Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • lady a preco si mysli ze modre???

moj tiez nevie ake budem mat saty, vie len ze biele, lebo stale nadavam, ze neviem zohnat biele topanky...

• 😃 bybi priznanie a ani sme ti lampou do očí nemuseli svietiť 😃
    aj ja sa priznávam, ale bola bez ramienok a biela 😃

• mna to ani nenapadlo, ved si viem odmysliet ako to vyzera bez... A aj tak som viac pozerala ze ci som v nich tucna alebo nie 😛 😃 😎

• Sponzor fóra
  • no ked som prisla domov z nakupu, tak sa ma opytal, ze ake su a je zo zo zartu - krasne, princeznovske, nebickovo modre............. a on sa toho hned chytil, a volal mame, ze preco ma nechala take vybrat............a ona mu povedala, ze lebo mi pristali 😉
    a tak som to potom uz nechala tak. a aj mi to sedi - nieco nove, nieco stare - nieco modre........... 😛 teraz si lamem hlavu, ze potrebujem aj modre saty, ale to len take, spolocenske. a rozmyslam, ze ked ma pride vypytat k nasim, budem mat oblecene 'modre' a v mojich poriadnych ma uvidi az pri oltari. a tak sa aj ja budem sustredit na saty a nebudem revat z emocii..........som sibnuta>

• Bybi...ešte že si sa priznala 😃 😃 😬
    JA bez ramienok a biela 😃

• Jani super nápad 😃 😉 Teda ak som to správne pochopila 😃 😬

• BABY ja som mala podprsenku telovej farbu 😬
    a skusala som aj bez 😬 😬

• ladyjh - ty si potvorka, takto si robiť srandu z drahého 😃 😃 😃 aby v deň svadby nehľadal modrú nevestu 😃

• Jani..presne ako písala Vieruška naša aby si nemyslel e si nejaký hosť 😃 😃

• ved pri oltari ked ma tam bude cakat, budu uz biele. a hadam ma spozna .......

• Ale ubezpecujem vas ze na svadbe budem mat podprdu bez ramienok, aby ste sa za mna nemuseli hambit 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• luluuuuuu a nemala si náhodou moju? 😃 😃 😃 😃

bybi - veď preto 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Jani... 😃 určite veď budeš rozprávková nevesta 😵

BAby..my sa za teba nehambíme 😃 😉 🙂 🙂 🙂

• presne, ja vás mám všetky rada bez ohľadu na to, aké spodné prádlo nosíte 😃 😃 😃

• Myslela som byby 😃

Viekra a ja 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Čo Vieruškaaa..podprdu? Nieeee mojuuu 😃

• tak baby a viekra - lulu máme tajné heslá? 😃 😃 😃

• no toto ma dostalo 😃 😃 😃 ale mala som pekne ruzove 😛 😃

• lulu - 😃

• Ježíííííš sorry mojko akurát som pozerala jedno videjko 😃 😃 😃 😃 😬 Tak som rýchlo písala 😃 😬

• lulu ja som az teraz pozerala to video najhorsieho spevaka 😃 😃
    ja mam strasne rada Simona Cowela 😃

• hej simon a tej jeho vyraz 🙂

• a hlavne tie hlasky 😃

• len keby som rozumela vsetkemu co hovoria, tak to sledujem viac 🙂

• no to je pravda... Ja zboznujem jeho hlasky, on si nepotrebuje nic dokazovat a je to vidno... Mozno aj preto je tak bezprostredne vtipny 🙂 som si akurat pozerala stare konkurzy ci ako sa to vola z X factoru, som sa nasmiala 😃

• vies mi dat aj link kde to nachadzate? ja vzdy mam problem s hladanim takych vydani/videi 😬

• chod na youtube a daj X Factor auditions a tam ti toho vela vyskoci 🙂

• aha takze tradicne...no len tam bude chaos, jeden diel cez druhy 😕

• som tu zas 😃 kamoška tu bola, tak sme vykecávali a nestíhala som vás tu 🙂

• weri tu uz asinik neni 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Fotograf Peter Duchovič
    Bánovce nad Bebravou
    Svadba - pre Vás sú to okamihy šťastia a radosti. Pre mňa tie najatraktívnejšie motívy na fotografovanie. Z vášne pre fotografiu som sa stal svadobným