Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • lady a preco si mysli ze modre???

moj tiez nevie ake budem mat saty, vie len ze biele, lebo stale nadavam, ze neviem zohnat biele topanky...

• 😃 bybi priznanie a ani sme ti lampou do očí nemuseli svietiť 😃
    aj ja sa priznávam, ale bola bez ramienok a biela 😃

• mna to ani nenapadlo, ved si viem odmysliet ako to vyzera bez... A aj tak som viac pozerala ze ci som v nich tucna alebo nie 😛 😃 😎

• Sponzor fóra
  • no ked som prisla domov z nakupu, tak sa ma opytal, ze ake su a je zo zo zartu - krasne, princeznovske, nebickovo modre............. a on sa toho hned chytil, a volal mame, ze preco ma nechala take vybrat............a ona mu povedala, ze lebo mi pristali 😉
    a tak som to potom uz nechala tak. a aj mi to sedi - nieco nove, nieco stare - nieco modre........... 😛 teraz si lamem hlavu, ze potrebujem aj modre saty, ale to len take, spolocenske. a rozmyslam, ze ked ma pride vypytat k nasim, budem mat oblecene 'modre' a v mojich poriadnych ma uvidi az pri oltari. a tak sa aj ja budem sustredit na saty a nebudem revat z emocii..........som sibnuta>

• Bybi...ešte že si sa priznala 😃 😃 😬
    JA bez ramienok a biela 😃

• Jani super nápad 😃 😉 Teda ak som to správne pochopila 😃 😬

• BABY ja som mala podprsenku telovej farbu 😬
    a skusala som aj bez 😬 😬

• ladyjh - ty si potvorka, takto si robiť srandu z drahého 😃 😃 😃 aby v deň svadby nehľadal modrú nevestu 😃

• Jani..presne ako písala Vieruška naša aby si nemyslel e si nejaký hosť 😃 😃

• ved pri oltari ked ma tam bude cakat, budu uz biele. a hadam ma spozna .......

• Ale ubezpecujem vas ze na svadbe budem mat podprdu bez ramienok, aby ste sa za mna nemuseli hambit 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• luluuuuuu a nemala si náhodou moju? 😃 😃 😃 😃

bybi - veď preto 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Jani... 😃 určite veď budeš rozprávková nevesta 😵

BAby..my sa za teba nehambíme 😃 😉 🙂 🙂 🙂

• presne, ja vás mám všetky rada bez ohľadu na to, aké spodné prádlo nosíte 😃 😃 😃

• Myslela som byby 😃

Viekra a ja 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Čo Vieruškaaa..podprdu? Nieeee mojuuu 😃

• tak baby a viekra - lulu máme tajné heslá? 😃 😃 😃

• no toto ma dostalo 😃 😃 😃 ale mala som pekne ruzove 😛 😃

• lulu - 😃

• Ježíííííš sorry mojko akurát som pozerala jedno videjko 😃 😃 😃 😃 😬 Tak som rýchlo písala 😃 😬

• lulu ja som az teraz pozerala to video najhorsieho spevaka 😃 😃
    ja mam strasne rada Simona Cowela 😃

• hej simon a tej jeho vyraz 🙂

• a hlavne tie hlasky 😃

• len keby som rozumela vsetkemu co hovoria, tak to sledujem viac 🙂

• no to je pravda... Ja zboznujem jeho hlasky, on si nepotrebuje nic dokazovat a je to vidno... Mozno aj preto je tak bezprostredne vtipny 🙂 som si akurat pozerala stare konkurzy ci ako sa to vola z X factoru, som sa nasmiala 😃

• vies mi dat aj link kde to nachadzate? ja vzdy mam problem s hladanim takych vydani/videi 😬

• chod na youtube a daj X Factor auditions a tam ti toho vela vyskoci 🙂

• aha takze tradicne...no len tam bude chaos, jeden diel cez druhy 😕

• som tu zas 😃 kamoška tu bola, tak sme vykecávali a nestíhala som vás tu 🙂

• weri tu uz asinik neni 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov