Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • bero, daj nejake tipy 😉 a podme uz domov, ved je piatok! aj ja som este v robote 😒

ruza, materske pudy sa uz tusim tiez ozyvaju .... 🙂

• na fb 🙂

• Janka, ale no... 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • no mne sa ozyvaju uz hodne dlho..a potom chudaci skrecky padnu za obet 😃 😃

• ahojteeeeeee koťuhyyyy 🙂 vy ste ale rýchle, ani nestíham čítať 😃 😃

• Hmm aj tak tu mam FB bloknuty....

• Musis rychlejsie citat Vierka 😃 😃 😃 😃 😃

• nedas? 😐

Iba zartujem.

Do liverpoolu prides kedy? saty skusat...... tusim som uz citala ze saty uz mas........ 🙂 Mohli by sme dat stratko aj tu v UK?

• Tak ma napadlo, uz niekto zistil, ze budete mat svadbu tak, ze vas spoznal na mojasvadba.sk?

• a just nedam!! a to nezartujem... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• spoluziacky z vysky mi pisala, ze ma tu nasla a ma sprdla, ze som sa jej so svadbou nepriznala

• bero, myslis svadba 2 zeny? 😉 ktore sa spoznali na mojasvadba>? 🙂 🙂

• jaj, uz som pochopila. som myslela, ze ci uz mal svadbu niekto, co sa tu spoznali ja tava! 😃

• my ideme zajtra k babičke, cestou sa zastavíme pre košíky na koláčiky na svadbu od jednej nevestičky tuto z mojasvadba, ešte gratulovať skorošvagrine k meninám a potom ešte gratulovať kamarátke (mojej svedkyni) k narodeninám - len nevieeeeem či to zajtra všetko stihneme 😃

• No mam aj nemam.... bola som saty skusat a jedny sa mi zapacili, ale to by som len poziciavala... Ale teraz neviem, co ked mi ich nestihnu pred svadbou upravit, alebo sa znicia?? A okrem toho aj pozicovne je dost vysoke.... Ja fakt neviem....
    A ty by si este isla do Liverpoolu? Ved uz mas saticky...

• Sponzor fóra
  • ale dufam,z e ma tu nikto nespozna 😉

• Janka si ma rozosmiala teraz.... 😃

• no ved s tebou, ako sa kedysi povedala. stale plati.

• kolko pytaju za pozicovne? hentam so mozes kupit okolo 300. ja mam sifonove, aby sa nekrcili, ked ich budem prepravovat. 🙂

• bero akoze mas bloknuty fb?

• ja som total mimo 😃

• inak mohla by tu byt funkcia ma hladanie nevesticiek podla miesta bydliska, aby sme mohli najst 'susedy' 😉 navrhneme adminkam? 🙂

• 😉 v robote jej blokli FB.

Vierka, neboj, postihas. 😉

Baby, idem domik. krasny vikend prajem. Mozno sa este vecer stavim. 😃

• ruza v robote je fb bloknuty a ja tu este kvasim...

• beronsche, mne sa to presne stalo... suseda sa pytala mojej maminy, ze kedy bude svadba, mamina jej povedala, ze nevie ( kazala som jej to tajit zatial) a ona nato, ze vsak ma videla na tejto stranke, ze som si uz aj saty skusala (mala som tu fotku v satach asi 1 den) skoro ma porazilo😃 Nikdy neviete kto to tu cita a pozera.

• Pozerala som si albumy z priprav a nechapem, preco buduce nevesty, ked idu skusat svadobne saty, tak si nevezmu podprsenku bez ramienok!!! Ved to kazi dojem zo siat, ked tam tie ramienka spatia... a tiez to skresluje....
     No neviem, ide ma porazit, ked to vidim... 😛

• bero - ja nechápem ako si môžu skúšať aj v čiernej podprde 😉 už som to videla aj naživo, noooo, nechááápem 😉

• no bero ja napr ziadnu taku bez ramienok nemam...tak jak si mam ist skusat? aj ja ta budem hnevat? 😃

• no wera, prave sa mi zda, ze cierna je najoblubenejsia na skusanie... 😃
    ruzicka, ved aspon provizorne riesenie: ramienka skryt pod saty a hned to lepsie vyzera.... 😃 😃
    jujuj a pozerala som aj starsie albumy a niektorym nevestickam saty nepristanu k postave.... dufam, ze mne moji "spoluvyberaci" lepsie poradia...... 😬

• ružička, ty nás nikdy hnevať nebudeš 🙂 hoci ten tvoj prvý koment k mojej osobe tu som najprv myslela že je provokačný 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov