Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • dakujem lady 🙂

• inak baby ako sa tak pozeram tu, tak vsetko ide podla planu. Aj vys te to niektore pozerali?

http://www.mojasvadba.sk/my/todo.php

• Jani.....heeej ja si tam poctivo vyčiarkujem 🙂 😃

• Sponzor fóra
  • tak nie som sama mata. malicka sa ako ma dnes?

• baby, na buduci tyzden idem za nasim DJom/starejsim, tak som zvedava na nho 😬

• tak uz si aj ja budem 🙂

• Jani.....vykúka 😃 😃 Je asi dosť zvedavá-po maminke a očividne má rada jogurty dnes som ich zjedla minimálne 3 😛 😃

• no teda chutky, chutky! uz ti nebyva zle? Co povedala ostatna rodinka?

• Jani...trošku dosť zaskočený 😃 😃 😃 TAk už negrkám ale niekedy iba také že mi nič nechutí jesť...a náladovosť 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Idem bábiky moje 😉 🙂

• ahojte! par dni som tu nebola velmi som vam chybala? chichi 😃 moj krasny drobcek uz ma 1.rocik boooze ako to len ubehlo rychlo pred rokom bola v perinke malinka buc buc 😬 a teraz velka herecka co chodi popri nabytku a pije sama z hrnceka 🙂 drahy sa mi len dnes vratil z vycviku tak si uzivame ze sme konecne sweet home sweet home 😵 😃 co mate nove babiky ? ja som cez vikend asi milionkrat pocitala zakusky uz mi sibe z nich 😬 este sa do mna aj moja teta pribrzdena pustila no resp.to je mojej mamy sesternica takze mne je to nic a este raz ma nastve na moju svadbu nepojde a moze sa aj z toho poskladat 😠 mala sproste raci naco robite svadbu,mali ste sa vziat ked si bola tehotna mala Emmka je uz aj tak nemanzelska tak co aaach 😠 😠 😠 ale inak bolo fajn 🙂tak ja idem venovat sa drahemu zajtra som tuuuu 🙂 🙂

• Trdielko...ešte raz malej Emmuške všetulinkoooo NAJ 🙂 🙂 🙂
    Kedy si mala vlastne termín? 😬
    Uži si drahého 😉 Ten môj majú niečo tak príde až o 20:00 😞 😞

• Dúfam že ste tu niektorá 😉 😬

• ahooj, ja som.. tak my sme odisli pred desiatou..a ako sa ti pozdaval v kastieli personal? kto vas obsluhoval?

tak ste pekne potiahli, ze do rana..mas aj foteckyy? hod ich sem 😉

• inak je to cudne, ja ked som sa pytala, ci uz chystaju na oslavu, ze kamoska 🙂 ma dnes u nich narodeninovu oslavu a to bolo nieco pred desiatou, ked sme odchadzali, tak ze nie, ze ziadnu oslavu nemaju.. tak neviem, mali ste aj stoly pripravene?

• Sponzor fóra
  • a mali ste DJ-a? Lebo ani ten tam nebol, resp. nik sa pripravit neprisiel.. 😐

• Simi...............fúúú to neviem opýýýtam sa tetučky lebo my sme boli ešte v Špačinciach.... 😉 A ozaaaj nemali ste takééé čierne auto? 😬

• Sotly boli "viac-menej pripravené 😛

• Simi....pár foto je na FB

• nieee nemali.. 🙂 no ale mali ste nachystane stoly, a DJ-a? ako to, ze o vas nevedeli? a co sa chces opytat tetusky? 😠

• Simi....taký pánkovia 😃 😃 TAký trošku tučnejšííí 😃 😃 Teda jeden tam taký bol 😉

• Simi....jaaaaj tak niiiiiiiiič elbo sa mi zdalo že si to ty 😃 😃 😃 😃 😃
    Viac v IP 🙂 😉

• hej, len mi je cudne, ze o ziadnej oslave nik s personalu netusil a casnik mi povedal, ze o 23.tej maju zaverecnu...hmm.. a kto vas obsluhoval? 😉

• Simi.................v IP 🙂

• Prišla IP???? BO mi blbne boook 😞disappointed:(((((((((((

• Super 😞 Radim volal že sa zdrží príde až v noci 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
    Takže nová zábavka idem robiť haloweenskeho strašiaka 😃 😛 😴

• lulu prezrad, preco nas tu tahas za nosy? bavi ta to?

• SImi....nechápem ako si na to rpišla? Ja ťa neťahám kľudne dám ti kontakt na moju tetu zavolaj jej

• Ale ako sa hovorí od dobroty na žobrotu...som rada že Vám mám ale takto to dopadne super teším sa 😞

• ty mi nemusis davat ziadny kontakt, ani dokazy..tie mam sama.. ziadna oslava v kastieli v jaslovskych bohuniciach v sobotu nebola.. preco to robis? je mi z teba smutno

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.