj a pozerala som aj starsie albumy a niektorym nevestickam saty nepristanu k postave.... dufam, ze mne moji "spoluvyberaci" lepsie poradia...... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ružička, ty nás nikdy hnevať nebudeš :-) hoci ten tvoj prvý koment k mojej osobe tu som najprv myslela že je provokačný :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?